Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Oliwier

To jest istny bajzel rządzą jak chcą gdzie ci pracownicy co im słoma z butów wystaje tylko kierownicy liderzy itd.samozwanczy robinchudy :wiesz hela ty teraz rzadzisz bo ja idę na urlop a ta rzadzaca to właśnie zwykły robol i poniża ludzi a oni mają rację że się buntują no bo jak tak można? Brak wychowania ludzie (usunięte przez administratora) z tamtad jak najszybciej to zwykly kolców. ...

Elżbieta
@Oliwier

ale co tam się konkretnie dzieje ? Co robią liderzy/liderki ? Moge prosić o konkretne przykłady chce iść tam do pracy i robię rozeznanie i widzę jakieś wpisy o ludziach co tam pracują a nie ma konkretów... na każdej produkcji jest ciężko i ludzie wymagają ale o Konsbergu strasznie źle piszą ludzie...

Jestem za,bo pracowałam tam ,załamka ..już lepsza chłodnia w włocławku

ADA
@Oliwier

Masz rację. Najlepsi są Ci,którzy zupę liżą swojemu koledze obok maszyny i na lidera gadają najgorsze rzeczy...potem latają za nim i jemu zupę liżą nie pamiętając co komu się mówiło hehe jak patrzę na takie osoby to z żydzi byli bardziej honorowi!!!

Czy są jeszcze delegacje z Pruszkowa do brzescia?

SOBOTA30

CZYLI JAK TO WKONCU WYGLADA Z TYMI ZAROBKAMI??? ZARABIA SIE NAJNIZA KRAJOWA? CZY 1900ZL NA REKE NETTO Z JEDNA SOBOTA W MIESIECU?? PROSZE O RZETELNA ODPOWIEDZ PONIEWAZ JUTRO MAM ROZMOWE REKRUTACYJNA W KONGSBERG . BARDZO PROSZE O RZETELNA ODPOWIEDZ.

Dudu
@SOBOTA30

13.70 brutto za h czyli około 10 zl netto plus 80-100 dodatku za nocki do tego sobota dla wybranych płatna 100% czyli ten 1900 wychodzi

SOBOTA 30
@Dudu

DZIEKI DUDU ZA ELOKWENTNE WYJASNIENIE BEZ SCIEMY. POZDRAWIAM

@SOBOTA30

13.70 na agencji.To sobie policz.

@ja

nocki plus 90, sobota plus 109, za godzine pracy wychodzi 10 zł bez groszy, czyli jakieś 1800 na czysto

@Dudu

Nie 10 zł tylko 9,75 netto. Tak 13,70zl to tylko tyle. 14,50 jest to 10,37 zł taka mała podpowiedź. Idź zobaczysz jak jest.

@anonymous

Dodatek nocny Jest to 20 %. Czyli 5 dni po 8 godz = 40 x 9,75+20%.Jak w przedszkolu.

@Wściekły Roman

oh dobrze Romek, że zwróciłeś uwagę o to 9 złotych, które akurat wypełnia dodatek za pranie no bo ludzie jak przedszkolaki. Jedyny madry i dorosły jestes. Taki matematyk z Ciebie. bravo. Podziwiam Pana, Panie Romanie. Wykłada Pan na uniwersytecie? Chce koniecznie korepetycje Romek!

@Wściekły Roman

Możesz dostać Korki w domu.

Agnes89

Potrzebuje kontakt do osob z Lubienia Kujawskiego, ktore dojezdzaja autem do pracy, szukam transportu, zaczynam 22.10,pozdrawiam

krzyś
@Agnes89

TO TY NA PALIWO NIE ZAROBISZ HEHE

Agnes89
@krzyś

Heh.. To trzeba bedzie swinke-skarbonke robic x) Ale na powaznie... Kto jest z Lubienia I pracuje w Brzesciu Kujawskim?

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Fergi

Witam . Czy ktoś wie jak pracuje się na magazynie,jakie zarobki.

