Opinie o Idea Getin Leasing w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Idea Getin Leasing. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Idea Getin Leasing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea Getin Leasing w Wrocław

Anika

Czy trudno jest się dostać do firmy? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

ola
@Anika

Hm..wg mnie nie jest trudno się dostać. jeśli masz wykształcenie zgodne ze stanowiskiem na które aplikujesz, to reszta zależy już od tego jak wypadniesz na rozmowie kwalifikacyjnej.

mya28
@ola

ja się całkowicie zgadzam z olą. kluczowa jest rozmowa kwalifikacyjna i to jak się na niej wypadnie. bo jeśli zapraszają Cię już na rozmowę to znaczy, że wykształcenie masz odpowiednie, takie jak od Ciebie oczekują.

@Anika

Rozmowa przebiega na lajcie. Przynajmniej u mnie tak było. Standardowe pytania o motywację, doświadczenie, etc., tyle tylko, że w całkiem luźnej atmosferze. Duża w tym zasługa Pań od rekrutacji, które są raczej wyluzowane. Dużo się uśmiechają, żartują, dbają o to żeby dodatkowo człowieka nie zestresować. Tak przynajmniej we Wrocku to wygląda.

kajko
@Anika

Rozmowa raczej standardowa. Pytania o doświadczenie, motywację, oczekiwania i tym podobne. Raczej niczym cię nie zaskoczą. Jak podejdziesz na luzie i będziesz się normalnie zachowywać, to pracę raczej masz jak w banku.

Marti
@kajko

Już jakiś czas temu złożyłam aplikację na praktyki we wrocławskim oddziale, ale jak na razie odpowiedzi brak :/ Wydaje mi się, że to przez tą całą epidemię, ale mogliby chociaż napisać co i jak...

Rafał
@Marti

Jest teraz takie coś jak RODO ;) Nie składa się CV gdzie popadnie, szukaj na stronie firmy kontaktu @ do HR.

havir
@Rafał

Dokładnie. Jak masz wątpliwości co do statusy twojej aplikacji, to po prostu napisz do ich działu HR. Zazwyczaj odpowiadają sprawnie.

@Anika

Rozmowa raczej standardowa, przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie. Nie starają się być na siłę oryginalni jak to niekiedy bywa :P Rekrutują ludzi bo realnie potrzebują pracowników a nie po to, żeby dział HR mógł się wykazać, że coś robi. A do tego teraz wszystko online, wiec bez większego stresu.

norcia
@AM

Ale, że rekrutacja też online? Proszę o szczegóły.

Maja Z
@Anika

Zależy na jakie stanowisko. Jak po prostu wysłałam cefałkę, za kilka dni zaprosili mnie na rozmowę i już po rozmowie powiedzieli kiedy mam przyjść ;) Ale z tego co mi wiadomo od znajomych, to na lepiej płatne stanowiska nieco bardziej maglują :P

kid
@Maja Z

Potwierdzam. Przyjmują, problemów większych nie robią.

Mandy

A jak jest z umowami w tej firmie? Najpierw okres próbny, a potem na jaki okres?

Kama
@Mandy

Ja miałam trzy miesiące próbnego, a potem na czas nieokreślony.

NowyPracownik

Ja pracuję w Idea Getin dopiero od dwóch miesięcy, ale póki co jest bardzo spoko. Wypłata na czas, warunki mi odpowiadają. Zobaczymy jak będzie dalej.

xyz90
@NowyPracownik

a w jakim dziale pracujesz, albo na jakim stanowisku jeśli można spytać? są jakieś benefity w firmie?

NowyPracownik
@xyz90

Ja pracuję w IT. Co do benefitów to mamy multisporta, słynne w pracy już owocowe wtorki ;) , świąteczne bony i paczki, prywatną opiekę medyczną, są też nagrody jubileuszowe, czy jakieś konkursy dla pracowników. Ogólnie oceniam, że sporo się dzieje.

@NowyPracownik

Potwierdzam wszystko co zostało tu napisane.

@NowyPracownik

Nie jest to może praca marzenie, ale także nie narzekam. Wcześniej byłam już w kilku innych korpo, i na ich tle IGL wypada zdecydowanie najlepiej. Szczególnie pod względem relacji pomiędzy pracownikami jest ok, innych miejscach miałam wyścig szczurów a tu jest po prostu w miarę normalnie.

kokra
@AM

A co możesz coś powiedzieć o pracy w księgowości albo windykacji? Obecnie tylko tam rekrutują, a nie wiem czy to do końca moja bajka.

george
@kokra

Windykacja to typowe call center, ogólnie praca do łatwych nie należy. A księgowość to wiadomo - jak jesteś ścisłowcem to ci podejdzie, jak nie to pewnie nie. Niemniej warunki są dobre, zarówno te finansowe jak i socjalne.

Marecka
@george

W windykacji jest zdecydowanie lepiej niż call center, dużo mniejszy stres, normalne, dobre kontakty z pracownikami a nie wyścig szczurów i przede wszystkim nie ma dialera.

george
@Marecka

No nie wiem, ja tam zdecydowanie wolałbym chyba na sprzedaży robić. Ale to oczywiście kwestia podejścia i osobistych preferencji.

Maja Z
@Marecka

Dokładnie, nie ma co porównywać. Wcześniej pracowałam w call center, a teraz u nich na windykacji. Rożnica jest taka jak pomiędzy niebem a ziemią. Jak ktoś pisze, że windykacja to typowe call center, to chyba nigdy na telefonie nie pracował :)

windykator

ktoś może powiedzieć na kasę w jakim przedziale można liczyć na start?

Firma Idea Getin Leasing poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy byli lub obecnie pracownicy Idea Getin Leasing mogą napisać ile mniej więcej zarabia się w dziale sądowym, albo na ile może liczyć na start osoba z kilkuletnim stażem .

Zorientowany

Pomyliłeś profile - to profil firmy leasingowej Idea Getin Leasing :) I to jest kolejny wpis, który ma wprowadzać czytelników w błąd. To celowe działanie?

Piotrek

(usunięte przez administratora) od 3 miesięcy nie można wyjaśnić problemu z księgowaniem pieniędzy aż skończyło się na wykupie samochodu(usunięte przez administratora)

Zorientowany

O rany, co to za bzdura do kwadratu? IGL nie ma, nie było i nie będzie na takiej liście. Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd.

Edi

Jeśli chcesz pracować na śmieciowych umowach za marne pieniądze (usunięte przez administratora)to polecam pracę w księgowości. Praca mało rozwojowa, skupiona na powtarzalności pewnych procesów. Jeśli takie warunki Tobie odpowiadają to jest to praca marzeń, dla osób ambitnych polecam szukać innego miejsca.

Opos

Hej, ma ktoś może jakieś doświadczenie i wiedzę na temat stanowiska dotyczącego windykacji sądowej (nie na infolinii), atmosfery w tym dziale i kierownik Działu Windykacji Należności ds. Postępowań Sądowych.?? Zastanawiam się nad pracą w tym dziale :)

Jakie opinie na temat pracy w księgowości Idea Getin Leasing ? Jakie umiejętności sprawdzają na rozmowie kwalifikacyjnej? (Czy są zadania z Excela i operacji księgowych?) Jakie wynagrodzenie przysługuje na początku, osobie na stanowisku: Młodszy księgowy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Max

Czy Idea Getin Leasing przyjmuje ludzi na praktyki w centrali we Wrocławiu? Pytam bo w internecie nie można znaleźć nawet jakiegoś kontaktu do działu kadr czy czegoś w tym rodzaju.

Gosia
@Max

Max tak szukasz może. wystarczy wejsc na strone internetowa firmy, jak byk jest mail do HRów, rekrutacja@ideagetin.pl

Max
@Gosia

Widziałem ten adres e-mail, ale jak to ujęłaś "jak byk" napisane jest też , że służy on do przesyłania cv kandydatów co pracy wtej firmie.

kajko
@Max

Praktykanci pojawiają się regularnie, więc pewnie wciąż rekrutują. W ogóle to warto się starać na praktykach, bo tych najlepszych często sobie zatrzymują.

Marti
@kajko

Jak rozumiem w trakcie pandemii nabór na praktyki wstrzymany?

@Marti

Ogólnie w firmie nie ma czegoś takiego jak "praktyki", z tego co mi wiadomo to są płatne staże przy współpracy z różnymi uczelniami wyższymi, później ewentualnie masz szanse zostać w firmie.

@Max

Normalnie są staże z uczelni, ale na ten moment wszystko prawie zdalnie, więc nie wiem jak oni to rozwiązują.

Kama
@AM

Z tego co wiem będzie dwóch stazystów w ksiegowosci - staz na wakacje, moze dluzej.

nick
@Kama

Jakieś szczegóły? Bo byłbym zainteresowany.

hugo boss

(usunięte przez administratora) mimo opłaconych wszystkich rat na czas wysyłają noty obciążeniowe. kontakt bardzo ograniczony, ludzie którzy tam pracują albo nic nie wiedzą albą mają orzeczenie

Piotr procyk

Po poltora miesiaca od wykupu auta nie moge otrzymac dokumentow do przerejestrowania auta.Getin otrzymal kasę wystawil fakturę i koniec. Pozbawiono mnie mozliwosci dysponowania swoją wlasnoscią.Nikt nic nie wie,kazdy spycha na innego,brak kontaktu i kompetentnych ludzi oraz odpowiedzialnosci za prowadzone sprawy.To dlugi wekend to covid i od 6 tygodni po wykupie nie moge nic zrobic.Rozwazam zgloszenie sprawy o kradziez dokimentow,jakaś abstrakcja.Nigdy wiecej ..

Lulu

Czy wiadomo coś na temat zwolnień?

Bartek

Firma bardzo dba o bezpieczeństwo pracowników, i teraz widać, że ta bardzo dobra opinia pracodawcy ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Powiązany

Unikajcie tej firmy jak ognia. To zwykli naciągacze.

Teren

"Praca" jedynie na prowizji przy ponoszeniu wszystkich kosztow przez "pracownika" powinna byc po prostu zakazana.bo to wyzysk.a ziomeczki piszacy "nie odpowiadaja ci warunki to sie nie zgadzaj"-znam wasza retoryke.wiec nie musicie tych bzdur ponawiac.

Madzia

Super, przyda się :))) Właśnie jutro wybieram się do nich na rozmowę do wrocławskiego biura, i byłam ciekawa jak taka rekrutacja może wyglądać. Teraz już wiem ;) Z tego co piszą, to nie odbiega to za bardzo od powszechnych standardów, ale i tak warto wiedzieć co i jak. Dzięki za info tomen :)

konrad
@Madzia

Gdzie ten wywiad, nie wiedzę linku.

@konrad

Marta pracuje u nas w rekrutacji ;) Miałem okazję poznać osobiście. Bardzo dobrze mi się z nią rozmawiało. Pozdrawiam serdecznie ;)

Lalamido

Nie jesteś zainteresowany taką ofertą, to nie aplikuj... ;)

WT tez
@Lalamido

Alez gdziezbyz.nikt mi w warunkach wspolpracy nie oferowal, ze pozwala mi laskawie na uzytkowanie wlasnego auta.owszem czasem tego oczekiwali.ale zeby traktowac to jako wyraz dobroci zleceniodawcy to jeszcze nie mialem

Zostaw merytoryczną opinię o Idea Getin Leasing - Wrocław

• Jak się pracuje w Idea Getin Leasing?

Zobacz opinie na temat firmy Idea Getin Leasing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idea Getin Leasing?

Idea Getin Leasing