Opinie o Rigall Distribution w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rigall Distribution. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rigall Distribution o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rigall Distribution w Warszawa

abece

na szkolenie jadę do Bydgoszczy, a pracować będę w niezbyt dużym mieście w wielkopolsce.

szkolenie trwa 5 dni roboczych,kończy się testami(które i tak zdasz są pisemne)na gwałt potrzebują teraz ludzi ,bo my starzy nie godziliśmy się pracować poniżej tysiąca,dlatego nas już nie ma.Jeżeli szkolenie masz w miejscu zamieszkania to ok,jak poza to firma płaci za kwaterę a żywisz się sam/a.Aha i zabiesz ze sobą długopis i zeszyt bo takich rzeczy nie dostaniesz :) Gdzie masz być przyjęty/a do pracy????

abece

Możecie powiedzieć coś o szkoleniu wstępnym do rigall'a?

rigallowiec

Nie polecam Pruszkowa i wogóle tej firmy,kierownik nie liczy się z ludzmi,dla nich liczą się tylko cyferki,nie zarobisz wiele,a zszarpiesz sobie zdrowie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rigall Distribution, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

a teraz jest ponad 800 osób na L4,i kto tam pracuje?Naiwniacy co dostali auto,ryczałt za paliwo zmniejszyli do 600zł,jak dostaniesz na reke 900 to ok.Firma pod względem płacowym zeszła na psy.

sam sie zwolnilem

Moze i tak bylo, a teraz to bankrut, pracowników traktuje jak smieci, nie ma mozliwosci zarobku, na paliwo ci nie starcza, pieniadze gorsze niz w spozywczaku, a czasem to dolozysz, nie dajcie sie nabrac

nowa

a czy macie jakies opinie o rigall w pruszkowie,czy warto tam pracowac?

Sj2342

Bardzo duża firma sprzedażowa (z prezentacji Zarządu wiem, że zatrudniaja około 1000 ludzi na umowę o pracę i ponad drugie tyle na umowę zlecenie) Gigant jeżeli chodzi o karty kredytowe Citi, jak się jest dobrym to szanse na rozwój / awans są naprawdę duże - praktycznie w każdym banku w Polsce i innych instytuacjach finansowych znajdziecie ludzi z Rigall, mocno powiązani z Citibankiem (Bankiem Handlowym) tak naprawdę zarządzają nimi właśnie ludzie z Citi, przepracowałem tam ponad dwa lata i zarobiłem naprawdę mnóstwo kasy - na jednym z spotkań sprzedażowych wyciągneli mnie do innej firmy za jeszczwe większe pieniądze. Złego słowa o Rigall nie powiem. Pozdrowienia dla oddziału w Bydgoszczy & Marcina

aneta - 2009-01-21 12:12:08 firma jest bardzo fajna, praca również,pracowałam w rigallu w oddziale olsztyńskim przez 2 i pół roku, miałam nowego yarisa do dyspozycji, telefon, własne biurko, wypłatę wprzedziale 4-7 tysięcy netto miesięcznie. Ale są plany do wyrobienia, wynagrodzenie składa się z podstawy, prowizji i premii. Generalnie wyglada to tak, że w poniedziałki umawiasz spotkania telefonicznie na cały tydzień a potem reszta dni na spotkaniach w terenie. Poznajesz wielu wpaniałych ludzi, masz dużo znajomości, stajesz się zaradna i potrafisz wszystko załatwić. Czasem jest ciężko ale to w każdej robocie. Po tej robocie wszędzie sobie poradzisz. Rigall - naprawdę fajna szkoła życia dla młodych ludzi, polecam

WITAM WSZYSTKICH PRACOWALEM TAM JAKIS CZAS NIE BYLO TRAGICZNIE ZAROBKI MIALEM W GRANICACH 4-8 TYS NA MIESIAC PRACA CALY DZIEN OD RANA DO WIECZORA UŻERANIA SIE Z KLIENTAMI OK DALI TELEFON Z LIMITEM 75 ZL NA MIESIAC WSZYSTKO POWYŻEJ DOPŁACALEM Z WŁASNEJ KIESZENI CZYLI OK 300 ZL NA MIESIAC PALIWÓWKA 800 ZL NIE WYSTARCZALA NIESTETY I OK 400 ZŁ DOPŁACAŁEM DO PALIWA NIEWSPOMNE O AMORTYZACJI SWOJEGO SAMOCHODU COS SIE ZEPSUJE NAPRAWIASZ ZA SWOJE NA TA CHWILE WSZYSTKO OBCIELI O OK 40 % TW TERAZ NAJLEPSCI PH ZARABIAJA OK 5000 ZL NA RACZKE MINUS TELEFONY PALIWKO I AMORTYZACJA TO ZOSTANIE OK 3000 TYS ZA CALY MIESIAC ROBOTY I SLODKIEGO PIERDZENIA TM O PLANIE W KONTACH KARTACH WLASNYCH DUZA WIEKSZOSC ZARABIA TERAZ OK 2-4 TYS ZL ODRADZAM TA FIRME CHYBA ZE KTOS LUBI BYC [usunięte przez admina]OSZUKUIWANYM NA KAŻDYM KROKU

Witam Co do firmy, to pracowalam tam ponad 2 lata - Katowice - nie polecam szczerze mowiac, straszne parcie na plany sprzedazowe, prowizje bardzo marne - jak sie przyjmowalam to zarobki ok 4 tys, teraz ledwno 2 tys.za wszystko obcinaja premie i musisz czasami zostawac po godzinach albo przychodzic w sobote... i juz nie mowiac nawet o podstawie- smiech na sali- 956 bruttto. Jak ktos jest zdesperowany to prosze bardzo jak ktos natomiast cce uczciwie zarobic to odradzam.

A w jakim wieku są tam pracownicy ???? Na jakim poziomie są zarobki i jakie dają auto do pracy

pracowita

anonim - 2009-01-21 17:16:44 Ja też pracowałem w Rigallu, tylko w Gdyni i wcale nie tak kolorowo było jak Ciebie koleżanko- krótko po podpisaniu umowy na stałe zmniejszyli prowizje ze sprzedaży w zależności od progu, ale w sumie wyszlo na to, że najlepsi sprzedawcy zarabiali połowę tego co przedtem, więc o 7 tyś netto nie ma mowy, najlepsi zarabiali ok 4 tyś netto, poza tym straszna presja na pracownika, niemiła atmosfera, duża rotacja pracowników- każdego miesiąca pojawiało się kilka nowych osób w teamie i kilka rezygnowało- dlaczego? sami pomyślcie; Hmy... ja tez pracuje w Gdyni i to całkiem długo, trafiły sie mi dwie zmiany prowizji - ale jak sie chce pracować to da się zarobić i to całkiem dobrze. To nie jest praca dla leniwych obiboków i marudnych dzieciaków. Rotują Ci co nie dają rady i wmiękają. Pracujesz tyle ile chcesz - jednego dnia 4 h innego 10h, wszystko zalezy od Ciebie jak sobie ułożysz pracę. Atomosfera super - ludzie w moim wieku, presja? OK, ale gdzie jej nie ma - masz zrobić swoje i już.

aneta

Zostaw merytoryczną opinię o Rigall Distribution - Warszawa