Opinie o Berry Project w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Berry Project. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Berry Project o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berry Project w Warszawa

Smutna prawda Nowy wpis

Abstrakcyjnie chaotyczna firma, która najpierw eksploatuje do granic wytrzymałości pracownika i korzysta z jego talentów (nadgodziny i gaszenie pożarów to norma), a potem wypina się na niego w najgorszym momencie. Wszystko to pod płaszczykiem bycia "cool", przyjaznym i rodzinnym miejscem pracy. Warto się zastanowić przed aplikacją, czy potrzebuje się takiego bałaganu w życiu.

Yaki_x Nowy wpis

Pracowałem tam i firme miło wspominam, bardzo uczciwe podejście do pracownika, może trochę organizacja zadań kuleje, bo jak klient chce coś na już to nie ma dyskusji, ale fakt że mają mega klientów także kto co lubi.

Obiektywnie Nowy wpis

Firma, która ubiera się w piękne słowa, a jest niestety miejscem szalenie chaotycznym, bez pomysłu na siebie, odcinającym kupony od ciężkiej pracy pracowników ktorzy nie są doceniani. " To ogłoszenie różni się od innych, zupełnie jak nasza agencja różni się od innych firm. " - tjaaaaa

Aneta Nowy wpis

Czy umowa w firmie podpisywana jest w pierwszy dzien pracy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Berry Project? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Iwo

Podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje aktualnie? Jakie zarobki średnie wychodzą?

Ryszard

Można mieć różne zdania o firmie. Ja uważam, że to dobry pracodawca ale dla dobrych pracowników.

Przemysław
@Ryszard

@Ryszard a co to znaczy dobry pracownik ? Jeśli taki co przez pół dnia pracy obija się po kątach to fakt, znajdzie dla siebie idealne miejsce ..

Malex

Lubię atmosferę w Berry Project za: Praca w Berry Project to możliwość ogromnego rozwoju. Nie jest to duża agencja, przez co pracując tam trzeba wykonywać przeróżne zadania, a to ogromny plus, bo nie ma monotonni i można uczyć się ciągle nowych rzeczy. Można, a trzeba przy tym mieć własną inicjatywę, którą Szef doceni! Świetne miejsce, pełne życzliwości. Prezes, Marcin, to istne dobro, mieć takiego szefa to najlepsze co można chcieć. Warunki pracy są bardzo elastyczne, a biuro bardzo ładne. :)

@Malex

Czy możesz podpowiedzieć nam jeszcze, jakie niezbędne kwalifikacje należy posiadać, by zostać zatrudnionym w Berry Project? Dobry pracownik powinien znać języki obce? A może liczy się jego inwencja twórcza i dobra organizacja pracy? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

@Lidia

Jasne, odpowiadam: Kwalifikacje - to zależy na jakie stanowisko. Nie ma twardych ram, typu min. 3 lata doświadczenia i ani miesiąca mniej, bo z kimś takim nie gadają.Trzeba mieć pojęcie i jakieś doświadczenie w tym na co się startuje, ale w praniu może się okazać, że ma się predyspozycje i wtedy można migrować między stanowiskami, aby pracować przy tym przy czym jest się najlepszym. Języki obce - nie, chyba, że potrzebny ktoś do obsługi zagranicznego klienta, bo takich też ma Berry, ale większość to PL. Inwencja twórcza - tak, często klienci nie mają briefu i można się wykazać własnymi propozycjami, i dobra organizacja pracy - tak, im bardziej jesteś samodzielny tym lepiej.

@Malex

Dziękuje za Twój komentarz. Będzie on dużą podpowiedzią dla osób, które planują rozpocząć swoją karierę w firmie. Być może po odczytaniu Twojego komentarza ci wszyscy, którzy wahają się, czy aplikować na konkretne stanowisko, podejmą konkretną decyzję. Co doradziłbyś osobom, które nadal zastawiają się nad dołączeniem do zespołu Berry Project?

Jan Kowalski
@Malex

Malex to chyba sam pan prezes, co? ;)

Lidia

Wiele osób w poprzednich opiniach pytało,czy w firmie prowadzone są rekrutacje i staże, jednak nikt nie udzielił odpowiedzi. Informujcie na bieżąco o takich sprawach, tym bardziej, że firma cieszy się popularnością i jednak kilka osób jest zainteresowanych a udzieleni informacji na ten temat będzie priorytetem.

@Lidia

Rekrutacja - najczęściej na fanpage Berry jest post. Ale nie zawsze, na jakieś mniej marketingowe stanowiska (typu ludzie do IT) ogłoszenia idą innymi kanałami.

Igor

Wiecie, kiedy firma ma zamiar uruchomić program stażowy dla grafików?

A

Również nie polecam. Wrażenia po rozmowie negatywne.

x

Umieszcza ogłoszenia o pracę, umawia się na rozmowę, obiecuje projekty do wykonania.... po czym kontakt urywa się na miesiąc, lub w ogóle. Nie polecam jakichkolwiek interesów z tymi młodymi, niedoświadczonymi ludźmi - są niepoważni.

Zostaw merytoryczną opinię o Berry Project - Warszawa

• Jak się pracuje w Berry Project?

Zobacz opinie na temat firmy Berry Project tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Berry Project