Opinie o Idea Getin Leasing w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Idea Getin Leasing. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Idea Getin Leasing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea Getin Leasing w Wrocław

Xxxx

Nie polecam firmy ani od strony Pracownika, ani Klienta. Zachęcają do nieuczciwych praktyk, wydłużania procedur, (usunięte przez administratora). Koszmar pod każdym względem. WYSYŁAJĄ MONITY O BRAKU PLATNOSCI ZA OPŁACONE FAKTURY i naliczają kary! Uciekaj jak najdalej!

Przemek
@NWB

A w razie zauważenia takiej błędnej kwoty jest możliwość jakoś bezproblemowo to skorygować? W sensie da się dodzwonić do BOŚ czy czegoś podobnego i przekazać pracownikowi działu sprawę? Czy może zajmują się tym boty i wszystko idzie przez formularze internetowe?

klient

[b]Uwaga na VB leasing, złodziejskie przedsiębiorstow po wykupieniu Idea Getin Leasing, wykorzystuje kruczki w umowie by naciągnąć klientów na zawyżone ubezpieczenia nawet 6-krotnie. Nie polecam i przestrzegam przed tym złodziejskim koncernem.

Zenek Nowy wpis

Rozglądam się za pracą i rzuciło mi się w oczy już nieaktualne ogłoszenie dla specjalisty ds. obsługi klienta. Jest szansa że jeszcze będą przyjęcia na podobne stanowisko bo mam doświadczenie jeśli chodzi o komunikacje z klientem w zakresie analizy kredytowej i w przygotowywaniu i aneksowaniu umów. Jak tu jest z rozwojem zawodowym. Wspierają pracowników szkoleniami bo na tym by mi zależało.

Niezadowolony Nowy wpis

Firma ala (usunięte przez administratora) Coś bardzo złego stało się po restrukturyzacji. Przez 20 lat mieliśmy dziesiątki leasingów. W tym wiele w IdeaGetinLeasing. Nigdy nie zostaliśmy, tak potraktowani jak tym razem. Przy niedużym opóźnieniu płatności została nam wypowiedziana umowa i naliczona opłata 120% raty. Obsługa, mojej sprawy była dramatyczna. Przekierowanie z działu do działu. Bezosobowe traktowanie. Niemili konsultanci. Nie można porozmawiać z nikim, kto na wpływ na cokolwiek. Bezduszna maszyna, która nie dąży do polubownego załatwienia sprawy tylko do zarobienia nieadekwatnych pieniędzy. Czułem się, jakby robili wszystko, żeby przejąć samochód wyznaczając bardzo krótki czas na spłatę. Infolinia do 16:00, która rozłącza się automatycznie o 16:00. Jako klient, który spłacił przez lata setki tysięcy złotych czułem się potraktowany jak (usunięte przez administratora) Nigdy więcej.

Ciekawi mnie jak wygląda tu w praktyce praca hybrydowa na posadzie administrator systemów. W necie dają właśnie tryb pracy hybrydowy, ale ile dni w tygodniu można pracować z domu? I czy w umowie jest zapis, że właśnie owa praca odbywa się w taki sposób, czy to jest ustalenie na gębę?

Kama Nowy wpis

Zgodnie z regulaminem pracy zdalnej pracujemy co najmniej 8 dni w miesiącu w biurze, a grafik można ustalić indywidualnie z przełożonym :)

@Kama

Super info, dzięki. Mi się podoba ta praca jako administrator systemów i dopytam od siebie. Jak są dni pracy z domu, to jak praucje się na sprzęcie firmowym, to jest tam jakiś program monitorujący pracę? Wiecie, szef może patrzeć co kto robi, ile czasu komputer stał bezczynnie itd.

Czekam już 4 tydzień na odpowiedź z banku drogą elektroniczną odnośnie wcześniejszej spłaty kredytu i nic dzwoniłem trzykrotnie i odpowiedź pracowników banku już tusz tusz niczym w kabarecie a to piątek czy poniedziałek na 100 procent i nic więc nie polecam to jest kpina z klienta

Firma Idea Getin Leasing poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

W żadnym swoim ogłoszeniu firma nie podaje wysokości pensji i nie wiem czy to tajemnica czy po prostu ustalana jest bardzo indywidualnie ? Co prawda mnie interesuje tylko jedna oferta; dla specjalisty ds. windykacji roszczeń. Czy oprócz karty sportowej i opieki medycznej dorzucają jeszcze coś do tych benefitów? Bo podobno są to tylko niektóre z nich.

Kama

Hej, płace faktycznie są ustalane indywidualnie. Pracodawca wywiązuje się bezproblemowo i terminowo ze swoich zobowiązań. Co do benefitów, to jest tu taki nieco wyższy standard. Oprócz tego, co wymieniłeś jest także także ubezpieczenie na życie, dofinansowanie sportu, wydarzeń kulturalnych, obchody jubileuszu pracy, kawa, herbata za free, szkolenia, brak dress codu i owocowe poniedziałki ;)

Leasingobiorca

Nie polecam i przestrzegam przed tym (usunięte przez administratora)koncernem. VB leasing, zdecydowanie nie polecam, naliczają bardzo duże koszty za wszystkie dodatkowe pisma, dzień spóźnienia 100 zł - wezwanie do zapłaty, jak masz kilka umów to nie jedna opłata tylko 100 zł za każdą umowę. Ubezpieczenia bardzo drogie. Tak (usunięte przez administratora)instytucji jeszcze nie widziałam w życiu odradzam ,odradzam

Xxxx

Emilia
@Xxxx

I na tych monitach w zasadzie się kończy? A próbowaliście się z nimi kontaktować, że mają jakiś błąd w systemie czy coś?

Robert

A chciałem właśnie patrzeć czy nie wystawili jakiejś ofert pracy. Piszesz z punktu widzenia pracownika, czy klienta? Bo chciałbym firmę poznać trochę od środka, zanim wysłałbym CV. Wiesz może z własnego doświadczenia, jaka jest kultura organizacyjna w firmie, co decyduje o wyborze kandydata i jak inwestują w nowo zatrudnione osoby?

NWB
@Xxxx

Firma VB Leasing wysyła powiadomienia z błędną kwotą do zapłaty, licząc na pomyłkę klienta (oczywiście na jego niekorzyść) - radzę unikać jakichkolwiek interesów i relacji biznesowych z nieuczciwym przedsiębiorcą

Przemek
@NWB

Nie wysyłają bo jest efaktura na koncie klienta i klient jest o tym informowany. Tak więc w tym przypadku to nie firma jest winna, tylko klient. Słyszałam te wymówki o braku papierowej fv wielokrotnie. Ciekawi mnie tylko dlaczego przez x miesięcy klient wiedział co ma zrobić, a nagle zapomina i nie wie. Pozdrawiam Były pracownik

Nikodem
@Anna

To część obowiązków, wyjaśnianie klientom, w jaki sposób mają sprawdzać kwoty do zapłaty i że zasłanianie się brakiem otrzymania fv listem, nie zwalnia z obowiązku dokonania opłaty? Napiszesz na ile wykonywane w tej firmie na co dzień obowiązki znajdują odzwierciedlenie w wysokości zarobków? Czy relacja obowiązki - pensja jest tu tak ustalona, że nie pozostawia wrażenia, bycia niedocenianym?

Jakie są warunki zatrudnienia w Idea Getin Leasing?

A ja z kolei znalazłam ogłoszenie dla specjalisty ds. obsługi klienta, ale też archiwalne. Teraz też przyjmują kandydatów na takie etaty? Dużo pracuje się na Excelu, bo wymagany jest Office, a nie wiem na co się nastawić? Po jakim czasie od rozpoczęcia współpracy można zacząć pracować zdalnie? Mimo wszystko co jakiś czas trzeba pojawiać się w biurze?

Adka

Czy podczas rekrutacji jest jakieś zadanie rekrutacyjne, konkretnie z pisania skryptów (PowerShell, Bash)?? Jest wymagana taka umiejętność w ogłoszeniu dla administratora systemów. Widziałam, że rekrutacja jest zdalna i ciekawa jestem, czy któryś etap wymaga właśnie napisanie czegoś takiego? I jak jest to do zrobienia, to firma udostępnia jakiś program do wykonania zadania?

minCenk

Niestety nasza współpraca nie układa się dobrze, ciągłe zamieszanie, sprzeczne informacje, wezwania do zapłaty gdzie wszystko jest regulowane na bieżąco. Setki wezwań o zapłatę sms-em, mailem i telefonicznie. Ta firma to dramat!

@minCenk

Do zadań pracownika należy również przypominanie o płatności? Co więc, jako pracownik widziałbym w systemie, widać tam, czy środki zostały już uregulowane? I czy szkoli się, zwłaszcza zaraz po przyjęciu do pracy z obsługi tych systemów? Kto z pracowników opisze trochę proces wdrożenia i organizację pracy?

Nikola

Teraz szukają specjalistki ds. sprawozdawczości, ale nie podali zarobków, a w ciemno nie chce aplikować żeby się nie rozczarować. Ktoś wie ile mniej więcej dają? Jak długo trwa okres wdrożeniowy i czy będąc podczas wdrożenia pracuje się tylko stacjonarnie?

kk

Działaja na "wydrę" obciązaja slą listy polecone pobierając za to opłaty etc. nie ma opcji wcześniejszej spłaty bez podstawy prawnej zwyczajnie NIE . To rozbój na drobne kwoty !!!

Wyrażają chęć zatrudnienia młodszego specjalisty ds. obsługi telefonicznej, na umowę o pracę na zastępstwo. Na jak długo więc byłaby to praca i kiedy ewentualnie można przejść na umowę na stałe? Jestem zainteresowany jedynie pewnym zatrudnieniem i dobrymi warunkami finansowymi. Jak tu jest z tym aspektem, wiecie, ile dają zarobić?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Idea Getin Leasing?

Leasingobiorca

Dramat. W Idea Getin Leasing miałem jasne, uczciwe warunki. Był kontakt od strony firmy. Vb leasing to jakaś porażka. Żadnego kontaktu, ubezpieczenie auta sami wykupili o wiele droższe,. Są w restrukturyzacji więc jest ogromne zamieszanie. Dostaje od firmy windykacyjnej pisma i maile, że mam przelać 1900 zł a nie zalegam z żadną fakturą. Nie polecam

Czy umowy pomiędzy nimi a pracownikami są w miarę przejrzyste i czy wywiązuje się z nich pracodawca? Jak ktoś ma inne doświadczenia to proszę o informacje, bo tu ze strony klientów czytałam ostrzegawcze wpisy.. chcę się upewnić, że jest bezpiecznie tu.

klient

Wrocław to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Specjalista Ds. Prawnych? Co powiecie o pracy w firmie Idea Getin Leasing?

Kama

Zapraszamy! Mamy super zespół prawny :)

ab ovo
@Kama

Dzień dobry, gdzie można znaleźć ofertę pracy w Waszym Departamencie? Na pracuj.pl nie widzę

Pablo

Ty widzisz, że do połowy pusta jest szklanka, a w połowie pełną widzi Twoja koleżanka. Wracając natomiast do prozy życia, konkretnie warunków pracy w tej firmie, to jakie mogą być powody, że połowa zespołu rozgląda się za inną posadą?

Zostaw merytoryczną opinię o Idea Getin Leasing - Wrocław

• Jak się pracuje w Idea Getin Leasing?

Zobacz opinie na temat firmy Idea Getin Leasing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idea Getin Leasing?

Idea Getin Leasing