Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Mike

Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i Marcinek Sz. znika. Brawo zarząd! Długo wam to zajęło. Już współczuję ludziom z Hutchinsona, bo pewnie jego przeszły protektor "gę gę" zrobi tam z niego dyrektora.

Pracownica Kongsberga

I właśnie przez takie opinie dlugo się zastanawiałam czy iść tam do pracy bo wchodząc na tą stronę i to co się naczytałam na temat tej firmy ręce opadają.Ludzie naprawdę wyolbrzymiają to co piszą na temat tej firmy.Obecnie jestem pracownicą tej firmy i nie narzekam puki co a pracuję ponad 2msc.Oczywiscie nie jest to praca dla nygusów typowych (Ferdków) bo do pracy przychodzi się pracować a nie siedzieć z dupą!Liderki pomocne i dbają o swoich pracowników bynajmiej na mojej zmianie nie wiem jak jest na innych.Praca stojąca i siedzącą zależy na jakim dziale się pracuje.

mac
@Pracownica Kongsberga

ha ha ha liderki dbaja o swoich pracowników. chuba o swoja (usunięte przez administratora)

@Pracownica Kongsberga

A dyrektor wstał i zaczął klaskać! Tak tak, praca miód malina, a ludzie to lenie i wolą dawać dzieciom do jedzenia tynk niż pracować. Praca tam jest dno i dlatego narzekaja

pracownik konsberga
@Pracownica Kongsberga

PRACA TAM TO SAMA REWELACJA,WSZYSCY MILI ,POMOCNI HAHAHA JA SIĘ PYTAM NA JAKIM DZIALE? BO PRACUJE 3 MIESIĄCE I NIE MOGĘ TEGO CO PISZESZ DOSTRZEC,LIDERKI POMOCNE HEHEHE A JAK DBAJĄ O CZŁOWIEKA NO NO , ŻE SIĘ MUSISZ O WSZYSTKO PROSIC,ALE DBAJĄ HEHE ,JAK CZYTAM TAKIE OPINIE TO SMIECH MNIE OGARNIA

@pracownik konsberga

Zmiana C jakby ktos pytał jest super na matach sinus

A
@Pracownik Brzescia

Zmiana A jest bardziej super niż zmiana C na matach sinus.

B
@A

Pod jakim względem zmiana a jest bardziej super niż c? Jakaś argumentacja?

pracownica konsberga

pracuje na produkcji i nic dobrego napisac niemoge,wiec ogarnij sie z takimi wywodami

Michu86

Płacą grosze,nawet do kibla iść niemożna. Szybciej i szybciej.. szukajcie pracy gdzie indziej. To tyle co mam do napisania.

Ala
@Michu86

zgadzam sie .

Pracownica

Wydaje mi się że niektóre opinię są bardzo wyolbrzymione.. jeżeli się komuś praca nie podoba albo nie chce pracować to nie należy krytykować.. A firmę tworzą więc można się dogadać zapytać poprosić.. kto pyta nie błądzi..

pracownik konsberga
@Pracownica

To ta napisała na pewno osoba z biura,nie z produkcji hehe

@Pracownica

Zapytaj, poproś nawet 20 razy. I tak Cię zleja cieplym moczem. Pozdrawiam, były pracownik

@Pracownica

Jak jest to Twoja 1.2.czy 3 praca w życiu to siedź i gnij. Do dzisiaszego dnia kto tam był i odszedł napewno nie żałuję kto został zapewne jest bardzo inteligentny albo nie ma na chleb bo prawo jazdy nie nabył albo do emerytury brakuje i jeszcze jedno woli popracować trochę niż w domu siedzieć że starym. Kolego koleżanko jak ja pracowałem w tej firmie to nawet nie widzieliście co to za stwór. Powodzenia

@anonymous

Bo są zdania że pracownik to pionek że da się go zastąpić jak buty, (usunięte przez administratora) " dawaj następne ty jesteś szarym człowiekiem od roboty nie od gadania I narzekania słuchać w ich mniemaniu to tylko głośne gadanie o tym żebyś się czuł doceniony że jesteś ważny w tej firmie i gadanie o tym że budujesz firmę dla siebie. Chyba (usunięte przez administratora) Się tylko na to łapie. Buduje firmę dla siebie to poproszę o akcje firmy udziały a nie nic nie warte słowa puste jak Ludzie je budujące. Narazie jeżdżą do Pruszkowa na szkolenia. W cudzyslowiu Pranie muzgu jak ten młyn usprawnić żeby dał więcej mąki. Da sie jeszcze się zdziwicie. To wasz początek końca. Jeszcze tej Unii Europejskiej Wam się odechce. Oslizgle Korpo przyszło z zachodu. Bleeee jak co walić pytać znam te glizdy na wylot. Podpowiem o tym stworze.

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

EkTom

Jak można być rozgoryczonym "utratą" pracy skoro samemu się ją rzuciło z uśmiechem na ustach?

anna

a ja uważam że jest to szczera prawda co pisza ,ludzie przychodzą a jeszcze szybciej odchodzą ,byłam jedna z takich osób ,i wcale nie żałuję że odeszłam,znalazłam pracę mniej stresującą ,brygadzista jest super ,noi co najważniejsze 150 zł wiecej,niż w pikutkowie,tam nie bedzie dobrze ,do puki nie wpuszczą na hale dobrze pszeszkolonych uczących ,i liderów co mają pomóc a nie drzeć się na człowieka i mówiących ,se poszukaj hehe

Wściekły Roman

Utrata.! Koleś czy ty tam śpisz czy pracujesz. Obudź się to nie sen to Kongsberg. Nie znam tego słowa utrata pracy. Za 1900 zł Miesięcznie to nie będę Du... Lizal jak Lubisz to myj częściej ręce!

pensja

Nie polecam.Nawet o wypłaty trzeba walczyć,bo panie z prószkowa nie potrafią naliczać pensji.

@pensja

Ciekawe czy sobie tak samo naliczaja

EkTom

Brześć. Praca nie jest ciężka, wręcz łatwa. Zależnie od stanowiska stoi sie lub siedzi 8 h. Najwiekszy poblem to organizacja. Pie*dolnik i cyrk itd. Nikt nie powie co i jak masz robić, każdy zgania wszystko na kazdego, liderzy nie znają komponentów, olewają pytanie zgłoszenia i prośby pracowników. Po pierwszym dniu - nocka, bez trenera i pomocy. Do tego papierologia, którą wypełnia pracownik. Trzeba wyrobić chore normy. Każdy ma wszystko w dup*e. Myślą że znależli frajerów z wiosek co będą (usunięte przez administratora) na 3 zmiany za najniższą (Pruszków dostaje o wiele wiecej za tę prace). Praca na wakacje, na chwilę, po maturze. Stresujaca i na pewno nie na stałe. Premia to legendy nie do osiagnięcia. Umowa przez adecco odnawiana co miesiąc, tydzien wypowiedzenia. Po przejsciu na umowe z zakładem stawka wzrasta o 40groszy na godzine. Pracowałem 3 miesiace. Z tego co wiem nic się nie zmieniło i jest jeszcze gorzej

@EkTom

Piszesz prawde praca łatwa i przyjemna tylko chyba trafiłes na jakiegos złego lidera bo nasza jest super dba o ludzi i pomaga a jak nie moze sama to zawsze sa na stanowiskach bardziej doswiadczone osoby które napewno pomoga nowym pracownikom i od nowych nikt nie wymaga od razu wyrabiania norm z czasem owszem ale idzie to opanowac dla chcacego nic trudnego . Co do stawek to napewno kiedys wzrosna bo za 14,50 brutto to nikt długo nie popracuje tym bardziej doswiadczony pracownik ale nad tym to niech myśli dyrekcja i to szybko bo wakacje niedługo sie skończa i bedzie pustka w Pikutkowie.

@EkTom

Praca lekka i przyjemna nic trudnego a trafiłes chyba na jakiegos nieorganietego lidera bo na naszej zmianie zawsze dostaniesz pomoc jak nie od liderki to dziewczyny z contaimenta zawsze Ci pomoga i na poczatku nikt nie oczekuje od Ciebie wyrobienia normy .A stawka napewno wzrosnie bo doswiadczony pracownik za 14.50 to predzej czy pózniej to odejdzie chociaz praca fajna to pieniazki tez sa potrzebne troche wieksze .

@Pracownik Brzescia

Ale lider jest od pomocy, a nie współpracownicy co muszą wypracować dzikie normy. Jasne, zrobisz normę to po tygodniu ją podnoszą. Dziękuję bardzo. Teraz też pracuję za najniższą, do 15 i bez nerwów.

Pracownica Brześć
@EkTom

W moim odczuciu jest za dużo nowych osób przyjmowanych na raz bo na jedną zmianę około 10 i sam lider nie jest w stanie wszystkiego dopatrzeć, dlatego pracownicy z dłuższym stażem pomagają nowym. Są trenerzy ale jest ich za mało.

@Pracownica Brześć

Muszą tyle na raz przyjmować, bo każdy normalny człowiek stamtąd odchodzi prędzej czy później, zazwyczaj prędzej..To zamiast spacerować i urządzać pogaduszki zaczeliby się interesować czy wszystko ok, zamiast tylko krytykować

markon
@EkTom

Pracuje w tej firmie 4 tygodnie i nie spotkałam sie z tym co piszesz papierologi jest trochę ale teraz ułatwili, dostajemy częściowo wypełnione i tylko wpisujemy co trzeba wpisać po wykonaniu sztuki. Trenerka była ze mną przez 2 tygodnie i wszystko pokazywała i tłumaczyła gdy o coś ją spytałam, po 2 dniach byłam załamana i sądziłam, że nie dam rady ale ona mi dużo pomogła i przeszłam te pierwsze najgorsze dni. Dziś jestem zadowolona z pracy i bardzo mi sie podoba. Młodzi ludzie chcieli by za wiele nie robić i dostać dużo kasy, a tak chyba się nie da, może zostaną politykami i będą uadwać że coś robią i pensje sobie podnosić z naszych podatków. Z mojego ponad 20letniego stażu pracy stwierdzam, że tam nie ma złej atmosfery pracowałam w naprawdę gorszych warunkach co o mało nie skończyło się tragicznie dla mnie. Nikt nad mną nie stoi i nie pogania nikt nie krzyczy, że za mało zrobiłam nie mam pojęcia skąd takie opinie?

@markon

Pierwsze 3tyg też mi sie podobało. Po roku wreszcie coś zrobili z tymi papierami, Bravo! Na szczęście ludzie młodzi są terax mądrzejsi niż 20 lat temu, i nie chcą z...ć, jak niewolnicy za psi grosz. Popracujesz to zobaczysz "skąd takie opinie"

@markon

Pewnie miałas szczescie i trafiłas na ta fajna zmiane gdzie naprawde atmosfera jest ok i nikt nikogo nie pogania a wyniki sa i wszyscy zadowoleni z pracy tylko gorzej z wypłaty

markom
@EkTom

gdzie w dzisiejszych czasach znalazłaś prace bez nerwów?

@EkTom

Pracuje w tej firmie już od 5 miesięcy i nie zgodzę się z żadna z opini ! Ludzie chcieli by zarabiać miliony A nie robić nic tylko siedzieć na tyłku ! Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ! Co do pracy w ka nie jest ciężka premię są wypłacane! A zarobki nie są złe! Zależy od podejścia człowieka do pracy bo jeżeli ktoś chce pracować to będzie A opini jest tyle co ludzi każdy mówi co chce mówić A tych co nie chcą pracować i nie widać z ich strony zaangażowania nikt nie będzie trzymał !

@anonymous

Masz prawo się nie zgadzać i charowac za 1500 jak małpa. Wolna wola. Ludzie chcą pracować i to ciężko. Chcą też za te prace być szanowni, a nie gojeni. Kongsberg trzyma każdego bo wartościowi pracownicy odchodzą a Ukrainę dłużej się szkoli. Tymi 50zł premi to możesz się podejrzeć wiesz gdzie

2pack

czy to prawda ze w firmie zle sie dzieje i ze beda zwolnienia ze wzgledu na brak pracy. ?

pawda czasem boli

Praca jest,to od człowieka zależy jakie ma nastawienie do pracy,zarobki nie są najlepsze ale są jak ktoś ma nóż na gardle.Jeśli chodzi o pracę w KA fakt trenerzy mają wywalone na nowych uczniaków przez co osoby uczące się odwalają troszkę fuszerke,ale można ją wyłapac na innych stanowiskach kontroli i wszystko zostaje w firmie,druga sprawa osoby,które kiedyś były zwykłymi pracownikami ,a teraz awansowały na inne stanowiska na hali produkcyjnej typu liderzy,kontrola jakości czy też trenerzy,większośc z nich nie ma podejścia do ludzi i nie powinni byc na tych stanowiskach,chodzi mi o brak kultury osobistej oraz stosowanie wulgaryzmów typu //ch i k // pod adresem zwykłych pracowników ,krzyczenie na nich,ubliżanie oraz zastraszanie,ludzie nie mają motywacji do pracy,a takich przypadków w KA Brzec od miesiąca jest coraz więcej ze względu na nowych liderów co nie ogarniaja tematu to pózniej muszą na liniach wyzywac i krzyczec na ludzi.jeśli chodzi o normy są do zrobienia ,premi nie ma i nie będzie ,to są tylko obiecanki i kłamstwa,żeby zmotywowac głupich ,a potem podnieśc im normę.firmy nie interesuje to czy ty masz wiatrak na stanowisku jak jest gorąco we wakacje żeby człowiek był bardziej wydajny a nie osłabiony ,firmy nie interesuje to żeby na każdym stanowisku były akcesoria do sprzątania,tylko jedni podpierdzielają zmiotki innym,firmy nie interesuje to że jesteś zmęczony/a/ i po jakimś tam czasie chcesz wolne,o chorobowym zapomnij bo zostaniesz zwolniony/a/ z pracy.Jest brak organizacji,dla firmy liczą się normy a nie ludzie.to się nazywa korporacja,czyli osoby tam pracujące są zwykłymi robolami do nabijania kasy prezesom.

@pawda czasem boli

Masz racje braki robi kazdy bo jest za duze tempo ale to idzie wyłapac a co do tych ludzi co awansowali to chyba sobie czyms na to zasłuzyli i zapomnieli jak to jest byc zwykłym pracownikiem a wiec drogie panie liderki i trenerki z ludzmi trzeba rozmawiac a nie na nich krzyczec pytac o problemy i je rozwiazywac jak podejdziesz do człowieka z usmiechem to wiecej zyskasz chwalcie troche tych pracownikow co sie staraja chociaz jedna mate zrobia wiecej niz przed godzina to wtedy motywuje

Ali
@pawda czasem boli

To prawda zwiedzać z tej firmy krzak...byłem tam pracownikiem to co ludzie piszą to prawda...

krzyś
@pawda czasem boli

To jest szczera prawda ,pracowałem tam dwa miesiące i żałuję że nie odszedłem już po miesiącu ,praca w ciągłym stresie ,liderzy bez podejścia ,okropna nerwówka ,no w takim zakładzie to jeszcze nie pracowałem ,a mam 46 lat.

Życzliwy

Witam Pracowałem w pikutkowie chwilę, wiec odradzam wszystkim kongsberg, to co tam się dzieje to jakaś masakra, zapierdzielasz za śrubki bo wszyscy przez agencje ale jak się przejdzie na Kongsberg to 60groszy podwyżki to jest jakiś kabaret, za nocki 100zl dodatku a trenerzy to nieporozumienie nic nie wytłumaczą nic nie pokażą tylko ładnie mówią na spotkaniu BHP a na drugi dzień już trenerów nie widać, nie polecam tej firmy powinni zmienić nazwę na (usunięte przez administratora) kongsberg, juz się tam przewinęło tyle ludzi ze za rok to nikt nie bedzie chciał słyszeć o tej firmie bo każdy będzie wiedział jak tam jest, zaraz grzyby będą to lepiej iść na grzyby niż do tego obozu.

Daria

Każdy robi to co potrafi do czego ma kwalifikacje. Zawsze można aplikować na pracę w biurze!

@Daria

a Ty Daria do czego masz kwalifikacje ? Do obslugi ksero ?

Patrycja

@Waldemar Czy możesz napisać, co powoduje, że masz taką opinię na temat pracy w firmie Kongsberg Automotive? Czy powodem tego są tylko pracownicy, o których piszesz, czy może coś innego? Poza tym, prosiłabym Cię o niepodawanie danych osobowych innych pracowników firmy. @Pracownik Brzescia Co rozumiesz przez to stwierdzenie o pilnowaniu? Czy mógłbyś rozwinąć myśl? Będę wdzięczna.

@Patrycja

A miło by Ci sie pracowalo jakby co chwile ktorys z dyrektorow patrzyl Ci na rece przy linii produkcyjnej albo z tyłu Cie obserwowal i nie odezwij sie do nikogo bo mata ma byc wykonana w ciagu 30 sek mnie to jakos stresuje lepiej mi robota idzie jak bezposrednio nikt nie patrzy

Nikt
@Pracownik Brzescia

Jak wyżej. Ciągła obserwacja, ciągły stres i ciągle mało i mało. A jak jest audyt to bez komentarza. Rozumiem, że to klienci i w ogóle, ale chyba żadna z pracownic nie wyrażała zgody na nagrywanie (skoro już był poruszony temat danych). Bycie jawnie nagrywany na telefon przez jakiegoś pajaca to lekka przesada

anna
@Patrycja

Patrycja zadajesz pytania Waldemarowi co ma na myśli o pilnowaniu,to Ja ci odpowiem,chociaż moja odpowiedz jest zbędna bo na pewno wiesz o co chodzi..szefostwo stoi cały czas nad tobą,nagrywa cię,sprawdza czas jak długo coś robisz,i ile byś nie zrobiła to mało i mało,na taśmy powinni stawiać roboty a nie ludzi,którzy co dopiero się uczą,niech któryś kierowniczek stanie na meksykanke np..i pokaze ile zrobi,a nie wymaga..pozdrawiam..

@anna

W Pruszkowie kiedyś postawili któregoś z kierowników. Wynik Żenada. Jak mnie pamięć nie myli był to Lineup.

Zorientowana
@Patrycja

Patrycja, a jaki Ty masz staż w firmie? Mam dla Ciebie radę - wyjdź na produkcję zwłaszcza teraz ok godziny 14-15. Po pierwsze nie zmarzniesz, a po drugie zobaczysz jak ludzie ciężko pracują. Poobserwuj jeszcze czy są szanowani za swoją pracę. Na końcu zobacz jeszcze jaką dostają za to pensję. Może wtedy zrozumiesz klimat, który panuje na tym forum. Twoje pytania są infantylne. Ktoś poprosił Cię o obecność na tym forum i tym samym wpuścił Cie w maliny. Nie drażnij ludzi swoją niewiedzą.

pracownik brześcia

w Brześciu dziewczyny na taśmach są traktowane jak zwierzęta w cyrku ,tresura ,tresura i jeszcze raz tresura,jak sie wykona np..norme ,to na drugi dzień jest podwyszana ,ciagle w stresie ,przez to wszystko atmosfera sie robi zła miedzy pracownikami bo jedna robi np..za wolno i nie jest wazne ze stoi dopiero trzy dni na tasmie,popedzaja ja zeby szybko robiła i jak najwiecej bylo,a wiadomo ze nowa osoba,ktora stanie na tasme ,nie zrobi tyle i szybko co pracownik ktory pracuje np..trzy miesiace ,muwie to z wlasnego doswiadczenia ,nie zaluje ze odeszlam,bo codziennie byl stres i do tego placa nie jest warta tego aby nerwy sobie psuc,dlatego duzo osob przychodzi a po miesiacu lub trzech szybko odchodzi...KIEROWNICY ,SZEFOWIE KONSBERGU DLA WAS WIADOMOSC ..LUDZIE TO NIE ROBOTY,CHCECIE ZATRZYMAC LUDZI TO NIE NIE POSTEPUJCIE Z NIMI ,JAKBY BYLI ROBOTAMI,LUB MASZYNAMI ,A LUDZIE ZOSTANA I PRACA BEDZIE SZLA ,WIECEJ ZROBIA W MILEJ ATMOSFERZE NIZ W STRESIE .

MiłoBlusa

tak się U K R A I N C Y bawią pijany w pracy 2 promile pomóżmy im wszystkim wyjechać na KRYM prośba od ukrainy tam od niejednego już było czuć a my Polacy na to pozwalamy wstyd i hańba dla nas ze takie rzeczy się dzieją zacznijmy z tym robić wreszcie porządek......

Tu o premie nawet nie warto się starać 50 zł lub 100zl tylko odejmij podatek. Ręce urobisz a premia wystarczy na dużą pizze:) lub na bilet miesięczny :)

Waldemar

Premia Kiedys znałem to słowo lecz tu w tej firmie słowo zmieniło swoje znaczenie. Podpier... e. I Podjebywa...e.

Dodas

Czy jest jeszcze praca weekendowa w Pruszkowie?

@Dodas

Jest. Na Budowę. Ponoć zaczęła się rozbiórka Hali Kon... g Potrzebuja rąk do pracy.

Patrycja

@Darekzmarek Czy finalnie zdecydowałeś się aplikować do firmy Kongsberg Automotive? Jeśli tak, to czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, a jeśli to co zostało Ci na niej zaproponowane? Gdybyś mógł to napisać, to będę Ci wdzięczna. @Pracownica Brześć Twierdzisz, że trenerów w firmie Kongsberg Automotive jest za mało. Zatem, czy ten fakt został zgłoszony bezpośrednio komuś decyzyjnemu w tej kwestii? Jeżeli tak, to napisz z jakim rezultatem.

Darekzmarek
@Patrycja

Czesc;) nie ! Nie zdecydowałem sie złożyć cv do firmy ponieważ nie szukam pracy na 3 zmiany . Jesli by mi ktoś powiedział ze praca na stanowisku operator wózka widłowego jest na jedna zmianę złożyłbym od razu ! Teraz zastanawiam sie czy by nie wyjechac za granice bo tak na prawde co mi da pensja 1600 netto? Chyba ttlko na cukierki starczy a z czego tu odłożyć na mieszkanie 2000 tys zł ? ;)

@Patrycja

Dawaj tu jest Zaje... E Nocki I dnie zęba.... e.. Jak kupa pawiana. Do tego Bramki co to Tesco. Brak jeszcze ochrony na wejściu Uwaga łapią za ziemniaczki.. Myślą że drut wynosisz. Takiego (usunięte przez administratora) A. Owine Pitola. Będzie musiał przewinac ręcznie Cewke.

kto

Witam.Jakie stawki teraz są w Pikutkowie?

@kto

Agencyjnii 13,70. Firmowi 14,50 oczywiście brutto ????

Pracownik1

17 14.50 i 13.70

@kto

Stawki Matles Jaj rozmiar Male S. Sorki zdementuje plotki Takie małe to Biuro. Do tego koszyk Kiełbasy zwyczajnej w promocji z Biednej Stonki Po 9.99 zła na święta Stare ciasto i Sałatki zdechle z poprzedniego Bożego Narodzenia. Żarcik zależy cze Lubisz lizać Przysłowiową. ASS. No too hmm kto wie Może stołek Prezesa Za 6500 zł No ale jak nie lubisz Lizać Jak Krzysiu tu cytat ;Wiesz kto Paweł G.... No ni cholery nie pamiętam chyba mi ten ołów zjadł mózg. Czy Może Pracuje ten Pan na produkcji... Czy zbiera wisnie u Pana Marka za 12 zł na godz. Podpowiedź jakąś.

Waldemar

Od niedawna mamy zmiany w przepisach o ochronie danych osobowych raczej nie złamałem tego prawa podając imię. Czyli droga Patysiu nie pisz bzdur. Ja wiem o czym mówię. Ale zapewniam ci ze napisze do Głównej siedziby list z mojego przeżycia w tej firmie. Jestem już w poszukiwaniu innej pracy jak wszyscy chyba z tej firmy.

@Waldemar

A taki list coś da? Hmm może też napiszę...

Emeryt

W jakich godzinach pracują technicy/inżynierowie procesu, jakości, utrzymania ruchu?

minio
@Emeryt

W żadnych spacerują 8 godzin i rozmyślają o niebieskich migdałach

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive