Opinie o Perfecta Centrum Reklamy w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Perfecta Centrum Reklamy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Perfecta Centrum Reklamy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfecta Centrum Reklamy w Wrocław

Stefan

Bezpodstawnie kierownik nie zwraca uwagi, a jeśli i tak ciągle są jakieś niedociągnięcia to robi swoje!!

Szafa Gra
@Stefan

widać że pracownik (usunięte przez administratora) szefa i szefowej) z Perfecty. szkoda czasu na taką rodzinną firemkę, niskie zarobki, ogromny brak szacunku dla pracownika. Ci niby kierownicy to ludzie z przypadku, nie mają pojęcia o niczym.... jak wszystko wiedzący szef... Ludzie unikajcie pracy w tym czymś.

Szo Szo

Przyjmują samych Ukraińców bo żaden Polaczek tam nie chce pracować. Liderzy ganiaja człowieka i ogólnie przemiał ludzi taki ze głowa mała. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dac Liderom do zrozumienia i Kierownikowi który nie ma zielonego pojęcia co dzieje się na produkcji żeby zaczęli w końcu szanować ludzi i nie wzywać z byle czego do Akwarium grożąc że w piekarni Biskupin są przyjęcia pracy.

@Mała, zachęcam Cię do bardziej merytorycznego wpisu, chętnie dowiemy się więcej informacji w tym temacie. Pragnę również zaprosić osoby obecnie pracujące w firmie Perfecta Centrum Reklamy do zamieszczenia tu świeżych wiadomości dotyczących postępów tego pracodawcy! Przypominam innym użytkownikom by przestrzegali regulamin serwisu gowork, komentarze obraźliwe oraz wulgarne są niedopuszczalne na forum!

Mała
@Marta

@Marta nie strasz nikt tutaj nie pisze obraźliwych komentarzy tylko prawdę o tej firmie żeby ostrzec innych jak jest,.

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Perfecta Centrum Reklamy?

Mała

Tak zaszły. Nikt już nie chce tam pracować:))

Logistyk

Brak profesjonalizmu. Rekruter nie miał pojęcia o stanowisku na które poszukuje kandydatów. Atmosfera bardzo poważna. Brak zainteresowania kandydatem.

Dlaczego chcesz pracować w tej firmie? Jak mija twój Dzień pracy. Jak oceniasz swój poziom angielskiego. Brak rozmowy po angielsku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nina

Niech każdy spojrzy na siebie. Dlaczego obrażanie innych jest dla was tematem na forum?

Apecja

Rozmowa kwalifikacyjna z ludźmi którzy nie mają pojęcia o stanowisku na które szukają pracowników. Brak profesjonalizmu. Szkoda czasu po 10min można zobaczyć ze nie warto pracować w tej firmie

Ona

Pracowałam w tej firmie przez 11mcy 2 lata temu,wtedy stawka wynosiła 10 zł brutto za godz,później podnieśli na 11 brutto.Pracowałam przez agencję na umowę zlecenie,później przez firmę również na umowę zlecenie(czasem wpadło jakieś 50 czy 100 zł premii).Teraz agencje oferują już wyższe stawki na poziomie 12-13 brutto.Praca nie jest monotonna,co jakiś czas produkuje się co innego.Lider Pan Tomek jest naprawdę super,nigdy nie miałam takiego lidera :)W firmie pracuje mało ludzi,ale ogólnie panuje dobra atmosfera w zakładzie.

maciek

Pracuję w firmie na produkcji od 3 miesięcy. Moja stawka to 12 zł za godzinę. Normy wcale nie są straszne, w innych firmach, w których pracowałem było dużo gorzej. Sporo tu manualnej, dokładnej pracy.

klimatyczna wandzia

mnie na przykład nawet jedna złotówka robi wielką różnice, jestem dość precyzyjna finansowa, a zastanawiam się nad podjęciem zatrudnienie w Perfecta Centrum Reklamy, więc kochani mo,zecie dokładnie sprecyzować ile konkretnie się w tej firmie zarabia na rękę? z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

byly pracownik

Szkoda czasu 80% ludzi pracuje na umowie zlecenia zarobki 6-8zł..Ciegle mówią bys robisz szybciej i szybciej i norma coraz większa do tego Kierownik produkcji Pan [usunięte przez moderatora] gorszej upisledzonej osoby nie widzialem w pracy,do tego mobbing mobbing na porządku dziennym. Nie polecam nikomu.

jony

nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora)małe zarobki wymagania duże jednym słowem szkoda czasu tam marnować.Pozdrawiam!!!

Praca w biurze dla"Artystow"! Totalny chaos! [usunięte przez administratora] Degradacja i marna trata czasu! Bardzo nie polecam - szkoda nerwów!

jack

To zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować. Trudno spodziewać się ciekawej pracy na produkcji, ale nie jest przynajmniej monotonna.

gal

Totalny chaos i brak organizacji. Praca dla ludzi o mocnych nerwach

Gall

To prawda sam jakiś czas temu tam pracowałem. Szkoda nerwów. (usunięte przez administratora)proponuje podstawowy kurs z zarządzania a nie harwardzkie szkolenia. Szkoda kasy(usunięte przez administratora) to i tak nic nie da:) PA

Jack

Firma jest ok, ale za bardzo zwraca się tam uwagę na godziny pracy. Atmosfera w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfecta Centrum Reklamy - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfecta Centrum Reklamy?

Kandydaci do pracy w Perfecta Centrum Reklamy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfecta Centrum Reklamy