Opinie o Fart Janusz Mazur w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fart Janusz Mazur. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fart Janusz Mazur o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fart Janusz Mazur w Warszawa

Martyna Nowy wpis

O której zaczynacie prace w firmie?

Agata Nowy wpis

@Kuleczka chyba porównanie firmy fart lub jakiejkolwiek innej do obozu niemieckiego to przesada. Polacy szczególnie powinni wystrzegać się takich porównań ze względów historycznych. Można swoje niezadowolenie opisać w inny sposób. Czy ktoś pracuje teraz w tej firmie i potwierdza słowa tego użytkownika? Czy coś się w firmie zmieniło?

Truskawka Nowy wpis
@Agata

Mój facet pracuje w tej firmie... Znam osobiście p. Janusza od kilku lat i złego słowa nie mogę o nim powiedzieć.... tylko jedyne co denerwuje to to że nie uprzedza kilka dni wcześniej że jest wyjazd tylko dzwoni dzień przed. Wczoraj zadzwonił wieczorem i powiedzial ze dzisiaj o 0.30 jest wyjazd i nie bedzie go do piątku mimo iż rozmawialiśmy z nim żeby mój facet póki co był na miejscu ze względu że ja jestem przed porodem który w każde chwili może się zacząć.... finansowo też jest dobrze nie narzekamy.... co niektórzy piszą o rękawiczkach przeladowanych samochodach to to raczej nie jest prawda bo często mimo mojego stanu jestem u nich w firmie i widzę co się dzieje

Bardzo dobrze poinformowany Nowy wpis
@Truskawka

Truskaweczko na pewno byłaś ogodz 0 30 i widziałaś jak twój facet wyjezdża nieprzeładowanym samochodem ,ma rekawiczki ciepłe ubranie robocze oraz buty .oczywiście z firmy Fart dostał. Na pewno też ma płacone diety oraz nadgodziny/max 150 rocznie.Twoje stwierdzenie że ; Znam osobiście p. Janusza od kilku lat i złego słowa nie mogę o nim powiedzieć..;jest strasznie podszyte lizustwem /Janusz takie opinie uwielbia/ od takiego pisania twój facet nie dostanie podwyżki ,a nadal pracując w tej firmie jest w grupie pod wyższonego rezyka wypadku drogowego lub innego.Twój Facet może jest prawą ręką Janusza? i zaufanym informatorem ?/J M zawsze ma kilku/ Tylko że normą jest że każda prawa reka i fumfel Janusza po pewnym czasie idzie do wymiany./norma/ Myśle że Janusz nie czytał twojego hymnu pochwalnego ani reszty wpisów żeby być w słodkiej nieświadomoci o swoim prymitywiżmiei .Życze mądrosci .zdrowia dla ciebie i dzidziusia

Kuleczka

Mazur nic nie jest mądry dalej taki sam but jaki był .wykorzystuje i najlepiej wszystko robić nie przejmuje się pogoda czy to ciężkie czy nie wygodne. Kiedyś czytalem wspomnienia z jednego obozu niemieckiego w Polsce. U Mazura jest podobnie masz zapierniczac i bez dyskusji. Ostatnio wpadł na pomysł żeby jedne chłopak zapisywał kto co robi i ile mu to zajęło .czyli kopię dołek ktoś 15min idziesz stać 10 min i tak dalej. Jeśli ktoś zdecyduje się tam pracować to proponuję mu brać jakieś środki żeby mieć wy... jak on coś gada. Mazur na wszystkim się zna ,choć plecie czasem takie rzeczy że aż chce się śmiać ,choćby jak zluzyjesz rękawiczki , masz mu przynieść stare w tedy da Ci nowe hahaha.. śmiałem się z niego i do tego jeszcze on to widział .. Dajcie spokój , ludzie którzy pracują u niego ,albo nie mają wyboru albo poprostu są tylko na przeczekanie lepszego okresu

kio

oczywiście @kasia że praca konsultanta nie jest łatwa. Trzeba mieć odpowiednie predyspozycje. Łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi i przekonywania do swoich racji. Ale o ile wiem w Phonemark mają szkolenia co pomaga

Montażysta

Czy pan nie ma problemu z alkoholem, i opowiada swoją historię z walcowaniem gumy, żadnych umiejętności nie potrzeba tylko dużo nadgodzin za które nie płacę ale nadrabiam premia! Której nigdy nie ma!! Żenada!!!

Czy nie pije, i czy jestem kawalerem, i czy jestem dyspozycyjny

logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
2013

Smieszna firma ogółem, stawka godzinowa marna( zarobki ok 2-2,5 tys tylko ze względu na bardzo duże ilości godzin) W tej firmie szef ma zawsze racje ,nawet jak nie ma racji to ma racje.. nie warto się z nim spierać bo on i tak nie zrozumie. głównie wyjazdy w polske, ogólnie zapierdzielają młodzi pracownicy, starszym nie chce się robić, co lepsze kablują do rudego. Pijaństwo na wyjazdach bez przerwy. Kierowcy przemęczeni co niejednokrotnie skończyło się już nieprzyjemnie w tej firmie. BHP nie istnieje, na magazynie kamery, a MC donald dla którego firma świadczy usługi jest kantowany na każdym kroku.

pawel
@2013

a gdzie rudy ma magazyn nadal na chroscickiego

pracownik z 2006 r

Pozdrawiam najlepsza ekipe z ktora robiłem wymiane bordow w całym kraju od 2006 roku do chyba 2009 robili wtedy remont przeprowadzke w biurze mc donalds Pozdrawiam

X-men

Zuzia jak nie wiesz o czym pisze Kris to jesteś doskonałym pracownikiem w firmie o której tutaj czytamy. Natychmiast zgłoś się tam do pracy razem ze swoimi znajomymi, którzy mało zarabiają u innego pracodawcy :(

Kris

Opiszę trochę działalność tej pseudo firmy działającej jako podwykonawca McDonald!! Zacznę od Szefa tej firmy Pan J.Mazur człowiek chory psychiczny znencajacy się nad ludźmi szantaze,spiski obgadywanie za plecami,straszenie ze zwolni!a mówi tak wtedy jeśli człowiek pracuje już np 18h prowadząc auto i jakiś montaż mówi że jest zmęczony i chce mieć wolne na drugi dzień to on wtedy szantaż!!a kto to zrobi ja jako właściciel firmy nie po to Pana zatrudnialem jak jeszcze raz pan mi odmówi to będą musiał poszukać nowego pracownika!dużo jest przykładów!a najgorsze jest to że nie przestrzega się żadnych zasad BHP!przekład godziny pracy!człowiek pracując i wracając autem miał wypadek śmiertelny zginol i zostawił rodzinę a on nie poniósł żadnych konsekwencji jako firma bo kazał kłamać ludziom ze podniesie im stawki żeby nie wydał się system godz w jego firmie!jak to ucichlo to po prostu ich zwolnił!Drugi przykład rusztowanie warszawskie budowanie dwóch wież a podesty zrobione z kantowek i płyt! BHPowiec widział to i zakazał tego!!ale co z tego zapłacił za ciszę i stosuje się to do dziś!!Dziwi mnie to że taka duża korporacja jaką jest McDonaldas współpracuje z taką firmą! Firma zajmuje się Magazynem McDonalda,całym osprzętem kuchennym jak i zew np reklamy!Montuje na wszystkich restauracjach ogrodzenia szklane!Opiszę kolejny przykład jazdy na taki montaż np do poznania 25 szyb na auto każda szyba waży 80 do 90 kg plus słupki plus cement i betoniarka! Łatwo przeliczyć czy można jechać takim autem!!!przykładów jest dużo aż szkoda pisać!pracowałem tam przez trzy miesiące odszedlem sam widząc co tam się dzieje!pracowali tam fajni ludzie poświęcali się dla pracy był tam jeden bardzo fajny gościu pomagał i uczył super!a teraz z tego co wiem też go zwolnił!!!ciekawe dlaczego??bo miał dosyć pracy za grosze!! Szczerze i naprawdę odradzam pracy u tego człowieka dorabia się na krzywdzie innych !!!

X-men

Majeczko spróbuj tam popracować za te 10 zł. Potem możemy porozmawiać o Twoich prawach.

Kris

Kolego nic się tam nie zmieniło!jest tak jak było lub jeszcze gorzej!!umowa zlecenie na czas pracy!która musi wykonać później bez żadnych skropolow zwalnia!!!pieniądze na początek 10 zł h

Janek

JA nie rozumiem tego lamentu, nagraj jeden z zdrugim to i owo, albo idzcie w kilku do sadu i po sprawie. Po co to lamentowac i obsrywac tylek publicznie, skoro w takiej sytuacji poprostu trzeba walczyc o swoje w sadzie. I sprawa jest do wygrania bez problemu.

Powiem krótko, odradzam również prace u tego złodzieja Mazura!!! Obiecywał ze będzie umowa o pracę a tu co koniec roku i podziękował kilku osobom! I tak w kółko robi z ludzi idiotow wykorzystać na czas pracy i dowidzenia !! I z tym co wyżej jest opisane to prawda!! Odradzam prace u tego oszusta!!

mcdonald

Witam,ja również pracowałem w tej firmie,i zgadzam się zz wszystkimi opiniami wyżej!Ale dodam parę słów od siebie.Robi się tam kolosalne nadgodziny,oczywiście których nie płaci!!Ludzi traktuje jak go...!!wykorzystać i następnego!!Zastanawia mnie tylko jedno jak on przepracował 22 lata jako podwykonawca Tak duzej korporacji jaka jest McDonalds??on oszukuje swoich zleceniodawców,tzn najwięcej na transporcie,jadąc przykład Poznań dostarcza urządzenie,ale po drodze czyli inne miejscowości dpstarcza również co innego a wystawi trzy faktury!tak jak by jechały 3auta!!!Głównym zleceniodawcą jest M.Brzuska.przestrzegam przed pracą u Pana Mazura!!!

maciek

To prawda z tym wszystkim co pisza wyzej!!!gosciu oszust,tzn Mazur oklamuje ludzi i ich wykorzystuje jeszcze raz oszust oszust i wykorzystywacz!!!smieszna stawka godzinowa 12zl nagodzine!!!ta firma zatrzymala sie w miejscu!!nie chodzcie tam do pracy!!przestrzegam przed praca u pana (usunięte przez administratora)!!!

Janusz
@maciek

Jak to nie miał wypadku? Miał i to nie jeden. Poszukaj dokładniej.

R
@maciek

Maciek narzekasz a byłes u niego prosic o prace i wrocic chciałes ,a twoja gadka to Panie januszu jak najwiecej godzin.Mazur był kiedyś w miare normalny tylko cymbały ktore sie godziły na wszystko ich chciały żeby Janusz tyłko ich klepał po plecach drwiły z ludzi za i plecami oczerniali.To pracownicy zepsuli Mazura wchodzac mu coraz głebiej w d...pe.Normalni pracodawcy też istnieją tylko trzeba coś sobą reprezentować i siebie szanować żeby u nich pracować i żeby oni szanowali ciebie.Ja szukałem pracy miesiąc ,szefa mam ok ,nie ma sledzenia dlaczego tak długo i dlaczego pan tędy jechał a nie inaczej,a za miesiace zimowe gdzie jazdy mało bo to firma co sprzedaje dachy ,za 120 godzin tzn grudz stycz luty zarabiałem min pesje to zn 2300 zł na mieciac w okr letnich pracuje 9 żasko 10 godz diennie i zarabiam dużo wiecej soboty wolne .prawo jazdy c pozdrawiam mądrych R

R
@maciek

Wypadek Smiertelny Był a janusz obiecał podnieść swoim pupilom o 1 zł stawke godzinową stawke [tylko jednemu człowiekowi nie zaproponował bo to był odmieniec] zeby wrazie co łgali o systemie i godz pracy,oni sie zgodzili ale januszek i ich wykiwał cymbałow a oni sie nie upominali woleli poklepywanie po pleckach .

xxx2014

Firma krzak,z tymi godzinami to prawda,całe szczęście że jeszcze nikt nie miał wypadku, niewolnicza praca za grosze.Taka firmą powinna zając sie inspekcja pracy.OSTRZEGAM!!! przed pracą u Pana Mazura,dorabia się na krzywdzie innych

Kris

Pracowalem w tej firmie przez miesiąc.i o miesiąc za dlugo !!!Stawka 10zl na godzinę he he!!!tu się jeździ busem np wyjeżdża się z Warszawy o 12 w nocy jedzie do Szczecina tam pracuje się do 16 i jeszcze trzeba wrócić tego dnia do Warszawy!to wychodzi jakieś 20h pracy!!!i każe przyjść następnego dnia na 7rano (usunięte przez administratora) to jest palant którego juz dawno powinno zamknąć on oszukuje ludzi nie płaci nadgodzin gdzie jest inspekcja pracy!!!ludzie tam w miesiącu robią dwa miesiące!!!o on jeszcze. Się znęca nad ludźmi jak się nie podoba to proszę się zwolni(usunięte przez administratora)!z ludźmi robi umowę o prace na rozliczenie dwu miesięczne!!żeby mieć przykrywkę!wożą przeładowane samochody!!po maxie!! Jeśli to czyta inspekcja pracy to powinni się wziasc za firmę i za tego człowieka!!!

lolo

W firmie mozna zarobic ale szef to jakies nieporozumienie [usunięte przez admina]e!!!robi sie tam kolosalne nadgodziny i nikt z tym nic nie robi

Zostaw merytoryczną opinię o Fart Janusz Mazur - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fart Janusz Mazur?

Kandydaci do pracy w Fart Janusz Mazur napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fart Janusz Mazur