Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

Endrju

Procars przyjmie do pracy na stanowisko tłoczarz zgrzewacz. Oferujemy wynagrodzenie w systemie akordowym w wysokości 4500-5000zl brutto. Wymagania: gotowość do pracy w systemie 3 i 4-brygadowym.

Mikołowianin

Mamy nowy rok, a ja już się stęskniłem za procarsem i już nie mogę się doczekać powrotu do pracy.

@Mikołowianin

ciekawe jakie będą umowy?

Mikołowianin
@ciekawy

Wszyscy zatrudnieni przez Manpower dostali od nowego roku ryczałt, więc i pracownicy Procars będą mieć ryczałt. Pytanie tylko czy będzie podwyżka czy tyramy dalej za stawkę z lipca 2019. Przypomnę że mamy rok 2021 i porównajcie sobie aktualne ceny z tymi z lipca 2019. Widzicie różnicę?

@Mikołowianin

Jak sie coś komu nie podoba... może się zwolnić w każdej chwili!!!!!!!! Bez żadnego problemu dostanie zgode na rozwiazanie umowy za porozumieniem stron-slowa ekscelenij także nara hahah

@Mikołowianin

a z manpower dostali podwyżkę?

nowy
@ciekawy

witam na jakie wynagrodzenie można u was liczyć? czy jest stawka godzinowa ? czy miesięczna?

EMIL

Nocka się cieszy że idzie dzisiaj do pracy? To świetnie. Do siego.

Prezent
@EMIL

No pewnie za tak po tak owocnym i cudownym roku dla firmy wszystko,(usunięte przez administratora)

Raciok

Poliaki robotajet czajet się w szatnie pod koncu szychtu A my swobodu wykorzystajum chodzim pod akwarium A majstru slepy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
EMIL

Trzeba być naprawdę(usunięte przez administratora) powiedzmy wredny, że kazać ludziom robić dzisiaj nockę i kończyć w wigilię. Wesołych świąt dla tego cudownego pomysłodawcy. Czyli za tydzięń powtórka i nocka kończy w sylwestra?

Janek
@EMIL

A co już ci się UŻ skończyły?

Procarsecco

Ale o co te pretensje u nas aż sie wysypywały torby zza biurka przecież zasłużone

EMIL

Proponuję, aby przed wigilią i sylwestrem wprowadzić nocną zmianę dla biur. Niech i oni idą do pracy w te dni z uśmiechem na twarzy.

Emmil
@EMIL

Trzeba było się do biura przyjąć

Psikuta bez s
@Emmil

Nie jestem taki żeby być darmozjadem pierdzistołkiem i nie mam takich układow

ciekawy

wiadomo kiedy będą nowe umowy i za ile?

@ciekawy

Znając życie to styczniu z datą wsteczną. Podobno ma zostać ryczałt na stałe. A stawka... któż to wie...

@EMIL

mam nadzieje że będzie spora podwyższka

Hanys

A jo sie pytom kiedy bydom wolne soboty? W kalyndorzu mioły byc od grudnia, no i co? Ludzie majom familije, nie samom robotom żyje człowiek.

@Hanys

Znajcie dobre serce prezesa, który zarządził wolne soboty 26 grudnia i 2 stycznia. Wielbijcie prezesa to może dostaniecie kolejną wolną sobotę przed świętami wielkanocnymi.

Hanys

A jo chca dychać w soboty. Czy to tak ciynżko zarządowi zrozumieć, że ludzie majom rodziny i kożdy chce weekend spędzić ze swojom familijom. Jo rozumia, że dużo zamówień, ale żeby tyrać pół roku wszistkie soboty to już z leksza przesada. Dejcie ludziom choć jedna sobota wolna w miesiącu. Czy aż tak dużo wymagomy? Zlikwidujcie nocki w soboty bo ludzie powoli majom tego dość. Kupcie 10 pras zatrudnijcie ludzi i problem z sobotami rozwiąże sie som. Ciekawe czy Wy, kobity i chopy z biur bylibyście szczynśliwi gdyby Wam kozali robić wszystkie soboty na trzi zmiany? Ale niestety Wy nigdy tego nie zrozumicie.

McQueen
@Hanys

Celnie, merytorycznie i trafiające w sedno.Chcemy pracować ale dajcie też nam żyć.

Premia
@McQueen

Tak chcemy pracowac ale tez za wynagrodzenie odpowiednie,za ta prace ktora wykonujemy to jest dramat!!!!Pozatym z pensjamibto jest taki walek ze szok,nikt sie doliczyc nie umie,jakies (usunięte przez administratora) na kzadym kroku.

Sensa Li
@Hanys

Teraz szifu rzadzi i robi co chce.Zreszta jaki szifu taka firma!Na szifa to trza miec wyglad,oglade,wyksztalcenie,umiejetnosci a nawet empatie,a nasz szifu to wyglada i zachowuje sie jak kibol z ks pierdziszewo.

Szlachic
@Sensa Li

Dobrze napisane po zawodowce na takim stanowisku zero kulury umie ino kawe pic i palic a co do umiejetnosci kiedys robil na tloczni jak nie bylo norm i pewnie same babole robil wiec fachowiec pelna geba

@Szlachic

Szef wcale nie jest taki zły jak piszecie. Może nie jest jakimś superszefen, ale nie ma powodu żeby po nim jechać. Chłop dba po prostu o interes firmy i tyle. Można mu zarzucić, że każe ludziom robić nocki w soboty, że każe zabierać premię itp. Ale tak postępują niemal wszyscy na takim stanowisku. Jak ktoś do niego pójdzie z jakąś konkretną sprawą to szef z nim porozmawia i stara się znaleźć jakieś rozwiązanie. Więc zamiast po nim jechać na forum zbierzcie się w parę osób, umówcie się z nim, a gwarantuję wam że z wami porozmawia w irytującej Was sprawie czy to o sobotach, czy o podwyżkach czy o czymkolwiek. To jest taki sam człowiek jak my. Może różnimy się z nim w pewnych kwestiach, ale od takich właśnie różnic są rozmowy z nim a nie pisanie głupot na forum. Tak więc do dzieła.

McQueen
@EMIL

Słuchaj EMIL.Wiem że nie jesteś z produkcji i pracujesz w biurze czyli w innej firmie. Praca w soboty na noc i brak podwyżek to nie głupoty jak piszesz tylko fakty.

Odp
@EMIL

Nikt po nim nie jedzie,to jest poprostu merytoryczna ocena i tyle

mikolaj
@Odp

ciekawe kogo to wina że od dwóch lat nie ma podwyżek? pracowników? jeszcze nas w tym roku okradli jak była pandemia i jak tu po nich nie jechać? przecież to ich pomysły jak nas (usunięte przez administratora)na kasie i tyle i ino patrzą i kombinują jak ci no ująć to ma być normalne?

Dawny

Nigdy

Sensa Li
@EMIL

Teoretycznie masz racje,ale to tylko teoria.Zgadza sie dziala na korzysc firmy,przynajmniej tak sie wydaje,ale madrosc polega na tym zeby byl wilk syty i owca cala.Jakies 10 moze wiecej lat remu procars mial opinie bardzo dobra,a ta opinia szla od ludzi,to bylataka ekskluzywna girma gdzie zeby sie dostac trza bylo miec znajmoesci i to grube.Teraz w sumie od paru lat procars jaka ma opinie na tychach i nie tylko kazdy wie,a to jest juz dzialanie na nie korzysc firmy to po pierwsze i moglbym tak dalej wyliczac i dalej i dalej i dalej,ale po co.A i jescze co do rozmowy to tak tez masz racje wyslucha przytaknie a jak pojdziesz to wola albo dzwoni do mistrza z dyspozycjami co do delikwenta.I to jest prawda ktora my znamy,chociaz bardzo bym chcial zeby tak bylo jak piszesz.Ida swieta zwierzeta nawet mowia ludzkim glosem takze kto wie moze ten swiateczny czas cos zmieni we wladzy i inaczej beda patrzec na ludzi z produkcij?Takie zyczeniowe myslenie

EMIL

Ja powiem tak. Ludzie zostają nadgodziny w tygodniu bo szef powiedzial że jak będzie zrobiona norma to można isć do domu wcześniej. Dlatego większość osób wybiera sobie najlepsze fuchy i wychodzi do domu godzinę, a co niektórzy nawet półtorej wcześniej. Szanowny szefie proszę sobie sprawdzić które roboty są wybierane najchętniej. Podpowiem, że są to detale które wykonuje najczęściej jedna osoba na liniach nr 1, 2, 3 czy 4. Największe fuchy to przeważnie nitowania, bo właśnie tu są najmniejsze normy. I tu jest pole do podwyższenia norm na tych detalach o 20-30%. I to z pewnością bedzie rekompensata ze sporą nadwyżką za ewentualne podwyżki płac od 1 stycznia.

Normy
@EMIL

A ja sie dziwie szefowi,prezesowi itd.Po co placic nadgodziny no po co???Normy tak o 35%w gore i tyle!!Za takiego kaizena (wart miliony)poprosze premie.Moj numer z dziennika 666 z gory dziekuje!

Fuszkin
@EMIL

Wygrywasz złoty termos za uprzejmy donos

Norma
@Fuszkin

A tam platynowy

To sie nalezy spodziewac sporych podwyzek norm

@EMIL

Od 1 stycznia płace pójdą w górę o 5-6 procent, a normy na niektórych detalach o 20 procent. A na nitowaniach gdzie pracują wazeliniarze dżwignąłbym normy o 30 procent, bo ci co tam robią to wiecznie sie szwędają po hali.

wujeksam
@Endrju

panowie opanujcie się a nie robicie z siebie konfidentów zamiast trzymać się razem a nie donosić na kolegę łapy opadają z kim się pracuje karma wraca konfidenci

Bumerang
@EMIL

Ja powiem tak Emil jak ci żal (usunięte przez administratora) ściska, to sam zostawaj, a nie rub pod górkę, a normy tak czy inaczej pójdą do góry taka to już polityka tego zakładu jak podwyszka wynagrodzenia to i norm. A tak na marginesie to proźba do wszystkich na forum, podziękujmy Panu Emilowi za donos i za podwyżki norm, BRAWO TY BARANIE. TAKICH ŻECZY NIE WYPISUJE SIĘ NA TAKIM FORUM NO CHYBA, ŻE JESTEŚ Z KADR I MUSISZ ZOSTAWAĆ JAK TATA PRZYKAZAŁ I TU BRAWA DLA PREZESA ŻE TRAKTUJE WSZYSTKICH RÓWNO. Mogłeś swoje żale wylać na drzwiach z kibla. No ale podsumowując baranem to trzeba się urodzić. Pozdrawiam.

@Bumerang

Po pierwsze to twoja ortografia aż w oczy razi. A po drugie to źle odczytaliście moje intencje. Nie chodziło mi o donosy, ale o zauważenie faktu, że w firmie są równi i równiejsi. Na każdej zmianie jest grupa wazeliniarzy którzy dostają same fuchy z niskimi normami. Te osoby robią przeważnie na liniach 1, 2, 3 lub 4. Każdy wie o które osoby chodzi. I te normy można spokojnie dżwignąć w górę. Najgorzej mają ci którzy pracują w zespołach dwu, trzy lub czteroosobowych. Bo tu normy są wyśrubowane do granic możliwości. A jak się trafi chociażby jeden wolny zamulacz to zapomnij o zrobieniu normy. I tu jest pies pogrzebany, bo jedni mają fuchy i non stop sie szwędają po hali a inni robią w grupach z ukraińcami i pomimo tego że mają chęci i dają z siebie wszystko nie są w stanie zrobić normy. I to z własnej winy, ale dlatego że są uzależnieni od kogoś. Inteligentni zrozumieją o co chodzi. Z osobami z niskim IQ nie mam ochoty wchodzić w polemikę.

Operator czegos
@EMIL

Zgadzam sie w 100%kolesiostwo na kazdym kroku,tak bylo jest i niestety bedzie.Smutne ale prawdziwe.Ale zadajcie sobie pytanie od kiedy sie wszystko zaczelo sypac,psuc zeby nie napisac dosadniej?!Od kiedy firma tak schodzi na psy?Kiedy czlowiekowi wydaje sie ze gorzej byc nie moze,a tu jednak dalej mozna spadac ,tylko pytanie jest gdzie jest ten koniec tego bagienka?!.......Tak jest brawo-od nowego ekscelencij.

Loewe
@Bumerang

rub, podwyszki , proźba , żeczy...matko boska, kto Cię polskiego uczył????

Ha ha
@EMIL

Piszesz piszesz a i tak będziesz robił

Obiektywny

Zbliża się koniec roku a co za tym idzie konczą się umowy ze stawką miesięczną tzw. ryczałtem. Czy po wprowadzeniu stawki miesięcznej wydajność spadla? Ja uwazam że nie. Normy są wyrabiane zarówno w ryczałcie jak i w akordzie. Kto pracuje sumiennie to normy wykonuje bez względu na system wynagradzania, a jak ktoś jest leserem to norm nie wyrabia teraz jak i nie wyrabiał w akordzie. Chociaż wydaje mi się, że w obecnym systemie chyba ludziom bardziej zależy na zrobieniu normy niż w akordzie. W systemie akordowym ludzie nie robili norm, bo zbytniej różnicy na pasku nie widzieli. Przy stawce miesięcznej notoryczne niewykonywanie norm oznacza utratę premii i ludzie widzą to na pasku, więc to bardziej działa na wyobraźnię i stąd większość osob chce jednak normę wykonać. Takie moje spostrzeżenie. Poza tym chyba lepiej dla firmy gdy jest jednolity system wynagradzania dla wszystkich pracowników. Niezależnie jednak od formy płacowej ludzie oczekują podwyżek płac. Ostatnie podwyżki byly w Procarsie w lipcu 2019 roku !!!!! W tym czasie najniższe wynagrodzenie w naszym kraju wzrosło o 350 zł. Od 1 stycznia wzrasta o kolejne 200 zł. To już razem 550zł. Pomimo pandemii branża produkcyjna ma się świetnie. We wrześniu i pażdzierniku produkcja przemysłowa była wyższa niż w analogicznym okresie zeszlego roku. Coraz wiecej firm produkcyjnych podwyższa wynagrodzenia swoim pracownikom o których wciąż trudno na polskim rynku i chcą zatrzymywać doświadczonych polskich pracowników. A u nas? Kiedy Procars planuje podwyżki plac? Za rok? Za dwa? A może za pieć.. Aż się wierzyć nie chce, że tak bogata firma jak Procars tak dlugi okres czasu nie dała swoim pracownikom podwyżek. Teraz przy stawce miesiecznej jest możliwość zróżnicowanych podwyżek pensji, więc można dać Polakom których już jest coraz mniej powiedzmy 300-400zł a pracownikom zza wschodniej granicy150-200zł. Również osobom niewykonujacym norm i często przebywającym na zwolnieniach lekarskich można dać niższą podwyżkę. A osoby z minimum kilkuletnim stażem wykonujące normy i niechodzące na L4 powinny dostać największe podwyżki, aby ich zatrzymać w firmie. Brak podwyżek będzie oznaczać kolejny odpływ polskich pracowników z Procarsu. Czy na tym zależy Dyrekcji? Z okazji zbliżajacych się Świąt życzę wszystkim pracownikom firmy począwczy od osób sprzątających poprzez pracownikow fizycznych, umysłowych, kadrę kierowniczą kończąc na zarządzie i panu Prezesie spokojnych i przede wszystkim zdrowych Swiąt.

Eminencja
@Obiektywny

Do budy bo karzę łańcuch skrócić, skończcie pisać bo się to źle skończy dla nas wszystkich, słowa szewa protukcji

śmiechu warte
@Eminencja

lepiej niech sam se skróci i się nauczy po polsku dobrze pisać a żle to się może dla niego skończyć

Oj tam
@Eminencja

Szefu ci tak powiedzial?Nie wydaje mi sie zeby byl w stanie wplywac na wpisy

Ferie
@śmiechu warte

Nie wiem czy wiecie ale te otwarte stoki to zasluga naszej ekscelencij!!!!Zadzwonil do prezydenta RP i nakazal mu sie nie zgadzac z tym.zamknjeciem stokow!!!!A na koniec dopowiedzial bo jak nie to wszystkich zwolnie z trgo sejmu!!!!Takze panowie czas dychnac ,jedzie odpoczac gdzie tak minimum do LUTEGO.

bonus
@Obiektywny

zbliża się Mikołaj ciekawe co dostaniemy?

Prezent
@bonus

Jak totam co niwe normy!!!!

Mikus

No jak to co nowe normy

Ryjbook
@bonus

Dostaniemy szczepionki, wyzsze normy i dobre słowo w stylu trzeba ludziom przekręcić śrubke

Zazdrosny

No zostaw ze ja w spokoju!!!!!

Ja tez zazdrosny
@Zazdrosny

Ciekawe co biedna wpisuje w karte?

Masno
@Ja tez zazdrosny

1,5 godziny szkolenia

Won

EKSCELENCJA musi ODEJSC!!!!!

Wtajemniczony
@Won

Tylko weź pod uwagę że jak ekscelencja odejdzie to tylko wyżej. (usunięte przez administratora)

Win
@Wtajemniczony

Gorzej juz byc nie moze.Chociaz kto wie,muszkaatolowy to taki zgorzknialy typ ze az strach sie bac,ale i tak bedzie tanczyl jak ekscelencja zagra

Niewolnik

Informacja dla osób, które zastanawiają się nad wysłaniem CV do tej firmy. Procars to wspaniałe miejsce dla wszystkich, tylko nie dla pracowników. Traktowanie nas jak (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym, codziennie jakieś nowe kary i pretensje, brakuje tylko osoby z batem. Pracodawca przypinałby nam najchętniej łańcuchy, oczywiście w tym kraju jest to nielegalne, wiec podobną role pełnią w tym zakładzie karty pracy. Wydawane 5min przed zakończeniem pracy skutkują licznymi błędami przy ich wypełnianiu i następstwem tego genialnego pomysłu jest fakt, że w czasach pandemii cała zmiana gromadzi się przed mistrzówką aby do małego klasera te karty przypiąć. Dziękujemy wam bardzo za narażanie nas i siebie waszymi genialnymi pomysłami.

Ojej
@Niewolnik

Wpis zostal usuniety wiec jescze raz,wszystko co sie dzieje zlego to przez muszkatolowego!!!To on nakreca mowe nienawisci!!!Co za typ bezczelny mowi ze w pracy nie ma kolegow a sam sie dochrapal stanowiska dzieki kolesiostwu,bo gdyby nie kolesiostwo nigdy w zyciu by nie byl na tym stanowisku taka prawda wiec gadanie tego typu jest tak bezczelne ze az glupie!!!Wierny giermek ekscelencij!!!Teraz to juz wogole beda robic co im sie podoba,jak prezes pomalu na emeryture bedzie szedl(tak miedzy nami oby jak najdluzej Byl.w firmie)pelne pole do popisu!!!Gosc chce zwalniac tak jak.by nie wiadomy kim byla jest ciut wyzej od pacholatkow,to nie on przylmowal.zeby zwalniac taki typowy polaczek,taki zawistny.Pecam film dzien swira tam jest taka scena -modlitwa polaka to tak jak by muszkatolowego sluchal!!!Taki typowy polaczek-zawistny,aby upodlic,zniszczyc,upokorzyc,wysmiac.Co trzeba miec w glowie albo jakie przykre zycie trzeba miec ,zeby byc tak zlym czlowiekiem!!!Najgorsze jest to.ze takiego pokroju ludzie maja fory i takimi.wpisami umacniamy jego pozycije niestety,przykre to ale prawdziwe.

Ferie
@Ojej

Panowie zaraz ferie takze pojada w gory razem to bedzie troche spokoju!!!Im stoki pootwieraja komu jak komu ale im ?ekscelencja powie-jestem najwyzsza ekscelencja w prawie mojej firmie otwierac natychmiast!!!!(usunięte przez administratora)

Ferie 2
@Ferie

Niech wezma guliego bidok nie moze sie dochrapac pozycij 6 brata(4 i 5 juz zajeta)

Kon
@Ferie 2

Guli na nartach, Guli może robić jako ratrak ,no chyba ze ekscelencji narty będzie nosił, śmieszny koleś w copce

Będzie burza.

Akurat szedlem z dziewiątki i co widze przez okno? Liderzy z majstrem na nocce impreze se urzadzili w planowaniu, kawusia ciasto, bez maseczek a ponoc zakaz tam wchodzenia. Ludzie z jedynki napewno też to widzieli. Ale to są miękkie kluchy. A ty jebaj do za pięć. Potem tłok w szatni i przy umywalkach. Im wolno niepracować i hulaj dusza. Żądają ucziwej pracy a sami są nieuczciwi. Zmarnowany czas dla firmy. Na pogaduchy to niech się umówią do café. A co z covidem? W ciasnym pokoju gdzie zakaz wchodzenia cala elita bez masek. A my na prasach, tchu brakuje, brak tlenu bo w masce. Ale to duzo ludzi wczoraj widzialo. Ps. Nie żal mi tej kawy i ciasta, żal mi tego że od nas wymagają a sami od siebie nie potrafią. I pokazuja pracownikom kto jest górą. Jak kapo w obozie. Czy właściciele wyciągną wreszcie wnioski? Może czas na zmiany?

Ci ty
@Będzie burza.

Co ty wladza to oni nam maseczki przy stanowisku a w planowaniu w labo nie trzeba ale wladza to oni !!A potem -jak do tego doszlo nie wiem,nie moge jesc nie moge spac!!!

tęczowy

znowu ktoś kogoś zapiął?

Niewolnica Izaura

Opowiadaj dalej Ide po pocorn

Lgbt

Trzeba sciepe zrobic na zaluzje do drzwi

rudy
@Lgbt

niektórzy tą lubią więc długo by ich nie było

I jak bedzie guli z tymi konsekweencjami?Wez no,nie badz taki,fajnie bylo w sylwka nie to wez nie wyciagaj tych konsekwencij,swieta ida,zyczen.noworocznych nie bylo ale chociaz konsekwencij nie wyciagaj!

Wtyk

Do Siego Roku oby nowy też był taki produktywny spodobało mi się to odrabianie sobót wspaniale uczucie zrobienia czegoś dla spółki zoo

Mikolowianin

Zazdroszczę. Nie mogę się doczekać wigili z dr.G.

Roczek

W chinach ten rok sie nazywa procars.Takze mamy chinski tok procarsowski

Jupi

Happy new year 2021!!!!!

Koń
@Jupi

Guli dzięki że pozwoliłeś nam posłuchać muzyki, jesteś spoko gość

Urlop

To co guli jak bedzie z tym urlopem ?no.wez nie ,no daj ze ten jeden dzien co?ro bede przez nastepne pol roku zostawal codziennie na nadgodziny oczywiscie za darmo ino daj ze ten jeden dzien urlopu co ,no guli wez no

Heh

Podobno juz ma.pusty miech bo komus juz dal urlop

Urlop

No i jak.guli przemyslales sprawe no wez no!idz spac i niech ci sie przysni cudowny sen mianowicie taki ze dajesz wszystkim urlopy!!!Kto chece to ma,takze kolorowych snow guli

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 399.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 381, z czego 14 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 239 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy