Opinie o Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka w Wrocław

Grzegorz68

Ludzie są pazerni. Mają dobrze, chcą jeszcze więcej, na to nie ma już niestety żadnego rozwiązania. W każdej pracy są minusy jak i plusy. Szkoda, że niektóre osoby skupiają się na drobnych szczegółach, zamiast cieszyć się z tego, co mają i co w rzeczywistości przynosi im znacznie wieksze korzyści. Pozdrawiam

feliks

dzieki takim osobnikom jak ty grzegorz 68 czy jak ci tam jest tak żle w tym kraju pracadowca ma psi obowiązek płacic za prace i wszelkie bajeczki o szkoleniach to dla takich dziwolągów umysłowych szukają jeleni i taka jest prawda a ty wciskaj kitu takie tłumaczenie że szkolenie to pip powinien śie tym zajac bo to czyste złodziejstwo ale głupich jest więcej niż mądrych wieć cóż wiec zawsze znajdzie śie jakiś kretyn który nawet gdy bedzie stał w gnojowce po szyje to bedzie mówił że jest w wersalu

Grzegorz68

Czytając wasze wypowiedzi, śmiać mi się chce i łapię się za głowę. Oczerniacie ich firmę, dzięki czemu mogą stracić przyszłych pracowników, a nawet nie myslicie, co piszecie. Pracowałem w tej firmie na stanowisku kierowcy dwa lata i mam nieco odmienne zdanie. 1. "dwa dni za darmo" - to raczej jasne i logiczne, że przychodząc do pracy, nie będziesz wiedział co i jak. Na początek chyba trzeba się we wszystkim zorientować. U większości pracodawców za wszelkie szkolenia trzeba płacić, wiec chyba powinniście się cieszyć, że za te dwa dni macie pieniądze odłożone w kieszeni. Pracuję już od 34 lat i pierwszy raz się z czymś tak miłym spotkałem. 2. "A w tym pierwszym dniu dostajesz w kość" - praca do łatwych nie należy i jeśli choć trochę ruszysz głową, w dość łatwy sposób zorientujesz się, po co są te dwa dni szkolenia. Są one głównie po to, żebyś zobaczył, czy dasz sobie radę w tej robocie. Jeśli nie, rezygnujesz z niej. Jeśli dasz rade, zostajesz i podpisujesz umowę (proste). 3. Jeśli masz pretensje o to, że trzeba rozwozić tak małe ilości towaru, musi Ci się naprawdę całymi dniami nudzić. Pomyśl. Jedziesz na punkt i zamiast wykładać 15 pozycji towarowych, sprawdzać to wszystko z klientem przez 20 minut, zjeżdżasz na punkt, wykładasz marchewkę (co zajmuje Ci dwie minuty), jedziesz na następne punkty i szybciej kończysz pracę, a pieniądze masz te same (dodam, że całkiem niezłe). Z czasem da się wyrobić w tej robocie. Już w sumie po miesiącu da się przyzwyczaić do nocnych godzin pracy, marudnych klientów itd. Użalać się nad sobą potrafią tylko osoby, które nie doceniają tego, co mają. Jeśli zależy wam na śmieciówkach zamiast łatwo dostępnej umowy o pracę i 1500 za miesiąc zamiast 3000 zł, to serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia w znalezieniu waszej "idealnej" pracy.

Moro
@Grzegorz68

Grzegorz68 Nie kojarzę, żeby Pan Piotr Noworol tak chętnie zatrudniał ludzi na umowę o pracę. Jak pamiętam, to większość pracowała tam "na czarno".

inny

Naciagacze i (usunięte przez administratora) tak to jest jak się ma za duzo pieniędzy tylko patrzy żeby zabrać nic od siebie niedaje

Kierowca

Jest do wypełnienia kwestionariusz osobowy i rozmowa , dużo zaproszonych Osób ale nic dziwnego .

Rtty

Zgadzam się z kieroMaro, naciągacze i oszuści, szczególnie Piotr Noworoll. Inspekcja pracy już u nich była i widać niczego ich to nie nauczyło. Sanepid zresztą też był.

kieroMaro

Już na spotkaniu właściciel mówi że dwa dni pracujemy za darmo !!!! dobry sposób na darmowego dwudniowego pracownika!!! A w tym pierwszym dniu dostajesz w kość od godz. ok.22 pakujesz warzywa do samochodu, ładnych parę godzin, po zapakowaniu brudny i znorany jako pomocnik kierowcy przy noszeniu i lataniu z towarem jedziesz w trasę w/g listy odbiorców we Wrocławiu.I naginasz np. z jedną sałatą i workiem marchewki do restauracji potem szpula np. pod iglicę z pojemnikiem ogórków i selera ,z powrotem do centrum bo dopiero otwierają knajpę np. w rynku i czekają za świeżymi warzywkami : nać selera , główka czosnku... paranoja !!!tak pracujesz do godz. 12-13 na koniec masz wszystko gdzieś i się już nie zjawiasz a szanowny pan właściciel zaciera rączki z darmowego pracownika pomocnika . Mam nadzieję że te praktyki nie zgodne z prawem pracodawcy szybko się zakończą z mojej strony na pewno będzie wysłane pismo do inspekcji pracy. NIE POLECAM !!!

FIlip
@kieroMaro

Śmieszne te Wasze opinie , większość z Was wie kto pisze ten komentarz i wcale się go nie obawiam . Przychodzisz do pracy na 22 pakować warzywa ?? Na jakim stanowisku niby , bo kierowcy u Nas przychodzą na 1 i 2 rano do pracy , gdzieś to usłyszałeś ?? Potrącana KAsa za byle co ?? Żal , najpierw podpisujesz regulamin a potem masz pretensje że ktoś go egzekwuje . 2 dni za darmo ? hmmm . Nie płaci ktoś za szkolenie i ma pretensje ... hahaha, a pewnie pitahaj-i od physalis nie potrafi odróżnić 25zł za 10 godzin pracy to pewnie ktoś z produkcji :) jak się ma tempo na 25 zł to się tyle zarabia, chyba będzie trzeba definicje płacy akordowej dawać nowym pracownikom do ręki , Inspekcja pracy i sanepid , to był w każdej firmie w cywilizowanym Państwie Polskim , bo takie mamy przepisy , to trzeba było się również zainteresować wynikami tych wizyt , bo jak widać Firmy nie zamknęli Żal Żal Żal , za pracę w Hurtowni Noworol s.c. otrzymuje się wynagrodzenie wiele większe niż w innych tego typu hurtowniach , trzeba zrobić co do Ciebie należy , nie kraść , i pracować sumiennie , szybko oraz bez większych wpadek ---- Hajs się zrobi

Praca bez końca. Nie przestrzega godzin pracy kierowcy. Ogólnie nikt nie chce tam pracować

strażnik

byłam tam pracownikiem i nie polecam to prawda wszystko na czarno i jak najdalej !!!Piotr Noworol to oszust, lepiej niech jego brat Andrzej weźmie się za niego !

Zostaw merytoryczną opinię o Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka - Wrocław

• Jak się pracuje w Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka?

Zobacz opinie na temat firmy Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka?

Kandydaci do pracy w Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka
2.1/5 Na podstawie 21 ocen.

Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka