Opinie o BOLF Sp. z o.o. Sp. k. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BOLF Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BOLF Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOLF Sp. z o.o. Sp. k. w Zielona Góra

Agnieszka

Naprawdę polecam. Ja jestem zadowolona, dobre zarobki i atmosfera.

Jadzia
@Agnieszka

A jakie to są dobre zarobki?

Szmaragd
@Jadzia

Zapewne najniższa, na więcej chyba nikt tam nie liczy

Polecam, pracuję tutaj jakiś czas i jestem zadowolona. Na start dostałam dość fajne wynagrodzenie.

Daria

Jak najbardziej firma jest godna polecenia. Można liczyć na dobre wynagrodzenie oraz na podwyżki.

Benia

W jakich godzinach pracuje się w magazynie ?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BOLF Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisko Analityk finansowy - Specjalista ds. controllingu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
Daniel

Wiadomo, nie każdemu się będzie podobać, dlatego lepiej się zastanowić na początku czy nam pasuje. Mi się podoba, wynagrodzenie ok, atmosfera też.

Arkadiusz

Jestem zadowolony z podjęcia pracy w tej firmie. Mam stabilne wynagrodzenie oraz dobre relacje z pracownikami. Polecam

Gdyby ktoś miał wątpliwości co do jakości pracy w tej firmie, polecam spojrzeć na wiatę na auta, jaką zarząd sobie postawił, tą zaraz przy wejściu do budynku. Jest to perfidny cios w twarz otwartą dłonią skierowany w pracowników, którzy codziennie na nią patrzą, a którzy od wielu, wielu, wielu lat nie mogą się doprosić o wiatę na rowery słysząc, że "firma nie przewiduje", więc (rowery) w deszczu mokną, a autka stoją suche. Atmosfera wcale nie jest przyjemna, jak przeczytać można tutaj (w większości, jeśli nie we wszystkich) fałszywych komentarzach, które pisze Pani Kadrowa zapewne razem z kierownik działu marketingu. Pomiędzy pracownikami jest ok, ale czym wyżej, tym gorzej, a czym bliżej zarządu, tym więcej fałszywych ludzi, zakłamania i obgadywania. Wypłata faktycznie jest na czas, ale to nie jest wyczyn, tylko prawo pracy w Polsce. Pracodawca musi wypłacić pieniądze zgodnie z umową. W temacie zimy, to zarząd oszczędza na ogrzewaniu, jednocześnie pilnując, by w ich biurze było nagrzane cały czas. Na magazynie jest zimno i ludzie chodzą cały dzień grubo ubrani, bądź gorąco - zależnie od pory roku. W temacie podwyżek - nie istnieją. Ewentualnie człowiek musi być dobrym pracownikiem i złożyć wypowiedzenie, wtedy nagle jest szok i pytania od kilku osób "czy nie możemy czegoś zrobić, żebyś został/została". Tak, zdarzały się zwolnienia bez podawania przyczyny, które dodatkowo przekazywała Pani Kadrowa, a zarząd wtedy zamykał się w biurze, bądź ewakuował z firmy. Ogólnie - nie polecam. Pracował_m w tej firmie, bo nie miał_m innego wyjścia...

Nika

To Prawda , pracowałam na dziale dostaw skandaliczne warunki zimno , brudno wszędzie kurz , mieszanka europejsko -azjatycka nie polecam finanse też słabe.

A czego można się spodziewać po prezesach którzy nie skończyli żadnych studiów, MBA, czegokolwiek, jakiego zarządzania można oczekiwać w firmie w której porządni kierownicy zostali zwolnieni albo zwolnili się sami, zostali sami nieudacznicy którzy krzykiem i przeklenstwami próbują wymusić wszystko na pracownikach, do prezesa oczekuje się na audiencje po dwa tygodnie zanim łaskawie znajdzie 3 minuty między cateringiem a zwykły pracownik nie ma herbaty w kuchni a o cukrze to pomarzyć może, zamiast wydawać pieniądze na agencje PR która zamieszcza nieprawdziwe komentarze w całych googlach wigilie by zorganizował dla pracowników... ogólnie - strata czasu

Wiśnia

Czy firma Bolf sp.zoo oferuje tzw. "karpiowe" na święta lub paczki dla pracowników i ich rodzin?

Grzegorz

Bardzo polecam. Firma oferuje godne warunki. Wynagrodzenie jest przyzwoite. Nie mogę narzekać.

Robert

Myślę, że mogę polecić tą pracę. Dobra i spokojna atmosfera to naprawdę duży plus tego miejsca. Wynagrodzenie też w porządku i zawsze na czas, nie trzeba się o nie upominać.

Polecam pracę w tej firmie. Miła i spokojna atmosfera. Wynagrodzenie też ok.

Beza

Czy pracodawca wymaga szczepień (usunięte przez administratora) ?

sfv
@Beza

co najwyzej szczepien na brak pytan o podwyzke pozdrawiam:)

Tobiasz

Polecam. W tej pracy rozwinąłem wiele swoich umiejętności i podniosłem swoje kwalifikacje, nie spodziewałem się, że praca tutaj przyniesie mi korzyści. Jestem zadowolony .

Ar
@Tobiasz

Pozytywne komentarze zapewne kupione na OLX. Wszystkie na jedno kopyto. Wszystkie mówią o tym samym. .. brak słów.

Marlenka

Nie szanują pracowników. Ani tych starych ani nowych. Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)

Roksana

Bardzo polecam!! Cieszę się, że tu trafiłam i wreszcie mam prace na umowę. Wcześniej ciągle pracowałam na zleceniu i wcale mi to nie odpowiadało.

Była
@Roksana

Cieszysz się, że masz umowę o pracę? To jest obowiązek pracodawcy. Widać z daleka, że komentarz fake.

Błażej

Te pozytywne opinie na kilometr przekłamane, nie polecam współpracy z ta firma!

@Błażej

Od dawna wiadomo, że Pani Kadrowa pisze pozytywne opinie. Miało to miejsce za mojej kadencji i wątpię, że coś się zmieniło. Może zamiast ciągle kłamać, mogliby w końcu zacząć po prostu szanować pracowników, a nie udawać i podczas rozmowy o pracę obiecywać gruszki na wierzbie...

Małgorzata

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Oferują stabilne wynagrodzenie oraz miłą atmosferę.

Agnieszka

Najgorsza firma na jaka można trafić, to ze wypłacają pieniądze na czas to żaden wyczyn, ale uważajcie żeby was przypadkiem nie (usunięte przez administratora) kwitki mało czytelne, zachowanie pracodawców względem pracowników haniebne!

Karol

Polecam pracę w tej firmie. Wynagrodzenie zawsze jest na czas, a atmosfera jest bardzo miła.

Angelika

Najgorsze miejsce w jakim pracowałam, zwalniają ludzi bez podania przyczyny, praca na magazynie to dramat, ludzie mało pomocni każdy sobie przysłowiową rzepkę skrobie, pieniądze małe jak na wymagania pracodawców, nie szanują pracowników, nie polecam pracy w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o BOLF Sp. z o.o. Sp. k. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w BOLF Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BOLF Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOLF Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 50 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BOLF Sp. z o.o. Sp. k.
3.2/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Kożuchowska 32
    65-364 Zielona Góra