Perfecta Centrum Reklamy

Wrocław

Opinie o Perfecta Centrum Reklamy

Jack 2010-12-07 10:57:18
Firma jest ok, ale za bardzo zwraca się tam uwagę na godziny pracy. Atmosfera w porządku.
Gall 2011-03-07 19:08:23
To prawda sam jakiś czas temu tam pracowałem. Szkoda nerwów. ( usunięte przez administratora )proponuje podstawowy kurs z zarządzania a nie harwardzkie szkolenia. Szkoda kasy( usunięte przez administratora ) to i tak nic nie da:) PA
gal 2012-05-14 22:26:56
Totalny chaos i brak organizacji. Praca dla ludzi o mocnych nerwach
jack 2013-06-19 17:47:43
To zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować. Trudno spodziewać się ciekawej pracy na produkcji, ale nie jest przynajmniej monotonna.
anonim 2013-08-01 19:29:19
Praca w biurze dla"Artystow"! Totalny chaos! [usunięte przez administratora] Degradacja i marna trata czasu! Bardzo nie polecam - szkoda nerwów!
jony 2013-11-14 16:47:07
nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora)małe zarobki wymagania duże jednym słowem szkoda czasu tam marnować.Pozdrawiam!!!
byly pracownik 2013-11-15 15:38:30
Szkoda czasu 80% ludzi pracuje na umowie zlecenia zarobki 6-8zł..Ciegle mówią bys robisz szybciej i szybciej i norma coraz większa do tego Kierownik produkcji Pan [usunięte przez moderatora] gorszej upisledzonej osoby nie widzialem w pracy,do tego mobbing mobbing na porządku dziennym. Nie polecam nikomu.
klimatyczna wandzia 2015-02-16 17:29:16
mnie na przykład nawet jedna złotówka robi wielką różnice, jestem dość precyzyjna finansowa, a zastanawiam się nad podjęciem zatrudnienie w Perfecta Centrum Reklamy, więc kochani mo,zecie dokładnie sprecyzować ile konkretnie się w tej firmie zarabia na rękę? z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam
maciek 2015-07-07 16:02:45
Pracuję w firmie na produkcji od 3 miesięcy. Moja stawka to 12 zł za godzinę. Normy wcale nie są straszne, w innych firmach, w których pracowałem było dużo gorzej. Sporo tu manualnej, dokładnej pracy.
Ona 2015-11-13 11:44:23
Pracowałam w tej firmie przez 11mcy 2 lata temu,wtedy stawka wynosiła 10 zł brutto za godz,później podnieśli na 11 brutto.Pracowałam przez agencję na umowę zlecenie,później przez firmę również na umowę zlecenie(czasem wpadło jakieś 50 czy 100 zł premii).Teraz agencje oferują już wyższe stawki na poziomie 12-13 brutto.Praca nie jest monotonna,co jakiś czas produkuje się co innego.Lider Pan Tomek jest naprawdę super,nigdy nie miałam takiego lidera :)W firmie pracuje mało ludzi,ale ogólnie panuje dobra atmosfera w zakładzie.
Apecja 2016-09-29 12:47:15
Rozmowa kwalifikacyjna z ludźmi którzy nie mają pojęcia o stanowisku na które szukają pracowników. Brak profesjonalizmu. Szkoda czasu po 10min można zobaczyć ze nie warto pracować w tej firmie
Zostaw swoją opinię o Perfecta Centrum Reklamy - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfecta Centrum Reklamy