Opinie o IMPEL w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IMPEL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie IMPEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPEL w Wrocław

JAS

W Impelu jest taka tradycja bynajmniej na PRAT placowka impela chcesz sprzedac urlop to nie problem jest szefostwo bez problemu zalatwia za to powinni siedziec w kryminale to nie zgodne z prawem firmie impel pasuj bo pracownika maja zamist odpoczywac na urlopie tym powinna zajac sie prokuratura mysle ze czytaja wyslalismy pismo o tym do warszawki nie sprzedawajcie urlopu nie robcie im przyjemnosci dosc ze was okradaja z niepelnosprawnosci bo z prefonu biora na was 1250 zl i marne pensje przejrzyjcie na oczy

Zenek

Impel to taki PGR (usunięte przez administratora) jak w bareji po co tam robicie nabijacie im. Kasę bo z PREFONU MAJĄ 1200 ZŁ Z Groszami i cieszą się z tego po co tam. Robicie sprawiedliwości zero w Ostrowie wielki Szu Gieniu przyjmuje karanych do. Pracy a od innych rzadaja o niekaralności jest tu jakiś sens bo ja nie widzę omijajcie to z daleka a praca tam. Daje dużo do życzenia z daleka od tego pgru

Janek

Witam pracowałem w tej firmie 8 lat tam menager Eugeniusz B. Po znajomości przyjmował osoby karane karnie on taki święty bez skazy jest ale pracownika szybko zwolnił za bele co firma (usunięte przez administratora) i dorabia się na niepełnosprawności naszych pracowałem 8 lat pratt kalisz (usunięte przez administratora) i mogiła brak szacunku do pracownika wulgarne słowa epitety nawet synka wciągnął za szefa taki (usunięte przez administratora) papiery poszły do Warszawy firmę powiadomią osobiście o takim zachowaniu ciuchy po kimś kurtka Moro bluza ludzie przejzyjcie na oczy wyzysk omijajcie to z daleka czytajcie opinie komentarze i piszcie śmiało pozdrowienia do moderatora nie wycinaj Pan tekstów bo to zła firma jest

IMPEL LUBIN - WROCŁAW

Powiem Tak !!! Konieczna Jest Kontrola IMPELA - LUBIN i WROCŁAW !!!!!!! Niech w końcu skontrolują tą Śmieszną Firmę !!!!!! Pracownicy Pracują za marne grosze !!!! IMPEL Firma NIC NIE WARTA !!!!!!!!!

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
ZG LUBIN IMPEL

IMPEL Tragedia Pracownicy pracują za marne grosze !!!!! Nie ma żadnych Bonów Paczek a przecież Impel ma na to forsę !!!! Nie ma zwrotu za leki Dni Świąteczne pracujesz za darmo !!! Dla Impela liczą się pracownicy z 1 i 2 gą grupą - Wiadomo Kasa !!!!!!! Kilkanaście Osób się z Impela pozwalniało - tak śmiesznej Firmy nie widzieli !!!!! IMPEL ZG LUBIN - TRAGEDIA !!!!!!!

Kobieta

Jakich pytań ??? Dajcie spokój Impel Lubin tak jak wcześniej (usunięte przez administratora) ludzie niepełnosprawni przyjmowani do pracy Warunki gorsze niż dla zwierząt Nie masz gdzie zjeść przysłowiowej kromki chleba lokum jak piwnica z gównem żadnych okien smród jak diabeł Na powietrze nie wino wychodzić bo pracownicy kopalni Cię widza Brygadzista ??? Boże ludzi traktuje gorzej jak (usunięte przez administratora) Chamski burak z Wińska Kierowniczka fajna kobieta ale nic nie ma do powiedzenia w niczym nie pomoże Bo tam rządzi brygadzistka Pani (usunięte przez administratora) Osoba chora nie ma szans na spokojną i normalną pracę Terror jak ich mało A nie daj Boże że zachorujesz i wylądujesz na L4 Nawet do ZUS po złości nie wysyłają potrzebnych dokumentów Straszne podejście Gdzie jest pefron który powinien kontrolować za co płaci tym firmom Niepełnosprawni są dyskryminowani Tam się liczy grupa i kasa Człowiek jest nikim

Rozczarowana

Kompletny wyzysk pracownika!!! Pracodawca nie liczy się w ogóle z pracownikiem,wręcz olewa. Bardzo małe zarobki,a obowiązków ponad normę. Totalny brak szacunku do pracownika.

Lorianna

No niestety dla niepełnosprawnych po prostu (usunięte przez administratora)

Uczciwy.

Firma nie warta polecenia by w niej pracowac kombinacje nie uczciwego rozliczania czasu pracy.Brak dodatku za godz.ncne.święta itp.Brak szkoleń pracownicy nie potrafią reagować .oraz udzielać pomocy reanimacji do przyjazdu karetki.Firma od połowy maja do dnia obecnego ma kontrole Pipu.Modyfikowanie grafików gdzie potrafią zniknąć służby.Brak socialu .brk za dojazdy i premie które obiecali pprzy podpisaniu umowy..Masa spułek na umowy zlecenie gdzie nie a składek zusowskich.

@Uczciwy.

Witam, możemy się tylko wspierać i pisać na forum, co pomaga innym w podejmowaniu decyzji życiowej związaną z pracą. W jednym zdaniu to tyle.Pozdrawiam.

firma

firma impel nie daje umów stałych ponieważ lubią zmieniać nazwę i co roku jest nowa powinno byc to zgłoszone do inspekcji pracy

@firma

Witam, nie wprowadzać w błąd. Jestem pracownikiem Impela na umowie o pracę po emeryturze.Impel jest jeden ale są Spółki Impela. Pracujemy dla firm, po przetargach zmienia się Spółka, która wygrała.W zależności jaka Spółka taka umowa o pracę lub zlecenie. Mało tego, też się zmieniają umowy, godziny na wygranych obiektach.np. obiekt był na 8 godz.na umowie a przy nowej Spółce na umowie zlecenie na 4 godz. Pracownik nie zgadza się więc z umową przechodzi z przegrana Spółka do innego obiektu. Takie realia, i plik umów o pracę lub zlecenie.Pozdrawiam. Powodzenia.

@firma

Tak z ciekawości to jak co roku Impel się nazywa? Ja od ponad trzech lat ciągle pracuję w Impelu, no chyba że o czymś nie wiem.

Cichy
@firma

Firma Impel obecnie od połowy Maja do dnia 30 pażdziernika ma Inspekcje z PIPU we Wrocławiu.Być może jeszcze się przeciągnie.

@Wojtek Zeznański

Witam, Impel ma Spółki i Agencje, zależy która wygra przetarg, pod taką się podlega. Pozdrawiam.

@Cichy

Witam, to nic nie zmieni, Impel to bogata firma giełdowa,! Pozdrawiam.

Mateusz

Witajcie! Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego weryfikuję komentarze. Mam nadzieję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Mam prośbę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Impel? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Pozdrawiam Mateusz

Irmina
@Mateusz

Witaj Mateuszu. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to doradzam firmę Truvant z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Życzę powodzenia! Irmina.

Robert
@Irmina

Witam Pani Irmino. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Truvant, o której Pani napisała w poście korzysta z platformy SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Grupowy
@Mateusz

Nie polecam. Firma wykańcza zdolnych ludzi. Jestem a raczej już byłem pracownikiem tej firmy. Przeżyłem kilku brygadzistów którzy do niczego się nie nadawali. Ostatni który dbał o nas i wyprowadził wiele rzeczy został zwolniony. Więc lepiej omijaj tą firmę. W dodatku Pani dyrektor i menadżer wymagają od innych robiąc z innych (usunięte przez administratora) a same nie robią nic.

Dj

Witam wszystkich zainteresowanych Sprawa co do rozliczenia pitow Firma impel ma podspolki na które wystawia umowy zlecenia Nie opłaca z tych umów ubezpieczenia Potem przychodzi do rozliczenia pitu i musisz dopłacić Zdziwiony Niee okradziony Pamiętaj możesz przelać nie odpłacone składki na płatnika składek W tym wypadku spółkę impela Wystarczy tylko zrobić z umów symulacje rozliczenia (z każdej osobno ) tam wyjdzie która spółka nie opłaciła składki Nie dajcie się oszukiwać !!!

@Dj

Witam, dziękuję za informację, jestem przed rozliczeniem PIT_u. Mam nadzieję, że firma Jokem, rzetelnie podeszła do PIT-u.Ta firma jest z dużym doświadczeniem.! Pozdrawiam, do sprawy jeszcze wrócimy!

@Irena

Mi Jokem i Ektor rozliczyli PIT bez problemu.

@Wojtek Zeznański

Witam, Mnie także PIT , Impel pozytywnie rozliczył.Pozdrawiam.

Hanna

Możecie powiedzieć coś o zasadach panujących w Impel? Jest tam jakiś dress code? Nie wiem, czego się spodziewać, stąd będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

@Hanna

Dres Code:))?? W ochronie uniform ochroniarski, a w sprzątaniu uniform sprzątaczki czyli fartuszek, pracownik terenu zewnętrznego ma uniform dozorcy. Głupie pytanie.

Marcin ZG LUBIN IMPEL
@Hanna

Dosłownie NIC Niema w Impelu NIC !!!!!!! Nie Polecam tej firmy IMPEL Nikomu !!!!!!

Zofia
@Marcin ZG LUBIN IMPEL

Wymogi za śmieszne pieniądze i robić na okrągło na placówce Pratt kalisz szef nie umie porządnie grafiku robi a jest już 9 ty z kolei nie mają szczęścia do szefowania moczą tyłki

?,,,
@Hanna

Najlepiej się nie wychylaj może się okazać że jesteś lepiej ubrana od P dyrektor a wówczas odczujesz to na własnej skórze. Skromnie nie pretensjonalnie:obrączka Jeden pierscionek nic nie działa tak bardzo na ludzi jak zazdrość.

Pawel
@Hanna

Rada omijaj to dziadowstwo szerokim łukiem najlepiej z 1 go kilometra czuć smród idzc sobie do normalnego zakładu pracy masz wolne święta weekendy a tu w ochronie tyrasz Świątek piątek odpusc sobie

Grzesiek
@Hanna

Odpusc sobie idź do normalnej firmy weekendy wolne i stawka dobra tu robisz Świątek piątek i niedziela daj sobie spokoj

@Grzesiek

Czy to jakaś nowość że w ochronie tak się pracuje świątek, piątek i niedziela. Przecież nikt tego nie ukrywa.

PIP

LUDZIE UCIEKAJCIE Z IMPEL JAK NAJSZYBCIEJ!

@PIP

Dlaczego mam uciekać?

Marcin ZG LUBIN IMPEL

IMPEL LUBIN Katastrofa Nie Polecam tej Firmy IMPEL Nikomu !!!!!! Wyzysk Niepełnosprawnych Ludzi za marne grosze !!!!!!!! Zaniżają Koszta dlatego wygrywają Przetargi !!!! Niedługo Pracownicy IMPELA LUBIN Będą pracować za Darmo !!!!! Nie Polecam tej Firmy IMPEL Nikomu !!!!!

@Marcin ZG LUBIN IMPEL

Tak jak wcześniej pisałem. Taki charakter pracy, siedzisz w fotelu 12 godzin, co dwie godziny odbijesz punkty i tyle, więc nie ma co się dziwić że pracujesz za najniższą stawkę. Też tyle zarabiamy na Centrozłomie. 180 lub 192 godziny w miesiącu bo jest nas czterech i na rękę wychodzi trochę ponad 2500zł. Prawa nie łamią bo tą najniższą masz. Jeśli Ci zdrowie dopisuje idź do zieleni miejskiej i zarobisz te 4koła. Ja nie dam rady więc robię w ochronie za dwa i pół. Takie życie. Pozdrawiam

Ochroniarz w SKY TOWER WRO

Praca w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie. Zero szacunku dla pracowników. Zaczne od przerw. W ciagu 12 godzinnej zmiany sa 2 przerwy po 15 minut. Jeżeli będziesz na przerwie chociaż minutę dłużej dostajesz repremende z góry na dół od swoich wspaniałych i oczywiscie niekompetentnych "przełożonych" mam tutaj na myśli kierownika Adriana G. i managera Andrzeja Ś. Masz jeść tak szybko żebyś się zdazyl wyrobic w te 15 minut, mozesz sie nawet zadlawic, ale na to też Masz 15 minut. Potem masz grzecznie wrócić na stanowisko pracy. Jeżeli zadzwonisz do kogoś z firmy żeby Cię zmienił, chociaż na chwilke( bo jesteś sam na recepcji )żeby pójść do toalety to czekasz godzine na podmiane. Jednym słowem nikogo nie obchodzi że musisz załatwić przeciez swoje potrzeby fizjologiczne. Najlepiej żebyś chodził w pieluszcze...Oczywiscie Zatrudniają studentów tylko dlatego żeby nie musieć opłacać składek zdrowotnych. O pracownikach z orzeczeniem o niepełnosprawności nie będę już wspominać, bo o tym każdy wie, że też są tutaj zatrudniani tylko dlatego ze płaci za nich PFRON. Tak jak tutaj ktoś wcześniej wspomniał zmieniają nazwe firmy co roku, zeby uciec od placenia podatku. Szkolenia, ktore mają Cię przygotować do pracy rowniez brak. Oczywiscie przy podpisywaniu umowy musisz zaznaczyc, ze uczestniczyles w ich szkoleniu. Grafik pracy dostajesz na zaledwie kilkanascie godzin przed rozpoczeciem pracy. Np tak ze o godz. 23:00 dowiadujesz sie ze masz przyjsc do pracy na 7:00 brak jakiejkolwiek organizacji. Przy schodzeniu ze zmiany ( ktora trwala 12 h ) dowiadujesz sie ze jest luka w grafiku na nocke i groza ci wywaleniem z pracy jezeli nie zostaniesz do rana czyli juz razem 24 h !!! Zero jakiegokolwiek pakietu socjalnego. ZERO. Liczy się dla nich jedynie żeby pracownikowi nie zapłacić o 2 złote za dużo. Najwiekszy minimalizm z jakim się spotkałem. Firma nastawiona na wyzysk pracowników. Odradzam każdemu kto chociaż szanuje swoje zdrowie i czas. Jedyny plus to to że nigdy nie spoznili się z wypłatą. Ale myślę że w obecnych czasach takie zachowanie powinno być na porządku dziennym A nie traktowane jako coś nadzwyczajnego

@Ochroniarz w SKY TOWER WRO

Witaj. Nie wiem co tam się u was dzieje. Ja pracuję w ochronie na Centrozłomie i naprawdę nie nażekam. Wiem, każdy obiekt jest inny, ale żeby takie rzeczy się działy co piszesz to masakra jakaś. Pozdrawiam.

tomeo

ciekawe dlaczego w ogłoszeniu o pracę jest napisane ROZŁADUNEK I ZAŁADUNEK SAMOCHODÓW.... zapomnieli napisać ZBIERANIE ŚMIECI.

Jasiek
@tomeo

Impel chyta się wszystkiego dosłownie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wielkie (usunięte przez administratora)

Karol
@Jasiek

Czy po Waszych wpisach mam rozumieć, że zatrudniony pracownik ma realnie więcej powierzonych obowiązków niż to, co pracodawca podaje w swoim ogłoszeniu? Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem finalnie Wasz wpis, dlatego proszę o wyjaśnienie. Chciałbym to ustalić.

Jas
@Karol

Firma totalne (usunięte przez administratora)

Mania
@Karol

Czytaj komentarze odpowiedź znajdziesz rada omijaj to z daleka szerokimi łukami

@Karol

Ja od siebie napiszę, że oprócz tego co mamy w umowie to od czasu do czasu musimy szlaufem podlać kwiatki i tyle. Acha w zimie czasami odsnieżamy parking gdzie stoją auta prezesów za co dostaliśmy dodatkowe pieniążki i nie był to nakaz, a fucha przy której można było troszkę dorobić.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie IMPEL?

Jadzia

Nic specjalnego gotowości do pracy

Filip
@Jadzia

Nawet szkoleń nie ma z góry podpisujesz w IMPELU

Grzes
@Jadzia

Gotowości do pracy i godzin do oporu robić

Jan
@Jadzia

Robić ile się da i nic się nie odzywać na tym polega praca i nic nie mówi źle o tej firmie

Lusia

Czy pijesz i palisz czy nie masz robali

@Jan

Przepraszam na jakim stanowisku Pan pracuje, że jest tam tak źle. Ja już kolejny raz napiszę że pracuję w Impelu 3i pół roku na Centrozłomie i nie narzekam. Jeśli ekipa nie stwarza problemów, nikt nie przychodzi pijany to i koordynator jest w porządku. Mi się tu pracuje super. Szkoda że u Was tak nie ma.

nikt

nie polecam tej pracy w impelu zwlaszcza na stadionie na ochronie nanijiższa krajowa....... w dodatku firma omija podatki zeby ci nie dać na stałe umowy to co roku zmienia firme i masz z powrotem umowe na rok czasu

@nikt

Witam, masz rację, takie realia! Jestem na emeryturze, Spółki Impela są różne jak i pracodawcy. Raz jestem pod wozem więcej na wozie lub odwrotnie.Pozdrawiam.

@nikt

No niestety większość tych firm zatrudnia na umowę zlecenie. Takie czasy

ZG LUBIN IMPEL

Katastrofa NIE Polecam IMPEL LUBIN !!!!! Kilkanaście Osób się Pozwalniało z Impel Lubin !!!! Tak Żałosnej Śmiesznej Firmy nie widzieli na oczy !!!! IMPEL LUBIN KATASTROFA !!!!! Niema żadnych Bonów Paczek Zwrotów za stałe leki !!!!!!!! Dla Impela liczą się pracownicy z 1 i 2 gą Grupą Wiadomo Kasa !!!!!! Impel LUBIN Ciągle Zaniża Forsę Dlatego Wygrywa Przetargi !!!!!!!! Czytać Opinie Impel Lubin !!!!!!

Dawid
@ZG LUBIN IMPEL

Paczki są jak sobie sam zrobisz żenada w jakaś

Halina
@ZG LUBIN IMPEL

To straszne jak można być nie ludzkim. Wprowadzają nowe technologie teraz tz.telefony dla salowych by salowa miala aplikację gdzie się przemieszcza jak pracuje i w ogóle może i znajdzie czas na każde pomieszczenie by wpisać wykonaną pracę. Jedynie co mnie nurtuje to to że jest finansowo odpowiedzialna za telefon tz.musi podpisać umowę i firmy warunki.Ja się pytam po co salowej dodatkowe zajęcie przy tak wielu obowiązkach wykonywania nie raz setny raz tej samej czynności. Jak chcą niech beż zapowiedzi przyjezdzaja i nas kontrolują czy jest czysto.Wola obciążyć biedne salowe finansowo i ułatwić sobie system kontroli bo tak im wygodnie.Mowia ze nie będziemy odpowiedzialne za niechcący uszkodzenie telefonu wiemy że to ściema ponieważ oni mają przez swoich prawnikow utworzone umowy a my z ich strony tylko puste gadanie. Po co salowej ta technika ja się pytam???? Do mycia łóżek kilka razy dziennie, do mycia łazienek wielerazy dziennie, toalet, podług itp.ludzie zmarnowane pieniądze na wymysły technologi dla salowej ????Podwyżkę nam dajcie a nie telefony i co non stop będę klikać co robię zamiast pilnować porządku na oddziale ratunkowym na którym caly czas jest mase pacjetow którzy się przemieszczaja po diagnozie na oddzialy badz do domu.I kto tak naprawdę się zastanowił logicznie nad tym niby super pomysłem. Ludzie z Impela masakra.Gratulacje za pomysl.Gratulacje skladamoczywiscie Firmie ktora nie myśli o pracownikach takich jak salowe które nie raz mają równocześnie kilka zajęć na raz i muszą być wszędzie.

@Halina

Witam, Impel to Impel, masz rację. Ciężko o godziwą i płatną pracę. A pracować trzeba jak nie ma nic w zanadrzu., żeby zmienić pracodawcę. Pozdrawiam.

@ZG LUBIN IMPEL

To tylko Spółka psującą opinię Impela, nic więcej dodać!!!!!?

@ZG LUBIN IMPEL

Przepraszam na jakim stanowisku pracujesz, że piszesz, że żądają grupy. My na obiekcie pracujemy we czterech, jeden ma tylko 3 grupę która faktycznie nic nie daje. Gdyby to była druga, czy pierwsza to co innego. Ale wrócę do tematu. My trzej nie mamy żadnej grupy i normalnie pracujemy i nikt nas z tego powodu nie szykanuje. Ja pracuję 3i pół roku, kolega 7 i jest

Zostaw merytoryczną opinię o IMPEL - Wrocław

• Jak się pracuje w IMPEL?

Zobacz opinie na temat firmy IMPEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPEL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 9 to opinie pozytywne, 108 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPEL?

Kandydaci do pracy w IMPEL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPEL