Opinie o Idea Getin Leasing w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Idea Getin Leasing. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Idea Getin Leasing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea Getin Leasing w Wrocław

LIZ

Getin Leasing wykorzystuje klientów i nalicza opłaty za wymyślone uszkodzenia

Damian

(usunięte przez administratora) stanowczo odradzam. Tą instytucją powinien zainteresować się KNF.

@Damian

Napisz konkretnie , dlaczego nie odpowiada Ci praca w Idea Getin?

nanana

poszły grupowe zwolnienia

@nanana

Bzdury, nie było zwolnień grupowych.

Paulina
@nanana

Wiem, zwolnili 20 osób partiami, żeby im nie płacić. Musieli spakować się w chwilę. Współczuję przed świętami im to zrobili .

max
@Paulina

a w jakim dziale te zwolnienia? hmm, i nie słyszałem żeby ktoś u nas się żalił, ze nie dostał kasy, więc coś mi się tu nie podoba.

Paulina
@max

Zwolnili Ciebie ? Czy dostałeś zadośćuczynienie? Zwolnienia były w centrali przy ulicy Strzegomskiej. Dokladnie drzwi nr 16 całe 2 pokoje.

Romek

Po tym jak Was tu poczytałem to stwierdziłem, że spróbuję do nich wysłać CV. Wiem, że nie ma idealnej pracy i warunków w niej, ale z tego co tu opisujecie, dużo rzeczy mi pasuje w tej firmie.

@Romek

ja polecam. możesz zresztą niżej przeczytać moją opinie na temat pracy w idea getin.

Jsjzjskkzks
@Romek

Jak czytasz komentarz że jest tam mobbing to chcesz tam iść do pracy ? Fajnie masz XD

Romek
@Jsjzjskkzks

Tzn na komentarze sfrustrowanych ludzi, którzy tylko wszystko negują trzeba trochę przymknąć oko, bo wtedy każda praca okazałaby się najgorsza. Dlatego czerpie informacje z rożnych źródeł. Póki co, przede mną rozmowa kwalifikacyjna i potem zobaczymy co dalej.

Firma Idea Getin Leasing poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. Zakańczania umów już się zakończyła czy jeszcze trwa?

Olga

Nie mam pojęcia. A co, czekasz na odpowiedź ? ;) Jak poszła rozmowa?

@Olga

Właśnie nie było żadnej odpowiedzi, na pracuj.pl aplikacja oznaczona jako "rozpatrywana". Więc myślałam, że w takim przypadku można oczekiwać na telefon.

Kama

Z tego co wiem, "rozpatrywana" znaczy, że na etapie "selekcji" kadry biorą kandydata pod uwagę i rekomendują go przełożonemu, a w przypadku jego zainteresowania dzwonią i zapraszają na spotkanie. Więc telefonu można się spodziewać. Status „kandydatura odrzucona” to znaczy, że kandydat nie został zakwalifikowany do dalszej rekrutacji. Ale na 100% peności nie mam.

@Kama

O właśnie o taką odpowiedź mi chodziło, dziękuję bardzo :) tylko ten status "rozpatrywana" widnieje już prawie miesiąc, ogłoszenie już nawet nie jest aktywne. Także dlatego pytam czy rekrutacja trwa :)

dusia

Spoko, ja też tak miałam i moja kandydatura była "rozpatrywana", wg statusu. Potem po jakimś czasie właśnie zadzwonili, byłam na rozmowie i dostałam pracę :) Także trzymam kciuki, może Tobie też się uda ;)

@dusia

O super, czyli jest nadzieja :) dzięki! :)

Niestety dzisiaj odrzucili kandydaturę. Swoją drogą wie ktoś na jakiej podstawie to robią? Wszystkie wymagania z ogłoszenia spełniałam, więc co prócz tego może być oceniania? Może HR się wypowie? :)

dusia

A może ktoś miał większe/ dłuższe doświadczenie? Ciężko powiedzieć tak naprawdę, bo nigdy nie wiadomo co mają inni kandydaci. Ale może jeszcze się uda przy kolejnym naborze, albo na inne stanowisko? ;)

@dusia

Tylko w ogłoszeniu nie było mowy o wymaganym doświadczeniu, dlatego też postanowiłam aplikować. Może kiedyś :)

@dusia

A czy w takim wypadku możecie napisać, jakie jest pożądane wykształcenie w tej firmie i ile lat najlepiej trzeba mieć doświadczenia, by nasza kandydatura została pozytywnie rozpatrzona do tego, by rozpocząć pracę w Idea Getin Leasing? Na jakie stanowiska obecnie prowadzi ta firma nabory? I czy w ogóle firma zatrudnia teraz nowe osoby?

Wera

Staram się o pracę w firmie na stanowisku Kierownika/ Dyrektora Oddziału. Jestem ciekawa jakie benefity na tym stanowisku przysługują. Jakie auta dostają Pracownicy, jakiej klasy telefony i komputery są przewidziane? Czy jest zagwarantowana prywatna opieka medyczna?Będę wdzięczna za odpowiedź.

Jsjskksnsj

Pozytywne komentarze piszą tylko kadry

@Jsjskksnsj

Ja napisałem kilka dni temu pozytywny komentarz, a jakoś nie jestem z kadr. Więc nie wiem co to za teorie spiskowe :D

M

Ja jestem zadowolony z pracy w Idea Getin Leasing. Lubię ich szkolenia, bo dają możliwość rozwoju. Niektóre szkolenia są z trenerami w formie warsztatów, niektóre online - więc też fajnie, bo można zrobić w domu. Kasą jaką zarabiam też ok, jest możliwość awansu. Szefostwo dba również o rozrywkę, bo na imprezach integracyjnych można się fajnie pobawić i lepiej poznać ;)

shark

Mi póki co bardzo dobrze się tam pracuje, i nie mam na co narzekać, choć pracy jest dużo. Wg mnie dużu plus za umowę o prace i szkolenia.. Na początku oczywiście miałem szkolenie wdrożeniowe, tylko trochę za długie, bo trzy dni :/. Jeśli komuś zależy to jest możliwość awansu i rozwoju. Szefostwo dba też o dobre relacje między pracownikami na imprezach firmowych :D Póki co jestem zadowolony z pracy i mam nadzieję że tak pozostanie ;), choć we wtorki mogliby dać więcej owocow, bo nie zawsze dla każdego starczy :/

@shark

Ja uważam że umowa o pracę i szkolenia to nic nadzwyczajnego a raczej standard.

Przemek34

Umowa o pracę to standard? To pokaż mi proszę kilka takich miejsc pracy do których idziesz i gwarantują Ci umowę o prace. Albo takich w których przejmują się i interesuje ich Twój rozwój i proponują Ci różnego rodzaju szkolenia. Ja nie twierdzę, że jest to coś nadzwyczajnego. Ale też nie jest to standardem więc warto to podkreślać.

Witam, pracowałam w dziale windykacji na portfelu dawnego Getin. Nie polecam. Koordynator tego działu stosuje mobbing a dyrektor po zgłoszeniu takich informacji nie reaguje... Zupełny brak kompetencji i profesjonalnego podejścia ze strony pani koordynator do swoich podwładnych. Traktuje pracowników z wyższością i nie liczy się z ich zdaniem, opinią. Na rynku pracy znajdziecie dużo lepsze oferty pracy. pozdrawiam

To niestety prawda, potwierdzam każdą opinie Pani/Pana na tamet firmy Idea Getin Leasing.

Kori

Czy status aplikacji "rozpatrywana" na pracuj.pl oznacza, że można oczekiwać na telefon czy tak akceptuje się wszystkie wysłane CV, a ich selekcja jest dokonywana w późniejszym czasie?

micka

Ja lubię te imprezy integracyjne o których ktoś tu już wcześniej pisał :D A tak ogólnie co do pracy to mi się podoba. Kasa jest spoko. Benefity ok. Szkolenia ok.

Madlen

Czy ktoś pracuje na infolinii w Katowicach? Jak wyglądają zarobki więcej niż w supermarkecie? Czy jest stałe wynagrodzenie czy są premie jakie są proporcje jednego do drugiego ?

@Madlen

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Idea Getin Leasing to wiele informacji dotyczących zatrudnienia w tej firmie znajdziesz na podanej przeze mnie stronie internetowej: https://www.idealeasing.pl/kariera/ Niestety nie ma tam danych o wynagrodzeniu i premiach, dlatego jeśli ktoś z osób pracujących w tej firmie zagląda na forum, to zachęcam do wypowiedzi odnośnie podanych wyżej kwestii.

Anka
@Madlen

2800 brutto na początek +premie max 1000 brutto

Madlen
@Anka

dziękuję za informację ;)

am
@Anka

oo serio? w takim razie całkiem przyzwoicie to wygląda. Pracujesz na infolinii ?

Hubi

Czy ktoś z was orientuje się, czy przy wypowiedzeniu umowy trzeba zwrócić koszt szkoleń? Jest taka zasada?

Haeranka
@Hubi

Zależy jakie to szkolenia – są takie, za które pracodawca nie ma prawa żądać zwrotu kosztów (np. BHP). Zależy też od pracodawcy – każdy może ustalić swoje zasady w tym zakresie. Ogólnie jest taka praktyka na rynku, że pracownik, który się zwalnia, musi zwrócić koszty odpłatnych szkoleń, w których brał udział (podpisując wcześniej tzw. ”lojalkę”). Szczegółowe zasady ustala wewnętrznie pracodawca czyli u każdego może być inaczej.

Alicja

@shark, czy możesz nam powiedzieć jak wyglądają imprezy integracyjne, o których pisałeś w poprzednim komentarzu? Często pracodawca organizuje te imprezy? Brałeś udział w innych szkoleniach po za tym wdrożeniowym? Powiedz jeszcze czy według Ciebie wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę jest adekwatne do wykonywanych obowiązków?

shark
@Alicja

Na razie pracuję tu krótko, więc byłem na tym szkoleniu wdrożeniowym i robiłem też takie przez elearning, ale z tego co wiem, są inne szkolenia.. Z imprez to byłem ostatnio na imprezie naszego obszaru, dwa dni, jak dla mnie było ok. Najpierw część z podsumowaniem, wiadomo, a potem czas wolny i impreza. Fajnie, że przyjechał zarząd i można było o coś zapytać. Jak dla mnie super zorganizowane, na drugi dzień można było iść na zajęcia na dworze, ale ja musiałem się szybciej urwać :/ A co do pieniędzy, to u mnie czas pokaże, bo moja kasa zależy od wyniku. A, mieliśy jeszcze wieczorem integrację w oddziale, a podobno ma być coś jeszcze w grudniu.

@shark

Dzięki za Twoją wypowiedź. Na pewno przyda się również innym użytkownikom forum. Jeśli będziesz miał jeszcze coś do dodania po dłuższej współpracy z Idea Getin Leasing to zachęcam Cię do wypowiadania się na tym wątku. Każda dodatkowa informacja będzie pomocna dla innych.

Alicja

@Kamila, to znaczy, że w firmie Idea Getin Leasing istnieje możliwość rozwoju i można się z nią wiązać na dłużej? Brałaś udział w szkoleniach, o których wspomniałaś w swoim wcześniejszym komentarzu? Możesz opisać dokładniej jak wyglądają?

@Alicja

@Alicja, oczywiście, że można się wiązać na dłużej. Ja przynajmniej mam taki plan :) A ze szkoleń to ostatnio mieliśmy takie o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy, obowiązkowe, ale „na szczęście” tylko elektronicznie. Część szkoleń jest na takiej specjalnej platformie, więc to jest bardzo wygodne, bo możesz robić, kiedy Ci pasuje. Częściej są szkolenia z naszymi trenerami (super osoby!), z bardzo różnych tematów, np. zarządzania czasem, z kreatywności, z analizy finansowej, z komunikacji. Ja byłam na szkoleniu z zarządzania czasem i co nieco mi się przydało. Nie wiem, co Cię jeszcze interesuje – szkolenia z naszymi trenerami są np. w Centrali albo w budynku obok, są własne materiały, przerwy i obiad ;) Raczej małe grupy i w formie warsztatów, czyli takie bardziej praktyczne. Najczęściej biorą w nich udział ludzie z różnych działów, to przy okazji można się poznać :) Są też szkolenia wyjazdowe, np. ostatnio były u nas dziewczyny z back office z całej Polski, bo miały własne spotkanie. Można też brać udział w szkoleniach odpłatnych, ale to nie do końca wiem, jak działa. Mój kolega teraz się na takie wybiera, bo dostał zgodę od swojej dyrektorki. Musiałabym go dopytać. Zasadniczo każdy w ciągu roku bierze udział w szkoleniach, bo mamy też taki punkt w ocenie rocznej. Mnie się osobiście podoba, że firma daje takie możliwości.

olcia

Obecnie nasza firma nazywa się Idea Getin Leasing ;) To jest teraz bardzo duża korporacja, która ma swoje korporacyjne wady (np. papierologia, czasem słaba komunikacja), ale zupełnie niekorporacyjną atmosferę – bardzo dobrą :) Ludzie tworzą tu świetne miejsce pracy, polecam.

@olcia

Mogłabyś jeszcze powiedzieć czy można liczyć na premie ze strony pracodawcy? Czy jest szansa na benefity? Powiedz jak wygląda pakiet socjalny dla pracowników w Idea Getin Leasing?

kora

A ja bym chciała wiedzieć jak tam się pracuje, od kogoś kto faktycznie tam pracuje :D Bo informacji na stronie dużo i rozumiem, że tu przeklejacie, ale to mi niezbyt wiele mówi. Na stronie w necie można sobie napisać wszystko :P A jak jest realnie? I jak faktycznie jest z tymi benefitami?

@kora

Co do benefitów, no to zależy co dla Ciebie jest ważne. Mi się podoba, że mamy multisporta, opiekę medyczną, ubezpieczenie również. Z tego co wiem, działa też komisja socjalna, ale nie znam szczegółów, bo korzystałam tylko z bonów na święta. Dla dzieci pracowników też coś chyba jest. Jak uprawiasz jakiś sport, to można startować w biegach firmowych. Ale też spoko jest, że w firmie jest nieduża rotacja ludzi, więc wszyscy są takim raczej zgranym zespołem. Chyba atmosfera właśnie jest najlepsza.

kora
@Kamila

Ok, dzięki za informacje. A jak wygląda np sprawa awansu, czy jakiegoś rozwoju w firmie?

@kora

Jeśli chodzi o awans to zależy gdzie pracujesz. W handlu chyba trudniej awansować niż w centrali, ale to taka specyfika pracy. Dużo zależy po prostu od sytuacji i konkretnego szefa. Teraz mamy w firmie więcej zmian, bo się połączyliśmy z drugą spolka, są nowe działy, nowe stanowiska. Można też zmienić dział, bo są rekrutacje wewnętrzne. Co do rozwoju, to chyba tak standardowo, szkolenia są dość często, nawet takie dwudniowe, jest kilku trenerow i działa elearning. .Generalnie można się czegoś nauczyć :)

Alicja

@Karola, powodzenia! Koniecznie daj znać jak już będziesz po rozmowie. Opisz jak wyglądała i czy dostałaś pracę w Idea Leasing. Twoja opinia na pewno przyda się innym osobom, które również szukają zatrudnienia.

Majka

Ja też jestem ciekawa jak wygląda praca w tym miejscu. Możecie napisać jakie benefity oferują??

Karola
@Majka

Info ze strony: Oferujemy atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, który obejmuje m.in.: prywatną opiekę medyczną, MultiSport - dostęp do obiektów sportowo-rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, szkolenia i dostęp do platformy e-learningowej, świąteczne bony i paczki, nagrody jubileuszowe, konkursy dla pracowników, dofinansowanie z ZFŚS wypoczynku letniego i zimowego oraz pobytu dzieci w przedszkolu/żłobku, owocowe wtorki, wyjątkową atmosferę pracy. Proponujemy ponadto możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków finansowania np. aut czy udziału w wydarzeniach kulturalnych. Włąśnie tam aplikuję, trzymajcie kciuki :D

Zostaw merytoryczną opinię o Idea Getin Leasing - Wrocław

• Jak się pracuje w Idea Getin Leasing?

Zobacz opinie na temat firmy Idea Getin Leasing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idea Getin Leasing?

Idea Getin Leasing