Opinie o BOLF Sp. z o.o. Sp. k. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BOLF Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BOLF Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOLF Sp. z o.o. Sp. k. w Zielona Góra

Karol

Pracę tutaj wspominam umiarkowanie, były gorsze momenty i te lepsze, ale to jak wszędzie. Na pewno trochę się tutaj nauczyłem.

Ilwia

Wiecie co mogłoby być w firmie Bolf ogromną innowacją i "gamechangerem"? E M P A T I A Pozdrawiam :)

Sandra

Moim zdaniem fajna praca. Nie miałam za wiele doświadczenia, a tutaj udało mi się je zdobyć. Umowa o pracę to też duży atut.

Olek

Jestem ogólnie zadowolony, praca spełniła moje oczekiwania. Mam jasno przydzielone obowiązki.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BOLF Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisko Analityk finansowy - Specjalista ds. controllingu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Piotrek

Ogólnie to nie mam zastrzeżeń, umowa o pracę jest więc czuję się stabilnie. Do tego wynagrodzenie na czas, więc nie spóźniam się z rachunkami. Dla mnie na plus.

AdiZG

Jest umowa o pracę, pensja ok (bez szału ale przyzwoita) i na czas na koncie, atmosfera w zależności z kim się pracuje - ja nie miałem żadnych problemów. Jeżeli przychodzi się zrobić swoje to praca bardzo ok.

Łukasz

Wszedłem tutaj z ciekawości, zobaczyć co piszą o moim miejscu pracy. Trochę się zdziwiłem... Mi praca odpowiada, wynagrodzenie jest okej.

Potwierdzam
@Łukasz

Potwierdzam wszystko jest ok wynagrodzenie na czas z urlopem nie ma problemu żadnego wszystko gra jak należy.

Ola

Szukam opinii o sklepie Denley lub Bolf jak kto woli :) Pytam więc: jakie są Wasze doświadczenia ze sklepem Denley marką Bolf ? Napiszcie proszę, czy polecilibyście tu zakupy. Wszelkie komentarze mile widziane!

Barte
@Ola

Jeżeli pytasz o ciuchy to jak najbardziej, cena / jakość bardzo dobra, zazwyczaj kupuje większość ubrań w Denleyu i do tego dorzucam jakiś element lub 2 z marek bardziej premium. Pracowałem u nich kilka lat temu przez 2 lata w obsłudze klienta i zazwyczaj problem był tylko wtedy kiedy ktoś oczekiwał, że kupuje Versace tylko 10 razy taniej ???? Na plus na pewno też duży wybór - niezależnie od aktualnej stylówki można tam znaleźć sporo fajnych rzeczy.

Pseudo
@Ola

To jest gowork, a nie jakieś forum o modzie. Ocenia się tutaj pracodawcę, a nie jakość ubrań

Hej, czy wiecie może jakie firma BOLF Sp. z o.o. Sp. k. w Zielonej Górze oferuje bonusy dla pracowników? czy wgl coś takiego istnieje? Chodzi mi głównie o jakieś premie, dodatki do pensji, prezenty na święta , pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, czy może karte multisport.

Pseudo
@Ewa

Nom, na święta 50 zł w kopercie, jak jest dużo roboty to może coś tam dodatkowo dostaniesz w kopercie

roxi

Praca nie jest zła, dla mnie było ok, atmosfera raczej standardowa, jak w poprzednich firmach. Wiadomo, jak komuś się nie chce pracować, to w każdej pracy będzie źle. Obowiązki jasno przekazane, nie miałam przypadków, że coś mi wpada bez ostrzeżenia itp. wiadomo, w okresach gorących typu święta czy coś, to pracy jest więcej, ale to raczej normalne w przypadku tego typu firm. Ja pracowałam prawie rok, zmieniłam dopiero z uwagi na przeprowadzkę do innego miasta. Więc dla mnie było ok.

Mika

Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w tym miejscu - odradzam. (usunięte przez administratora). Nie polecam

Bożena
@Mika

Cześć Mika, czy mogłabyś napisać coś więcej odnośnie tego dlaczego nie polecasz pracy w BOLF? Jestem ciekawa czemu masz takie zdanie na temat zatrudnienia w tym miejscu a w swoim wpisie niestety nie dodałaś żadnego wyjaśnienia.

Hmmm
@Bożena

Bożeno, unikaj tego miejsca. Chcesz merytorycznie o tym porozmawiać?

si
@Mika

Możesz napisać dlaczego?

Cześć! Aż przykro patrzy się na te opinie:(. Myślałam, że po odejściu w ostatnim czasie tylu pracowników cokolwiek się zmieni. Niestety jak widać Panowie nie słuchają, nie widzą tego co piszą byli pracownicy, co powinno być sygnałem, że jeśli jest tyle negatywnych opinii to coś w tym jest. Wiele osób podchodzi do tematu, że tylko niezadowoleni pracownicy piszą negatywne opinie, a ja myślę wręcz przeciwnie. Osoby, które były zadowolone z swojej pracy i zarobków działały by na korzyść pracodawcy i na pewno broniły go obalając nieprzyjemne komentarze. Jednak tak się nie dzieje... Chodzi o to aby w człowieku widzieć człowieka. Pozdrawiam

Exworker

Praca w biurze obsługi klienta to najmniej przyjemne wspomnienie mojej kariery zawodowej. Organizacja pracy - 2/10. Jenoczesne pisanie maili oraz odbieranie telefonów, które notabene są stacjonarne jak w średniowieczu. Osoby odpowiedzialne za ten dzial (tak, obie) są niekulturalne, nieprzyjemne i nieprofesjonalne. Rotacja pracowników w krótkim okresie czasu powinna firmie dać do myślenia. Zdecydowanie odradzam.

Była
@Exworker

Potwierdzam każde słowo. Obie panie powinny dostać porządną naganę i degradacje za to w jaki sposób traktują wspołpracowników.

@Była

"NIE MYŚLISZ SAMODZIELNIE" :)

Dokładnie tak jest, sami wywalają bez powodu nawet nie powiedzą Tobie dlaczego i z jakiego powodu ;) Dla mnie dziwi bardzo ludzie tam pracują i fałszywi.

Jestem byłym pracownikiem ( nie zdradzę działu) :) jeśli chodzi o ludzi, którzy tworzą całą atmosferę firmy to myślę, że jest ona poprawna, wszędzie znajdzie się osoba w np. biurze zazwyczaj bardzo skrupulatna, która wszędzie wpycha swój nos :) myślę, że wszyscy będą wiedzieć o kogo chodzi ale na ogół cały zespół to bardzo pozytywni ludzie. Jeśli chodzi o wynagrodzenie ... wiadomo wszystko zależy od zaangażowania oraz stanowiska ... osobiście uważam, że wynagrodzenie jest stanowczo za niskie i powinno być podnoszone, aby pracownik (taki jak ja) nie poszukał sobie innej pracy z uwagi na niską pensję. Podejście kierownictwa ... są lepsi i gorsi zdecydowanie uważam, że kilka stanowisk kierowniczych powinno być zwolnionych, wiem że liczy się efektywność dla szefa ale nie można zapominać o ludziach. Z reguły dobra firma zazwyczaj opiera się na wieloletnich pracownikach, którzy są już wyszkoleni, oraz posiadają określoną wiedzę, którą można ewentualnie podnosić szkoleniami, których niestety nie ma. Kierownictwo jest skrupulatne, dokładne, ale jeśli chodzi o podejście do podwładnego to jest ono zdecydowanie naganne. Nie raz byłem świadkiem, gdzie pracownik był (usunięte przez administratora) przez kadrę kierowniczą (radzę przyjrzeć się sprawie), ponieważ z plotek wiem, że dużo osób ma w planach jeszcze odejść i nie chodzi o biura :). Jeśli chodzi o samą pracę to tak byłem zadowolony, na pewno pracował bym tam dłużej gdyby nie pensja stała nie zmienna ... nawet przy podpisaniu nowej umowy są problemy z pożyczką. Jeszcze jedna kwestia co do Świąt Bożego Narodzenia bo to chyba pracowników zabolało najbardziej. PANOWIE BOLF w grudniu 2021 wyjdźcie do swoich pracowników podajcie im rękę złóżcie życzenia tak jak na ludzi przystało zajmie to Panom godzinę? prawda, że niewiele? niestety Wasi pracownicy to Wasz chleb i trzeba ich szanować nie piszę tego ze złośliwości, ale tak po prostu powinien się zachować pracodawca, który głównie bazuje na swoim personelu. Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam, życzę sukcesów i taka moja mała propozycja. Bardzo proszę zrobić ankietę wybrać się samemu do pracowników aby ankieta była całkowicie anonimowa i żeby pracownicy czuli się swobodnie nie żyli lękiem, że ktoś ją zobaczy niech każdy z nich napisze o swoim kierowniku, może wtedy uda rozwiązać się kilka problemów. Serdecznie pozdrawiam całą ekipe Denley !!

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Camo Milan Bolf?

Pytanie2

Praca, w którym dziale Cię interesuje?

Pytanie 2
@Pytanie2

Interesuje mnie magazyn jakie godziny i płaca.

Robotaju

Zazwyczaj od 7 - 15 czasem pracownicy przychodzą w innych godzinach jeśli chodzi o biuro . Na magazynie się nie orientuje

Bożena
@Robotaju

Także mnie to interesowało, dlatego super, że akurat w tym momencie odpowiedziałeś. W ostatnim czasie szukałam ofert pracy od Camo Milan Bolf, ale niestety - bezskutecznie. Może Ty się orientujesz, czy jakoś teraz mają tam w planach ogłoszenie rekrutacji?

BOK

Ja jestem byłą pracownicą, pracowałam w BOKu (nie zdradzę dla którego kraju). Podjęłam pracę skuszona obietnicami rozwoju, świetnej atmosfery i warunków, ale szybko się rozczarowałam. Przede wszystkim pojęcie "socjal" nie istnieje w firmie. Jedyne na co można liczyć to szary papier w toalecie, mydło i woda z filtrowanego zbiornika. Wielki open space jest przegrzany latem, zimą wszyscy chorują bo jest zbyt zimno. Na święta Bożego Narodzenia koperta z super dodatkiem od firmy (50 zł) i to jest jedyna rzecz, którą jest szansa otrzymać. (usunięte przez administratora) Tragiczne podejście. (usunięte przez administratora) Jeśli chcesz podwyżkę - musisz złożyć wypowiedzenie, inaczej się nie negocjuje w firmie. (usunięte przez administratora) Pracownicy "wyżej rangą" niż zwykły pracownik obsługi klienta, są wyniośli, nieprzyjemni i traktują z góry. Nie można od nikogo uzyskać wsparcia czy pomocy. Nie polecam naprawdę. Szkoda czasu, są firmy, gdzie pracowników traktuje się jak ludzi a nie roboty do pracy i nikt nie obraża się ani nie zwalnia za oczekiwania wobec pracodawcy.

Pracuję w tej firmie przeszło rok, przyszedłem tu prosto po studiach. Na start: - umowa o pracę, - wypłata zawsze na czas, - możliwość rozwoju, - miła atmosfera. Widzę, że wiele osób narzeka na kamery w biurach. Moim zdaniem nie ma w tym nic dziwnego. Kamery są w każdej, większej firmie. Jest sporo pracy, ale nie więcej niż wynika to z obejmowanego stanowiska.  Dzięki temu, 8 godzin mija tu bardzo szybko, a przecież o to chodzi. Jestem jak najbardziej na tak.

Kamil

Ze swojej perspektywy bardzo dobrze postrzegasz pracę w tej firmie, a w poniższych komentarzach widziałem wiele krytyki. Jak sądzisz, z czego to może wynikać? Jakie masz obowiązki w firmie?

ciotkaKlotka

(usunięte przez administratora) Oczywiście wiele osób zarabia zdecydowanie lepiej .Jednak są to jednostki. Reszta to ludzie kompletnie bez znaczenia. Nie ma co liczyć, że lojalność,uczciwość i pracowitość zostaną wynagrodzone. Jest to smutne . Na Święta bonus w postaci (usunięte przez administratora) i to też nie dla każdego. Socjalu zero. Kawa i expres tylko dla właścicieli. Ciepła toaleta w zimie i normalny papier toaletowy tylko dla właścicieli. Ciepłe pomieszczenie biurowe w zimie tylko dla właścicieli. No taki klimat firmy .... nie wiadomo czy śmiać się czy płakać ...na szczęście są inni wartościowi pracodawcy, od których Panowie powinniście się uczyć, brak wam klasy mimo wszystko...

Vollhang

Obecnie pracuję w tej firmie i zdecydowanie odradzam wszystkim wulgaryzmy na porządku dziennym (usunięte przez administratora)Głównie pracują tam obywatele z Ukrainy choć tylko uparci zostają , dużo wymagają mało dają , masz inne zdanie na temat firmy to szukają już kogoś innego na twoje miejsce , Firma ma całkowity zakaz palenia ale niektóre osoby mają zezwolenie(usunięte przez administratora)

@Vollhang

Masz całkowitą rację dotyczą tej firmy.

Anka
@Vollhang

Oczywiście. Popieram przedmówcę.

Natalia
@Anka

@Anka A czy możesz napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia w Camo Milan Bolf? Jaka jest atmosfera pracy w tej firmie? Czy pracodawca w ramach zatrudnienia oferuje benefity pozapłacowe? Karty Multisport, opieka zdrowotna itp?

Zostaw merytoryczną opinię o BOLF Sp. z o.o. Sp. k. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w BOLF Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BOLF Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOLF Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 50 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BOLF Sp. z o.o. Sp. k.
3.2/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Kożuchowska 32
    65-364 Zielona Góra