Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka

Wrocław

Opinie o Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka

Pracownik 2014-08-09 13:57
Praca bez końca. Nie przestrzega godzin pracy kierowcy. Ogólnie nikt nie chce tam pracować
kieroMaro 2014-08-27 08:05
Już na spotkaniu właściciel mówi że dwa dni pracujemy za darmo !!!! dobry sposób na darmowego dwudniowego pracownika!!! A w tym pierwszym dniu dostajesz w kość od godz. ok.22 pakujesz warzywa do samochodu, ładnych parę godzin, po zapakowaniu brudny i znorany jako pomocnik kierowcy przy noszeniu i lataniu z towarem jedziesz w trasę w/g listy odbiorców we Wrocławiu.I naginasz np. z jedną sałatą i workiem marchewki do restauracji potem szpula np. pod iglicę z pojemnikiem ogórków i selera ,z powrotem do centrum bo dopiero otwierają knajpę np. w rynku i czekają za świeżymi warzywkami : nać selera , główka czosnku... paranoja !!!tak pracujesz do godz. 12-13 na koniec masz wszystko gdzieś i się już nie zjawiasz a szanowny pan właściciel zaciera rączki z darmowego pracownika pomocnika . Mam nadzieję że te praktyki nie zgodne z prawem pracodawcy szybko się zakończą z mojej strony na pewno będzie wysłane pismo do inspekcji pracy. NIE POLECAM !!!
Rtty 2014-09-03 21:19
Zgadzam się z kieroMaro, naciągacze i oszuści, szczególnie Piotr Noworoll. Inspekcja pracy już u nich była i widać niczego ich to nie nauczyło. Sanepid zresztą też był.
inny 2015-05-14 16:59
Naciagacze i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak to jest jak się ma za duzo pieniędzy tylko patrzy żeby zabrać nic od siebie niedaje
Grzegorz68 2015-06-12 22:05
Czytając wasze wypowiedzi, śmiać mi się chce i łapię się za głowę. Oczerniacie ich firmę, dzięki czemu mogą stracić przyszłych pracowników, a nawet nie myslicie, co piszecie. Pracowałem w tej firmie na stanowisku kierowcy dwa lata i mam nieco odmienne zdanie.

1. "dwa dni za darmo" - to raczej jasne i logiczne, że przychodząc do pracy, nie będziesz wiedział co i jak. Na początek chyba trzeba się we wszystkim zorientować. U większości pracodawców za wszelkie szkolenia trzeba płacić, wiec chyba powinniście się cieszyć, że za te dwa dni macie pieniądze odłożone w kieszeni. Pracuję już od 34 lat i pierwszy raz się z czymś tak miłym spotkałem.

2. "A w tym pierwszym dniu dostajesz w kość" - praca do łatwych nie należy i jeśli choć trochę ruszysz głową, w dość łatwy sposób zorientujesz się, po co są te dwa dni szkolenia. Są one głównie po to, żebyś zobaczył, czy dasz sobie radę w tej robocie. Jeśli nie, rezygnujesz z niej. Jeśli dasz rade, zostajesz i podpisujesz umowę (proste).

3. Jeśli masz pretensje o to, że trzeba rozwozić tak małe ilości towaru, musi Ci się naprawdę całymi dniami nudzić. Pomyśl. Jedziesz na punkt i zamiast wykładać 15 pozycji towarowych, sprawdzać to wszystko z klientem przez 20 minut, zjeżdżasz na punkt, wykładasz marchewkę (co zajmuje Ci dwie minuty), jedziesz na następne punkty i szybciej kończysz pracę, a pieniądze masz te same (dodam, że całkiem niezłe).

Z czasem da się wyrobić w tej robocie. Już w sumie po miesiącu da się przyzwyczaić do nocnych godzin pracy, marudnych klientów itd. Użalać się nad sobą potrafią tylko osoby, które nie doceniają tego, co mają. Jeśli zależy wam na śmieciówkach zamiast łatwo dostępnej umowy o pracę i 1500 za miesiąc zamiast 3000 zł, to serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia w znalezieniu waszej "idealnej" pracy.
feliks 2015-06-16 06:59
dzieki takim osobnikom jak ty grzegorz 68 czy jak ci tam jest tak żle w tym kraju pracadowca ma psi obowiązek płacic za prace i wszelkie bajeczki o szkoleniach to dla takich dziwolągów umysłowych szukają jeleni i taka jest prawda a ty wciskaj kitu takie tłumaczenie że szkolenie to pip powinien śie tym zajac bo to czyste złodziejstwo ale głupich jest więcej niż mądrych wieć cóż wiec zawsze znajdzie śie jakiś kretyn który nawet gdy bedzie stał w gnojowce po szyje to bedzie mówił że jest w wersalu
Grzegorz68 2015-06-16 20:15
Ludzie są pazerni. Mają dobrze, chcą jeszcze więcej, na to nie ma już niestety żadnego rozwiązania. W każdej pracy są minusy jak i plusy. Szkoda, że niektóre osoby skupiają się na drobnych szczegółach, zamiast cieszyć się z tego, co mają i co w rzeczywistości przynosi im znacznie wieksze korzyści. Pozdrawiam
xx 2015-07-27 13:50
nie polecam . Wyzysk i potrącanie z pensji za byle co...
Grzegorz68 2015-08-13 23:49
Jeśli zawozisz np klientowi zepsuty towar lub spóźniasz się, bo nie dajesz sobie rady, licz się z konsekwencjami
Moro 2015-11-23 22:08
Grzegorz68 Nie kojarzę, żeby Pan Piotr Noworol tak chętnie zatrudniał ludzi na umowę o pracę. Jak pamiętam, to większość pracowała tam "na czarno".
strażnik 2016-02-27 11:39
byłam tam pracownikiem i nie polecam to prawda wszystko na czarno i jak najdalej !!!Piotr Noworol to oszust, lepiej niech jego brat Andrzej weźmie się za niego !
magda 2016-03-04 11:38
To ze na czarno to nic w stosunku do zarobkow 25 zl za 10 godzin pracy masakra ze ta firma jeszcze dziala.
magda 2016-03-04 11:45
Naprawde nie polecam dziwie sie ze ta firma jeszcze funkcjonuje ten niby szef jest oszustem poprostu masakra ze tacy pracodawcy jeszcze istnieja i maja sie dobrze.
magda 2016-03-04 11:50
Juz nie wspomne jaki tam jest syf masakra .
Wezyr 178 2016-03-17 13:28
Pracowałem dla nich przez 3 miesiące. Zarobki od 1200 do 1500 zł, umowa o pracę- bez komentarza, warunki pracy i atmosfera- u mnie w piwnicy jest czyściej i milej. Wnioski- Człowieku jeśli masz wybór to nie idź tam
łukasz 2016-05-11 21:41
umowa o pracę to bardzo ważny argument przy zatrudnieniu w Noworolu :)
Agnieszka 2017-04-12 13:38
@magda, co masz dokładnie na myśli? Powiedz więcej o swoich doświadczeniach.
JOKER 2017-04-24 17:40
Oszust, a na dodatek gość myśli, że jest kimś, a jest zwykłym śmieciem,
najchętniej wyj***ał bym mu bułe na ryj, ale są lepsze sposoby, bo przecież
"ZEMSTA TO DANIE KTÓRE NAJLEPIEJ SMAKUJE NA ZIMNO"
Zostaw swoją opinię o Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noworol S.C. Andrzej Noworol i Spółka