Opinie o Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań w Poznań

panter

Absolutna katastrofa.Brak pojecia lub szkolenia przy zwariowanej obsludze komputera do zapisania danych. Programisci systemu z firmy obslugujacej posiadaja brak podstawowgo wyksztalcenia w tym kierunku. Od poczatku komputeryzacji mam ciagle z tym do czynienia. Cale cwierc wieku takiej indolencji jeszcze nie spotkalam. Od pol miesiaca nie moge, przez klopoty z odczytem, dostac moich wynikow. Nigdy wiecej moja noga nie postanie w wyniki-diag . Polecam wszystkim znajomym i lekarzom obchodzenia tychze uslug dalekim lukiem jak i czytelnikom tejze opini.

Dorota

3 punkty pobrań i w trzech to samo- źle zarejestrowane badania i moja strata czasu na kolejnych wizytach by dobrać krew na brakujące wyniki....paranoja...gdyby ode mnie to zależało to bym w życiu nie korzystała z usług tej firmy.

badanie moczu

Witam, W tym samym czasie zawiozłem próbkę moczu do dwóch laboratoriów. W Diagnostyce na Wolskiej nie wyszły bakterie natomiast w innym laboratorium "liczne bakterie". Okazało sie ze Diagnostyka ma złe wyniki gdyz to robi komputer a nie laborant pod mikroskopem. ODRADZAM DIAGNOSTYKE!

kaznodziej

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: beznadzieja

Kier...
@kaznodziej

Atmosfera jest super. Oczywiście jest jeden dział z którym nie można się dogadać .M. Tam jeden drugiego obraduje . Udają że mają dużo pracy A co 15 minut na papieroska sobie chodzą....Ale dalej twierdzą że mają duzooo pracy.

Aplikowałeś do firmy Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Kinia0306

Pozdrawiam Panią która sprząta na oddziale diagnostyki. Nigdy w życie nie spotkałam tak miłej i sympatycznej osoby. Zawsze uśmiechnięta z sercem na dłoni i bardzo pomocna oby wiecej takich ludzi w szpitalu... Pani Małgosiu mam nadzieję że sie jeszcze spotkamy!

Najgorsze laboratoria! Kobieta w ciąży, a konkretnie 6 dni przed porodem traktowana jest jak śmieć! Personel nie reaguje jak stare raszple wyzywają od najgorszych!!! Jak można nie przepuszczać kobiety przed porodem! Paranoja!!! Dodam, ze za wszystkie badania płace prywatnie tyle pieniędzy, ze to są kpiny! Odradzam korzystanie z tych laboratoriów !!! A wszystkim starym babom życzę aby ich myszy zeżarły!!! Moje sugestie dla Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań: Pilnujcie kolejności rejestracji!!! Jak można tak traktować kobiety ciężarne a zwłaszcza przed porodem! Ustawę sobie przeczytajcie !!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pilnować kolejki

dociekliwy
@Karolina

jak nie chcesz być stara to idź się ..........

miły

Witam, Ma ktoś z Państwa kontakt do osób z rekrutacji do firmy Diagnostyka? Czy w najbliższym czasie będzie jakiś wakat na kuriera w Kraków i okolice?

Jolanta
@miły

Forum dotyczy Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań w Poznaniu. Zachęcam Ciebie do aktywności dotyczącej Krakowa na tym forum: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,887868 Myślę, że znajdziesz tam odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania, a także cenne wskazówki dotyczące rekrutacji do firmy.

Ola

Pracuję w punktach pobrań 5 lat. Nie narzekam, płaca ok, podwyżka była. Jeśli jesteś dobry w tym co robisz to Cię doceniają. Coś za coś - kiedy potrzeba jadę a kiedy ja potrzebuję wolne -mam od ręki. Nie zamieniłabym tej pracy.

A

Strona internetowa to porażka.Idzie człowiek wykonać badania wyniki może sobie sprawdzić on-line i jak zwykle strona nie działa masakra.

Taomek

Właśnie zrobiłem wyniki płatne. Jednego brakowało, napisałem informację mailem, otrzymałem odpowiedź że na ten wynik należy czeka do 4 dni. W 4 dniu poinformowano mnie o konieczności ponownego pobrania krwi. Pani powiedziała że warto bo się może przydać. A mnie dziś potrzebny jest ten wynik bo dziś mam wizytę u lekarza. Nie polecam.

Lusia

Oburzona jestem podejściem personelu do klienta.Faktem jest ,że dostałam skierowania na badania laboratoryjne bez pieczatek z dwóch przychodni.Jedna przyjęli bez problemu a drugą nie i musiałam za badania zapłacić.Formularze skierowań były rozne,bo jedno było formularzem Diagnostyki a drugi nie.Archiwalnie byłam prześwietlona i mimo,że takie same badanie robione miałam miesiąc temu to musiałam zapłacić.Placac gotówka znów był atak słowny,że nie mam drobnych i przeczytano mi artykuł prawny.Czy tam pracują ludzie dla ludzi czy idioci traktujący klientów jak idiotów?Pozdrowienia dla pracownika rejestracji placówki diagnostycznej na Serbskiej w Poznaniu pani Romany

Laboratorium Diagnostyka to (usunięte przez administratora), pracowałam, ale zwolniłam się, bo praca tam urągała wszystkiemu, a najbardziej wiarygodności wyników badań, które kazano mi hurtem podpisywać bez sprawdzania, testów nie było czasu wykonywać. Praca ta urągała godności człowieka, bo cały czas trwał tam bezustanny mobbing, a płace były gorsze niż w państwowym Szpitalu, gdzie ilość badań przypadająca na jednego diagnostę jest 50-100 razy mniejsza

GOŚĆ

Piszecie , że jest tak źle ,a jak tylko pojawi się ogłoszenie to jest mnóstwo chętnych a zaraz potem NIEAKTUALNE.

Stella

Podpowiedzcie coś o tych zmianach jakie miały miejsce. Nie rozumiem co takiego się stało?

Emma
@Stella

Chodzi o to,że na dyżurze jest zazwyczaj jedna osoba i musi być to diagnosta, ponieważ tylko on ma uprawnienia do autoryzacji wyników.Wcześniej zanim Diagnostyka przejęła dane laboratorium zazwyczaj dyżurowało kilka osób, w tym również technicy

pokrzywdzona

po 30 latach zostałam wyrzucona z dyżurów ,ponieważ teraz mogą tylko dyżurować diagności ,w tym momencie po tylu latach pracy ma m niecałe 1500zł netto i na dyżurach straciłam około 400zł a w pracy mowią jak się nie podoba to (usunięte przez administratora)!

Emma

Pracowałam w jednym z laboratoriów na Pomorzu.Żal,że wiele dobrze prosperujących prywatnych laboratoriów "sprzedało się" Diagnostyce.Zarobki: - Przy przejęciu międzyzakładowym pensje są takie jak kierownik wynegocjuje.Ogólnie bardzo niesprawiedliwe.Technicy dostają nawet 3880zł brutto, a młodzi diagności 2000 brutto, właściciele lab ( Ci którzy sprzedali lab Diagnostyce 6000 brutto.) - Gdy zatrudniasz się jako nowy pracownik dostaniesz na umowę o pracę około 2500 zł brutto, gdy firma ma nóż na gardle,żeby zwabić pracownika zapłaci 3062zł brutto (ja tyle miałam) Moje obowiązki w diagnostyce: obsługa kasy fiskalnej, obsługa pacjentów, odbieranie telefonów, pobieranie krwi, wykonywanie badań, autoryzacja wyników, drukowanie wyników, organizacja wysyłek - tak wyglądał rutynowy dzień pracy. Jakie efekty tej pracy?Ciężka depresja, leczenie farmakologiczne i psychoterapia..Po zmianie pracy jest lepiej,ale pozostałości depresji (lęk napadowy, problemy ze snem)nadal się utrzymują.Żaden szanujący się diagnosta nie powinien tam pracować.Obecnie zmieniłam posadę.Teraz wykonuję tylko badania oraz je autoryzuję, a zarabiam netto tyle, co miałam brutto w Diagnostyce.

Tak
@Emma

Tak

w Białymstoku płacą 15 zł brutto :)

Tragiczna firma, odradzam kazdemu, kto rozważa rozpoczęcie pracy tutaj. Ciągle bezpłatne nadgodziny, brak możliwości rozwoju, ciężka praca za psie pieniądze - o wiele lepiej iść do Lidla - mniejszy stres i spokojniejsza praca z lepszym socjalem. Zdecydowanie odradzam osobom ambitnym, ktorym zalezy na rozwoju i samorealizacji!

2pack

Region południowo-wschodni masakra,układy,układziki,pomówienia,kierownictwo na każdym szczeblu ma wywalone.Szczerze syf kiła i mogiła.Jedyny pozytyw to menadżer z działu handlowego,super osoba.

Joko40

Też pracowałam nie można powiedzieć nic pozytywnego tym bardziej że jak zawinił w laboratorium często mylą.wyniki to wpieraja to na pracowników punktu pobrań płacą też słaba ogólnie nie można powiedzieć nic dobrego .

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań - Poznań

• Jak się pracuje w Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań?

Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań