Letterman Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Letterman Sp. z o.o.

tłumacz

Nie płacą latami, bardzo niskie stawki

Profesjoany Tlumacz

Bardzo kiepsko sie wspolpracuje z tym biurem. Jak chca zlecic to wszystko na leb na szyje, pilne. Wlascicielka potrafi wydzwaniac bez hamulcow poznym wieczorem, nawet w weekendy, a placa miesiacami i do tego sa NIEUPRZEJMI. Stawki sa bardzo niskie a marze maja ogromna (wiem bo pracowalam dla nich i tez im cos zlecalam - roznica ok 300-400%!). Zerwalam wspolprace, NIE polecam.

Ijon

Porażka! Firma "jedzie" na długach u swoich podwykonawców. Mojej znajomej wiszą od roku ponad 10 tys. zł! Firma roluje te długi - i tak się interes kręci. Wyrywajcie tłumacze co Wasze i trzymajcie się od nich z daleka...

Elżbieta

NIEUCZCIWE Biuro Tłumaczeń. Mimo wysłania przynaglenia do zapłaty za wykonane i przesłane tłumaczenie, brak jakiejkolwiek reakcji. Wysłałam przedsądowe wezwanie do zapłaty i nie zamierzam odpuścić. Niektórym dużym biurom tłumaczeń, takim jak LETTERMAN, pewnie się wydaje, że nie muszą płacić za "drobne" tłumaczenia. Właścicielami Lettermana są podobno PROFESJONALNI (?) TŁUMACZE!

Masz jakieś nowe informacje na temat firmy Letterman Sp. z o.o.? Czekamy na nowe opinie!

Zostaw opinię o Letterman Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Letterman Sp. z o.o.