Agiel

No niestety, ale pisanie na ludzi lenie czy nygusy to jest wręcz żenujące większość pracowników bardzo ciężko pracuje stoją po 8 h w okropnych niewygodnych buciorach, boli kark kręgosłup i ręce. Do tego trzba wyrobić normy dzienne w stresie czy da się radę . Firma nie dba o pracowników pieniążki są wręcz śmieszne, a największą motywacja jest kasa .Nowoczesny zakład więc zapewne każdy myślał że tu zarobi rozwinie się zawodowo.Oczywiście są osoby ,które w ogóle się nie nadają do tej pracy ,więc należałoby docenić pracowników którzy się starają.

@Agiel

Racja. Ale co do butów sie nie zgodzę - są wyjatkowo wygodne, jak na obuwie ochronne

Lala

Ludzie ogarnijcie się jak się nie podoba to siedzieć na zasiłku a nie oczerniac niewinnych ludzi. Liderka Patrycja to odpowiedni człowiek na to stanowisko. Jeszcze nie słyszałm żeby na kogoś krzyczała czy ublizala a trochę tu pracuje jakieś miękkie i ciepłe osoby tu piszą no może jeszcze naskarzyc mamusi. Dziewczyna jest konkretna ma wiedze. Zawsze pomoże. A to że ktoś ją oczernia to tylko zazdrość pustaków którym nie chce się pracować. Zamiast pisać i oczerniac na forum bardzo proszę mówić w twarz tchórze.

Kolega
@Lala

W każdej plotce jest trochę prawdy, najlepsi są ci o których się nie pisze,,, pozytywy tu piszą osoby same na siebie a negatywy ci którym ktoś zszedł za skórę niestety

@Kolega

Żeby nie było osoba o nicku Nitka to pisalam ja osoba która z nią pracuje czyli Anita Kijewska. I smiesza mnie te wpisy że lider sam o sobie pisze.

Lala
@Kolega

Nie sądzę że pozytywy piszą sami na siebie. Ja wyrażam swoje zdanie na temat liderki (usunięte przez administratora) pracuje z tą dziewczyną i uważam że jest odpowiednia osoba a negatywy na nią piszą osoby niezaradne życiowo

masz racje ..pozdrawiam

Kaśka
@Lala

ślepa i głucha widocznie jesteś,odpowiednia osoba to jest ,ale chyba do tego by zniechęcać ludzi do pracy,to najlepiej jej wychodzi i powiem ci że w tym to najlepsza jest hehe.

@Kaśka

No jak komus nie chce sie pracować, nie przyklada się do pracy to sorry BARDZO ale mnie tez by nerwy puscily! Przyszla dziewczyna do pracy i tlumaczymy jej grupą (bo trenerów malo to z polecenia lidera pomagamy) co i jak ma robic to nos do gory zadarty , najmadrzejsza na wszystko ale nie robi tak jak powinna! I dziwicie sie liderom i innym operatorom ze puszczaja nerwy? Sami weźcie sie za robote a nie za ocenianie innych!

Seba

Pracowałem tam 7 miesięcy, powiem krótko, gorszych ludzi nie spotkałem przez 40 lat jak tam, (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) mało kasy a norma często większa niż na akordzie. 8 godzin po nocach i wieczorach za 2200 zł netto. Idealna koncepcja nowoczesnego więzienia i (usunięte przez administratora) już u nas w Pruszkowie ... Moje sugestie dla Kongsberg Automotive: docenić wreszcie ludzi >>pracowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: jest zbyt zła atmosfera wszędzie, według mnie nic tu się nie da zmienić

