Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Justyna

Szukam transportu na czwartek i piątek na 1 zmianę. Jeździ ktoś z Radziejowa lub przez Radziejów?

Kika

Ludzie proszę powiedzcie ile idzie zarobić na początek?

Malenkaxxx

Witam wszystkich czeka mnie rozmowa o pracę w firmie w Pikutkowie. Ktoś może mi pomóc? Na stanowisko kontroli jakości. Ktoś coś wie ?

Pracownica Pikutkowa
@Malenkaxxx

Jak Ty nic nie wiesz o firmie to lepiej zrezygnuj z tego stanowiska bo my pracownicy nie chcemy już ludzi nie doświadczonych to jakaś masakra co się dzieje ostatnio w firmie te chore pomysły naszych inżynierów i nie poszanowanie pracowników

Emilia
@Pracownica Pikutkowa

Jakie "chore pomysły" mają inżynierowie Kongsberg Automotive? Byłoby świetnie, gdybyś podała jakieś przykłady. Będę wdzięczna za wszystkie informacje na temat pracy w tym miejscu.

Uciekaj
@Malenkaxxx

Nie pakuj się w to (usunięte przez administratora)

kto

Uwaga!!!Na Pl-3 konfidentka!

Mirosław
@kto

Widzę, że znasz firmę Kongsberg Automotive od środka. Może powiesz coś więcej na jej temat? Jaka panuje tam atmosfera, czy pracownicy są dobrze traktowani? Ciekawi mnie też czy osoby bez doświadczenia również są tam mile widziane, a jeśli tak to czy mogą one liczyć na jakieś szkolenia i kursy na start? Napisz proszę coś więcej jeśli wiesz coś na ten temat.

Szymuś
@Mirosław

Jakie szkolenia ? O czym ty marzysz - " przeszkoli " cię trenerka - i dalej radź sobie sam , jak trafisz na fajną ekipę to ci pomogą a jak trafisz na ....

Mirosław
@Szymuś

Twierdzisz że szkolenia nie są na odpowiednim poziomie? To tylko Twoje zdanie czy tę opinię podzielają też inne osoby w firmie? Ciekaw jestem czy możesz mi coś powiedzieć o atmosferze panującej w firmie, daj znać jeśli wiesz coś na ten temat.

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pracowniik

Witam, może zarobki nie są najwyższe ale były takie miesiace gdzie z premiami można było dostać ponad 3 tysiące jako zwykły pracownik, narzekać zawsze sie znajdzie na co jak w każdej firmie, ale jak ktoś narzeka ze za mało zarabia przy takiej pracy, przeważnie lekkiej, moze czasem monotonnej to chyba z nim coś jest nie tak, więc idzcie ludzie do ciężkiej pracy za 200zl wiecej i wtedy się wypowiadajcie.. Brak słów na was

Polak
@Pracowniik

Co ty piszesz człowieku, żeby zarobić 3000 to chyba musiałeś robić cały miesiąc, soboty i niedziele plus 500 zł premii za niechorowanie przez 3 miesiące, nieważne że to jest lekka praca ale trzeba szanować pracownika i dać mu zarobić...

Ulung

Co wy za kwotami operujecie 2300 z nocami i nadgodzinami 4razy w miesiącu mi znów brakuje 200zł złodziejska firma traktują nas jak tanią siłę roboczą A co do niektórych na stołkach patologia

Michu

Jeżeli chodzi o dział s2c b:C to bardzo spoko miło się pracuje a nawet jest się z czego pośmiać jak jest chwila ????pomimo nieraz nie obecności liderki chłopaki też dają radę xd ????????????ogółem miła atmosfera i nie ma chamstwa ???? pordrawiam (usunięte przez administratora)spoko z was osoby zarządzające. Tak trzymać

Szymon
@Michu

Podoba Ci się atmosfera, która panuje obecnie w firmie Kongsberg Automotive. To dobry znak, ponieważ atmosfera to jeden z głównych czynników, które sprawiają, że pracuje się lepiej. Mógłbyś napisać coś o poziomie wynagrodzeń, który obecnie oferowany jest nowo zatrudnionym pracownikom? Ciekawi mnie to.

Rudzielec
@Michu

O ja pracuje tez w brygadzie c. Rzeczywiście jest calkiem spoko. Nasza lidrka też ok. To jest młoda osoba ale konkretna. Szkoda tylko że nie można dobrać odpowiednie osoby na tak zwanego skoczka. Pani(usunięte przez administratora) chyba cos uderzylo do glowy niech wraca na linię. A najfajniejsza osoba na naszej zmianie jest techniczka. Zawsze pomocna konkretna czasami zastanawiam sie skad w niej tyle energii. No u nas rzeczywiście jest spoko. Zmiana c jest najlepsza boja tam jestem.

Ciekawy
@Rudzielec

Rudzielec tam jest dwóch skoczków może troche jaśniej żeby było wiadomo o kogo chodzi...

Rudzielec
@Ciekawy

Bylo calkiem jasno ale niestety operator usunął. Chodzi oczywiście o pania Katarzyne

Ciekawy
@Rudzielec

Hmm znam tą dziewczynę i nie zgodzę się z opinią twoją choć długo tam nie pracuje, wiele razy nam pomogła i w pewien sposób (usunięte przez administratora) uratowała. Powiedz czemu tak myślisz jestem bardzo Ciekawy...

Kika

Czlowieki czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile zarobię na start chcę zmienić pracę bo w obecnej firmie już nie wytrzymuje tylko się zastanawiam czy mi się opłaci czekam na szczere odpowiedzi. POZDRAWIAM

Takisobiepan

Jesli chodzi o firme pod Włoclawkiem. To tam maja problem z wyplacaniem pieniędzy za nadgodziny.... wiele osób jest niezadowolona. Jesli sie to nie wyjaśni to będą mieli problemy ... pozdrawiam i nie polecam

Zuzanna
@Takisobiepan

Jeśli firma Kongsberg Automotive faktycznie ma problem z wypłacaniem swoim pracownikom wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny, to trzeba powiedzieć, iż jest to niepokojące. Należałoby zwrócić się z tym problemem bezpośrednio do Zarządu firmy, a jeśli to nie poskutkuje - udać się do wyżej postawionych instytucji. Muszę jednak dopytać o jedną rzecz: wypowiadasz się, jakbyś był osobą z zewnątrz tej firmy. Jak to zatem jest? Pracujesz w niej?

Lucek
@Zuzanna

A może Twój przełożony źle rozlicza kartę pracy ????

Kubuś
@Takisobiepan

My pracujemy w KA już kupe lat i nigdy nie było problemu z wypłatą wynagrodzenia . Coś zmyślacie albo Wasz przelożony nie umie rozliczyc karty pracy i dlatego jest bałagan

@Kubuś

To dosyć ciekawe stwierdzenie. Może faktycznie jest tak, jak piszesz. Dobrze jednak, iż sam dostajesz należne wynagrodzenie w terminie. A powiedz mi, czy zarobki, jakie osiągasz w Kongsberg Automotive spełniają stawiane przez Ciebie oczekiwania? Jestem bardzo ciekawa, czy jesteś zadowolony z poziomu swoich zarobków.

Pomocna

Jestem pracownikiem tej firmy już jakiś czas, jednak nie potrafię pojąć na jakiej zasadzie wybierani są liderzy. Jeżeli osoba nie mająca praktycznie żadnego doświadczenia,ani pojęcia o produkcji, nie potrafiąca odczytać rysunku, a do tego wulgarna i nie mająca szacunku do nikogo pełni taką funkcję to ja się pytam jak ma być dobrze! Dwóch liderów na zmianie. Po jednym pot leci bo ogarnia wszystko a druga ma to w (usunięte przez administratora) Za te same pieniądze. Założyła białą koszulkę i sądzi że jest Bogiem. Opryskliwa nie pomocna w stosunku do nowych pracowników i w dodatku zastrasza nowych ludzi przychodzących do pracy.Nie sądzę że wie na czym polega bycie liderem to nie tylko wydawanie rozkazów ale także pomoc, niestety nie można nanią liczyć ze srony tej pani. Chętnie donosi na pracowników że niby nic nie robią co jest nie prawdą, a sama co godzine na papierosa wychodzi i gra na telefonie kiedy ludzie za nią robotę wykonują. Mam nadzieję że kierownictwo się ocknie i ogarnie tą sytuację.

X
@Pomocna

Jeżeli jeden zasuwa za dwóch, a drugi nic nie robi, to ten pierwszy jest (usunięte przez administratora). Albo coś się robi wspólnie, albo wcale.

Old
@Pomocna

I co drugi lider nie reaguje na to?

@Pomocna

chyba wiem o kogo chodzi,o liderke z wiązek,dobrze napisane może ktoś się ocknie.

@Pomocna

O kim Wy mówicie? Gdzie tak jest niby?

Przemysław
@Pomocna

Masz rację, osoby na stanowiskach kierowniczych powinny nie tylko zarządzać ludźmi, ale też służyć pomocą i motywować ich do pracy swoją postawą. Niestety piszesz, że tak nie jest. Czy spokojna, merytoryczna rozmowa mogłaby zmienić obopólne nastawienie i poprawić relacje, tak żeby stały się bardziej koleżeńskie? Co tym sądzisz?

Mario

Może ktoś opisać gdzie leży problem w tej firmie? Normy podobno wysokie ale przecież nikt nie będzie biegał. Mało płacą, nie w terminie? Przestrzegają zasad BHP?

Omijac szerokim lukiem

W

Ciągły nabór na produkcje w Pikutkowie. Nie wymagają niczego, sprawdzają tylko czy potrafisz śrubkę wkręcić. Ciągłe podwyższanie norm, pieniądze można powiedzieć śmieszne. Ktoś ma ułożone w głowie to lepiej mu będzie na miejscu nawet na pół etatu i gdzieś jeszcze dorabiać niż tu na 3 zmiany za takie grosze. Na 5 nowych odchodzi 10, taka super firma. Bardzo specyficzne miejsce, jeden wielki układ. Ktoś cały czas siedzi i spaceruje po hali i zostaje przyjęty na stałe bo z tej samej rodziny co kierownik a ktoś się stara ale odmawia ciągłych sobót, mówi własne zdanie i go wyrzucają. W tej firmie trzeba być pajacykiem i najlepiej każdemu przed praca kawę robić żeby tam zostać.

Kiedy praca to zabawa.. ;-)

Nie ten zakład/miejsce pracy to inny/-e. (usunięte przez administratora) :d

Szczera.42

Dzień dobry państwu robiłam w tym zakładzie prawie 3 miesiące to raczej praca dla młodych a co do lidera Krzysztofa to niemogę nic złego na niego powiedzieć bo krótko tam byłam ale poznałam tam 3 panie które 2 z nich nie mają same do siebie wogule szacunku same do siebie i wydawały mi lidera lizusami i fałszywymi osobami jedna z pan starsza a druga pani młoda wmiare niska w okularach przy tych paniach bym się pilnowała jeszcze był tam taki szczupły wysoki pan co mi tłumaczył co jak mam robić ale za dużo wypytywał i sporo chciał wiedzieć a sporo razy widziałam jak latał za liderem i dużo dyskutowali na tego pana szczególnie bym uważała za wiele z nim nie rozmawiała bo pewnie donosi liderowi a co liderów pana Krzysztofa i pani Patryci to nic na te osoby nie moge nic powiedzieć bo nic złego mi nie zrobiły te osoby wiec unikajcie tych 3 osób z tego działu co do pracy to lekka ale w tej branży powinna być trochę lepiej płatna mi się wydaje jeżeli byłam pomocna dla państwa to dobrze do usłyszenia

urzednik
@Szczera.42

Ten zakład to tragedia ,powinna inspekcja pracy tam wpaść i przepytać ludzi ,praca trzy zmianowa i na koniec miesiąca 100zl wiecej niż najnisza krajowa,dlatego tam się już tyle ludzi przewineło w konicu nie będzie kto miał tam pracować,bo nawet z pośredniaka tam ludzie nie chcą iść.pozdrawiam tych co żerują na nas biednych pracownikach .

Kolega
@Szczera.42

Dziwne ze liderów z wiązki i LM znasz imiona a ludzi co to ci tłumaczyli nie znasz tylko wizerunek pamiętasz. Widać że jesteś koleżanką liderów bo Pan Krzysztof i Pani Patrycja się akurat kumpluja.

pracownik konsberga

to prawda,mądrze i spostrzegawczo napisałeś.

NN

szczera prawda ,liderka p...z wiązek to taki wapir ,dziury nie zrobi a krew wypije ,gołym okiem można zauważyć jak traktuje ludzi nie równo ,jednych faworyzuje a innych (usunięte przez administratora),ale to tak jest jak się ze wsi zerwie i dorwie do rządzenia hehe

Nikosi
@Szczera.42

Lepszy byl to odeslali go i zrobili kiero po szkole zasadniczej

Bobas
@pracownik konsberga

Cieszę się że ktoś popiera moja opinie. Ludzie pracujący odchodzą i zostają sieroty którymi można manipulować. Ale spokojnie karma wraca i ktoś kiedyś doniesie ba nawet nagra jakie świnie podkładka liderka P.. Swoim praciwnikom

@Bobas

czemu ludzie odchodzą w firmy? co jest tego powodem?

Bobas
@Tomek

Powedem jest to że źle traktują ludzi przyjmują każdego nie ma znaczenia wykształcenie. Ciągle naciski i presja za psie pieniądze plotki jak nigdzie. Jednym słowem kwas.

Znajoma
@Bobas

To żeś napisał o wykształceniu Ty jakbyś miał studia wyższe to byś poszedł na produkcję?,nie sądzę bo ja nie wiec nie dziw się że bez wykształcenia przyjmują

NN
@Bobas

Po co wykształcony pracownik do pracy na hali produkcyjnej? Nie trzeba mieć dyplomu, żeby ogarnąć swoje obowiązki.

Wos
@Bobas

Tu bardzo się zgadzam i piszesz wielka prawdę a ten co broni to musi dobrze d...e lizac liderowi. Może dostaje prezenty? Tak jak taka jedna od linii....

Lider
@Szczera.42

Ale patologię tam zatrudniają. 11 linijek tekstu bez żadnego znaku interpunkcyjnego. Poziom umysłowy czwartoklasisty.

Zofia

Takie komentarze nie powinny pojawiać się na forum GoWork.pl - wymieniamy się tutaj rzetelnymi, konkretnymi opiniami na temat pracodawców, a nie komentarzami o osobach pracujących w danej firmie. Skoro, jak na to wskazuje Twój nick, pracowałeś w Kongsberg Automotive, to napisz proszę, jak oceniasz tego pracodawcę w porównaniu z innymi firmami tego typu na rynku? Jeśli oczywiście możesz.

Małys

Tak w sumie to pracuje koło roku w tej firmie i jest Oki xd przeczytaszy opinie to w sumie myślałem ktoś pisze o innej firmie. Za taką pracę i ilość godzin to moim zdaniem dobry zarobek o ile ktoś łapie nadgodziny. Jeżeli chodzi o dział s2c to jestem zadowolony i nawet uważam że kierowniczka którą tak nienawidzą jest wyrozumiała i wporzadku o ile ktoś nie sobie w ch*j*nie lecie moja opinia jest najbardziej na plus :)

Jasio
@Małys

Zgadzam się z twoją opinią. Robotą jest spoko , kierowniczka to super kobitka. Leaderka chociaż czasem krzyknie też super. I bajkowo. O nie nie jest bajkowo. Bardzo często brak pomocy. Trenerki super jak mogą tak pomagają no i mi lismy super kobiitke technika jakości i jak tam to się mówi. Co prawda była u nas tylko na rana zmiany ale zawsze gotowa do pomocy , a teraz mamy jakąś nic nie umiejąca paniusi3 która na prośbę o pomoc odpowiada że ona nie jest od tego. I koniec bajki. A było tak kolorowo. I chociaż może ktoś ma inne zdanie i nie lubi pani A... To musi przyznać że chyba lubi swoją robotę i dzieli się tym z innymi.

Kotecek

Skąd ty o tym wiesz ??

Gertruda

Jak lubią.

Lidia

Wypowiadasz się na forum publicznym. Według regulaminu niedozwolone jest opisywanie konkretnych osób, w tym podawanie ich inicjałów: https://www.gowork.pl/regulamin Komentarze, które naruszają regulamin mogą zostać usunięte. Jeśli pracujesz w Kongsberg Automotive to napisz proszę jak oceniasz pracę w tej firmie nie opisując przy tym innych pracowników.

Motylek
@Gertruda

Widzę że jesteś nowoczesną osobą więc życzę Twijemu partnerowi takich samych doznań

Zofia
@Motylek

W ogóle nie jest jasne, do czego należałoby odnieść Twój powyższy wpis. Ale może pozostawmy już tę kwestię. Sugeruję, żebyś skupiła się raczej na wyrażaniu opinii na temat specyfiki pracy w Kongsberg Automotive. Myślę, iż niektóre osoby poważnie rozważają aplikowanie do tej firmy i dlatego chciałyby uzyskać kilka ważnych informacji. Zdradź nam na przykład, czy przed właściwym przystąpieniem do pracy można liczyć na jakieś szkolenia przygotowujące?

Wiedźmin

(usunięte przez administratora)powinienen być wyżej niż lider bo robi braki sprawdza błędy i i jest w miarę spox

Magmich

S2c (C) osoba która jest pod liderem decyduje kto ma się przezbrojic to jest chore i jeszcze usuwa awarię z LU Jak się dostałeś po trupach do celu To albo lider albo warsztat mam nadzieję że twoje umiejętności kiedyś cię zawiodą i wylecisz pozdr S2c

Ola

Cześć wszystkim jak to jest z tym ołowiem w pikutkowie?

Mariusz
@Ola

Mógłbyś zagłębić w temat pozostałych czytelników wątku i napisać, o co dokładnie zapytałeś? Twoje pytanie pasuje mi pod kątek warunków pracy, które panują w firmie Kongsberg Automotive, jednak mimo wszystko wolałbym, abyś sprecyzował swoją wypowiedź. Zachęcam do aktywnej dyskusji.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive