Opinie o Letterman Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Letterman Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Letterman Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Letterman Sp. z o.o. w Kraków

Magda Nowy wpis

@morka a możesz podać jakaś sytuacje złego traktowania ?

morka Nowy wpis

Nie traktują poważnie - właściwie nie szanują klienta

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Letterman Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

tłumacz Nowy wpis

Nie płacą latami, bardzo niskie stawki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Profesjoany Tlumacz

Bardzo kiepsko sie wspolpracuje z tym biurem. Jak chca zlecic to wszystko na leb na szyje, pilne. Wlascicielka potrafi wydzwaniac bez hamulcow poznym wieczorem, nawet w weekendy, a placa miesiacami i do tego sa NIEUPRZEJMI. Stawki sa bardzo niskie a marze maja ogromna (wiem bo pracowalam dla nich i tez im cos zlecalam - roznica ok 300-400%!). Zerwalam wspolprace, NIE polecam.

Ijon

Porażka! Firma "jedzie" na długach u swoich podwykonawców. Mojej znajomej wiszą od roku ponad 10 tys. zł! Firma roluje te długi - i tak się interes kręci. Wyrywajcie tłumacze co Wasze i trzymajcie się od nich z daleka...

Elżbieta

NIEUCZCIWE Biuro Tłumaczeń. Mimo wysłania przynaglenia do zapłaty za wykonane i przesłane tłumaczenie, brak jakiejkolwiek reakcji. Wysłałam przedsądowe wezwanie do zapłaty i nie zamierzam odpuścić. Niektórym dużym biurom tłumaczeń, takim jak LETTERMAN, pewnie się wydaje, że nie muszą płacić za "drobne" tłumaczenia. Właścicielami Lettermana są podobno PROFESJONALNI (?) TŁUMACZE!

Masz jakieś nowe informacje na temat firmy Letterman Sp. z o.o.? Czekamy na nowe opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Letterman Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Letterman Sp. z o.o.