Opinie o BOLF Sp. z o.o. Sp. k. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BOLF Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BOLF Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOLF Sp. z o.o. Sp. k. w Zielona Góra

xxx

wszystko spoko

Rafal

Polecam prace w tej firmie- wszystko w najlepszym porzadku !

Dima

magazyn ok, praca ciekawa ale menczaca czasami. Jak wczesniej byla praca na magazynie to tu tez da rade, pieniadze ok

Julia

obecnie pracuje na obsludze klienta, pracy duzo ale jset ok. Wypłata na czas i fajni ludzie w pracy

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BOLF Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisko Analityk finansowy - Specjalista ds. controllingu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
KADROWA

Ponieważ wielokrotnie już pisano tutaj, ze komentarze pisze kadrowa, oświadczam, że NIGDY nie wstawiałam tutaj żadnych komentarzy. Owszem czytam je sobie od czasu do czasu ale na tym koniec. Proszę wiec więcej nie wspominać, że to ja tutaj piszę, to bezpodstawne oskarżenia nie mające nic wspólnego z prawdą. Do pozostałych spraw o których tutaj się piszę nie będę się odnosić/ komentować / odpisywać. Chciałam naprostować tylko sprawę, kto pisze tutaj. Ten komentarz jest jedynym i ostatnim.

magda

praca ok

marek

magazyn ok, w miare czysyty i ok. Pracowalem przez 8 miesiecy i nie bylo problemow.

Robert

praca na magazynie - raczej standardowa, dla kogoś kto jest mało wytrwały będzie ciężko. Dużo kartonów przewalania towaru. dla mnie jest ok bo od 7 lat robię w czymś takim ale jak ktoś jest nie przygotowany to może być ciężko. także polecam dla kogoś kto zna specyfikę pracy - kasa była na czas i nie było problemów z dogadaniem grafiku

Daniel

Byłem kilka dni , towar w kontenerach w których nic nie można znaleźć taki nieład. Zwolnili mnie sami nie narzekam znalazłem coś lepszego

Mięta
@Daniel

W końcu jakaś prawdziwa opinia :) Każdy, kto tu słodzi, jak to nie jest spoko itd to chyba mu te lunche w głowie zamieszały. Jak brak premii czy podwyżek i wynagrodzenie bliskie najniższej jest ok to jak kto woli ;)

Renata
@Mięta

A czemu tych premii nie macie?

Spaghetti
@Renata

Dobre pytanie. Zawsze wymówki jakieś, cięcia budżetowe itd.

@Daniel

serio Cię zwolnili? z jakiego powodu?

@Daniel

Nie dziwie się, jeżeli kontenery cie przerosły...

Daniel
@Siem

Dalej są ? ;) Do Karoliny nie mam pojęcia ale nie żałuję w obecnej pracy nie muszę dźwigać tyle ciężkich kartonów

Mietek

Własciwie to wszystko git - kasa jest na czas, umowa jest. Czasami są jakies spiny ale idizie się dogadać.

Siem

Na pewno nnie robota dla kogoś kto nie lubi robić fizycznie. Kartonów jest w ch… ja ogólnie jestem przyzwyczajony, ale był gość co po praru dniach na starcie odpuścił. Dla mnie robota git, konkrety wiadomo co trzeba robić, zespół fajny idzie się dogadać i nie ma spiny w robocie. Na plus parking i logiczne miejsce do jedzenia.

Daj se spokój
@Siem

Co to znaczy logiczne miejsce do jedzenia? Logiczne to może być rozwiązanie zadania na matematyce a nie stołówka xD

@Daj se spokój

To znaczy ze można sobie cos (usunięte przez administratora) w spokoju. Przeliterowac?

@Siem

Co do spiny to wiadomo - w zależności na kogo trafisz… robota rzeczywiście spoko ale bywa ciężko.

Jakie wymagania?
@Siem

Stary, jakie maja wymagania na magazyn? Poza rekrutacja jest sens wysyłać cv?

....
@Siem

Widac, że (usunięte przez administratora) z Ciebie. Dali lunch, najniższą i szczekasz jak każą. Człowieku....

@....

Hahaha aż tak tyły bolą o ten lunch - co w nowej robocie nie karmią?

Ciekawa

jakies opinie na temat działu marketingu? jaki przełożony? jak płacą?

Były pr

Szanowana firmo bolf (kadr,HR) niewiem kto dodaje tu posty proszę o nie dodawanie fejkowych opinii podpisanych moim imieniem ;)

Buki

Niezła Beka. Poszedłem na rekrutacje na magazyn po przeczytaniu wypocin tutaj totalnie nie wiedząc czego się spodziewać. Firma normalna - lecę tam już 2 miesiąc. Wcześniej mialem roboty dorywcze. Komus musieli niezłe za skore zajść ze od miesięcy się tu sam produkuje xD

@Buki

Weź nic nie mow… spamuje tutaj jakiś typ głównie co go wy*****. Pracowałem rok i juz wtedy mialem tak samoz.

Jakie wymagania?
@Buki

Co wymagają przy rekrutacji?

Buki
@Jakie wymagania?

Co ja wróżka? Jak na biuro to nie mam pojęcia. Na magazyn do rozladunku tylko CV chcieli.

Trochę mnie zraził proces rekrutacji, bo przez covidowe ograniczenia było trochę zamieszania, ale finalnie robota spoko. Magazyn jak każdy inny, dla mnie ważne że idzie się dogadać co do godzin, bo mam dzieciaka w domu i czasami trzeba coś poprzestawiać. Robota może nie na całe życie, ale ogólnie miewałem gorsze.

@Tomek

Tomus podobno COVID już nie istnieje - tak w telewizji mówili xD

@Tomek

W końcu jakas prawdziwa opinia.

Zainteresowana

Słyszalam w radio ofertę pracy w denley, chwalą się dobrym socjalem oraz darmowymi lunchami czy faktycznie tak jest ?

Brownie
@Zainteresowana

W radio lepiej słuchaj muzyki a nie tych reklam bo to głowa boli od nich. Dobry socjal hehe żart no lunch był jak tam byłam ale czy dalej jest to nie wiem, aczkolwiek żeby był dobry to też tak niezbyt

Zainteresowana
@Brownie

Już wszystko wiem od znajomego który pracował lunch w piątki ale tylko dla Polaków , Ukraińcom nie dają ????

Orbitek
@Zainteresowana

No bo tak jest ;) Niestety. Mało fair zachowanie.

Ugo
@Orbitek

Kogos coś chyba z tylu plecow uwiera, niełdnie. Zaintersowana podobno pracujesz a od znajomego słyszalas? Sami kandydaci i byli praconicy siedza na przerwach w denelyu i szpieguja HahahaHA

Lol
@Ugo

Co ten lunch z tobą zrobił ????????

Ślicznotka

Chciałam pracować w Denley.pl ale co rusz widzę tu nowe komentarze jak to super nie jest. Skoro jest super to jak to mozliwe, że co chwilę są nowe osoby zatrudnione rzekomo i od razu dają tu komentarz, że jest ekstra i wgl. Powie mi ktoś?

@Ślicznotka

yyy kobieto co ty piszesz? Jest jak w kazdej robocie. Jak komus się pdooba to pisze ze ok, jak nie to wiesza psy bo sie obrazil na kierownika. Dają umowe o prace, socjal jest, praca lekka nie jest, kasa w miare spoko. Mam niezla beke jak czytam te komenty

Exworker

No jaki socjal niby? XD

Dzimi
@Exworker

Lunch w piątek ???????? ale tylko dla Polaka to jest Dramat

Lol
@Siem

To co piszesz to idealny przykład co stówka podwyżki zrobila z człowiekiem ????????

A.

Ja byłam kilka dni na próbę w obsłudze klienta i zrezygnowałam sama bo to jak się tam traktuje nowych to dramat. Bardzo nieprzyjemna atmosfera. A najniższa krajowa i umowa o prace to żadne przywileje tylko obowiązek pracodawcy wiec nie rozumiem czemu wymieniacie to tutaj jako super atut na start...

si
@A.

A jaką miałaś umowę na próbę?

as
@A.

A obowiązkiem pracownika jest zasuwać w pracy przez 8 godzin, bo jak się nie ma szkoły i innych umiejętności intelektualnych to dobrze że choć najniższa krajowa jest. A że większość takich osób co tu pisze nie świecie intelektem (choć im się wydaje, bo to nie boli przecież i skąd mają wiedzieć) to trzeba gonić do pracy. Jak nie ma bata to robota nie idzie ,tak jest było i będzie .Już w dawnych czasach egipskich wiedzieli do czego służy bat i jakie piękne piramidy postawili. Do dziś się nikomu nie udało zrobić piękniejszego cudu świata. Wiec nie ma co narzekać na pracodawcę i tak ma sto tysięcy innych kopnięć i problemów. Wziąć się za robotę, popatrzyć w lustro i przyznać się do tego że jestem jaki jestem, a robota i szacunek do pracodawcy i do pracy musi być. Inaczej nikt darmozjada nie będzie utrzymywał, stąd ta rotacja. Pozdrawiamy

exworker
@as

o kurde, to grubo :) odnosimy się do Egiptu i niewolnictwa, brzmi super dla przyszłego pracownika. Wyjdźcie może z takiego założenia, że pracownik, którego się szanuje i który czuje się ok da z siebie więcej niż będąc popędzanym. Właśnie dlatego macie takie opinie, a nie inne. Stańcie przed lustrem i przyznajcie, że jako zakład pracy jesteście(usunięte przez administratora).

Nina

Mi się praca podoba. Miła atmosfera, więc od razu lepiej się pracuje. Poza tym można liczyć na spoko premię.

Była
@Nina

Gdzie ta premia ? Pracowałam 8 lat i dostałam co najwyżej 100 zł na święta w kopercie....

@Nina

Można liczyć na premię? Pani kadrowa, czy to Pani ten komentarz pisała? Czy może kierownik marketingu tym razem? Nie ma premii, pracowałem więcej, niż Pani "Była" i ani razu premii nie dostałem. Z resztą, nie słyszałem, żeby ktokolwiek w tej firmie dostał kiedykolwiek premię...

Przyszła

Drodzy pracownicy czy w firmie jest jakiś system premiowania ? (Karpiowe , premie ) zastanawiam się na dołączaniem.do ekipy.

lolek
@Przyszła

Karpiowe 50zl/100zl o premiach i podwyżkach zapomnij....znajdź coś lepszego

@Przyszła

Podwyżki - zapomnij... ja 3 miesiące się prosiłem, a zaproponowali dopiero, jak rzuciłem wypowiedzeniem. Premie? Nie, w ogóle, żadnych...

Zostaw merytoryczną opinię o BOLF Sp. z o.o. Sp. k. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w BOLF Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BOLF Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOLF Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 50 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BOLF Sp. z o.o. Sp. k.
3.2/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Kożuchowska 32
    65-364 Zielona Góra