Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

:) hmm

Fajna firma,miło się pracuje pod warunkiem,że chodzisz tam pracować a nie zajmować się plotkami i innymi pierdołami. Praca praca to będzie się tam każdemu podobało.pozdrawiam i życzę powodzenia

Riczi
@:) hmm

????

Kobong

Witam W piątek mam rekrutacjie Na jaki dział i do kogo starać się trawić BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ, CZY TO PRAWDA ZE W KONGSBERG PIKUTKOWO Z JEDNA PRACUJACA SOBOTA W MIESIACA MOZNA I ZARABIA SIE NIE MNIEJ NIZ 1900ZL ??

Ann
@Kobong

Tak to prawda z jedną sobotą pracującą zarabia sie około 2000.

Wos
@Kobong

Daj sobie spokój z tym zakładem. Teraz to praca non stop. Wszystkie weekendy za 100% i tłumaczenie czemu nie przychodzisz. Oszukują na pensjachi obiecują pemie a potem koniec miesiąca i jej nie masz , nawet nie wiadomo czemu. Zabierają wszystkim. Szukaj gdzieś indziej będziesz zdrowyszy. Tu ludzie mdleją bo brak tlenu i ołów w powietrzu. ...brak słów co za hała

@Kobong

I zwolnia Cie bez powodu za miesiąc. Nie Polecam tej firmy. Po co zatrudniają ludzi jak po tem zwolniaja

Ona
@Kobong

Jak masz w miesiacu 22 dni robocze.

NN
@Kobong

Można zarobić 2 tysie, można i więcej. Robota nie jest ciężka - jest monotonna. Jak lubisz monotonne, powtarzalne czynności, to się nie zamęczysz. To fakt, że kierownictwo i liderzy oczekują od ludzi pracy w nadgodzinach, ale masz prawo odmówić - choć są liderzy, którzy po jednym "nie" i tak będą dalej naciskać. Nie tyle zwalniają, co nie przedłużają umów. Z tego, co sama zaobserwowałam-ludziom, którzy często są na zwolnieniu, plus nie bywają w robocie w soboty, przynajmniej w tę jedną w miesiącu. To nie jest reguła, są tacy, co ich częściej w robocie nie ma, niż są, i dalej pracują. Duża presja, dużo nacisków, oczekiwania, którym nie sposób sprostać i kierownicy, którzy sposobem traktowania pracowników psują atmosferę. Jak ktoś ma na to wywalone, to się tutaj odnajdzie.

Error 302
@Kobong

Szerokim łukiem omijaj zmiane Liderki E.. jeżeli masz ochote pracowac w milej atmosferze !

Znajoma

Jak się nie nadajesz do pracy na produkcji to się nie dziw że zwalniają

Lider
@Kobong

Wypłata stanowiąca pół pomocy socjalnej dla upośledzonego Syryjczyka w Niemczech. Za tyle to pracuje jedynie patologia ze Żbikowa. Alkoholicy i narkomani.

AK
@Ann

W WIKA też nie jest inaczej a soboty to wyjątek może coś wpadnie 4 w roku...i oczywiście wybrane zmiany... Ogólnie nie polecam tam pracy pomimo takich super opinii typu super socjal "sroty pierdoty " w rzeczywistości jest dużo inaczej...tak więc jeśli ktoś ma zamiar przenieść się do Wiki STANOWCZO NIE POLECAM!!!!!

@AK

Pracowalam w vice i rowniez nie polecam!

Ela

To prawda że na matach można zarobić w pikutkowie 3500? A Co najmniej podobno mają 2500 do ręki? Bez wysiłku

a
@Ela

Za ponad 200 godzin to 2500 wyjdzie, ale żeby więcej niż 3000 wyciągnąć to już po rodzinie albo układy

Gertruda
@Ela

Zarobisz te kwoty,z tym że brutto.

Ania@
@a

Czyli 3000 PLN jest jakoś jednak możliwe? Czy ktoś może ma wiedzę jakie są (czy są) poza płacowe bonusy, które oferuje ta firma? Czy są dodatkowe szkolenia, wyjazdy integracyjne albo dofinansowania do wyjazdów dla pracowników, coś dla dzieci? Ktoś może brał udział w tego typu wydarzeniach? Jak wygląda dodatkowa, prywatna, oczywiście płatna opieka medyczna? Moze jakieś inne dodatki? Będę wdzięczna za informację

Maciek
@Ela

Ci co sie opierdalaja i nic nie robia a do tego wchodza w tylek innym to moze tyle zarabiaja niech sie wezma do roboty lenie smierdzace bo co dobrze potrafia robic w tym zakladzie to obrabiac (usunięte przez administratora) innym pracownikom ktorzy pracuja na tych nierobow

Ela
@Maciek

Ale za 1 i 2 maja 500 zł wpadnie więc źle (usunięte przez administratora)

Wojtek
@Ela

Na jakim dziale dają dodatkowo 500 zł?

Qba
@Wojtek

Przecież dostaniemy wszyscy za pracę 1 i 2 maja którzy się zapisali pikutkowo. Co wy narzekacie idzie zarobić w tej firmie.

JimiMorrison

Człowieku dowiedz się lepiej

zna życie

co można sądzić o liderze ....? co tam lider mówcie o działach np.. aircell najgorszy dział jaki może być nie wyrabiający się wiecznie brakuje poduszek na regałach itd tam jest bardzo słaba atmosfera i ludzie nie do życia dno... Jak się czujecie po podwyżkach od rudego te symboliczne 10 gr. Podwyżki by się znalazły moment ale 3/4 biura na zbity pysk inżynierów i jakościowców a na dodatek ukraine

Rudy
@zna życie

No właśnie piszcie działami co i jak

Gh
@zna życie

Masz rację najgorsza zmiana B (usunięte przez administratora)

pitu patu
@zna życie

ciagle brakuje poduszek bo ludzie zamist pracowac to sie lenia i na doddatek nadgodziny maja w sobote za te lenistwo. Moze nowy pan dyrektor zainteresuje sie praca na tym dziale. (usunięte przez administratora). Sama ciagle przesiaduje pod wiata na papierosie albo na plotach . Zreszta plotki to jest specjalnosc Zero dyscypliny na jej zmianie. Ludzie robia co chca. Spaceruja sobie na stołoweczke po kanapeczki kiedy tylko chca. Jedza przy maszynach a ktos inny musi za nich zasuwac kiedy oni konsumuja. Do toalety co pol godziny na papieroska.(usunięte przez administratora) Po za tym prace konczy sie wczesnie. Nikt tam do konca nie pracuje bo przeciez towarzystwo juz za 5 minut przed koncem zmiany stoii przy bramce. Wiec nie rozumiem tej prestensji o brak poduszek.

Miszczu89
@pitu patu

Przyjdz na Aircelle i powiedz to w twarz . Zapraszamy was na jeden dzień Produkcji . Sam/Sama pewnie jarasz pety po kiblach najlepiej obrzucić kogos błotem . Żal (usunięte przez administratora) sciska o nadgodziny haha . Za 5 pod bramka no spoko kamery nie widza tego prawda . Pracuje 5 lat na Aircellach i dla mnie ludzie spoko atmosfera też. Niestety wszystkich nie da sie uszczesliwic . zawsze trafi sie jakis odmieniec. Szkoda gadać.

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Adr

Na 3 zmiany za 1800 to ja tam mogę sobie przychodzić i na telefonie grać. Na miejscu we Włocławku tyle oferują prywaciarze na 1 zmianę. Nic dziwnego że ciągle brakuje ludzi, i będzie brakowało bo nikt nie jest głupi i nie przyjdzie za półdarmo marnować życia prywatnego żeby potem wegetować za 1800, tłumaczyć się dlaczego w sobotę nie przyjdę? A kim oni są żeby pytać o życie prywatne, pracując w Kongsberg człowiek niema żadnych predyspozycji do rozwoju osobistego. Praca, praca, praca a gdzie w tym wszystkim pracownik?

Nela :*

Zmiana B - sinusów .Najlepsza i najbardziej zgrana brygada z jakąkolwiek pracowałam .Buziaczki ???? Lubię atmosferę w Kongsberg Automotive za: Super zmana B Sinusy

Ed
@Nela :*

Przyjdź na ercelle nie będziesz mieć tak dobrego zdania o zmianie B

Gh
@Ed

Bądź przygotowany psychicznie najgorsza zmiana uważaj na 3 dziewczyny

Co sądzicie o liderce Paulinie S. Z aircell?,

Sb

Kierdruta będzie miała sprawę w sądzie o mobing.

Jimi Jimi

Atmosfera spoko Moje sugestie dla Kongsberg Automotive: Mniej Persji ze strony kierownictwa Lubię atmosferę w Kongsberg Automotive za: Atmosfera

Ulalaaaaa

Ulala tyle dajesz ? Haha nie jestem straszny tylko wymagający...

A co sadzicie o pracownikach white collar(biorowych)?

Pati12

Najlepsza jest zmiana E.K Liderka bardzo pracowita i pomocna super babka . Ludzie są mega fajni i sympatyczni i zgrani , chłopacy na laminacji Pl 04 S.R i P.W są chyba najbardziej zabawnymi chłopakami na laminacji z wszystkich zmian ????

Ann
@Pati12

Popieram liderka Ewa jest przesympatyczna i bardzo pomocna. Super kobieta!!!

pracownik konsberga
@Pati12

To prawda najlepsza liderka,bardzo pomocna ,mozna o wszystko zapytać ,wytlumaczy,szkoda że w tej firmie jest mało takich Ewek.

Pracownica z Pikutkowa
@pracownik konsberga

U Beaty na zmianie t ez jest s uper dba o swoich ludzi i zawsze ktos pomoze wytłumaczy na spokojnie co i jak zrobic

Jule
@Pati12

Ewa chyba sama na siebie piszesz pozytyw. Nikt Cię nie lubi bo jesteś wieśniarą na Maxa.

Nela :*

Popieram w 100%

Zazdrosna

Jolanto gumiaki na nogi a nie liderem pieczarki czekaja

Adek

To prawda że nie przedłużają umów nawet osobom które chcą tam pracować i się starają? Podobno przyszłość tam zależy od tego jak bardzo trzymasz palec w (usunięte przez administratora) u brygadzisty.

Abc
@Adek

Idź do kierownika, albo wyżej, jak masz taki problem.

Maciek
@Adek

Przedłużający za to nieroba którzy zamiast pracować uganiaja się za liderami i liderka i. Żal mi takich ludzkich. A ci co się staraja i pracują tak jak należy zwalniają po miesiącu bez powodu. Ta firma jest patologiczna tak samo co ludzie tam pracujący którzy nie umieją znaleźć normalnej pracy.

Były pracownika

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kierownictwo bo to oni tworzą złą atmosferę

Konhsberg pikutkowo, jeden wielki żyć, pracowałem 10 miesięcy, ludzi traktują jak w jakimś obozie, kierownictwo chodzi i nie można się odezwać do innego pracownika bo zaraz jest że cały czas ktoś rozmawia, ludzie ubezpieczeni są tylko na terenie zakładu poza zakładem nie jest się ubezpieczonym w dodatku nie proponują ubezpieczenia grupowego tylko trzeba się domyśleć, oszukują na wypłacaniu za pracę w sobotę czyli tzw. Setek, kierownictwo zamiast się zająć żeby w zakładzie pracowalo to chodzą tylko i szukają problemów tam gdzie ich nie ma, najlepiej jakby mieli bat i ganiali ludzi.

MD

Byłem na "rozmowie" w firmie, nawet nie przyjmowali pojedynczo tylko wszyscy razem, zebrali nazwiska i to wszystko. Nawet nie wiem na jaki dział proponują mi prace, kierownik otwarcie powiedział że normy będą zwiększane, jakieś obowiązkowe nadgodziny niema czy chcesz czy nie. Byłem zmotywowany żeby tam pracować ale po takiej rozmowie to chyba podziękuje. Jakieś dzwonki porobili jak w zakładach karnych że wyjdziesz do szatni minute przed końcem i cie wyrzucają, no a na stanowisku już musisz być wcześniej :) Co do "obsługi" gości jako przyszłych pracowników firma wygląda fatalnie, iść na rozmowę a nie zobaczyć co będzie się robić i jak wygląda praca to chyba tylko tam tak robią.

jj
@MD

Nie do końca się zgodzę.Zakład jak zakład,nadgodziny są dla chętnych i nikt nikogo nie zmusza/nie chcesz to nie przychodzisz.

Suchy
@jj

Ale jak odmowisz za duzo razy a jestes przez agencje to ci podziekuja czlowieku jak nie znasz firmy nie komentuj

Broda
@Suchy

Dokładnie tak a liderem moga byc osoby zarzywajace dopalacze i amfetaminę młody uczący się człowiek próbuję coś pokazać na siłę ale bez popychaczy ani róż

Ema
@Broda

Co prawda to prawda ale fabryka i tak schodzi na psy nie mając żadnych ambicji a ludzi uważa się za shit

Becia
@Ema

Nie schodzi,bo tam kibel niezły jest Już od poczatku

pracownik konsberga
@jj

Jak nie przychodzisz kilka razy na nadgodziny to cie zwolnia...

Broda
@Becia

Zabierają premie by nagradzać tych co wekeendy przychodzą do pracy.Jak Żyć.!??

Do kierdruty

Art. 161. Pracodawca jest obowiązany udzielić pracownikowi urlopu w tym roku kalendarzowym, w którym pracownik uzyskał do niego prawo. Art. 162. Na wniosek pracownika urlop może być podzielony na części. W takim jednak przypadku co najmniej jedna część wypoczynku powinna trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych.

Ile zarobi osoba na produkcji, bez znajomości ani nadgodzin? Sama podstawa +dodatek nocny.

Szczeryy
@.

Powiem Ci szczerze zależy ile dni w miesiącu pracujących i ile masz Nocek, ale średnio coś około 1900 zł do ręki :)

aplikant

Dzień dobry, jak wygląda praca w dziale technicznym ? jaki jest system pracy? jakich zarobkó można się spodziewać? Z góry dziękuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive