Opinie o BOLF Sp. z o.o. Sp. k. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BOLF Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BOLF Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOLF Sp. z o.o. Sp. k. w Zielona Góra

A czy aktualnie firma potrzebuje kogoś do pracy? Jaką macie atmosferę i zarobki?

@Zainteresowany

Witamy! Obecnie nie prowadzimy rekrutacji, natomiast proszę zaglądać co jakiś czas w zakładkę "Kariera". Przesyłam link: https://www.denley.pl/Kariera-cterms-pol-95.html. Atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna. Zarobki są adekwatne do zajmowanego stanowiska pracy. Pozdrawiam!

@Zainteresowany

Nie radzę. Bardzo kiepska atmosfera.

@Były Pracownik

Ja uważam wręcz przeciwnie. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Pracuje tu od 2 lat. Wszystko zależy od chęci i nastawienia do pracy.

@Karolina

Wszystko zależy od tego jak traktują cie szefowie i kierownicy a z tym jest bardzo kiepsko. Szacunek przede wszystkim a w tej firmie tego brakuje.

@Były Pracownik

Od kiedy tu pracuję nigdy nie spotkałam się z brakiem szacunku do drugiej osoby, (usunięte przez administratora)

@Karolina

A ile płacą ci za marketing szeptany? :D Większość pozytywnych opinii tutaj to robota działu marketingu :D :D

Jerena

Płaca średnia, inwigilacja pełna - to tak w skrócie. Pracowałam tam pół roku. W pokojach były kamery, a podgląd na nie mieli właściciele firmy na ścianie przed biurkami. Pieniądze w kopercie, na umowie oczywiście najniższa krajowa. Różnice płacy w dziale. Z obszaru firmy można było wyjść przez bramę, po okazaniu pozwolenia ochroniarzowi. (usunięte przez administratora), nie polecam.

@Jerena

Jerena - Musiała Pani tam pracować dawno temu. Przepustki klika lat temu zostały wycofane, kamery owszem są, jak w wielu innych firmach i są ze względów bezpieczeństwa. Co do różnic w stawkach - pewnie są z różnych powodów, ale nie ma w firmie minimalnych od dawna. Przy obecnym rynku pracy nikt by już nie pracował, za duża konkurencja.

@Jerena

Potwierdzam, płaca średnia, ale bardzo kiepska atmosfera. Brak szacunku do pracownika, pełna inwigilacja. Poza za tym ogromna rotacja. Albo pracowników sami wywalają z byle powodu (widzimisię kierownika) albo ludzie sami rezygnują ze względu na stres i atmosferę. Nie warto.

Natalia

@K, we wpisach na forum należy unikać używania słów wulgarnych. Język polski jest bogaty i wszystko da się wyrazić w sposób kulturalny. Komentarze zawierające przekleństwa łamią regulamin serwisu. Proszę Cię, abyś formułując przyszłe wypowiedzi, pamiętał o mojej uwadze.

J.

Oj oj… długoletnich pracowników tam już jest garstka. Do @Anka, jeśli tam nadal pracujesz to doskonale wiesz jaki był przemiał osób w BOKu, nie wspominając, że prawie wszystkich z tych "stałych pracowników" tam nie ma co najmniej od zeszłego roku łącznie z kierownikami działów. :) Co do terminowego wypłacania wynagrodzeń, żaden atut firmy, a jest to obowiązek.

K
@J.

Nie wiem skąd "J" ma takie informacje, pracuję w Denley już kilka lat, kierownicy się wcale nie zmienili, są ci sami co byli wcześniej a co do BOK - może kilka osób odeszło (niektóre są po prostu na zwolnieniu z powodu ciąży). Stek bzdur po prostu.

@K

Stek bzdur? Serio? Dostajesz premię za pozytywy o firmie na forum? :) Z tym odchodzeniem z powodu ciąż to jest własnie stek bzdur. Ludzie odchodzą stąd do LEPSZEJ PRACY! Nie ma podwyżek, możliwości awansu czy w ogóle negocjacji. Nie ma. Po prostu. Zero socjalu czy w ogóle czegokolwiek w stronę pracownika. Pracownik ma się cieszyć że ma pracę i tyle.

@K

Owszem, niektórzy szukają innej pracy, inni odchodzą bo znajdują coś lepiej płatnego, ale nie ulega wątpliwości, ze niektóre młode pracownice są na macierzyńskich i tyle - tak jest wszędzie - taki rynek pracy. Podwyżki jak najbardziej są, może nie dla wszystkich - bo docenia się dobrych pracowników. Socjal - może i nie ma, ale za to atmosfera jest super i wiele innych pozytywnych rzeczy. Twoja opinia jest z palca wyssana i tyle.

K
@@K

Wyssana z palca? Oby (usunięte przez administratora) docenił Twoje starania na goworku bo jakoś CAŁĄ RESZTĘ w swojej firmie ma gdzieś :) Nawet nie ma pojęcia kto dla niego pracuje i kto (usunięte przez administratora) naprawdę. Jeśli uważasz, że docenia się tylko dobrych pracowników i dlatego nie ma podwyżek to obraziłaś/łeś kilka naprawdę oddanych osób które POMIMO WSZYSTKO jeszcze tam siedzą za psie grosze i kiepskie warunki ( niektórzy od wielu lat). Sugeruje otworzyć oczy i rozejrzeć się bo czasy się zmieniły i umowa o pracę czy wynagrodzenie na czas to nie łaska za którą trzeba dziękować i wysłuchiwać, że kiedyś nawet tego w Bolfie nie było. To się ludziom po prostu za pracę należy.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BOLF Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisko Analityk finansowy - Specjalista ds. controllingu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
A.

Praca jak praca, wymagają dużo, ale płacić by chcieli jak najmniej. Mi, jako wykwalifikowanemu informatykowi zaproponowali nieco ponad minimalną krajową, dlatego nie przedłużyłem z nimi umowy po okresie próbnym. Warunki też takie sobie, w jednym biurze pracuje 30 osób. Wiem, że ludzie się stamtąd zwalniają, bo teraz jest bardzo łatwo dostać dużo lepiej płatną pracę.

K.

Pracowałam już w kilku zielonogórskich firmach i w Denleyu nie jest ani lepiej ani gorzej niż w pozostałych. Jest standardowo. Pracuję w magazynie. Wypłata jest ok. Oczywiście zawsze mogłoby być lepiej, ale w wielu innych firmach stawki są gorsze. Atmosfera też jest ok. Jak jest jakiś problem zawsze można iść do przełożonego i go wyjaśnić. Kwestia dobrych chęci. Nie wiem jak jest w innych działach, ale z doświadczenia wiem, że najwięcej narzekają Ci, którym po prostu nie chce pracować. A gdyby faktycznie byłoby tak źle, to firma nie zatrudniałaby aż 100 osób, tylko każdy poszukałby sobie czegoś innego (akurat w ZG pracy nie brakuje). @Natalia gdybyś była zainteresowana ofertami, to znajdziesz je tutaj: https://www.denley.pl/Kariera-cterms-pol-95.html

meme
@K.

ciekawe, że dokładnie taka sama opinia jest w e obuwie

KAro
@K.

Mogę coś powiedzieć o pracy w Biurze Obsługi Klienta, pracuję drugi rok i prawda jest taka, że ile osób tyle opinii. Część osób narzeka z zasady na wszystko, zawsze - bez względu na warunki, jak podwyżka to za niska, jak premia - to za mała. Ja przez te dwa lata dostałam 2 podwyżki i byłam raz na szkoleniu, atmosfera jest ok. Pracę mogę polecić

Natalia

@FLOB, dziękuję za Twoją szczegółową opinię. Jak wygląda według Ciebie atmosfera w pracy i relacje pracowników z przełożonym? Jesteś z nich zadowolony? Czy prócz wynagrodzenia można liczyć na dodatkowe bonusy typu premie, ekstra płatne nadgodziny lub pakiet socjalny? Jeśli masz jakieś informację na temat nowych rekrutacji do firmy napisz o nich. Ta informacja pomoże innym użytkownikom forum poszukującym pracy.

FLOB
@Natalia

Atmosfera w pracy obecnie jest bardzo zła. Jest bardzo dużo odejść. Relacje z przełożonymi w dużej mierze zależą od działu w jakim się pracuje. Są działy lepsze i takie mniej lepsze :) Pakietu socjalnego nie ma w ogóle, nadgodziny jeżeli się ma to są zawsze dodatkowo płatne.

E...
@Natalia

Atmosfera jest słabawa bo pracownicy nie są motywowani w żaden sposób. Wcale nie ma żadnych awansów, premii i w ogóle doceniania pracowników - to są bzdety pisane na zlecenie. Nie ma pakietu socjalnego ani żadnych dodatkowych benefitów. Wykazywanie się w pracy skutkuje scedowaniem na ciebie obowiązków. Negocjacje nie wchodzą w grę. Jesteś i się ciesz a jak nie to wypad - bo są inni chętni :) Nikt nie zabiega o pracownika, są to są. Płatne nadgodziny, wypłata na czas i umowa o prace to nie jest bonus - to obowiązek pracodawcy!

ktoś
@E...

potwierdzam to co napisała Natalia, pracownik ma się cieszyć, że ma pracę w końcu nie ma ludzi niezastąpionych Brak premii, brak podwyżek, brak socjalu, niska pensja, premia świąteczna tak niska, że to zwyczajnie żenujące Nikt nie zabiega o długoletnich pracowników, lepiej takiego zwolnić i poszukać nowego niż dać podwyżkę ... to smutne

x
@E...

w dstreet to samo

M.

Pracowałam w Denley około 2 temu w obsłudze klienta. Miło wspominam tę firmę. Wiadomo, były lepsze i gorsze dni. Czasami był luz, a czasami trzeba było zacisnąć zęby. Pod tym względem firma nie różni się od innych. Ja zdobyłam doświadczenie, na którym mi zależało. I z tego jestem zadowolona. Dzięki temu znalazłam lepszą pracę we Wrocławiu. Zdecydowanie na plus, jest to, że firma płaci za każdą nadgodzinę i wysyła pracowników na szkolenia (ja przynajmniej miałam okazję z takiego skorzystać).

Michu
@M.

Zgadzam się, u mnie było podobnie. Pracowałem ok roku w Denley w dziale obsługi klienta i po tym czasie szybko znalazłem pracę w Poznaniu, już na wyższym stanowisku. Przez ten rok byłem na jednym szkoleniu w Warszawie.

Natalia

Czy ktoś z pracowników firmy, którzy odwiedzają to forum, mógłby dodać więcej konkretów dotyczących zatrudnienia? Czy są obecnie prowadzone rekrutację w tej firmie i na jakie stanowiska? Czy są przyjmowani pracownicy z orzeczeniem o niepełnosprawności ze stopniem lekkim lub umiarkowanym? Te informacje będą bardzo przydatne dla potencjalnych pracowników, którzy poszukują zatrudnienia.

FLOB
@Natalia

Jak chyba każda większa firma również i BOLF cały czas rekrutuje nowych pracowników. Oferty są zamieszczone na stronie firmowej oraz w serwisach z ofertami pracy. W firmie pracują osoby niepełnosprawne. Pracownik refundowany jest zawsze mile widziany. Według mojej wiedzy nie zatrudniamy na staże i praktyki. Tylko umowy zlecenie albo o pracę. Studenci raczej nie są preferowani. Wyjątek to chyba jedynie sklep stacjonarny.

Natalia

@Baska, dziękuje Ci za Twoją wyczerpująca opinię o pracy. Może dodałbyś jeszcze, czy firma jest zainteresowana przyjmowaniem większej ilości studentów na staż i czy te praktyki są płatne? @Ada Ka, i jak, zdecydowałaś się na aplikowanie? Jeśli zaczniesz pracę w tej firmie to daj znać jak oceniasz proces rekrutacji i pierwsze dni!

Baska
@Natalia

Generalnie wszystko zależy od ich aktualnego zapotrzebowania i od tego w czym Ty się specjalizujesz. Dlatego nie odpowiem Ci na to pytanie. Najlepiej napisać do nich maila z Twoją propozycją :)

Ada Ka

Chciałabym podjąć pracę w Denley na wakacje w sklepie stacjonarnym. Wiecie jakie warunki trzeba spełniać? Ja jestem studentką 3 roku administracji, pracowałam już w kilku sklepach jako ekspedientka.

Krzysiek
@Ada Ka

Z tego co się orientuję, tam jest stała ekipa ekspedientek. Ale zawsze można przesłać do nich maila z pytaniem. Może akurat szukają pomocy na wakacje.

Odradzam , serio :D

Karcia
@Ada Ka

@Ada Ka myślę, że jak najbardziej. Moja sistra pracowała tam studiując na IV roku, można się dogadać co do godzin pracy. Nie ma problemów z wolnym, urlopami etc.

Baska
@Karcia

Ja teraz pracuję w Denleyu w niepelnym wymiarze godzin, bo właśnie kończę studia. Warto zacząć pracę podczas studiów, bo potem jest otwarta droga do zatrudnienia w pełnym wymiarze. W kwestii godzin zawsze można się dogadac. Akurat mnie się dobrze pracuje w Denley.

Tomasz

Może ktoś słyszał czy firma na jakieś oferty pracy?

Gabi
@Tomasz

Tutaj znajdziesz: https://www.denley.pl/Kariera-cterms-pol-95.html aktualne oferty pracy. Często je aktualizują. Ja sama znalazłam pracę u nich przez olx. Pracuję na magazynie od 3 miesięcy jest ok.

Anka

Czytam Wasze nieprzychylne opinie i wydaje mi się, że są pisane przez konkurencję. W Denleyu pracuję od roku w dziale sprzedaży i nie mogę na nic narzekać. Wypłata jest ok. Zawsze na czas. Godziny pracy to 7:00 -15:00, ale mogę je dostosować, kiedy mam taką potrzebę. W grudniu dostałam świąteczną premię. To prawda, nie ma takich dodatków jak np. karta multisport. Jednak mimo wszystko polecam tę firmę i myślę, że jeszcze przez kilka najbliższych lat tutaj popracuję. Denley to duża firma, zatrudnia ponad 100 pracowników i jakoś nie widzę, żeby zbyt często się zmieniali. Są tutaj osoby, które pracują od powstania firmy. Gdyby było tak źle jak piszecie, na pewno nikt ze stałych pracowników nie byłby tutaj tak długo. Dlatego zastanawia mnie skąd biorą się takie krytyczne opinie.

Natalia

@Ewela, zmartwiła mnie Twoja opinia. Jak długo już tam pracujesz i co należy do Twoich obowiązków? Jesteś pewna, że nie ma możliwości żadnej negocjacji z pracodawcą? Wydawałby się, że w obecnych czasach pracodawcy zależy na solidnym pracowniku, w którego się inwestuje w imię dobra firmy. A jak z czasem pracy i grafikiem? Czy można ustalić go indywidualnie pod pracownika, czy jest narzucony z góry?

Natalia

Czy ktoś kto pracuje w tej firmie mógłby dodać jakąś solidną opinię o pracy tam? Dużo czytałam w internecie na temat tej firmy i wydaje mi, że jest całkiem ok. Jenak opinia kogoś kto tam pracuje byłaby bezcenna. potrzebuję jakichś konkretów dotyczących drogi i możliwości awansu. Do @A piszesz, że na podwyżkę nie ma co liczyć, a jak długo tam pracujesz i czy starałaś się o wyższe wynagrodzenie? Napisz coś o tym. Pozdrawiam,

max
@Natalia

Niestety na podwyżkę nie ma co liczyć. O awansach zapomnij. Czytałem te wszystkie pozytywne opinie i jestem pewien, że piszą je właściciele firmy albo osoby z firmy na polecenie odgórne.

Ewela
@Natalia

Nie ma żadnego zaplecza socjalnego, jedyne co mamy zapewnione to woda, resztę trzeba sobie kupić. Żadnych bonów, kart, premii czy podwyżek, nawet z okazji świąt :( Możliwości negocjacji są zerowe bo przy tak dużej licznie pracowników nie zrobisz nikomu różnicy i nikt cie nie doceni bo jak nie ty to ktoś inny. Nie znam nikogo kto by awansował, dostał jakieś szkolenie czy podwyżkę.

Wiki

Jaką macie atmosferę? Czy coś z socjalu macie?

@Wiki

Atmosfera w Denley.pl jest ok. Kierownicy traktują zespół po partnersku i z szacunkiem. To całkiem spora firma, ale nie ma tutaj typowego korporacyjnego wyścigu szczurów. Ja pracuję w dziale językowym od roku i jestem zadowolony.

Waldi

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Czy trudno jest się dostać?

@Waldi

Z tego co wiem firma ciągle rekrutuje. Widziałam ich ostatnio na Targach Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim. Czy trudno? Wszystko pewnie zależy od Twoich kompetencji i ich zapotrzebowania. Ja osobiście słyszałam dosyć dobre opinie o Denley'u. Teraz jeszcze nie szukam stałej pracy, ale w przyszłości wezmę ich pod uwagę. A jakie stanowisko Cię interesuje?

Zastanawiam się nad złożeniem CV do Denleya, bo szukają specjalisty z francuskim... Może ktoś tam pracował i opowie jak jest?

Dzekki
@Monika

Ja nie polecam, Atmosfera bardzo slaba. Kierownictwo również. Panie z kadr nie miłe ogólnie słabo

Randos
@Dzekki

A ja przeciwnie, pracuję w dziale językowym (nie francuskim) i jestem bardzo zadowolony, praca 7-15, dwie przerwy po 15 minut, szkolenia, podwyżki i kierownicy, z którymi można się dogadać. Pracuję 1,5 roku.

Alicja
@Randos

Ja w Denley.pl pracuję od roku i zamierzam zostać tam dłużej. Pracuję w dziele obsługi klienta. Atmosfera w porządku. Na kierownictowo też nie mogę narzekać. Plusem są regularne podwyżki i płatne nadgodziny.

Natalia

@Marcin a jak wyglądały warunki zatrudnienia w Camo Milan Bolf (Denley)? Mógłbyś rozwinąć kwestę możliwości rozwoju, jaką zapewniał pracodawca? Informacje te będą pomocne dla osób, które są zainteresowane rozpoczęciem pracy w tej firmie :)

@Natalia

Natalio jeśli chodzi o warunki zatrudnienia powiem tak: zarabiałem przyzwoite pieniądze jak na województwo lubuskie, pracowałem od poniedziałku do piątku no i najważniejsze miałem umowę na czas nieokreślony a to bardzo rzadko spotykane w dzisiejszych czasach. Jeśli chodzi o możliwość rozwoju to awansowałem oraz brałem udział w szkoleniach.

Ja pracowałem kilka lat w Denley ale ze względu na zmianę miejsca zamieszkania musiałem znaleźć inną pracę a szkoda bo bardzo sobie chwaliłem tamtą pracę ze względu na możliwość rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o BOLF Sp. z o.o. Sp. k. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w BOLF Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BOLF Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOLF Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 50 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BOLF Sp. z o.o. Sp. k.
3.2/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Kożuchowska 32
    65-364 Zielona Góra