Opinie o BERGMAN Engineering Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BERGMAN Engineering Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BERGMAN Engineering Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BERGMAN Engineering Sp. z o.o. w Wrocław

Poznaniak

Witam, Firma płaci regularnie (zazwyczaj), i na tym kończą sie jakiekolwiek zalety. Brak jakichkolwiek dodatków, lub premii (oprócz dodatku wakacyjego, który musza wypłacic posiadając fundusz socjalny, wiec zadna łaska z ich strony). Bardzo niekompetentne osoby zatrudnione na stanowiskach koordynatorów, często wprowadzają w bład przez co czlowiek wypada zle przed osobami dla ktorych świadczy usługę. Kompletny brak wsparcia w czasie pandemii, najpierw kazali brac urlop zapewniając ze pozniej wypracują rozwiązania, następnie gdy przyszło co do czego zadnych rozwiązań nie ma i 3/4 urlopu wykorzystane na postój zakładu nie z winy pracownika. Generalnie jest to zwykła agencja pracy nastawiona na zysk, masz robic i przynosic im jak najwieksze dochody. Od siebie dobra rada dla wszystklich zastanawiających sie - raczej dałbym sobie spokoj, i poszukał pracy gdzie indziej.

Rybka
@Poznaniak

Nic dodać, nic ująć;-)

Ryszard

Firma profesjonalna z dobrymi opiniami, znacznie łatwiej można zdobyć dobry kontrakt , polecam.

Iwona

Jak teraz wygląda praca w Bergman? Mieliście ostatnio jakieś podwyżki? Napiszcie, czy warto iść tam do pracy, bo nie jestem pewna.

Lucek
@Iwona

Lecą w kulki jak leci. Hajsiwa nie płacą, telefon milczy, nie polecam.

Piotruś

Więcej zaangażowania w pracy, a nie będzie powodu do narzekania bo firm, a jest dobra.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BERGMAN Engineering Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik Produkcji (montaż elektroniki)?
Niezadowolony

Bergman nie wie nic o swoich pracownikach w innych firmach. Liczy się tylko to żeby jak najwięcej prowizji za nich wyjąć. Cokolwiek chce się załatwić przypomina to biblijne "od Annasza do Kajfasza". Mydlenie oczu o tym że się coś zmieni na lepsze już za moment powtarzane na spotkaniach co pół roku. Jak ktoś sam o siebie nie zadba w firmie, dla której jest usługą to Bergman nic nie załatwi.

Aktualność
Bieg Firmowy już za nami! Nasza dzielna drużyna w składzie Tomasz Szpikowski, Aleksandra Romańczyk, Edyta Jurczak-Bednarska, Monika Paciorkowska-Krawców i Maciej Jaworski dobiegła na metę w zawrotnym tempie 2h 25min!
Ogromna radość, uśmiech i energia towarzyszyły naszej drużynie przez cały bieg! Doskonała organizacja, pogoda na zamówienie i ogrom serca włożony w całe wydarzenie. Cieszymy się, że to kolejny rok kiedy jesteśmy tutaj razem i biegniemy dla podopiecznych Fundacji Everest. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

Aktualność
Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert pracy na naszej stronie: https://bergman-engineering.pl/oferta-pracy/
Jerzy

Czy firma funkcjonuje normalnie?Bergman Engineering posiada ugruntowaną tradycję i doświadczenie w rekrutacji specjalistów a tu taka cisza

runnyn

@ojejku no oczywiście, że ich oferty są popularne, w dodatku jest w czym wybierać jak teraz tak patrzę. Mi się podoba oferta na mechanika lotniczego. Mam inżyniera, a tego wymagają, no i dobrze znam angielski, a to także jest ich wymóg.

Zostaw merytoryczną opinię o BERGMAN Engineering Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w BERGMAN Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BERGMAN Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BERGMAN Engineering Sp. z o.o.?

BERGMAN Engineering Sp. z o.o.