Opinie o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

maciek

Witam,proszę o udzieleni mi informacji na temat firmy kurierskiej 7POST,gdyż jestem zainteresowany rozpoczęciem tam pracy, z góry dziękuję .

Juliusz Cezar
@maciek

a umiesz czytać ? jest 25 stron o nich he he

Co to za firma? Jak można dostać się do nich do pracy? Podobno to firma kurierska?

?

bbb - 2013-09-25 09:36:50 Owszem, grupa zgranych cwaniakówoj kolega się chyba nie załapał...

bbb

Owszem, grupa zgranych cwaniaków

Kurier

spotkanie poległo no sprawdzeniu rejonu na ktory mam dostarczać paczki ina kogo wypisywać fv

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
aaa

Nieźle się zaczyna, chyba wreszcie zgrana ekipa, która zrobi coś dobrego.

edek
@aaa

jezeli uwazacie ze konkurencja (usunięte przez administratora) to przypominam ze temat na tym forum zostal utworzony przez kogos od was Pozdrawiam i cytuje "Nieźle się zaczyna, chyba wreszcie zgrana ekipa, która zrobi coś dobrego." no i zgrana ekipa zrobila cos dobrego

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)