Opinie o Pro-cars w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pro-cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pro-cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-cars w Tychy

koronotłoczarz

a będzie wiecej mydła? może maski? albo coś na przpukanie gardła w dobie korono

???

Widzę szału nie ma od czasu jak mnie potraktowali i podziękowali Pozdrawiam Tych co mnie znali i ze mną pracowali Nigdy tam z tego co wiem i czytam nie wrócę niech młody idzie na produkcję i się ukraińskie go nauczy Szacunek dla tych co są z dawnych lat

Czy Pro-cars zapewnia kartę multisportu?

Odpowiedź

Tak

Odpowiadanko

Firma wszystko zapewnia haha

Odp

Firma zapewna wszystko nawet czasami sie zdarzy mydlo w dozownikach no i papier ale to na świeta,

Bronisław
@Odp

Czy występują również cykliczne nagrody, premie i innego rodzaju dodatki do pensji podstawowej? Chciałbym wiedzieć, co dokładnie oferuje ten pracodawca swoim pracownikom, dlatego, proszę o odpowiedź.

Łukasz32 tychy

Macie dziewczyny na produkcji

Andrei
@Łukasz32 tychy

Tak wszedzie sa tlocznia zgrzewalnia postepy same baby

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-cars, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Walenty

Da da

Judyta

@obiektywny 500 zł na święta dla każdego pracownika to chyba sporo? Fajnie ze firma dba o pracownika.

Skrzat

400 bo 100 kazdemu z premii zajumali

Złotówa
@Judyta

Dostalas na waciki wiec o co choo...

Rolka papieru na kłódke
@Judyta

Firma dba o pracownika haha od razu widac ze tu nie pracujesz

obiektywny
@Judyta

Ale 10 lat temu też było 500zl dla pracownika. Przez ten okres ceny poszły w góre o 100%, a czas w procarsie stanął w miejscu. Ciekawe jak będzie z podwyżkami w tym roku. Od 1 stycznia najniższa płaca w Polsce wzrasta o 15% czyli o 350 zł. Więc procars powinien podnieść dniówkę o 15% czyli o 30zł. Gdyby jednak procars poszedł po najniższej linii oporu i podniósł pensję jedynie o taką kwotę o jaką wzrosła najniższa krajowa (350zł) to dniówka wzrosłaby o 17zł. Zatem po podwyżce dniówka wzrośnie od 17 do 30zł i będzie wynosić od 212 do 225zł. Jak wam się wydaje jaka podwyżkę dostaniemy? Stawiam w ciemno, że będzie to ta dolna granica. Inne firmy o podobnym profilu szykują niezły wzrost płac, więc znowu zostaniemy w tyle.

Antynobel
@obiektywny

Firma powoli umiera. Kto tego nie widzi jest albo zasiedziały na stołkach od lat albo mówi po ukraińsku. Jakie doświadczenie mają te pierdzistołki? Gdzie oni pracowali? Myślą że ludzi można dalej traktować jak w (usunięte przez administratora). Myślą że prąd drożeje tylko w procarsie. Praca na trzy zmiany jest jak niewolnictwo. Piszę nieprawdę? Młodzi mają (usunięte przez administratora) i nie będą tak pracować. Szanujcie tych co macie bo inni nie przyjdą.

ciekawy

Coś wam umiera ten portal wylewania żali i plucia na przełożonych........... Już wam się podoba?

Janusz
@ciekawy

Coraz lepiej, poznajemy nowe języki w pracy, uczymy się jak oszczędzać rękawice.

Szybki Lopez
@ciekawy

Podoba się. Teraz nawet przełożony rękawice przyniesie. Jest git.

muniek
@ciekawy

jest super.... więc o co ci chodzi

Grypa
@ciekawy

Po (usunięte przez administratora) się wtracasz firmowy szowinisto

Nowy pracownik

Witam. W tym roku jest organizowana jakaś pracowniczs wigilja? Bo obiło mi się coś o uszy...

obiektywny
@Nowy pracownik

Oczywiście że jest wigilia. Jak co roku dla pierdzistołków. Z fizoli jedynie brygadziści czy liderzy jak ich tam zwał. Pracownicy dostają od lat około 500zł i tyle. Aż śmieszne że przy tak rosnących cenach w tym kraju socjal od lat w Procarsie nie wzrasta. Dawali by chociaż po 50 zł więcej co rok to już by było przyzwoicie. Na Formpolu mają 1500zł i nigdy ich nie dogonimy.

Czy często w firmie Pro-cars zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

pytanie2

a na co liczysz?

Teresa
@pytanie2

Nie wiem, na co on liczy, ale ja chciałabym się dowiedzieć czy Pro-cars szuka pracowników, bo niestety, w sieci nie udało mi się znaleźć ogłoszeń (ostatnie są z 2017 roku). Masz informacje na ten temat?

