Opinie o Perfecta Centrum Reklamy w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Perfecta Centrum Reklamy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Perfecta Centrum Reklamy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfecta Centrum Reklamy w Wrocław

Zastanawiam się czy po tych paru minionych latach wprowadzili już jakieś bony świąteczne albo paczki? Niby nie widzę o nich wzmianki teraz w benefitach z takiej oferty dla projektanta, ale może po prostu nie zostały one oznaczone? Swoją drogą podobnie jak jakieś widełki placowe… czy możecie je podać dla jasności? Jakoś ich nie widzę

Czy zdarzają się nadgodziny w Perfecta Centrum Reklamy?

Rehe

Oczywiście że są darmowe nadgodziny.

Ewelina

a czemu darmowe?

@Ewelina

Darmowe to znaczy że nie płacą Ci za nie.

@Rehe

Haha, pierwszy raz coś co jest za darmo wcale nie jest takie pozytywne, a już myślałam, że każdy ma motto "za darmo to biere". Rozumiem, że nie da rady ich uniknąć w jakiś sposób skoro takie jakieś niekorzystne są? :(

@Marta

Oczywiście że możesz odmówić, ale wtedy przyjdzie szef i bedzie Cie straszył że jak się nie podoba to możesz sobie poszukać innej pracy. W dziale R&D dawali pizzę za nadgodziny i oczywiście straszył ze zwolni jak się nie zostanie.

Natalia
@Rehe

A czy to weszło kiedyś w czyn? Zwolnili kogoś czy to tylko takie straszenie?

@Natalia

odpowiedz sobie sama na pytanie czy wolisz być ciągle straszona?

Urszula Nowy wpis
@@Rehe

Ciekawe ze ktokolwiek by sobie pozowlil na takie straszenie, jest teraz rynek pracownika i jak pracodawca tak robi to sie zglasza do PIp, czemu sobie wiec na to pozwalacie?

Rehe Nowy wpis
@Urszula

ja już sobie nie pozwalam na takie zachowanie Marcinka. Bo już tam nie pracuje, zostawiłem to (usunięte przez administratora) za sobą. Ale jak pracowałem to nie wspominam tego okresu za dobrze. Nie warto.

Jak długo trwa proces awansu w Perfecta Centrum Reklamy?

Repyh

To zależy jak blisko jesteś szefa i szefowej :)

Natalia
@Repyh

To znaczy? Napiszesz coś o tym więcej?

Repyh Nowy wpis
@Natalia

Tzn że jak wejdziesz na tyle głęboko (wiadomo gdzie) i w czyj zad to staniesz pupilkiem szefa i szefowej. Wystarczy że będziesz poniżał ludzi mówił to co szef chce usłyszeć i oczywiście siedział dalej głęboko w d...pie. Dla mnie osobiście to czas w tej pracy to czas stracony, niska płaca, szef udający Kamieńskiego Steva Jobsa za kasę ojca. Nigdy niczego sam nie osiągnąłeś i nie osiągniesz jak nie będziesz "Stevie" szanował ludzi.

Czy w Perfecta Centrum Reklamy wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

NICK

tak. rozwolnienie od nadmiaru pracy. UCIEKAJCIE OD NICH Z TEJ FIRMY!!!

Robert
@NICK

To żeś pojechał.... Czyli co ? Żadnych nagród ani premii? A ten nadmiar pracy to nadgodziny? Są dodatkowo płatne czy też nie?

niki
@Robert

Nie.

Logistyk

Brak profesjonalizmu. Rekruter nie miał pojęcia o stanowisku na które poszukuje kandydatów. Atmosfera bardzo poważna. Brak zainteresowania kandydatem.

Dlaczego chcesz pracować w tej firmie? Jak mija twój Dzień pracy. Jak oceniasz swój poziom angielskiego. Brak rozmowy po angielsku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy w Perfecta Centrum Reklamy występują paczki/bony świąteczne?

Beny

Oczywiście ze są paczki i bony... w postaci darmowych nadgodzin pracy, poniżania, obrażania. wszystko w jednym pakiecie.

Jakie wartości są cenione w Perfecta Centrum Reklamy?

potakiwanie

Zorientowany
@Antek

I szybkość działania. Szybkość która rodzi skojarzenia z rozstrojem żołądka...

Elite

najważniejsza wartość to brak własnego zdania. Ślepe wykonywanie poleceń szefa. Cenione jest też praca za darmo w nadgodzinach, uległość wobec szefa.

Gregor

Czy firma bardzo dużo zabezpieczeń wprowadziła dlatego, że koronawirus tak panuje?

Weronika

Zostałam zatrudniona na stanowisku marketing managera. Otrzymałam dobre zarobki, od razu umowę o pracę na 3msc, szkolenia wstępne i przyjazną atmosferę. O mój rozwój osobisty dbała Pani z działu HR oraz moja Szefowa Monika. Wyzwania były ogromne i bardzo ciekawe. Bardzo szybko atmosfera zaczęła gęstnieć. Pracownicy z większym stażem dzielili się ze mną historiami pełnymi złych emocji i złego podejścia do pracownika. Byłam świadkiem, gdy właściciel firmy używał słów uznawanych za wulgarne do osób strategicznych przy projekcie w którym pracowałam. Kilka porannych meetingów właściciel rozpoczynał od informacji jakie koszty generujemy i podkreśleniem, że na ten moment nie przynosimy zysków. Przez Pana właściciela byłam kilkakrotnie obrażona słownie, zdarzyło mi się nawet po jednej z rozmów płakać. W momencie kiedy w projekcie zbliżaliśmy się do kolejnych kroków milowych rosło napięcie i tym samym generowały się nieprzyjazne zachowania wobec pracowników. Dla mnie był to czas trudny, gdzie musiałam zaadaptować się w nowym miejscu pracy, a jednocześnie wymagano ode mnie dużych i ciągłych postępów, przy (w późniejszym czasie) mocnej dyskredytacji moich umiejętności. Niestety, ale krytyka która pochodziła z ust właściciela firmy była serwowana w sposób dotkliwy, bolesny i myślę, że impulsywny i nieprzemyślany. Muszę jednak podkreślić, że w tym wszystkim stałe konsultacje z Panią z działu HR, a także moją Szefową były momentem "wytchnienia" od oczekiwań właściciela. Martwiło mnie jednak to, że Pani z HR polecała podejście do właściciela firmy trochę jak do kobiety z PMSem, a także była świadoma jego zachowań i nie proponowała właścicielowi żadnych warsztatów z zakresu pracy nad emocjami czy przekazywania informacji zwrotnej. Przez cały czas miałam zapewnione owocowe wtorki i czwartki, zajęcia mobility oraz propozycje wspólnych imprez. W projekcie w którym uczestniczyłam atmosfera zaczynała być nie do zniesienia, pracownicy zamiast się wspierać powoli wzajemnie podgryzali sobie tętnice. Mój ostatni dzień w firmie wspominam dużym upokorzeniem ze strony właściciela firmy. Każdy kolejny dzień niestety oznaczał dla mnie konsekwencje zdrowotne: zła praca nerek na skutek dużego stresu, zawroty głowy, biegunki i inne. Niestety, ale okazałam się osobą o zbyt kruchej strukturze psychicznej i nie wytrzymałam narastającego napięcia. W tym momencie jestem w trakcie leczenia depresji, nerwicy, zaburzeń lękowych, a także adaptacyjnych. Skorzystałam z przysługującego mi prawa i odeszłam na zwolnienie lekarskie. W momencie kiedy zaczynałam stawać na nogi (3 miesiące zwolnienia i intensywnej terapii, włącznie ze skierowaniem do szpitala) otrzymałam rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia, a przyczyną wypowiedzenia jest niezdolność do pracy trwająca dłużej niż 3 miesiące. Z perspektywy czasu żałuję, że podjęłam pracę w firmie Perfecta mimo, że od samego początku byłam ostrzegana o atmosferze, która tam panuje. Ostrzegły mnie zarówno opinie na Goworku, jak i rozmowa z jednym z obecnych pracowników (skontaktowałam się z nim zanim podpisałam umowę), a także bardzo zła opinia wieloletniego dostawcy zewnętrznego. Musiałam przekonać się na własnych organizmie, niestety upadki bywają bolesne.

Hyper
@Weronika

Hej Weronika Czytałem Twoja opinie z lekkim nie dowierzaniem, że mimo tylu ostrzeżeń, zdecydowałaś się na pracę w tym bagnie u tych prostych ludzi. Praca w tej firmie dla mnie to pasmo stresów i ciągłego poniżania ludzi. Metody które pani E. z "HR" wprowadza to próba wprowadzenia metod i zasad funkcjonowania dużych korporacji. Tylko zapomnieli o jednej. Taki nie szanowanie ludzi przez właścicieli firmy nie jest mile w widziane w żadnej szanującej się firmie. Dlatego taki relikt (prywatna firemka za kasę ojca) nie jest warta żadnej minuty.

Mrówka

Odradzam współpracę z tą firmą. Brak szacunku do drugiego człowieka mimo pięknej otoczki na początku.

Robert
@Mrówka

Masz na myśli niezbyt dobrą atmosferę i relacje w firmie? Ciekawi mnie, czy można je poprawić wspólnym wyjściem integracyjnym. Pracodawca organizuje takie eventy, żeby bardziej zgrać zespół, a praca przebiegała w przyjaznym otoczeniu. Liczę, że napiszesz coś więcej.

Selt

Nigdy więcej pracy w tej firmie. Dziękuje, pozdrawiam.

Radek

Pewni jesteście, że firma nie zasługuje na pozytywną opinię? Idealnie to nigdzie nie jest!

@Radek

Na pewno nigdzie nie jest idealnie, ale według mojego doświadczenia Perfecta jest zdecydowanie poniżej średniej.

Gnus

ciezko na produkcji - duzo osob z urkainy i jest z nimi ciezki kontakt bardzo goraco liderzy bezmyslni m

@Gnus

kocham tę firmę

Napoleon

Właściciel napisałby firma to ja!

Inhumans

Nie jest dobrze w tej firmie... nie jest. Jeżeli ktoś nie ma wyjścia to niech tam pracuje, ale każdy kto ma jakiekolwiek inne perspektywy (praca na kasie będzie mniej toksyczna) niech omija z dala tą rodzinną firemkę (usunięte przez administratora)

Prowodyr

Firma szuka projektantów, ktoś chętny (usunięte przez administratora)

e.
@Prowodyr

I ile taki projektant tam może zarobić?

Elite
@e.

Pensja + pizza

e.
@Elite

To pakiet socjalny? W sumie lepsze niż Luxmed.

Battles

Jeżeli ktoś usuwa opinie na temat swojej firmy to chyba już wiecie o co chodzi... :) Nie polecam pracodawcy. Bądźcie odporni na początkowy urok!

AltShift

(usunięte przez administratora) Niby jest ok ale jak się wejdzie tam do środka to masakra jakaś. Atmosfera jak na początku lat 2000, gdzie władcy pracowników myślą że dalej mogą poniewierać pracownikami. (usunięte przez administratora)

To prawda
@AltShift

Nie dajcie się zawieść ładnemu wyglądowi firmy i przyjemniej otoczce. Jedno co dobrze działa w formie to pijar.

OMG

Wiecie co? Usuwanie tych negatywnych opinii jest żenujące. Dziwię się, że portal Gowork nie da o swoją rzetelność. Nie polecamy pracy w tej firmie na żadnym stanowisku.

Azsz głupio

Hahahahahahha firma istniała przed wam będzie istntniec za wam!!!! Żadne miotły, tego nie zmienią co (usunięte przez administratora) piszą!!!

Przyszywka
@Azsz głupio

Takie słowa może napisać tylko właściciel przedsiębiorstwa. Dla wszystkich, którzy będą się tutaj rekrutować - sytuacja jest jasna: brak szacunku do drugiego człowieka. Firmę i wybory tworzą ludzie (pracownicy), a nie właściciel -sam by wszystkiego nie zrobił.

CrlAltDel

Całe szczęście pracy wokół jest dużo i nikt nie musi pracować, tam gdzie nie chce.

Jasiek

@Szafa Gra Firma ma bardzo dobre opinie a jedno jest pewne, dobry pracownik nie ma powodu do narzekania!!!

@Jasiek

taką opinię to sobie pod pseudonimem "Jasiek" wystawia właściciel firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Perfecta Centrum Reklamy - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfecta Centrum Reklamy?

Kandydaci do pracy w Perfecta Centrum Reklamy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042