Opinie o Corten Medic w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Corten Medic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Corten Medic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corten Medic w Warszawa

Patrycja

@maja @Jarosław a możecie napisać dlaczego? Takie ogólniki zbyt wiele nie mówią, a jednak zainteresowani pracą w Corten Medic chcieliby wiedzieć powód odradzania im aplikacji. Czy to są te same powody, co są niżej napisane czy coś jeszcze nie podobało się w Wam w firmie.

Jarosław

Nie polecam firmy(usunięte przez administratora)

maja

nie polecam tam pracy- (usunięte przez administratora)

Patrycja

@roco a może ta umowa zlecenie miała być tylko na okres próbny? Tak samo z wynagrodzeniem. Możliwe, że to była początkowa stawka a potem doszłaby do tego np. premia? A na jakie stanowisko była ta najniższa krajowa?

Koordynator Biura

Bezpośrednio u prezesa. Trwała półtorej godziny, prezes kilkukrotnie wychodził. Wiele razy moja cierpliwość została wystawiona na próbę. Mało profesjonalnie.

Doświadczenie. Umiejętności. Znajomość branży.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
roco

miala być umowa o prace - jak w oferice, ale na rozmowie zmieniono na umowe zlecenie - pracy nie podjąłem

3w

za 2700zł.być odpowiedzialnym za kadry, za ludzi, sprawozdania, raporty??? chyba pan szef jest niepoważny, nie za taką kasę, to w Tesco daja na rekrutację (3900)

@3w

roco

CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA Warszawa nie polecam tego pracodawcy - praca najlepiej za najniższą krajową, bo niższej już nie może dać - odpowiedzialna praca za śmieszne pieniądze

King

Wtajcie, czy ktoś może napisać jak tam pracuje się na stanowisku menedżera centrum lub koordynatora i jakie są zarobki?

@King

CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA Warszawa nie polecam tego pracodawcy - praca najlepiej za najniższą krajową bo niższej nie może już dać

Osiol

Witaj. mam pytanie do ciebie czy mówisz o współpracy jako personel medyczny czy jako inny np. managerski? będę wdzięczny za odpowiedź ponieważ wkrótce mam u nich rozmowę i twoja opinia mnie zastanowiła...

Patrycja

@Bf co masz na myśli pisząc bałagan? Jest to opinia pracownika czy pacjenta? Teraz jest sporo ofert pracy http://www.cortenmedic.pl/kariera/oferty-pracy/ dlatego ważne, żeby wiedzieć co takie opinie mają na myśli.

Bf

Krótko i zwięźle - jeden wielki bałagan. Przychodnia to wielka pomyłka. NIE polecam!

Mila

Byłam na rekrutacji w Centrum. Dla ambitnych, zdolnych, wykształconych szkoda czasu. Praca na koordyantora za śmieszne pieniądze. Prezes wstydził by się proponować takie stawki. Nic dziwnego, że ogłoszenie zamieszczone jest już od stycznia 2016 r. i brak chętnych. Odradzam szkoda czasu na tak niepoważne traktowanie ludzi. Jest wiele firm, które docenią ludzi z doświadczeniem i ambicjami.

df

@King a to u nich teraz jest prowadzona w firmie jakas rekrtuacja? nic mi bynajmniej na ten temat nie wiadomo jak coś wiesz to podziel się tutaj proszę z innymi tymi wiadomościami ludzie będą wdzięczni

Była pracownica

Z ciekawości zaglądam na profile byłych pracodawców co jakiś czas i śmieszy mnie, że zarówno mój wpis jak i inne niewygodne znikają ;) Ten portal niestety nie jest już wiarygodny skoro pracodawca może sobie wykupić tu profil i zarządzać jego treścią usuwając negatywne opinie.

pietrowin

"standart" i wszystko jasne..... W Radomiu pewnie takie są "standarTy":)

lili

Jestem ciekawa drodzy niezadowoleni, jak by było gdybyście, To wy prowadzili własną firmę. Wszędzie dobrze gdzie nas niema, a pracowałam w tej firmie......................

mimi

Ewa, wyluzuj.

mimi

byłam tam na Dunikowskiego na rozmowie do HR- wszystko się zgadza, a ponadto jakaś baba darła się na korytarzu na kogoś, że nie dopilnowała przeglądu i zapisów w dokumentach, szok! Propopnował mi robotę za 2700 brutto. Uważajcie!

krawiecki

"Ciekawy",nie warto wyciągać armaty na wrony...... dziewczyny, zazdrość szkodzi i jesteście ambasadorami marki

ciekawy

gdzie na przykład można poczytać o tej firmie, na jakich stronach? Szukałem wszędzie i tylko różne stare informacje

Zostaw merytoryczną opinię o Corten Medic - Warszawa

• Jak się pracuje w Corten Medic?

Zobacz opinie na temat firmy Corten Medic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corten Medic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 34 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Corten Medic?

Kandydaci do pracy w Corten Medic napisali 64 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Corten Medic