NN

Pracowałam parę miesięcy, nie polecam Najniższa krajowa, liderzy z kijem w..., ciągle poganianie, brak szacunku. Straszenie pracowników, ogólne traktowanie ich jak dzieci w przedszkolu, trenerzy dno, niczego nie nauczą, bo nigdy ich nie ma, audyty na których nagrywają pracowników, bajki o tym, że można zmienić stanowisko-jak trafisz na linie to za chiny cię nie zmienią, konfidenci jak wszędzie, trzeba uważać komu i co się mówi, dyrektor typowy dupek co wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma, ciągle robisz za mało, jak zrobisz normę to i tak nikt cię nie pochwali, pieją o bhp a dach przecieka w 20 miejscach, brak odpowiedniego przeszkolenia, zapytasz, poprosisz - każdy po kolei cie oleje. Księżniczki z Pruszkowa, jak przyjadą to głowa pęka, jedna mądrzejsza od drugiej, ich złote rady i nos zadarty aż do gwiazd, wykanczają nerwowo Z życia wziete: w maszynie skończyła się cyna, zastępca lidera oburzony że pracownice nie umieją sobie zmienić, jak się okazało sama też nie umiała, lider też nie umiał, mechanik też nie... Umiała dopiero Pani, która pracowała, jak w zegarku, ale nie mogła doprosic się o umowę na kongsberg. I NAJGORSZA rzecz: SRADECCO. Dno i wodorosty,co miesiąc jakiejś 1/3 pracowników nie zgadzają się wypłaty. Oczywiście na ich niekorzyść. 4 miesiące tocze batalię o wypłatę nadgodzin. Dzwonię do wszystkich po kolei, że rezygnuję. Opryskliwa (usunięte przez administratora) z kadr wielce zaskoczona. Ekwiwalentu za urlop brak, mimo, że minęły 2 miesiące odkąd tam nie pracuje. Nie wiem czy agencja oszukuje specjalnie, czy po prostu pracują tam ułomne osoby. Ale żeby nie było, są też plusy w KA: ludzie, serio bardzo pomocni, jak czegoś nie umiesz pomogą, poświęcą swój czas, mimo, że mają swoje normy. Można zawrzeć fajne znajomości, automaty i żetony na kawę to też miły gest w stronę pracownika, praca sama w sobie jest ok, nie jest ciężka, nawet przyjemna, kierownik produkcji B. konkretny, pomocny, podchodzi do wszystkich z szacunkiem i do tego przystojny..., dojazd do zakładu też jest dużym ułatwieniem, łazienki są czyste, dostaje się komplet ubrań do pracy. Podsumowując firma miała potencjał, ale złe zarządzanie, sprawiło, że to typowy zakład gdzie pracownik jest nikim.

@NN

Ten miły i kulturalny kierownik produkcji niebawem odchodzi. Zastąpi go jakaś kobita.

@NN

o nie.. chociaż mnie to nie dziwi, za dobry był do tej firmy. Szkoda tylko pracowników, bo tylko do Niego można się było zgłosić z pytaniem czy problemem ;/

@NN

A i za 8h w sobote zapłacili mi w końcu 109 zł, ale za to odjęli mi 2 przepracowane dni, wiec to nie koniec walki o włsne pieniądze z Adecco

była pracownica konsberga
@NN

bardzo madrze napisane ,szczera prawda ,też pracowałam tam i nic dobrego nie mogę napisac ,bardzo mi zależało na tej pracy ,ale zdrowie ważniejsze,ile można pracować w stresie i pod presją.

Nie polecam. Liderka P..... To chora małolata która drze mordę i poniza pracowników. Ubliza i ma za zero. Jak najdalej od tego zakładu. Ja pracowałam miesiąc i żałuję...

@Anna

A nasza liderka Beata jest super i chyba nikt na nia złego slowa nie napisze nie krzyczy na nikogo z kijem nie stoi a wszyscy na jej zmianie sie staraja pracowac jak najlepiej i wyniki sa Brawo Beata i Ewelina i cala załoga

Rudy
@Pracownica z Pikutkowa

Na naszej zmianie też jest spoko,pełna organizacja, wszystko na czas i lider ok,ale cieszę się że nie jestem u Krzycha bo gościu pusty i nie ogarnia.

pracownik konsberga
@Anna

Wiem o kim piszesz,o liderce z wiązek,małolata myśli ze jest nie zastąpiona i że jest kimś ,a człowiek jest zerem ,dziewucha z wiochy ,dostała się na liderke i panią rżnie ,mysli że ubliżaniem i krzykiem przyciągnie ludzi zakładowi ,szkoda że Jej rodzice nie wpoili szacunku do drugiego człowieka .

@Anna

Popieram ,najgorsza małolata .

Roberto
@Anna

Macie rację, gościu nie powinien tam pracować. Jak czytam wasze komentarze na dywanik i do domu!!! Zero szans,taki pracownik tylko wstyd przynosi.

@Roberto

Wielki szacunek dla ludzi z jajami!!!!!

Młoda
@Pracownica z Pikutkowa

Z tego to słyszałam to właśnie na tej zmianie większość się boi (usunięte przez administratora)o cokolwiek zapytać bo się wydziera, zero pomocy z swej strony dla nowo przyjętych, czy to takie jest super ? Wystarczy nowych zapytać,,,,

@pracownik konsberga

Pracuje tam i jestem na wiązkach z Patrycją i złego słowa nie powiem. Fakt młoda jest Ale jako liderka świetnie daję sobie radę. A jak komuś się nie chce pracować i myśli że opierdalajaniem osiągnie coś to lepiej niech w domu siedzi A nie opinie komuś na forum psuje zamiast prosto w oczy.

@Anna

Nieprawda właśnie. Nasza liderka jest bardzo miła . I po pierwsze nie (drze mordy). Każdy ma z nią świetny kontakt. A jak Tobie się Anno nie podobało to trzeba było się przenieść bądż zwolnić.

@:)

Popieram sama pracuje z Patrycja i jest super liderka zawsze pomoże doradzi A kiedy trzeba zwróci uwagę Ale na tym polega jej praca. Żeby nie było że sama o sobie pisze Patrycja to podaje swoje dane można sprawdzić na fb Anita Kijewska

Pracownica wiązki
@Anna

Aniu ja pracuje z P(usunięte przez administratora)już prawie pół roku i nie wydaje mi się że jest to malolata bo to jest młoda kobieta, chyba nie znasz znaczenia malolata i nie ma mordy tylko buzię świadczy to o twojej kulturze ale co można o tobie powiedzieć skoro pracowałas miesiąc chyba za bardzo się nie przykładalas do pracy ale tak tak to też napewno wina liderke powiem Ci Aniu najpierw oceniaj siebie a później innych.

Beti
@Anna

Ja pracuję 8 miesięcy i do momentu gdy nie zaczęto zatrudniać wszystkich jak leci było okey. Współpraca z lekko ograniczonymi do których trzeba mówić po pięć razy jest trudna, tak więc nie dziwię się (usunięte przez administratora) że czasem powie coś podniesionym tonem bo gdyby na mnie trafiło wylała bym połowę na zbity ryj. Pozdrawiam pracujących i niepracujacych Beti????

@:)

chyba se sama ,ta opinie wystawiłas,hehe

pracownik konsberga
@Nitka

Chyba tobie pomaga,bo nowym nie,niema do nich cierpliwości,a przecież człowiek jak jest tydzień to odrazu nie umie zrobić tak jak ludzie którzy ,pracują dłuzej,najlepiej zapytać nowych..

krzyś
@Nitka

(usunięte przez administratora) hehe

Pracownik Brzescia
@Młoda

Napisz kto sie wydziera???

@Pracownica wiązki

Ja ocene swoja wystawiłam ,właśnie na podstawie doświadczenia,była dla mnie bardzo nie miła,wiec poparłam panią która jej tą opnie wystawiła ,bo tak samo miałam.

planista
@Pracownica z Pikutkowa

Tylko że wasza zmiana robi wszystko,tylko nie według planu.Ale to się skończy.

@Anna

Nie pracowałam na wiazce, ale z tego co wiem kobitki sobie P. chwaliły. Za to najwięcej narzekał leniwe (usunięte przez administratora) które chciały tylko siedzieć i nic nie robić. Na tym dziale, jest za to pełno księżnych ze wsi, co myślą, że są cwane bo kombinują, jak wywinąć się od pracy.

@Młoda

Tak właśnie jest!!!

planista
@Pracownica z Pikutkowa

Wyniki są bo robicie co wam się podoba,a nie według planu.Ale to się skończy.

stASIEK

PODOSZE PYTANIE SOBOTY30 I PROSZE O RZETELNA ODPOWIEDZ PRACOWNIKOW, JAK TO WKONCU JEST, ILE SIE ZARABIA W KONGSBERG PIKUTKOWO??? NAJNIZSZA KRAJOWA CZYLI 1550Z??? CZY 1900ZL Z JEDNA PRACUJACA SOBOTA W MIESIACU?? JUTRO MAM ROZMOWE REKRUTACYJNA W KONGSBERG DLATEGO PROSZE O RZETELNA ODPOWIEDZ

@stASIEK

za sobate płaca sto procent wiecej dlatego z tyg nocek wychodzi sie 1900

SOBOTA30

BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ, CZY TO PRAWDA ZE W KONGSBERG PIKUTKOWO Z JEDNA PRACUJACA SOBOTA W MIESIACA MOZNA I ZARABIA SIE NIE MNIEJ NIZ 1900ZL ??

Pracownik Brzescia

tak to prawda na reke 1900 dostaniesz

Liderka z wiązek(usunięte przez administratora) z pikitkowa/brześcia była najlepszą liderką była konsekwentna stanowcza i praca z nią to była przyjemność miała pozytywne nastawienie do pracy i tworzyła bardzo miłą atmosferę wszyscy byli traktowani na równi i praca z (usunięte przez administratora). Była bezstresowa niestety od momentu w którym jej nie ma nastąpił chaos ...ludzie nie współpracują ze sobą robią się plotki i naprawdę nie przyjemnie się tu pracuje ....Pozdrawiam

Kpl
@anonymous

Prawda Praca z Ania to była przyjemność a tak ja potraktowali.niestety polityka firmy widocznie polega na zwalnianiu osób wyszkolonych

Kongsberg=obóz pracy

Praca dla ludzi którzy lubią być gnebieni, poganiani, zastraszani i wyśmiewani. Nie polecam nawet interesować się pracą tam bo prawdopodobieństwo trafienia na dobrego lidera który potrafi zarządzać ludźmi i ma do nich dobre podejście jest małe. Pracowałem krótko ale na szczescie uciekłem (początek produkcji maty sinus) Normy nie do zrobienia i ciągły stres, lider Sławek zachowuje się tak jakby ktoś zmuszał go do pracy; ignoruje prośby, pytania nie mówiąc już o normalnej rozmowie jak to jest na innych działach u niektórych liderów. Co do samej pracy to nie jest źle ale każdy powinien mieć możliwość wybrania sobie co chce robić bo nie każdy stworzony jest do przydzielonego mu zadania a u mnie tak nie było każda prośba była ignorowana. 0 trenerów pracy uczą pracownicy którzy są tam maksymalnie 5 miesięcy (XD) Jedyna możliwość żeby zostać tam to wchodzenie w tyłek liderowi jak robi to już pewna Jola która "startuje" na liderkę próbując wykazać się kosztem innych ludzi i czepia się o każdą rzecz nawet jeśli nikt tego wcześniej nie nauczyl. Ta praca nie jest warta tych pieniędzy 2 tysiące za ciągły stres i wyrabianie norm z kosmosu. Nikomu nie życzę mieć nad sobą tak bardzo nie nadających się do tego ludzi, podczas mojej pracy odeszło 4 ludzi z 20 pracujących na dziale a byłem tam.naprawde krótko więc o czymś to swiadczy. Jeżeli chcecie tam pracować pogadajcie z kimś kto pracuje tam już jakiś czas i zapytajcie o lidera/liderkę bo są dzialy w których wszystko idzie dobrze, relacje lider-pracownik z czasem wyglądają jak koledzy i wszystko gra. Podczas pracy radzę również nie odzywać się do nikogo ponieważ ilość konfidentów i karierowiczów trzymających palec w tyłku jest ogromna. Może w końcu ktoś weźmie się za tą bandę robaków którzy nagle dostali troszkę władzy i czują się bogami :) Jeżeli przydziela Was do mojego byłego lidera a za nim będzie starsza kobieta trzymająca palec w tyłku to uciekajcie jak najdalej :)

@Kongsberg=obóz pracy

Fajnie kolego się rozpisałeś i wieeeelki plis dla Ciebie.Masz rację, ludzie coniektórzy zaskoczyli na stanowisko np.lidera i ,,wieśniak ,, Pana struga! Lider m.in.Krzysio...założył białą koszulkę...no teraz to pewnie jest żółta hehe nawet nie potrafił do ludzi normalnie podejść i porozmawiać,wytłumaczyć,nie można było na tego człowieka liczyć.Widzę,że więcej osób pisze podobnie na jego temat więc prawda.Jak można trzymać to jeszcze na stanowisku Lidera!!! Skoro Pan Dyrektor zwalnia ludzi to ten człowiek jest do zwolnienia!!!

@Kongsberg=obóz pracy

Pracuję tam trzy miesiące i jakoś nikt nie odszedł ani nie został zwolniony to co piszesz to wierutne kłamstwo a ty nie zwolniłeś się sam tylko zostałeś zwolniony bo dla ciebie ważniejsza była komórka i sms niż praca więc nie zganiaj winy na innych jak ci się pracować nie chciało

PRACOWNIK
@Kongsberg=obóz pracy

Pracuje tam trzy miesiące i jakoś nikt nie odszedł a ty zostałeś zwolniony bo dla ciebie ważniejsza komórka niż praca .Jeśli piszesz to pisz prawde a nie kłamstwa .

ADA
@pracownik

SKORO NIE WIESZ CZY KOGOŚ ZWOLNILI I ZA CO TO NIE PISZ.DOWIEDZ SIĘ BO TO SIĘ DZIEJE U CIEBIE W ZAKŁADZIE I UWAŻAJ BYŚ W PEWNYM MOMENCIE NIE ZASPAŁA I NAWET NIE BEDZIESZ WIEDZIAŁA KIEDY ZWOLNIĄ CIEBIE.

PRACOWNIKKK
@Kongsberg=obóz pracy

Kolego skoro szukałeś w pracy przyjzni i super zabawy to sie przeliczyłeś to nie club. Lider raczej nie przybije ci piątki i nie powie rób co chcesz ,on tez rozlicza sie z wykonanej pracy. Tak ze sory ale miał prawo od Cb wymagać bo z tego co wiem pracowałes a raczej przestałes z telefonem w dłoni 2 mce. I z tego co wiem nie zwolniłes sie sam tylko wyrzucono cie a w ostatgnim dniu błagałes o przeniesienie na inna zmiane gdzie zapewne mogł bys sie dalej obijac. Wracajac do lidera o którym piszesz moze i wymaga ale jest naprawde spoko. Pani która jest typowym skoczkiem pomaga liderowi ogarnac takich nierobów jak Ty. Banda robaków i konfidentów próbowała ci pomoc i dać jakieś wskazówki cos przekazac, nauczyc ale byłes madrzejszy od kazdego. Z działu odeszła jedna osoba a nie 4 dla sprostowania ale wybaczam bo nie raz udowodniłeś ze nie umiesz liczyć. A 2 tys wypłaty to i tak stanowczo za dużo dla osoby która stoi z telefonem w reku 4 godz a kolejne 4 drapie sie po tyłku. Powodzenia w nowej wymarzonej pracy. Moze pracodawca przysle po cb złota karoce i grzecznie poprosi czy moze bys dzis nie popracował z 10 minut. PODSUMOWUJĄC: Ludzie nie chce wam sie pracować to lepiej zostańcie w domu i nie marnujcie czyjegoś czasu na uczenie.

@PRACOWNIKKK

Szczera prawda praca nie jest zła i jak ktos chce pracowac to na 100% da rade sie nauczyc i to nie koniecznie musi go uczyc trener bo w zakładzie tez sa bardzo mile panie które zawsze pomoga i pokaza o co chodzi i ludzie nie bójcie sie pytac tych z troche dluzszym stazem lepiej pytac niz robic zle Ja osobiscie nauczyłam sie pracowac od starszej kolezanki i teraz chetnie pomoge nowym osoba.

@Kongsberg=obóz pracy

czyzby to pisał nasz kuba z lu.....hmmmm jesli to ty to sam sobie jestes winien bo przez 8 godzin pracy pisac smsy a nie pracowac to co ty chciałes teraz mozesz pisac smsy przez 12 godzin na dobe......

SOBOTA30

WITAM, CZY TO PRAWDA ZE W FIRMIE KONGSBERG W PIKUTKOWIE PENSJE WAHAJA SIE OD 1700-1900 ZL NA REKE?? PYTAM BO AGENCJA PRACY ZAPEWNIA O TAKICH ZAROBKACH. PROSZE O ODPOWIEDZ

Anulka
@SOBOTA30

Tak to prawda pracuje już 5 miesiecy i z 1 pracującą sobotą w miesiącu niezeszłam poniżej 2 tysięcy

michoł :)

Witam , macie jakies informacje odnośnie pracy na magazynie w Pikutkowie/Brześć kuj. Warunki , zarobki ?

michoł :)

Koleżanka

Masakra co tu się czyta. A to taka ogólna wskazówka do milszej pracy drodzy Liderzy bo widzę że tu o was nieźle piszą. Musicie wymagać fakt, ale i być dla ludzi pomocnymi, ludzie muszą wiedzieć że muszą was słuchać ale i chcą wiedzieć że będziecie z nimi współpracować i pomagać. Zwracajcie uwagę nie krzycząc a szepcząc, czasami miło poklepac po ramieniu mówiąc że następnym razem będzie lepiej. Dawajcie im wskazówki by ułatwić pracę, trajtujcie wszystkich jednakowo niech inni nie widzą że macie tu dobrych przyjaciół którzy za to mają laby i nie muszą ciężko pracować, bo to innych zniechęca, wszyscy jednakowo powinni być traktowani. Czasami usmiechnijcie się do operatorów, podchodzić powinniście czasami do nowych pytając czy w czymś pomóc, czy wszystko ok. Nie zostawiajcie ich zdanych samych na siebie nie muszą wiedzieć że na was liderzy można liczyć i że jesteście z ludźmi a nie przeciwko. To tak po krótce, chcecie więcej wskazówek to szukajcie mnie na hali,,,

@Koleżanka

Bardzo dobrze opisane. Praca w zespole nie polega na rywalizacji wobec drugiej osoby,tym bardziej że zmiana powinna być jak rodzina. Bardzo ciężko jest tego dokonać. Nowe osoby się uczą,potrzebują pomocy,wsparcia i liczą na zrozumienie.Szkoda tylko,że nie każdy pamięta o tym że też był świeżym pracownikiem,też liczył na pomoc ale także zapomina że gdy już jakimś cudem lub z poparcia objął jakieś stanowisko zaczyna władza mu uważać do głowy. To nie są już czasy jak kiedyś,że człowiek bał się odezwać by go nie zwolniono.Na szczęście są na takie osoby które się zapominają paragrafy. Nie sztuką jest kogoś złapać na błędzie...sztuką jest umieć przyznać się do błędu i powiedzieć magiczne słowo,,przepraszam,,mało jest takich osób,wiele się tego wstydzi, ale są jeszcze takie osoby które mimo wszystko mówią co myślą głośno i za to należy je szanować. Moglibyśmy tu pisać i pisać o tym jak należy się zachowywać podwładnym jak i przełożonym, ale jak w życiu....jest dobro i zło...jest człowiek i gnida. Moim zdaniem każdy może się zmienić jeśli tylko tego chce...więc do dzieła!!!

Pracownica z Pikutkowa

Jestem za dobra atmosfera i zawsze kazdemu pomoge

BYC MOZE PRZYSZLY PRACOWNIK

Witam . MAM KONKRETNE PYTANIE ILE WYCHODZI SIE NA MIESIAC DO REKI W PRACY KONGSBERG AUTOMOTIVE PIKUTKOWO? PROSZE O ODPOWIEDZ

On
@BYC MOZE PRZYSZLY PRACOWNIK

Najniższa krajowa przez pośrednika,a potem niecałą złotówka więcej. Rzuć wszystko i dawaj tam do pracy....szukaj innej,chyba że Ci się nie chce.

Olivia
@BYC MOZE PRZYSZLY PRACOWNIK

Jak popylasz jak głupi z jęzorem do pasa goniąc chore normy to spokojnie 2 tyś wyciągniesz

@On

a pracujesz tam? chodzę od poniedziałku do piątku, zrobie 8 godzin (czasami w sobotę - jak moge) i mam ponad 2 na czysto.. i nie narzekam

Ona
@pracownik

A zwalniają wysyłając smsa.Tylko ukraińcy nietykalni

Praca nie jest ciężka lecz męcząca ciągła monotonia i do tego audyty sprawdzanie pracowników ile robią na jakiś czas śmiech na sali są godziny co uda się zrobić więcej zależy od danego produktu lecz nikt nie wspomni o szkodliwym przecież to wszystko jest na hali

Rudy

Tak...na razie nikt sobie z tego nie robi ale warunki są szkodliwe. Do tego praca w grupie,niektóre osoby nie umieją pracować w takiej formie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive