Opinie o Global Dent Ltd. Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Global Dent Ltd. Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Global Dent Ltd. Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Dent Ltd. Sp. z o.o. w Wrocław

Czy pracownicy Global Dent Ltd. Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jakie są mocne strony pracodawcy Global Dent Ltd. Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Ci (usunięte przez administratora) jeszcze istnieją ? Nie wypłacają pieniędzy na czas

Kandydat Nowy wpis

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może pracownikowi nie należą się żadne pieniądze?

norbuś

nie wiem, czy dowiesz się czegoś konkretnego tutaj na forum @Mak.. ciężko, ale sądzę, że firmy dentystyczne mało nie płacą

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Global Dent Ltd. Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
poszkodowany

No to idź powodzenia , ja od roku walcze o swoją zaległą wyplate którą nie dostalem sprawa trafila do sadu i chyba pójde z tym do prokuratury bo ta firma to jeden wielki szwindel , wlasciciele nie osiagalni mają inne dzialalnosci we Wroclawiu (serwis opon , szkolenia itp. )ktore namierzyl wynajety przeze mnie detektyw aby zebral dowody przeciwko nim ,spółka krzak ..... ale sama mozesz sie przekonac jakie z nich gburowate osoby idąc na tą rozmowe .....

adwokat

ale piszcie dalej to się wszystko przyda

adwokat

Witam co wy tu ludzie piszecie Panowie właściciele znikneli z kraju firma nie działa oszukali klientów i pracowników , właśnie trafiają wioski do prokuratury o ich ściganie z urzędu plus pozwy cywilne o zwrócenie należnych pieniędzy za wykonaną pracę w tej firmie. Powodzenia

Ja znalazłem jedynie zapisek w internecie, że poszukiwali swojego czasu przedstawicieli handlowych oczywiście chodziło o stomatologie z Global Dent Ltd. Szukali chyba na wszystkie województwa, bylo to rok temu. nie orientuje się ktos może czy nadal jest jakas szansa na znalezienie tam pracy na tym stanowisku?

nick3..

Ma kilka i podszywa się też pod jakąś kancelarię ściągającą długi także uważaj

Ana

Jakąś strone internetową ta firma ma????

Zawiedziony

Firma KATASTROFA. Rozmowa kwalifikacyjna to była żenada. Byłem umówiony z szefem, szefa nie było na umówioną godzinę. Rozmowę przeprowadził ze mną informatyk KUBA - bo tylko on był na miejscu. Nie miał zielonego pojęcia o co chodzi, Nie miał mojego CV bo sie zgubiło a na mailu nie mógł znaleźć. Pytania na zasadzie, co tam? jak tak? Jakaś masakra! Wszystko jest nie tak, począwszy od rozmowy kwalifikacyjnej, szkolenie, kontakt z osobami zarządzającymi. Profesionalizm żenujący!!!! w życiu nie widziałem większego chaosu i bałaganu. Nikt nic nie wie, nikt nic nie ogarnia. Długo tam nie wytrzymałem i sie zwolniłem. Złotówki nie dostałem za wykonana pracę, poniosłem tylko koszty dojazdu do Wrocławia i do Warszawy na szkolenie. Nie oddali ani grosza. Nigdy więcej nic wspólnego z tak niepoważna firmą. Pan (usunięte przez administratora)i drugi kompan będący szefem chyba nie do końca sie lubią i wszystkie niejasne sprawy zwalają na siebie wzajemnie, wygląda to tak jakby chcieli sobie wzajemnie dogryźć kosztem pracowników. Nie znoszą sprzeciwów ani głosów krytycznych. Mam wrażenie że firma chce ale nie wie jak!!!! dlatego efekty są takie jakie są. Serdecznie odradzam przygodę z firmą Global Dent ltd

Eurosima

Widzę, że firma znów rozpoczęła rekrutację więc parę słów przestrogi dla innych: Firma nie ma kompletnie żadnego zaplecza, magazyn wielkości 20m kw. Właściwie słowo magazyn to zbyt doniosłe określenie. Paręnaście produktów w 2 małych pokojach. (usunięte przez administratora). Wszystko zabiera sporo czasu i nerwów, porównywania cen i negocjacji a i tak końcowej dostawy w ustalonym dniu lekarz nie może być pewien jeśli prowadzący go konsultant sam nie dopilnuje wszystkiego. Pełna prowizorka. W takich warunkach nie możliwe jest zarobienie przyzwoitych pieniędzy. Do tego przedstawiciel wykorzystuje własny samochód. Wizja pojazdów firmowych była i rozmyła się równie szybko jak się pojawiła. Generalnie odradzam.

Arek

Do Proteza: Szanowny Panie. Skoro porusza Pan temat to chętnie udzielę informacji. Jest Pan protetykiem, który spartaczył wszystko co można było i szuka Pan innego zajęcia. Na pierwszym szkoleniu, z trzech marek, zdążył Pan spiąć się ze wszystkimi prowadzącymi, zarzucając im niekompetencje. O Pańskiej aparycji nie chcę się wypowiadać bardziej dosadnie niż to, że wygląda Pan jak pomieszanie krasnoluda z ogrem. Taki pracownik jak Pan, niestety nie nadaje się do pracy w charakterze konsultanta stomatologicznego. Życzę Panu powodzenia u innych pracodawców, natomiast to co Pan zaprezentował po wstępnej rozmowie, dyskwalifikuje Pana w naszych oczach. Życzę także wszystkim, którzy oczerniają firmę, nie wywiązując się NIGDY z powierzonych zadań, na które przystaliście, zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku, abyście mieli w życiu co najmniej tyle szczęścia ile w naszej firmie, którą skutecznie okredaliście od pierwszego do ostatniego dnia nie robienia niczego i pobierania wynagrodzenia. Pozdrawiam

Tak

Arek

A to jiz nie mozna miec wielu firm ? Na marginesie, kazdy z konsultantow mial zakontraktowane zadania. Zaprezentowac oferte min 100 klientom i target. Kto wykonal zlecenie ktore przyjal ? Panie Proteza. Na targach spusciles leb jak cie mijalem i wyszczekany nie byles. Jak chcesz to opisze dlaczego nie dostales tej pracy. Moze tak opiszcie ze po trzech miesiacach placenia nie zrobiliscie ani jednego raportu, ani razu nie zrobiliscie targetu. A wasze zyski to 60-400 pln miesiecznie. Jak juz to opiszecie to mozecie szczekac ze firma taka zla.

Podaj namiar mam pare pytan

proteza

Odradzam, po rozmowie kwalifikacyjnej miałem podpisać umowę i odbyłem pierwsze szkolenia, staciłem tylko trzy dni i pieniądze na pobyt i przyjazdy do Wrocławia. Panowie niepoważni o pretensjonalnym nastawienu, nie raczyli oddzwonić i podziękować za współpracę, brak kultury pracy i obycia. Firma ulokowana w dziwnym miejscu, o wystroju przypadkowym bardziej przypominająca budę cyrkową niż firmę z branży.Zagubieni właściciele o aparycji goryli do ściągania długów,a nie globalnego handlu materiałami stomatologicznymi.Ja serdecznie odradzam.(usunięte przez administratora)

oszukanyprzezglogaldentltd
@proteza

widzę że mamy podobne niemiłe doświadczenia proszę o kontakt chętnie się nimi podzielę

_-
@proteza

dla PROTEZA - GG 48886516 -czekam

Piotrek

Firma płaci za wykonaną pracę. Umowa jest klarowna i zrozumiała dla osoby po podstawówce. Robię co do mnie należy i otrzymuje kasę na czas.Jeżeli chcieliście przeczekać miesiąc i skasować no to sorry. Proszę o trochę krytyki w stosunku do samego siebie. Branża jest trudna i nie każdy się w niej sprawdzi. Szukajcie łatwiejszych branż. Widzę, że Firma jest młoda ale szefowie wiedzą czego chcą. Progres jest znakomity. Praca dla ludzi ,którzy chcą się uczyć i wiedzą ,że to branża z przyszłością. Życzę wszystkim ,,zawiedzionym" powodzenia :-)

NIE POLECAM - firma próbująca się wybić na rynku kosztem pracowników !!!!

?

Opnie i ofertę można otrzymać u konsultantów: Kontakt Nasi przedstawiciele [usuniete przez moderatora] Pozostałe informacje na stronie internetowej

Zostaw merytoryczną opinię o Global Dent Ltd. Sp. z o.o. - Wrocław

Global Dent Ltd. Sp. z o.o.