Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

Ekscelenia MUSI odejsc!!!

Obiektywny

Może mało mnie to powinno obchodzić, ale napiszę bo mnie to w oczy razi. Otóż przy pobieraniu rękawic coraz więcej Ukraińców bierze dwie pary . Po co im aż dwie? Handlują nimi czy co. Może liderzy przypilnowaliby aby każdy pobierał wyłącznie jedną parę.

@Obiektywny

Biorą już na potęgę po dwie pary dziennie. I to nie tylko Ukraińcy. A co niektórzy to nawet po trzy pary. Przecież to są koszty dla firmy. A gdzie są brygadziści ? Nie widzą tego czy nie chcą widzieć.

Premia

Na dzialke do brata,bede chcial to wezme 10 par ,co za moron

Giszowianin
@Obiektywny

Powinno się wrócić do tego co było kiedyś. Każdy sam odbija kartę i pobiera 3 pary na tydzień. A teraz biorą 10 par na tydzień. Czy władza tego nie widzi? Tu należy szukać oszczędności, a nie tylko na papierze.

@EMIL

Co zapomnieliście jak mieliście pełne szafki rękawic kto brał po jednej parze chyba to zmienili bo rąbali rękawice na potęgę a teraz udajesz oburzonego weź wyluzuj kolo

@Obiektywny

Wypadl dobrze dzieki ekscelencij!!!!Wielkie uklony ekscelencjo ze tak dobrze przygotowales firme ze wszystko bylo jak w szwajcarskim zegarku!!!!Wielkie ale to wielkie brawa!!!!Szacunek ze przygotowanie wszystkiego tak jak to powinno wygladac ,maiter oczywiecie tez pomagal i tez wielkie brawa!!!!

Pracując od poniedziałku do piątku dostanę 4k netto ? Stanowisko Narzędziowiec. I jak z weekendami wolne czy obowiązkowe ?

Hahaha
@Kandydat

Jak podają zrobisz to tak

Narzędziowiec
@Kandydat

Wiecej za 4k nikt by tam nie robil,minimum na start 5k plus premie ,weekendy wolne chyba ze chcesz to 200% platne,atmosfera rewelka!

@Kandydat

Ja zarabiam 4500. Robota jako tako. W porównaniu do tłoczni to mamy tu sanatorium.

4500 chyba dwie osoby

@Slusarz

A jak z premiami? I ogólnie z pensja? Wszystko na czas? Atmosfera i kierownictwo znośne?

Mikołowianin

W zeszłym roku nie dali nic na Święta, bo Covid i firma nie pracowała. W tym roku nie dali nic na Święta bo... ???

@Mikołowianin

Jak nic nie dali a wypłatę kto ci dał

@Rolnik kobiór

Lepiej będzie jak ludzie ze wsi nie będą tu komentować.

@Mikołowianin

Ty kolego a Mikołów uważasz za miasto

Witalij
@Mikołowianin

Od kiedy Ty Danielku taki miastowy ?

@Mikołowianin

Podobno mają dać trzy stówki na Święta.

@EMIL

Chyba na strefie bo jest tańsza

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Andres

Jaki system pracy obowiązuje w Procars ?

@Andres

A taki jak Ukraina ustaliła kiedy chcesz to jesteś i robisz co chcesz

Andres
@Rolnik kobiór

Skoro pytanie było za trudne dla ciebie to po co się odzywasz.

@Andres

Bo mogę

Endrju

W sobotę na nocce podobno był pożar. Zapaliła się jedna z AID.

Hehe
@Endrju

Aida czy Roman ?

@Endrju

Mogłeś przyjść na nocke to byś zobaczył , coś taki ciekawy zajmij się pracą a nie plotami

Wielbiciel

Wszystkim paniom w dniu ich święta wszystkiego najlepszego,zdrowia,miłości i spełnienia wszystkich marzeń!!!

Xyz

No i jak w końcu na tej narzędziowni? Ktoś się wypowie?

Janusz
@Xyz

Nikt się nie wypowie bo mają bmw

Dawny

Kto pamięta mecze z piłką nożną? Były takie czasy że zawinęło się szmatę w kulkę i grało się na hali. Ilu dziś gra w procku? pozdrawiam lata 1999 do połowy lat 2000.

Dawny
@Dawny

Ja pamietam

Operator czegos
@Dawny

Mecze z piłka nożną?O dzizes,ja pamietam w ,ale z?Hahah

Ekscelencja musi odejść!!!!!!!!!!

Nadgodziny sobota

Chciałem poruszyć kwestie nadgodzin w soboty. Mam takie pytanie do kierownictwa kto decyduje o tym, że dane osoby mogą przyjść w sobotę a drugie mają wolne. Szczególnie chodzi o soboty kiedy dana zmiana przychodzi na pierwszą zmianę. Ci co mają uķłady z liderami i są z nimi dobrymi kolegami to mają zagwarantowane że przychodzą na pierwszą zmianę w sobotę. Natomiast kiedy trzeba przyjść na nocną zmianę w sobotę to niema chętnych i szuka się jeleni, którzy są wtedy potrzebni. Apel do szefa produkcji żeby uregulować kwestie nadgodzin i ustalić jakieś zasady np. jak dany pracownik przyjdzie na 2 czy 3 zmianę w sobotę to ma pierwszeństwo aby pracować na pierwszą zmianę. Tak są cwaniacy , którzy przychodzą na 1 zmianę bo mają poparcie danego lidera. Niech się wykażą i przyjdą też w sobotę na nocną zmianę. Uważam że powinna być jakaś sprawiedliwość.

Wolny elektron
@Nadgodziny sobota

Masz rację z tymi nadgodzinach, powinno być tak jak dawniej, czyli mistrz w tygodniu zapisywał ludzi na nadgodziny w sobotę. Teraz wszystko odbywa się w ciszy, liderzy proponują nadgodziny tylko swoim pupilkom.Mistrz danej zmiany powinien o tum decydować i wszystko powinno być jawne.

Hihi
@Wolny elektron

To sie zakoleguj z liderem i bedzie git,oni lubia takich cmokusnich i bedziesz chodzil na nadgodziny haha

Prawda
@Nadgodziny sobota

No taka prawda ze kazdy ma swoich pupili co zrobisz nic nie zrobisz

Giszowianin
@Prawda

Wszystkie soboty powinny być wolne, a na pewno nocki. Jak człowiek przychodzi w sobotę na noc do pracy to kończy w niedzielę. Pół niedzieli prześpi i następnego dnia do pracy. To tak jakby tyrać dwa tygodnie bez przerwy. Niestety ale ci którzy nie pracują na zmiany a co dopiero w soboty w życiu tego nie zrozumieją. A gdzie odpoczynek ???

Życie
@Hihi

No przecież każdy lider ma swojego proctora haha

Ja robot

Nigdy nie pracowałem na fiacie i nie mam zamiaru, ale tam chociaż dostali podwyżki nie to co w procesie jałmużnę

@Ja robot

Właśnie czytałem że 450zl dostali plus 1800 premii za zaległe miesiące oni zobaczą to przy wypłacie a my jak zwykle nie bo te 200 zł to zaraz tak zamieszają że jak zarabiałeś to tyle samo zarabiać będziesz

@Ja robot

A i zapomniałem dodać że jeszcze z miesiąc i będziemy znowu zarabiać jeszcze mniej bo zrobią większe normy by wyjść na swoje oczywiście takie normy co zrobić się ich nie da żebyś miał mała srednia tak czy tak nie zarobisz tu grosza więcej

Zwiazki
@Lol

Panowie u nas nie bedzie nigdy normalnie bo tobdurma rodzinna,na fiacie sa zwiazki zawodowe ktore walczo o siebie tak naprawde ale sa i cos tam ugraja dla zalogi,a u nas jak byla jakas próba na zrobienie zwiazkow zawodowych.to byla tlumiona w zarodku,lub ludzie byli zwalniani pod różnymi prerekstami!Kolejna próba to byl jakis tam strajk wloski czy cos takiego ,to pamietam jak szefuncio przyszedl i pogrozil palcem!!!Itd.Prawda jest taka ze lepiej juz nie bedzie ,bedzie tylko gorzej!!!A to tak naprawde nasza czyli pracownikow tez troche wina ,bo nic nie robimy,tylko klapki na oczy i do roboty,trzeba sie odwazyc na cos ,zeby im sie tylki zagotowaly jakoś!!Trzeba sie zebrac jak by to nie zabrzmialo W KUPIE SIŁA!!!!

Matko i córko

Podwyżkę to mialem.ale 8 razy czynszu i innych oplat!!!!I te podwyżki widze,kazdy widzi!!!!A tu to widzi ekscelencja tylko!!!

To nie wszyscy dostali podwyzki?

Kasa
@Marta

Ludzie to nie jest zadna podwyżka!!!!!!!!Podwyzki to tu nie bylo,nawet nie pamietam czy byla jakas!!!!Przecież i tak nikt tego nie zauważy tego zenujacego wyrównania!!!!WSTYD I HAŃBA!!!!!Jak juz zarabiamy takie grosze to przynajmniej kochana wladzo ekscelencjo mistrzowie i co niektórzy liderzy siedzcie na tylkach i dajcie nam ŚWIĘTY SPOKÓJ i odczepcie sie a nie tylko wieczne pretensje i fochy i premie itd itd .Jak wam w domu nie idzie to sie nie wyrzywajcie w pracy!!!!

@Kasa

Chcesz się zamienić, jak ci mało to w sobotę sobie zarobisz. Tak wszyscy narzekacie a w sobotę się chcecie pozabijać

@Kasa

Lepiej zamiast pisać o podwyżkach, zobaczcie ile knotów na tłoczni robicie , na podwyżkę trzeba zasłużyć

@Spejson

Za taką robotę zasługujecie na wodę i suchy chleb

@Spejson

Babole są i będzie ich dużo więcej bo na tłoczni nie ma z kim pracować Polak na ostatniej operacji nie da rady myśleć za Ukraińców na wcześniejszych operacjach i nie jest wstanie wszystkiego zobaczyć więc cuda jadą do klienta zapowiada się rok reklamacji

Kasa
@Spejson

Co ty dzieciaku bredzisz ,zastanow sie co piszesz,idz na tlocznie bo widac za tam nie byles i popracuj troche ,nie chce cie obrazac ale jestes zbyt ..... zebys mogl sie wypowiadac na ten temat!!!

A co mnie to

Nie

Mikolowianin
@Spejson

Ja chce robić w soboty nawet nocki to nie mogę bo wazeliniarze-ustawiacze wybierają se najlepsze fuchy i robią wszystkie soboty .

@Marta

Nikt podwyżki nie dostał. Jedynie ci, którym przywrócono akord dostali wyrównanie ponieważ tracili 150zl miesiecznie. Po tym wyrównaniu i tak zarabiamy mniej niż pozostali fizyczni że stawkami miesięcznym. Więc jak ktoś płacze że nie dostał podwyżki to zapraszam na tłocznie. Trzy razy ciężka robota i wypłata niższa.

@Mikołowianin

Jak ciężko na tłoczni to się zwolnij , albo w sobotę sobie dorób, wiecznie tylko narzekasz (usunięte przez administratora)

Burak
@Wojtas

Człowieku od tego płacą !!! co poklepią po ramieniu że dobrze to tylko elita :P

Do Biedronki na kasę

Dzizes
@Wojtas

Moron

Bob
@Dzizes

Panowie nowa dostawa Ukraińców już jedzie nam to już nie pozostało nic tylko aktualizować CV i ewakuacja

Przerwa

Panowie na przerwe porozdzielac sie jedni jesc do ekscelencij,drudzy do mistrza,reszta kibel i szatnia

@Przerwa

Do roboty a nie na przerwę

A co mnie to

A co to niby za przepychanki z Ukraińcami dzisiaj rano na zmianie Raczka ???? czyżby Wiesio ll????????

Lewy
@A co mnie to

U Wiesia to normalne, jak nie uderzy Ukraińca to jest chory. Wypasiony musi gdzieś wyładować swoje frustracje, siła go rozpiera a siłownie zamknięte.

Slawek
@Lewy

Wiesiu robi porządki z Ukrainą, jak to denerwują to ich usuwa ze swojej drogi. Tak poza tym to Wiesiu jest oazą spokoju, zawsze opanowany i nie da skrzywdzić najmniejszego owada.

Zza biurka

Panowie Wasze argumenty, że po ponownym wprowadzeniu akordu wasze pensje obniżyły się były jak najbardziej słuszne. Dlatego żeby wasze wynagrodzenie utrzymać na dotychczasowym poziomie od 1 marca otrzymacie wyrównanie do kwoty 203 zl dziennej stawki akordowej. Dodatkowo dostaniecie 4 zl podwyżki i dzienna stawka akordowa będzie wynosiła 207 zł. Tak więc jak sami widzicie zarobicie teraz nieco ponad 80 zł brutto więcej niż przy zeszłorocznej stawce miesięcznej. Zadowoleni? Na wyższe podwyżki firma w tej chwili nie może sobie pozwolić.

Smiech
@Zza biurka

To nie jest PODWYŻKA!!!!!!!!!!!!!Firma zarobila krocie na nas i nie moze sobie pozwoluc?Przesran bredzic bo rzygac sie chce!!!#Na covidzie na na darmowych sobotach na premiach,przypomniec -wzieliscie premie kwartalna jak jescze covida nie byl!!!!!!!!!Jak to nazwac dorobiliscie sie na nas i tyle,jak to nazwac ?zeby nie przeklinac?Ani nie obrazac?WSTYD DLA TAKIEJ FIRMY WSTYD WSTYD!!!!!!!!

Haha
@Zza biurka

Czlowieku mam sie sie smiac czy plakac?A no co moze sobie pozwolic?Jak co to my wierni pracownicy nie liczne poloki mozemy wspomóc firme darmowymi sobotami,tylko dac znac i nie ma problemu????Przestan sie tu udzielac bo tylko irytujesz

Covid

Pytam,dlaczego u najlepszego mistrza (czytaj t.g.)nie nosi sie maseczek PYTAM?!!!!!!Chodzisz siejesz panike zabieeasz premie ,nic nie robisz ,ekscelencjo moze ty zareagujesz w końcu,przeciez to nasze zdrowie,kto bedzie na was (usunięte przez administratora)robil?

Slusarz

Jakie zarobki na narzędziowni? Opłaca się przychodzić? No i jak z premiami i atmosfera?

GĄdzik
@Slusarz

Opłaca sie i dużo tlenu bo można dłubać bez kaganca atmosfera jak przy wyrębie lasu

@GĄdzik

Az taka masakra?

Hihi

Masakra straszn buhaha

@Hihi

To napisz dlaczego? ????

Obiektywny

Odniosę się jeszcze do wypłat. Od 1 stycznia pracownikom zgrzewalni, tłoczni, oraz montażu zostało obniżone wynagrodzenie. Tak, dobrze czytacie ZOSTAŁO OBNIŻONE WYNAGRODZENIE !!! Mianowicie w taki sposób że został przywrócony akord. Już tłumaczę na czym to polega. W zeszłym roku przy ryczałtowe mieliśmy podstawową płacę miesięczną w wysokości 4250 zl (3400+850 premii regulaminowej). W tej chwili stawka dzienna wynosi 195zl. Więc żeby zarobić te same pieniądze musi być w miesiącu 22 dni robocze . Ale tak nie jest. Nie będę się tu bawił w dni robocze w danym miesiącu, prościej będzie gdy podam wyliczenia za cały rok. Więc od początku. W tym roku jest 252 dni robocze, mnożymy to przez stawkę dzienną czyli 195zl i wychodzi nam 49140 zl. Tyle wyjdzie nam płaca podstawowa w tym roku. A ile byśmy zarobili mając w dalszym ciągu ryczałt? Już liczymy, stawka miesięczną 4250 zl mnożymy przez 12 miesięcy i daje nam to 51000 zł.Widzicie różnicę? W ciągu roku zarobimy 1860 zł mniej !!! Więc jest to ewidentna OBNIŻKA NASZEGO WYNAGRODZENIA !!! Tracimy średnio, zaznaczam średnio 155 zl miesięcznie. Żeby zarobić to samo co w zeszłym roku musielibyśmy mieć akordową stawkę dzienną w wysokości 203 zł. Żebyśmy się dobrze zrozumieli nie byłaby to żadna podwyżka, a jedynie wyrównanie do tego co mieliśmy w zeszłym roku. Matematyki się nie oszuka. Tak więc widzicie sami, że nie dość że blisko dwa lata nie było podwyżek to jeszcze zarząd zafundował nam od stycznia obniżkę wynagrodzenia. Dziękuję za uwagę.

@Obiektywny

Trzeba mieć naprawdę niezły tupet żeby obniżyć pensję i jeszcze udawać że nic się nie stało. Czym się różnią monterzy zgrzewacze i tłoczarze od slusarzy, elektryków, elektroników, wózkowych, tłoczarzy na postępach, spawaczy, liderów czy osób pracujących w biurach że tylko tym pierwszym zostało obcięte wynagrodzenie a pozostałym nie. Oni mają mniejsze żołądki? Powinniśmy teraz mniej przykładać się do pracy żeby jakoś to wyrównać.

Totenkopf
@EMIL

Ktoś wie czemu przez firmę przetacza się lawina reklamacji

Takich mamy ludzi

Operator czegos
@Totenkopf

Ja wiem!Ekscelencja musi odejsc!

@Totenkopf

najlepiej niech normy podniosą ci co podnoszą powinni teraz to naprawiać

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 399.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 381, z czego 14 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 239 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy