Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

Obiektywny

To co zrobił Procars z wypłatami to żal komentować. Zabrali nam nasze wypracowane pieniądze w postaci premii kwartalnej. Każdy stracił kilkaset złotych. Do tego nie wypłacili na Swięta Wielkanocne premii świątecznej. To już kolejne kilka stówek mniej na wypłacie. Rozumiem gdyby to była mała lub srednia firma, ale zakład w którym pracuje grubo ponad 400 osób gdzie roczne obroty firmy sięgają kilkuset milionow złotych to już jest szczyt bezczelności. Firmy o wiele mniejsze od Procarsu wypłacali swoim pracownikom premie świąteczne, a u nas? Najlepiej oskubać pracowników, którzy swoją ciężką pracą najbardziej przyczyniają się do wielomilionowych zysków tego przedsiębiorstwa. Teraz przez najbliższe pięć lat będziemy tylko słyszeć: ...bo był kryzys...

Biały pytong

Jak tam panowie zadowoleni z kwartalnej śmiech na sali

Robol
@Biały pytong

W ramach prezentu na święta uwalona kwartalna. A to dlatego że ciężko pracowaliśmy i na chorobowe się nie chodziło. Takie podziękowanie.

Stara szkoła
@Robol

Teraz pewnie często usłyszymy hasło kryzys albo ciesz się że masz prace

mariian
@Biały pytong

3000 była masakra ładna obcinaka ciekawe o ile mam stawkę obetna?

Biały pytong
@mariian

Przechodzimy na ryczałt 3/4 etatu ze stawką 3400 brutto z zachowaniem premii z moich wyliczeń wychodzi że wypłaty będzie około 2900

marian
@Biały pytong

zależy ile masz premi i czy stazowe bo możesz jeszce mniej zarobic i ciekawe czy kwartalna bedzie dalej bo następnej napewno nie zobaczymy

maniek

kiedy co roboty idziem?

Obiektywny

Mam pytanie do administratorów tego forum. Dlaczego mój post został usunięty? Proszę o merytoryczną odpowiedź gdzie złamałem regulamin. Bo jak nie było złamania regulaminu to usunęliście tego posta tylko i wyłącznie na polecenie kogoś z Procarsu. Proszę tylko o wyjaśnienie. Jeżeli jesteście poważnym forum to rozumiem , że otrzymam merytoryczną odpowiedź

Oponia
@Obiektywny

Dokładnie mam nadzieję że odpowiedzą we wpisie poniżej to samo napisałem także przy Halama się do pytania

janusz
@Obiektywny

napisz jeszce raz o co chodzi?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Oponia

Tak śledze to forum i sie zastanawiam czemu są usuwane nie które wpisy?Komuś coś nie pasuje prawsa w oczy kole czy jak?Bo nie widzialem tam przeklenstw obrazania ani nic takiego co by mozna bylo uznac za niestosowne?!

Cicho wszędzie głucho wszędzie
@Oponia

Władza nie lubi krytyki

Wiesiek

Coś już wiadomo na temat postojowego w Procarsie ? Do kiedy będzie i jak płatne?

@Wiesiek

Dobre pytanie.Ale jak wiemy tu wszystko jest tajemnica!

Pytanko

Proste pytanie ile chajsu za postuj do dziś mamy urlopy wiec ile procent jak długo postuj ps jak będą jakieś wysyłki to niech se to ryczałtowcy liderzy ogarniają kierownicy i biuro bo maja stałe stawki a chłopcy z akordu po prostu się nie opłaca ps dopóki jest pademia czy zarząd kadry właściciel nie potrafi określić prostej żeczy 60 80 100 stoimy tak jak wszystkie zakłady w pl do świat ktoś coś wie jakaś odpowiedz ale na poziomie ktoś wie coś na 100 procent kadry co z umowami mamy jakieś dokumenty podpisać związkiem postoju jest jakieś oficjalne pismo nic Zarząd firmy nie wie serio podobno jest przepis ze jak jest epidemia nie wolno zarządzać urlopami ktoś coś

Zza biurka

Procars jest w tej dobrej sytuacji, że zatrudnia sporo Ukraińców. W dobie kryzysu, że tak brzydko napiszę wystarczy ,,pozbyć się" pracowników zza wschodniej granicy i Procars zaoszczędzi masę pieniędzy nie płacąc im za postój. W przypadku Polaków sporą cześć do wypłat postojowego dopłaci państwo, więc firma Procars będąc dużą firmą z dochodami sięgającymi kilkuset milionów złotych rocznie nawet stojąc miesiąc-dwa bez problemu przetrwa kryzys. I jeszcze informacja dla pracowników przebywających na urlopach nie mających kontaktu z firmą: Do 5 kwietnia zakład wstrzymuje produkcję. Na 99% przerwa w produkcji będzie przedłużona do Swiąt Wielkanocnych. Pracownicy za ten okres będą mieli płacone postojowe w wysokosci 60% wynagrodzenia. Dalsze informacje będą przekazywane na bieżąco.

pracownik produkcji
@Zza biurka

60% to mogą dać tym co w biurze pracują na fiacie na produkcji za postój mają płacone 80%

Odp

To nie chodzi czy popierasz czy nie takie są realia jeśli firma ma przetrwać to trzeba tak zrobić po malutku do końca roku się dołują wiadomo ze auta z tego roku nie zostały wyprzedane tz 2019 ze salonów i fabry każdy będzie miał miej hajsu i nówki nie kupi z 2020 roku zanim wszystko się odbuduje minie rok wiec to jest super mądre rozwiązanie to jest tylko propozycja i to logiczna a jeśli Macyna ruszy zaś się przyjmie po nowym roku z reszta tak jak pisze szkoda wszystkich i wszędzie ale jeżeli ma być ok to jedyne wyjście trudno naprawdę nikomu złe nie życzę ale takie działania są w całym regionie i w całej Polsce i na całym świecie chodźmy wasi starzy koledzy z pracy np straszak pracował za granica pandemia do domu i siedzi w Polsce to tylko przykład z pracy takich przykładów jest setki a u nas jest 60 procent produkcji z Ukrainy oczywiście jak właściciela stać żeby im płacić no to szacunek i super pozdrawiam wszystkich będzie dobrze

Witam serdecznie na Fiacie i w innych zakładach których mi się nie chce wymieniać pracodawca zrezygnował z panów z Ukrainy podxiekował im za prace pojechali do siebie żeby im tam rząd płacił a nie polski moim zdaniem rozsądnie nie jestem rasista czy coś po prostu logika i tak jak to wszystko ruszy a ruszy za kilka miesięcy i to pomalutku wiec panom którzy nie maja obywatelstwa karty stałego pobytu podziękowano za współpracę to samo zrobili z Polakami w Niemczech angli trudne czasy dla wszystkich jest to przykre ale tak to będzie wyglądać pewnie na całym świecie

korono

postojowe bedą płacić a my w domu kwarantanna :) na fiacie tak jest zresztą 26 dni urlopu potem postojowe:)

Ricky

Szybko nie potłoczymy , dzisiaj była informacja, że FAP w Tychach stoi do 10.04, Serbia i Włochy to samo. Ciekawe co z nami zrobią ?

Mikolowianin
@Ricky

Będą zwalniać.

Raiden

Wielmożna Dyrekcjo! Proste pytanie: Dlaczego chcecie przetrwać kryzys TYLKO kosztem pracowników. Trzeba chyba zacząć płacić postojowe. Na samych urlopach daleko nie zjedziecie. Brak informacji co dalej. Jakie plany na najbliższe kilka tygodni. Wiadomo że górka zachorowań przed nami. Macie w domu telewizory?

Pracownik produkcji

Co za sens stosowania masek, odstępów na stołówce, przechodzenia do pracy w różnych godzinach, skoro na wejściu ochrona badając temperaturę ludzi w aucie, bez żadenj maseczki, ochrony ciała, wkłada prawie głowę do auta by zbadać pracowników? Gdzie bezpieczna odległość? Skąd wiadomo czy nie złapał już od kogoś vira, i dodatkowo sieje na wszystkich przyjeżdżających?

Wiarus
@Pracownik produkcji

To juz nawet nie o to chodzi.Ludzie fiat sie zbuntowal to zamkneli a tu co?Wlasnie widac zreszta to bylo wiadome ale teraz w dobie jakiegos kryzysu widac jak jestesmy traktowani.Niby cos sie robi ale dopoki u nas nie bedzie zarazonego to tak bedzie ,az wkoncuvsie trafi pacjent zero ktory bedziee mial kontakt z ok 10 chlopa i tak poleci.Czy zawsze ale to zawsze musi sie stac cos zlego zeby zaczac myslec?

Korona

Witam,kto wymyślił te maski i przed czym mają nas chronić .Zapraszamy caly biurowiec na produkcje

Korona

Witam mam.pytanie kiedy bedzie przerwa w pracy ,strach juz chodzic do roboty wszystko zamykaj a u nas co?my to sie juz nie liczyma tylko mamy robic na chwale pana?

Policjant
@Korona

Zgadzam się może prezes by pomyślał również o nas. Sami się martwimy o nasze zdrowie oraz naszych bliskich. Już nie wspomnę że na zakładzie pojawili się nowi pracownicy z Ukrainy o których nie mamy pojęcia gdzie się znajdowali tydzień temu. Brawo kadry ????. Ps. Gdzie badanie temperatury .

@Policjant

Jakie badania temperatury do tego trzeba zainwestowac w porzadny termometr a nie taki od ryskich za 20 zl.ktory raz pokazuje 32 a raz 40 stopni.Ogolnie fiat juz zmadrzal bo ludzie sie buntowali to zamkneli a tu jak zawsze tylko miedzy soba lub na forum niestety przykre ale prawdziwe.

Przyłbica
@Korona

Termometr nie uchroni od niczego skoro 80% ludzi przechodzi bezobjawowo.

@Przyłbica

Dokladnie to po ten cyrk z termometrem z bazarku?

monter

Najlepiej panom z ukrainy podziekowac bo juz jeden w szpitalu lezy a jak nie to wiekszy przydzial mydla im dac niech sie myja dobrze

Mikołowianin

W przypadku zaległego urlopu wypoczynkowego, który nie został wykorzystany do 30 września następnego roku kalendarzowego, pracodawca ma prawo wysłać pracownika na zaległy urlop - nawet bez jego zgody - np. w okresie zagrożenia koronawirusem. Stanowisko to jest prezentowane przez Państwową Inspekcję Pracy.

Mikołowianin

Panowie teraz przy wypłacie dostaniecie premię na święta, a od 1 kwietnia dostaniecie 350 zł podwyżki, więc nie narzekajcie i siedźcie cicho.

koronotłoczarz

a będzie wiecej mydła? może maski? albo coś na przpukanie gardła w dobie korono

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 400.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 382, z czego 14 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 240 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy