Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

Mikołowianin

Panowie, a te godzinne szkolenie to będzie płatne czy godzina do wybrania?

@Mikołowianin

Nie interesuj sie tym.co nie brak

@Tyszanin

Nie interesuj się moimi wpisami.

@Mikołowianin

Moron,jeszcze nie tak dawno pisales cos innego,a teraz nie wiesz?MORON

Swołocz
@Mikołowianin

Przecież pisałeś wszystkie szkolenia są płatne bo tak stanowi kodeks pracy i tu masz odpowiedź co jest gorzej w tym roku

@Swołocz

Dokladnie ,ale to jakis (usunięte przez administratora)

@Swołocz

Kodeks Pracy stanowi że szkolenie poza godzinami pracy jest płatne albo godziny do wybrania. To wy napisaliście że jest to za Free. Ja tylko zapytałem czy będzie ono zapłacone czy godzina do wybrania. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

@Mikołowianin

Cymbalino no wlasnie czytaj ze zrozumieniem

Kawosz

Apel do Polaków pracujących w Procarsie. Nie zgadzajcie się przychodzić w soboty na nadgodziny, niech sama Ukraina ogarnie produkcję, wtedy kierownictwo firmy zobaczy jakich zatrudniają pracowników zza wschodniej granicy. Nas Polaķów traktują jak najgorszy sort, pensje tragiczne ( np ja dostałem w tym miesiącu niewiele ponad 3tys. ) Śmiech na sali, żeby taka firma jak Procars płaciła Polakom za Tak ciężką pracę 3 tyś., nawet markety typu Lidl czy Biedronka dostały w tym roku po 200- 300 zł podwyżki. A my co dostaliśmy od naszej firmy. Pensja bez sobót jest teraz niższa o ok. 300- 400 zł od tej jaka była w ubiegłym roku od czerwca. Co kierownictwu przeszkadzała pensja z ryczałtu i powróciliście do tego niewdzię danego akorduWszyskie szanując się firmy odchodzą od akordu, tylko nie nasza.A jeżeli już wróciliście do akordy to powinniście dać pracownikom 300-400 zł podwyżki, bo tyle stracili w stosunku do poprzedniego roku. Zróbmy w sobotę protest STOP WYZYSKOWI POLAKÓW. Czy można na was liczyć Drodzy Pracownicy z Polski. Zobaczymy. Jestem teź ciekaw waszych opinii na ten temat.

Ok
@Kawosz

Mozesz na mnie liczyc!

Ha ha ha
@Kawosz

Ha ha przecież wszystkie firmy w Tychach maja akord ha ha tak jak odrabiali soboty za darmo dali ci grosze a soboty za darmo 100 procent ale było minęło w tym roku to dopiero jajca 155 pl mniej na miesiąc kto potrafi liczyć to wie co trzeba zrobić najpierw nakładki abart miski olejowe a teraz wiadomo kaśka to nam się panowie podorabiali jeden pan drugi pan i trzeci pan Czechowice dziedzice mówi trzej muszkieterowie wan coś to tylko za wysyłka nie ma odbioru osobistego ha ha wiadomo dlaczego kto skin gdzie kiedy są kwity wpis zniknie za chwile bo wiedza ze ja wiem czekam żebyście mnie w końcu tknęli to tz młody dostanie wszystko na tacy a znaczy w kopercie zdjęcia nakładkę miskę wiec nie sarrzujcie bo kaj pujdziecie do roboty na czyściła obserwuje was trzej muszkieterowie

Dzizes
@Ha ha ha

Weź chlopie ochlon i napisz jescze raz,(usunięte przez administratora)

Lelum polelum
@Ha ha ha

To jest pisane jakimś slangiem z tłoczni chyba A może celowy zabieg autora żeby cenzor nie pokminił

Czerkawski

Po wpisie jestem pewny że gość ma SBL na rejestracji.

Tyszanin

A ...cie to obchodzi?Pytal cie ktos o cos ?

EMIL

Przygotowani na wypłaty? 10-tego czeka was niespodzianka.

Stolichnaya
@EMIL

Lubie niespodzianki A co się szykuje nasze premie dają ukrom

@EMIL

Ta firma to jedna wielka niespodzianka

pewnie podwyżka?

Cała prawda
@EMIL

Z tego co wiadomo podwyżek tam nie było od 15 lat zapytajcie się znajomych w innych zakładach 15 lat temu zarabiałem tu od poniedxiałku do piątku 2900 pln na rękę teraz zarabiam 3400 pln na rękę doszło stażowe 300 pln około brutto stawkę miałem niby 124 jakoś tak teraz mam 196 jakoś tak ruznica jest 70 pln na dniówce jakoś tak 20 dniówek to 1400 plus 300 stażowego 1700 pln brutto po zabraniu podatku 500 pln 1200 minimum nasze zarobki 4.000 na rękę tak powinno być za 20 dni to jest minimum i to sama inflacja zapytajcie się jak ludzie na produkcji 15 lat temu zarabiali 1200 1400 pln na rękę a teraz zarabiają po 3400 pln bo dostawali co roku infamię i co dwa podwyżkę wiec mamy te same pieniądze w tym toku co 90 procent zakładu nie oczywiście na start ale z tego wynika ze gdzie indziej za dwa lata osiągniesz ta stawkę tylko teraz tak u nas jestes odpowiedzialny za wszystko a gdzie idziej jak produkujesz to tylko produkujesz są osoby do sprawdzania czyli masz dwa etaty za jedna kase robisz nonstop bo akord ślusarze ręce w kieszeni on nie wie nie ma narzędzi ludzie sami kupują sobie narzędzia w narzędziowni tłoczarz spryskiwacze magnesy ustawiacze klucze do przezbrojeń mała hala kombinerki młotki nie ma czym sprzątać a by chcieli czy wy ludzie nie macie większych ambicji na normalna prace uczciwe pieniądze obudźcie się traktują was jak jakiś obcych w naszym kraju ty idziesz na prace ze masz robić a pan z Ukrainy idzie na sielankę ręce w kielni i napierdalaja braki powiem wam tylko jedno rubcie dalej poloczki a ja ino pytam kaj te pieniądze

Pracuś
@Cała prawda

Bardzo merytoryczna wypowiedź. Czytając ten wpis zaczynam się naprawdę zastanawiać czy w tym zakładzie pracują normalni ludzie. Daje jeszcze 6 miesięcy i będzie 80% Ukraińców. Brawo.

Wałęsa
@Pracuś

To dalej chodźcie w soboty. Trzeba grzecznie odmówić i zarabiać godnie od poniedziałku do piątku. Niech Ukraina chodzi.Tam sami fachowcy. Kiedy będzie podwyżka?

@Cała prawda

Może ktoś wpadnie na pomysł żeby obstawic w Sobotę całą linie 308 kolegami z Ukrainy i kobietami ze strefy . Myślę może wtedy zobaczylibyśmy ile są warci koledzy z Ukrainy

@Koń

Tak naprawdę dzięki liderom i garstce Polaków to wszystko się jeszcze jakoś toczy do przodu

@Koń

Koledzy z Ukrainy technologia w dłoń i do dzieła myślenie nie boli

Taaa
@Koń

E tam drogi liderzu tylko dzieki wam.liderom firma jeszcze jako tako przedzie hihi

@Cała prawda

Kolego coś kręcisz. Twierdzisz że 15 lat temu przy stawce 124zł zarabiałeś2900. To niemożliwe!!! 124zł razy 21 dniówki to jest 2600 plus premia 450 plus frekwencja 125 plus dodatek nocny 100 wychodzi niecałe 3300 brutto, więc na rękę masz około 2400zl. Skąd Ty wziąłeś te 2900??? Co nie zmienia faktu że 15 lat temu w procarsie zarabiało się sporo więcej niż w innych firmach. Teraz się to wyrównało a wszystko wskazuje na to że że teraz to my zostaniemy w tyle do innych firm pod względem zarobków. Wszyscy dostają podwyżki, a my ? A nie sorry. Podwyżka była prawie dwa lata temu. Kolego ja też robię w procarsie kilkanaście lat.

Ale za to sobota bedzie dla na
@Wałęsa

Dokladnie najlepiej tetaz w sobote na noc hahah

Ha ha
@Mikołowianin

Kolego paski sobie sprawdź no właśnie nie wiadomo jak to liczyć to najlepsze jaka podwyżka czego z reszta o czym my tu piszemy ty robisz pewno w kadrach a ja nie

Korona

Ekscelencja musi odejsc

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
EMIL

Zadowoleni z wypłat? Gdyby obowiązywał ryczałt z zeszłego roku wasze wypłaty byłyby wyższe o 550zł brutto. O tyle zostaliśmy oskubani za styczeń. Dziękujemy.

malczik

zrobili z nas Ukraińców

@EMIL

Ryczałt zawsze lepszy. (usunięte przez administratora)... Spasiba.

@EMIL

A może się dowiemy kiedy podwyżki.

@Obiektywny

Widzę że kolejny z ujemnym ilorazem inteligencji który się pode mnie podszywa. Myślenie naprawdę nie boli, uwierz mi.

Wiele pytań

Droga ekscelencjo-kilka spraw,a wiemy ze czytaja to wszyscy wiec juz najwyzsza pora poruszyc kilka spraw.1-czy jest jakis wielki problem zatrudnic goscia kogos takiego jak zlota raczka,ponieważ juz sie wszystko sypie nic trwale nie jest i wuecznie służyć nie bedzie prócz pras oczywiscie i innych maszyn.Krany,klamki no mozna tak wymieniac w nieskonczonosc.Moze jak taki pracownik jest za drogi to tanszy jest pewnie młody panicz z tego co widzimy.2-czy to taki wielki problem dac komunikat na jakiej zasadzie pracujemy?Akord ,ryczałt?Nikt nic nie wie,wielka tajemnica zreszta jak zawsze,kazdy sie tylko domysla nikt nic nie wie.Podstawy droga ekscelencjo.3-kazdy myslal ze z nowym rokiem bedzie lepiej,ze wladza poszla po rozum do glowy i ze sie poprawi w waszej firmie nie pisze ze w naszej bo to wasza firma niestety,ale niestety zamiast byc lepiej to jest coraz gorzej,a z tym merci i winem.musujacym tez nie za fajnie ze nie wszyscy dostali trzeba bylo wszystko rozdzieli miedzy siebie a nie tylko to co zostalo.4-szkolenie z ...nawet nie wiem z kim ?Co to ma byc?Szkolenie nie platne ,poprzedni rok pracownik robil za darmoche teraz jakies szkolenie z nie wiadomo kim ?nie jest Wam wstyd?Jak to nazwac ?Albo w trakcie pracy co by bylo najlepszym rozwiazaniem,albo platne!Reszta później c.d.n

@Wiele pytań

Chłopie o co ci chodzi? Co Ty bredzisz? 1. Co kogoś obchodzi jakaś złota rączka. 2 Każdy oprócz Ciebie wie że jest akord. 3. To że jest źle każdy wie, ale niby co według Ciebie jest gorzej w tym roku? Jakieś konkrety? 4. Jakie szkolenie bezpłatne? Szkolenia zawsze były płatne bo tak jest w kodeksie pracy.

Złota rączka
@Mikołowianin

Wam tam w Mikołowie może wszystko jedno. Zakład jest jednak w mieście i jakiś poziomie wypadałoby trzymać.

Akordeon
@Mikołowianin

To dlaczego Ukraina ma ryczałt?

Moron...

Giszowianin
@Mikołowianin

Niestety w procarsie jest coraz gorzej. Są równi i równiejsi. Jedni mają ryczałt a inni akord. A niby jedna firma. A Ty mikołowianin dlaczego robisz w Tychach? Pogadaj z sołtysem Mikołowa niech ci załatwi robotę w PGR.

@Giszowianin

Haha dobre,sie usmialem,nie ma co z takim.....mikolowianinem wchodzic w polemike

kemyyr
@Giszowianin

Jeżeli w Mikołowie jest sołtys i PGR w/g Ciebie, to myślę że w Giszowcu też może być taka opcja, to czemu sobie nie załatwisz roboty u siebie, tylko tyrasz w w firmie Tyskiej w której są równi i równiejsi. Przepracowałem w tej firmie 21 lat, ale takiego syfu nie było. Dosrywajcie sobie na wzajem, a Ukraińce się cieszą i zacierają ręce. Zdrowia życzę......

KEMYYR

Uważaj PUTANA, żeby wam te Lachy nie wyszły bokiem, a swoją drogą, to bezczelność umieszczać taki wpis będąc gościem w obcym kraju, który umożliwia pracę zarobkową........

Witalij
@Akordeon

My majem ryczałt bo tak nam dali. A kak majetie problem to do shefa.

Gwuźdż
@Wiele pytań

Wałek nastąpi 10 na paskach a i składki jakieś dziwne

Obiektywny

To co działo się dzisiaj na parkingu po godzinie 14-tej to totalny pokaz głupoty ,,Miszczów kierownicy" ze zmiany pana G. Jak można tak bezmyślnie pozastawiać komuś samochody. Sporo osób nie mogło dziś wyjechać z parkingu przez kilkunastu (usunięte przez administratora) którzy nie potrafią używać mózgu i zablokowali pierwszej zmianie samochody. Totalne bezmózgi nie potrafiący myśleć. Kilka osób już miało im spuszczać powietrze z kół, ale w ostatniej chwili zlitowalii się nad nimi. Jeżeli sytuacja się powtórzy to ich upośledzenie umysłowe nie będzie już okolicznością łagodzącą i odczują skutki swojej głupoty. Tak więc panowie z ujemnym ilorazem inteligencji zastanówcie się dwa razy zanim znowu komuś zablokujecie samochody.

Jak często zabierana jest premia?

Szpetok
@Anonim

To trzeba by zapytać majstra najlepszego ze wszystkich zmian

Korona

Ekscelencja musi odejsc!!!

@Korona

za brzęczka go nie chcieli hee

@pracownik

Bo byl za drogi Sousa byl tanszy

@Boniek

kawa z automatu i fajki codziennie ma większe potrzeby niż Sousa hee

@pracownik

No i do tego trzeba rozmawiac z druzyna ,a nie wiem czy Sousa potrafi za to wiemy ze ekscelencja potrafi ......buhahahaha

@Boniek

Dokladnie wszystkich by zwolnil ibsam by se gole strzelal jak tu heee

Zza biurka

W najbliższym czasie firma Pro-Cars nie planuje podwyżek wynagrodzenia.

@Zza biurka

a co planuje? oprócz podwyżek norm?

Haha
@Zza biurka

A to ci nowaosc i to jest info o ktorym wszyscy wiedza,dostali merci i wino musujace i dosc

@Haha

Niestety firma nie traktuje wszystkich równo bo nie wszyscy dostali

Szlifmistrz

Rozbudować to sanatorium

Merci

Trzeba bylo sie nie byczyc na urlopie haha,ale zostaly paczki to miedzy soba podzielili

@Zza biurka

Przecież podwyżki były całkiem niedawno, bo niecałe dwa lata temu. Nieważne, że w tym czasie najniższe wynagrodzenie podwyższone zostało dwukrotnie o 550zl. W tym czasie nic nie podrożało, więc po co nam podwyżki.

Rakowski
@Zza biurka

Za to pracownicy planują odejście.

ktoś
@Obiektywny

Buahahaha ile 550 zł chyba w biurowcu i dupowlazom. Ok 150 zł tyle było.????????

Biały pytong
@ktoś

Twój iloraz inteligencji chyba nie jest zbyt wysoki obiektywny pisał, że najniższa krajowa wzrosła o 550 zł a nie, że my taką dostaliśmy myślenie nie boli

@ktoś

Czytaj że zrozumieniem.

Linda

Czy ktoś wie kiedy ma wejść cztetobrygadówka?

Big cocones
@Linda

Narazie to plotka ale nie chciałbym być w skórze przedstawiciela załogi który podpisze zgodę na ten system.

@Linda

Gdyby faktycznie wprowadzili 4-brygadówke to strzeliliby sobie w kolano. Na dzień dobry 50% Polaków z tłoczni daje wypowiedzenia. Reszta odchodziłaby stopniowo. Zostaliby tylko osoby dla których procars to całe życie. Wyglądało by to tak, że na każdej z czterech brygad byłoby może pięciu-sześciu Polaków i 35 Ukraińców. Mówię o tłoczni. Nikt normalny by nie tyrał w takim systemie.

Luka
@Mikołowianin

Zgadzam się całkowicie.Juz jest źle. Ktoś zapomina że jesteśmy ludźmi a nie ciemną masą.

ten teges
@Luka

z roku na rok coraz gorzej co będzie to będzie (usunięte przez administratora) pomysłów to tam nie brakuje fanatyków pro car jak zrobią 4b to niech się z biura lepiej szykują do roboty nic ino kombinują żeby jak najmniej płacić to się mogą zdziwić jak to zrobia

@Mikołowianin

Niech wprowadzą czterobrygadówkę i akord. Ludzie nie mogą się doczekać. Już widzę te tłumy, które zobowiążą się pracować w takim systemie w Procarsie do emerytury. I te kolejki stojące za bramą, którzy chcą się dostać do pracy marzeń jaką jest Procars. Po co nam wolne weekendy. My chcemy pracować w soboty niedziele i święta. Przecież Procars to firma rodzinna. Chcesz spędzić weekend z rodziną? Niech się zatrudnią w Procarsie.

Biały pytong
@Obiektywny

Panowie jak tam wypłata zgadza się ? (usunięte przez administratora)

jurny Józek
@Biały pytong

jak zawsze bez mydła ...........

Ha ha

Tak od marca kwietnia

Linda
@Ha ha

To super. Jest czas żeby coś znaleźć nowego. Trzeba będzie poszukać wcześniej bo z procarsu na rynku pracy pojawi się dużo osób.

@Linda

Pracy w Tychach jest tyle że starczy dla wszystkich. Teraz jest rynek pracownika i ludzi przyjmują wszędzie z otwartymi rękoma. Doświadczony tłoczarz dostanie na tłoczni podobne pieniądze, a z czasem zarobi lepiej niż by robił w procarsie. Im szybciej wprowadzą czterobrygadówkę tym lepiej, bo człowiek nie będzie już miał dylematu czy stąd odejść.

Yuri

To jest śmieszne ale prawdziwe

Zza biurka.
@Linda

Nie wiem kto rozpowszechnia takie informacje, ale to fake news i dementuję te pogłoski.

@Obiektywny

Ja niestety muszę tu robić jeszcze cztery lata bo mam raty. Ciężko mi się będzie rozstać z tą firmą bo robię tu ponad 10 lat i się do niej przywiązałem ale z roku na rok jest tu coraz gorzej i dlatego jak spłacę skodę to adijos procars.

ktoś
@Linda

Co wy z tą cztero brygadówką, to nie wejdzie, za małe zamówienia za dużo osób by się zwolniło, a do tego trzeba jeszcze więcej ludzi .

Żal

Ekscelencja musi odejsc!!!

EMIL

Panowie nie będzie czterobrygadówki, potwierdzone info

@EMIL

Do fałszywy EMIL: Dlaczego się pode mnie podszywasz. Rozumiem że masz mały móżďżek, ale chyba nie aż taki żeby nadać sobie jakiś Nick.

Emil 2
@EMIL

No faktycznie info dnia ,czlowieku siejecie ploty,a nikt o tym nawet nie pomyslal

Boniek

Za Brzęczka jaj najwyzsza ekscelencia-najlepszy kandydat!

EMIL

Panie i Panowie. Mam dla Was złą wiadomość. W lutym zdecydowana większość z was będzie miała dość tej firmy. Szczegóły wkrótce.

Jadzia
@EMIL

Nie strasz ,nie strasz bo się ....

@EMIL

podwyżki się szykują znowu?

Krepel
@EMIL

Czyli przestaną całkiem grzać kaloryfery i śnieg nas zasypie i zaczną zatrudniać niepełnosprawnych z całego swiata

Et
@EMIL

Tu juz nic nie moze zaskoczyc!To co teraz sie wyrabia to przechodzi ludzkie pojecie,a z tym mlodym paniczem ze se chodzi jak chce i kiedy chce i zabiera prace to juz wogole nie wiarygodne

Gazownik

Czy zas trzeba pisac na tym.forum zeby wynieni burle z gazem na sniadalni?????Czemu nie ma jasnego konunikatu kto sie tym zajmuje!!???Tylko zas trzeba ze 2 tygodnie az ktos laskawie wymieni!!!???

@Gazownik

Nie samym gazem żyje człowiek..

Sniadanie

Ciekawe gdzie mamy zjesc sniadanie????????Sie rozsiedli w blue roomie i beda sobie klachac a my na przerwe pojdziemy do kibla chyba.....Myslimy troche to nie boli....chociaz

Slusarz

Cześć wszystkim ktoś się wypowie o pracy na narzędziowni? Jak warunki,atmosfera?

Pracuś
@Slusarz

Jedyny dział gdzie się pracuje uczciwie 8 h.

@Pracuś

Haha. To żeś mi humor poprawił.

tłoczarz

zapraszamy na tłocznie się dowiesz co to praca!!!!!!!!!1

Buhah
@Pracuś

No szczegolnie pod przewodnictwem jednego najwazniejszego,nieomylnego,wszystkowiedzacego i naj najlepszego ...wiadomo kogo haha

Co?
@Pracuś

Przepraszam ile sie pracuje?Jak juz 30 min przed fajrantem sa juz w domu to jakie 8h buhaha

Bronisław
@Buhah

Widzę że pracujesz w Pro-cars, powiedz mi w takim razie jaka atmosfera panuje w miejscu pracy i czy w przypadku problemów można się dogadać z przełożonymi? Mam nadzieję że niedługo mi odpiszesz, czekam na Twoją odpowiedź! :)

Богдан
@Bronisław

dogadasz się jak mu dobrze zrobisz oni to lubią:))

Odp
@Bronisław

Czytac umie?To czyta lektura przednia!!!

zadowoleni z wypłat?

Endrju

Procars przyjmie do pracy na stanowisko tłoczarz zgrzewacz. Oferujemy wynagrodzenie w systemie akordowym w wysokości 4500-5000zl brutto. Wymagania: gotowość do pracy w systemie 3 i 4-brygadowym.

@Endrju

Jeżeli dowodzący Procarsem uważają że w firmie pracuje za dużo Polaków to jak najszybciej należy wprowadzić akord i czterobrygadówkę.

@Endrju

a gdzie te ogłoszenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 399.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 381, z czego 14 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 239 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy