Opinie o Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań w Poznań

Blabal

Jak się pracuje waga życie na kopanina w poznaniu?

Po trupach do celu, motto diagnostyki. Odradzam z całego serca wszystkim osobom, czy to początkującym, zaczynającym karierę, czy ludziom z doświadczeniem, jakkolwiek szanującym siebie, swój czas i swoje nerwy.

Tragedia!!!!! Mobilny punkt testów we Wrocławiu na stadionie olimpijskim, co mogę powiedzieć, ktoś kto oznaczał to na mapie googl umieścił to gdzie chciał. Mapa pokazuje całkiem inne miejsce, oznaczeń brak, pracownicy stadionu sami nie wiedzą gdzie to jest więc nie pokierują. Tragedia.

Marian

Porażka, przy skierowaniach na wymaz według osoby z punktu pobrań dwukrotnie były podpięte dane innych osób. Przez Diagnostykę na Serbskiej nie mogłem wykonać badań i automatycznie nałożono na mnie kwarantannę.

Aplikowałeś do firmy Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
KrystynaWu

Wczoraj byłam świadkiem jak starszy Pan (+70) , który stał w klejce ok 30 min w punkcie przy ul.Opolskiej 58 po pokazaniu kodu skierowania, który otrzymał w przychodni został odesłany po skierowanie papierowe do przychodni. Nie rozumiem jak w punkcie pobrań, w którym wyniki odbiera się przez internet nie ma możliwości odczytania treści e-skierowania na podstawie jego numeru i pesel pacjenta, w czasach kiedy konto e-pacjent, e-recepty i e-skierowania są powszechne. A starszy Pan niczemu nie winien , bo w przychodni mu powiedzieli , że nr skierowania wystarczy.

Wojtek

A czy dużo kobiet jest w firmie ?

Punkt Poznań

"Kierowniczka" jeżeli tak można by ją nazwać, która ma pod sobą punkty w Poznaniu, to po prostu istny koszmar. Zero organizacji, ewidentnie osoba, która otrzymała pracę poprzez znajomość. Całkowita ignorancja w stosunku do pracownika. Odbieranie telefonów? Hahah bez żartów proszę, nie istnieje coś takiego, czasaaami uda się otrzymać od niej SMS. Lub zadzwoni jak coś od Ciebie potrzebuje. W innym przypadku dzwoń sobie cały dzień. Pani Urszula zdecydowanie nie ogarnia punktów pod nią. Słaby kontakt, słaba organizacja. Jedno pytanie powstaje, jak taka osoba otrzymała tak odpowiedzialne stanowisko??? W czasie COVIDu to już wgl koszmar, może ktoś z Krakowa wreszcie by się temu przypatrzył :)? Nie pozdrawiam :) . K.K.

Pacjent

Oddałem dzisiaj krew na morfologię - na CITO . Wynik miał być popołudniu. Jest 22;00 wyniku nie ma a ja nie wiem czy brać lek w przypadku spadków krwinek białych . MASAKRA!!!

Czy firma Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Hmm

Tak, organizuje o ile sobie za nie zapłacisz i zastępstwo w pracy załatwisz. Oczywiście bierzesz zwykły urlop wypoczynkowy w te dni.

Nikt

Ile zarabia przedstawiciel medyczny?

vvv

Żenada jednym słowem. Pracowałam w Poznaniu. Najlepsze są kierowniczki Urszula i Marina-dramat. Panie to jedne wielkie ignorantki, piszą smsy zamiast rozmawiać z ludźmi, których zatrudniają. Fałszywe, przy Tobie mówią jedno za Twoimi plecami drugie. Masz problem nikt nie odbiera telefonu, nie masz do kogo się zwrócić. Ciągle (usunięte przez administratora) z badaniami, wynikami, na okrągło pretensje pacjentów znosisz a jak dzwonisz to nikt nie odbiera sto lat. Pani Urszula sama reguluje sobie godziny pracownikom: "dolicz sobie dwie godziny dziennie w ramach rekompensaty" Rozumiecie to? Co to znaczy? Możesz dopisać sobie godziny bo Pani Urszula Ci daje w prezencie zamiast wsparcia. Twój rachunek idzie do Krakowa 3 tygodnie, następne dwa tygodnie czekasz na wypłatę. Jednym słowem żenada.

Danek

Witam, nie polecam punktu pobrań na Anieli Krzywoń w Zielonej Górze, Moja kobieta wróciła z całymi rękami w gazach, będąc ciąży już w różnych punktach pobierała krew i nie było takich problemów. Dziś wróciła cała zapłakana do domu, na dodatek pielęgniarka kazała więcej tu nie przychodzić. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z pobieraniem krwi to omijajcie te miejsce.

Iza

@hmm a jakie są te szkolenia? Z jakich dziedzin?

Hmm
@Iza

Źle się wypowiedziałam. Zapomniałam dodać że szkolenie trzeba samemu sobie znaleźć. Jeśli chodzi o wewnętrzne to nic nie ma oprócz pomocy przedmedycznej. Przynajmniej w moim regionie

Carra

Diagnosta z 16 letnim stażem za 1950 netto to dużo? Soboty i niedziele za odbiór dnia wolnego. Żadnych podwyżek ani premii od 5 lat. Za multisport trzeba zapłacić, natomiast o pozostałych wołczerach nikt u nas nie słyszał. Na początek dla młodego diagnosty -tak- niech spróbuje, później trzeba wiać. Pozdrawiam

Jadwiga
@Carra

Za multisport wszędzie trzeba płacić ! A odbiór godzin , podobno ma to się zmienić.

Seba

A ja jestem bardzo zadowolony z pracy w Diagnostyce .

anna
@Seba

A jak długo pracujesz i na jakim stanowisku?Ja też byłam zadowolona przez około4 miesiące;-)

Seba
@anna

Mhm ???? 10 lat . I na dzien dzisiejszy 13-01-2020 Nadal tak jest..

Radek

@Anita Oborniki Wlkp. Z pewnością na forum pracowniczym takich wpisów nie powinno się zamieszczać.

Anita Oborniki Wlkp.

Od jakiegoś czasu "Diagnostyka" zawitała również nieproszona przynajmniej przez pacjentów do Obornik i przejęła wszystkie punkty pobrań. Badania są coraz droższe a od jakiegoś czasu doliczana jest dodatkowa opłata 4.50 za ... usługę ? Nic z tego nie rozumiem ponieważ płacę za badania czyli jest to usługa więc o jaką dodatkową usługę muszę płacić. Mam zamiar skierować sprawę do sądu o zwrot tej kwoty bo to uważam jest niezgodne z prawem. Często jestem zmuszona robić prywatnie różne badania i nigdzie nie spotkałam się z taką drożyzną. SKANDAL !!! Nie jestem zadowolony z tej "Diagnostyki" ale jakie mam wyjście skoro przejęła wszystkie punkty pobrań ? Jeżeli prawdą jest że warunki pracy i traktowanie pracowników jest naganne to ktoś poważnie powinien się temu przyjrzeć.

Mira

Myślę, że narzekanie to niektórzy mają w genach. A przecież to jest forum pracownicze!!

Katerin

mickiewicza w Poznaiu bardzo nieodpowiedzialni, za wynikami czasem trzeba czekac półtora dnia mimo ze pani obiecala ze beda w internecie tego samego dnia po zadzwonieniu ani przepraszam

magazynier

Tragedia. Magazynierzy traktowani jak woły robocze, w klitce (oddział Kraków) bez dostępu do światła (co jest niezgodne z Kodeksem Pracy) o czym dowiadujesz się po przejściu procesu rekrutacyjnego. Wynagrodzenie to za przeproszeniem jałmużna za zakres obowiązków, które się tam dostaje. Zero szacunku do pracownika zarówno od pracodawcy jak od innych działów = magazynier traktowany jako chłopczyk na posyłki do wszystkiego bo ,,góra tak chce". Szczytem było: w pierwszym etapie wnioskowanie o zakup stroju roboczego (praca na podjeździe, na otwartym terenie dodatkowo na śliskim w zimie podjeździe), co oczywiście spotkało się z ,"biurokracją", bo góra to musi zaakceptować. We wniosku była prośba o buty robocze (ślisko, możliwość skręcenia kostki, praca z paletami itp). Strojów nie otrzymaliśmy, a kierownik przychodzi z dokumentami ryzyka zawodowego w których: możliwość zwichnięcia i złamania jest jednym z pierwszych punktów a ich przeciwdziałanie to właśnie obuwie robocze. Odmówiłem podpisania takich dokumentów, co wiązało się z wypowiedzeniem umowy przez pracodawcę. Powalona firma. Dziwię się jak mogłem tam pracować 2 lata za taką pensję... Sam wiem i mówię: NIE POLECAM

Erwin

To nie forum dla pacjentów a dla pracowników firmy, warto kierować je na inny adres.

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań - Poznań

• Jak się pracuje w Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań?

Diagnostyka Sp. z o.o. Punkt Pobrań