Jeremi

Firma ma bardzo dobrą opinię więc wystarczy dobrze robić swoje.

Sraczka
@Jeremi

To idz i pomarszcz komu trzeba hahah

Sraczka 2
@Sraczka

Doklasnie bardzo dobrze napisane.Ciekawi mnie gdzie ta firma ma dobra oponie?Jakis zart ludzie!Chyba w biurowcu!

Cosanostra
@Sraczka

Śledziu spadaj z forum. Już tu nie pracujesz.

Ciekaw

Witam czy warto iść do tej firmy na wózek widłowy ? Jakie są zarobi na tym stanowisku ? Pozdrawiam

@Ciekaw

Ponoć 3500 na rękę

Kaizen
@Stary

Ponoc...po.oc jest fajnie...ponoc atmosdera jest fajna...ponoc wszyscy supee...ponoc sami poloki pracuja...ponoc premie sa super...ponoc podwyzki znaczace sa...ponoc ludzie sie nie zwalnjaja...ponoc przelozeni sa super...ponoc wszystko jest super ponoc...

@Kaizen

Widocznie ci ponoć pasuje więc jest dobrze

Kaizen
@Stary

No wlasnie nie bo sie zwolnilem

mikexxx
@Kaizen

Ponoc nie tesknia za toba w ProCarsie..Ale dla mnie jestes git...masz jaja ze sie zwoliles..

Sraczka
@Stary

Ponoc macie zarabiac 4k na reke ...tak mi powiedzial kolega ze zgrzewarek ...ale w 2034roku bauhahaha

grupa

witam a przyjmują ludzi z grupą inwalidzką?

Były
@grupa

Tak przyjęli niejakiego T.Gal

Grupa
@Były

Grupa jaką ma grupę inwaludzka? 1 czy 2?

Witam kiedy urlopy dlaczego nowych norm nie wystawicie na stołówce skoro już obowiązują i dlaczego są normy na detalach niedostosowanych do produkcji dlaczego mamy smarować olejem i pracować na foli za co biorą kase ludzie od dostosowań akord jest w tedy kiedy kładziesz blachę naciskasz guziki i jest ok wszystkie inne dodatkowe czynności jak zaginanie smarowanie i praca na na foli 100 procent kontroli według prawa jest Zgodzin czyli nie ma normy kase biorą niby za dostosowanie ale tu nic nie jest dostosowane nawet stare detale wiec akord tu nie obowiązuje a zaraz idę na urlop kiedy mam sobie wypisać może dopiero po powrocie organizacja zerowa dlatego jeszcze dwa miesiące i dowodzenia babciu

Pleksa

Żenada!!! Od wczoraj chce sie zalogowac na portal pracowniczy zeby zobaczyc ile mam urlopu i co?????? nie da sie nie dziala strona ... jaka firma taki portal ... do zwyklych ludzi sie czepiaja a sami robia (usunięte przez administratora) ...jak dla mnie to patola i pierdo...... to z gory na dol...

Poł pleksa
@Pleksa

A po co ci info ile masz urlopu?Tyrac masz a nie ci sie urlop marzy.Urlop to jak bedziesz mial 67 lat jak sie uda dozyc...chociaz w takiej firmie dotrwanie do emeryturu to pikus pan pikus

Pleksa
@Poł pleksa

Tu to do 50 nie do zyjemy hehe z balkonokiem na prasach hehe

Gadzet
@Pleksa

Dokładnie zasłużyłeś chociaż na urlop? Tyrać a nieplakac

Twaróg
@Pleksa

Pleksa masz racje jestes niezly gosc...

monter

Panowie szykujcie się na nowe normy!!!! Trzeba znowu (usunięte przez administratora) zacisnac

Czlek biegun 2

Rodacy!Dzis zostala uchwalona specjalna ustawa dotyczacz zmniejszenia norm o 1 godz.Slownie jedna godzine.W zwiazku z fala upalow jaka nawiedzila podleska normy zostaly zmniejszone!!#Z pozdrowieniami

Czlowiek lodzik
@Czlek biegun 2

Chyba skrocili czas pracy tym w biurach ,zeby sie biedaczki nie przeziebili od klimy...

czlek kakaowy
@Czlek biegun 2

do kiedy mniejsze normy?

Obiektywny

Urlopy w tym roku od 5 do 16 sierpnia. A masa ludzie opłacone wczasy od 29 lipca. Żenada. Jeszcze trochę i urlopy będą we wrześniu.

pachol
@Obiektywny

takto jest jak ludzidoroboty nie ma......

Czlowiek biegunka
@Obiektywny

Jakie wczasy??? Tu jeczycie ze slabo zarabiacie a tu wczasy?? Zrezygnuj z wczasow wez namiot i idz na papry.. moze zadzwonia to wpadniesz w sobote popracowac hehehhehe

ciasny
@Czlowiek biegunka

najlepiej na parkningu pro rozlóż namiot i postaw klocka

Huba buba

Widze ze zaklad kupil mal podteczne wody mineralne spoko a gazowanych nie bylo??

Kosa
@Huba buba

No nie jeszcze zle niedosc ze zaklad w biedzie bo prad drozeje tylko na podleskjej to jeszcze wybrzydzaja ze woda nie gazowana.Wstyd!

czyżby ściema?

Kolego spójrz na to ogłoszenie na Olx (usunięte przez administratora) Tłoczarz/zgrzewacz - PRO-CARS Tychy - 3 800 - 5 000 zł/mies. To nie macie takich stawek????

prasiarz
@czyżby ściema?

tylko to stawka brutto a nie na ręke i do tego z sobotami

Buła
@prasiarz

Dokladnie i to z 7 sobotami

Huba buba
@Buła

I 9 niedzielami hahahaha

Na wypowiedzeniu

Witam kiedy jakaś podwyżka bo już naprawdę nie ma sensu tu pracować wszędzie już masz ta 3 na start ale warunki lepsze stołówki wyjazdy na wczasy po 1000 do 2000 na rękę i to samo św socjal imprezy integracyjne a tu kurde nic cza do wakacji do robić no i podziękować za współpracę chyba skoro nic się nie zapowiada ci roku inne firmy dostają wyrównania no a tu nic trudno kiedyś najlepsza firma w Tychach pod względem zarobków a teraz no szkoda

Kaszpirowski
@Na wypowiedzeniu

Zgadzam się z kolegą...nie ma pieniędzy na żadne socjalne dla nas bo 500 zł wczasów pod gruszą to żenada na paliwo na wczasy ...kicha totalna jutro składam również wypowiedzenie po 14 latach pracy zarabiam jak nowo przyjęty... i nie zwalniamy sie przez liderów tylko za kiche która tu panuje tyle w temacie...

@Na wypowiedzeniu

Macie nadgodziny więc nie marudzcie...

JesCze nie na wypowiedzeniu
@Kaszpirowski

To nie jest do konca prawda ludzie zwalnjaj sie tez przez leaderow bo dostaja ciezsze prace caly czas a inni same fuchy non stop i ludzie tez juz nie wytrzymuja a ten jeden z tloczni z rekami w kieszeni co chodzi jak (usunięte przez administratora) to juz przegiecie

Wałujew
@Kaszpirowski

Hym takie pytanko z kad ci sie wzielo 500zl???Toc to bzdura kompletna!!!!!Kasa jest taka sama jak 10 lat temu podwyzek nie ma i niebedzie chyba ze norm co jest oczywistoscia hehe.Jak mozna taki zaklad gdzie ludzie sie pchali do pracy gdzie bez znajomosci niedalo sie dostac tak zniszczyc zal...

Older
@Wałujew

Właśnie to ostatnie zdanie jest tak wiele warte i tłumaczy drogę jaką przeszedł procars w ciągu ostatnich 15 lat. Pracowali tu ludzie którzy tworzyli ten zakład od podstaw. Byli dobrze opłacani i czuli odpowiedzialność za zakład. Od 4-5 lat postępuje powolny upadek . W ciągu ostatnich dwóch lat przyspieszyło to znacznie.

Stary na wypowiedzeniu
@Kaszpirowski

Co do tego ze ludzie sie niezwalnjaj przez liderow to tez tak nie do konca.Maja na kazdej zmianie liderzy pupilkow ktorym daja fuchy.Ale to sie wszystko do kupy zebralo i tak jest caloksztalt.

Barni
@Stary

Widze ze twoja starosc nie idzie w parze z rozumem to tyraj 12h i soboty za grosze a dzieciak bedzie ci mowil czesc wujek ... 20 dni w miesiacu 4k na konto to juz cos a nie ponad 200h i 4k...

Smiech
@Na wypowiedzeniu

A gdzie konkretnie masz te "3" na start ??

Ha
@Smiech

Formpol press glas nexter delfo wszędzie prawie otwórz oczy gdzie nie masz rosa

neon
@Na wypowiedzeniu

Kolego spójrz na to ogłoszenie na Olx - ID ogłoszenia: 533167194 Tłoczarz/zgrzewacz - PRO-CARS Tychy - 3 800 - 5 000 zł/mies. To nie macie takich stawek????

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-cars - Tychy

• Jak się pracuje w Pro-cars?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 401.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-cars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 383, z czego 14 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 241 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pro-cars
1.6/5 Na podstawie 589 ocen.
  • Podleska 16
    43-100 Tychy