Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Gerda.

Moja rada jest taka. Weźcie przykład od policji i kierowców mpk.

Cat manager

Z tego co widze to manager jakosci sypie cały system w dół w tej firmie, osoba która nie ma nic do powiedzenia sorry ale nie powinna znalezc sie na tym poziomie ale to chyba prawda , ze nowy dyrektor po prostu zatrudnia takich do manipulowania, pozdro pseudo-managery!

Masakra

No i zaczął się cyrk Firma tak się wszędzie chwali socjalem a (usunięte przez administratora) nie socjal jest. Talony na święta tylko dla pracowników z umową z Kongsberg w dodatku zatrudnionych minimum od września i to na podstawie przedstawionych przez nich dochodów. No śmiech na sali. Oczywiście ci z agencji nic nie dostaną bo mimo że pracują tak samo jak "firmowi" są gorszym pracownikami a nie jedna osoba pracuje lepiej i dokładniej niż ta co dostała umowę bo ma dobre układy z liderem a poza wymądrzaniem się i łapaniem figur nic nie potrafi. Miała być praca 5 dni w tygodniu soboty dodatkowo płatne a co jest? Od kilku tygodni prawie każda sobota za normalną stawkę bo odrabianie czegoś mało tego już popołudniowa zmiana przychodzi w sobotę na 14 do pracy a nocki zaczyna już od niedzieli. Ładny (usunięte przez administratora) się tam zaczyna robić. Niedługo przestaną pytać i prosić tylko będziemy obowiazkowo pracować wszyscy od poniedziałku do soboty i to za normalną stawkę i na 3 zmiany. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Zapowiadało się całkiem fajnie a wyszło jak zwykle. Ludzie będą z firmy uciekać jeśli nic się nie zmieni tym bardziej że nowe zakłady powstają powoli w pobliżu więc chyba czas zacząć dbać o pracownika.

alf_z_melmak
@Masakra

Cyrk to trwa od kilku miesięcy i będzie trwał nadal będzie jeszcze gorzej ! trzeba zauważyć i podzielić zakład na dwie części na ludzi którzy znają swoje prawa przede wszystkim czytali umowę chociaż raz i będą o te prawa pracownicze walczyć a druga grupa "ciemnogród" co im się powie to zrobią niech robią taka dalej pozwalają się zastraszyć farmerowi i jego wyciągniętymi surowymi konsekwencjami ! gratulacje sytuacja tak z niedawna bo z 12 listopada sprawa znajdzie finał w PIP i tylko czekać do Wigilii bo przecież to jest dzień pracujący chętni się znajda w Pruszkowie przecież pracują kwestia czasu. Przyjęcia są wstrzymane coraz więcej twarzy z Pruszkowa czekać tylko na zwolnienia i podwyżkę od Prezydenta Dudy bo na zakład nie ma co liczyć.

Kaja24

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wyrównać płacę .pracownicy wykonują taka sama pracę na link a maja inne stawki to nie jest ok, poza tym te grejdy co były to już w ogóle porażka, ludzie co maja fajnych liderów poszli w ostatniej chwili na szkolenia i dostali dwa złote podwyżki nawet Ci co krótko pracowali a reszta niech dalej (usunięte przez administratora) za grosze. Więc jak ma być dobra atmosfera. To samo a narodzinami ,wiele osób chętnie by przyszło żeby zarobić dodatkowo ale niestety nie dla wszystkich liderzy umieją się ustawic a Ty na zyskaj dziurę jak wybrańcy nie mogą przyjść bo im nie pasuje.

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Leszno
Ktoś

Czy to prawda ze razem z Premiami i dodatkami na produkcji można wyjść w miesiącu ponad 2200 do ręki bez nadgodzin ?

Mi mi
@Ktoś

13.7 brutto za h czyli 9.8 za h średnio w miesiącu 168 h czyli 1640 plus dodatek za nocki 20 % od stawki za h czyli 80 zl za tydzień premia 50 lub 100 brutto oczywiście nieosiągalna zarobisz około 1750 -1800 zł chyba ze będziesz lizac (usunięte przez administratora) liderowi i da ci przyjść w soboty na 100 % zmiany wtedy 2200 zobaczysz

mayk
@Mi mi

Z kasą prawda,ale z tym lizaniem to "Mi mi " wprowadza w błąd.Ja chodzę w soboty i nikomu nie liże.......... Są tacy co nie chcą chodzić.

Mi mi
@mayk

Właśnie z sobotami prywatnym straconym czasem i 21 nadgodzinami, a tu człowiek pyta czy 2200 zarobi na gołym etacie .Niestety 1700 zł na produkcji to jest słabe .Jakoś pracując jakiś czas mimo chęci wielu osob ciągle te same osoby pracowały soboty brali resztę jak było większe zlecenie ,może się teraz zmieniło. Głównym odejściem moim była właśnie kasa praca jak praca atrakcja żadna, ale też nie tragedia

Fakt

No to się posypały donosy do inspekcji pracy za 12

@Fakt

A skąd wiadomo że się posypały skargi? Wogole ktoś nie przyszedl 12 do pracy?,

Waldemar

Szczerze po paru miesiącach pobytu w Brzesciu odechciewa się tu pracować. Tresura Anna chyba zna się tylko na pobieraniu wypłaty ze swojego konta bo na produkcji zero. Jeżeli zechce możemy zweryfikować jej kompetencje. Opiera.. Cz totalny. A szefowie od Pawła do Pawła i Blaznem nakryte niech się sami wezmą za produkcję. Pokażą swoje umiejętności. A jak nie potrafią to biura są na górze jeśli mnie pamięć nie myli i tam siedzieć śmie.. ce nieroby. Czekamy na Ukrainę. Nie polecam tego Obozu.

Pracownik Brzescia
@Waldemar

Zgadzam sie z Toba w 100% a szefostwo powinno siedziec w biurze a nie stresowac biednych pracownikow produkcji niech nie mysla ze bedziemy lepiej pracowac jak beda nas pilnowac

EkTom
@Pracownik Brzescia

Zgadzam się! A pracownice linii to już w ogóle jak małpy w zoo są traktowane!

Pracownik :(
@EkTom

Dokładnie! (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Zero poszanowania godności pracownika. Ja rozumiem, że muszą nadzorować produkcję, ale bez przesady. Oczywiście podwyżek brak! Nogi, ręce i kręgosłup wysiadają przy linii. Do tego opary cyny. Taka praca to jedynie na wakacje. Nie polecam.

Pracownik Brzescia
@Pracownik :(

dokładnie tak zamiast nas pilnowac wzieliby sie za organizacje ciagle czegos brakuje jak nie mat to w iązek i ciagle trzeba sie przezbrajac i kontrola jakosci i contaiment nie ma co robic bo maty niby sa ale do lutowania termostatów a ludzi co to robia za mało a jak trafi sie taki dzien ze wszystko jest to ludzie potrafia po przeszło 3 tys mat przygotowac gotowych do klijenta na jednej zmianie Taki wniosek niech niczego nie brakuje i maszyny sie nie psuja to my damy rade i moze w koncu doczekamy sie podwyzek

anna
@Waldemar

Mi sie odechciało po dwóch miesiącach pracy w brześciu,praca stresująca ,ciąge stojące biuro dosłownie na toba,liczące czas ile robisz na sekundy ,popedzaja ,jak chcesz się czegoś dowiedzieć to niema kogo,mnie uczyły koleżanki z taśmy,bo jak stałam na matach to na 8 godzin trzy robiłam bo nie miał nawet kto sprawdzic i mi pod powiedzieć,taka jest prawda ,brak jakiej kolwiek organizacji,ludzie beda z tamtad odchodzic jak tak dalej bedzie .

ela
@EkTom

zgadzam sie..

Elżbieta
@Waldemar

Miałam iść tam do pracy ale się obawiam ... Tresura Anna (kto to? )? To wszystko brzmi jakoś strasznie dla mnie .. aż tak straszni są tam liderzy ?? Pracuje na produkcji w innej firmie i nie jest aż tak źle z relacjami a po tych komentarzach trochę boje się przenieść . Moge prosić o trochę wiecej informacji co tam się dzieje bo mam mętlik w głowie .

@Elżbieta

Daj spokój...możesz spróbować może bedzi Ci ta praca odpowiadała,dlaczego nie? Nie idź na zmianę do(usunięte przez administratora)!!! Ubliża, drze się na pracowników, nic nie pomaga,zero u niego organizacji,tylko nieliczni na zmianie są normalni i swoje zdanie mają.Reszta z nim rękę mogą sobie podać.Dupy obrobić komuś jest łatwo,ale spojrzeć najpierw na siebie trzeba. U nas na zmianie jest spoko,ale popytaj tutaj innych jak inni pracują.

@Elżbieta

Patatajnia.....

Stasiek
@Waldemar

Anna R to zwykła małolata która przez przypadek została trenerką, nie raz weryfikowałem jej wiedzę w Pruszkowie.

Szary

Czy ludzie w tym zakładzie są tak ciemni że dadzą sobie wcisnąć odróbkę wigilii za 12 listopada. Normalny dzień za świąteczny

ktos

Jest coraz gorzej...

Szary 2
@Szary

Na to wychodzi :) Ludzie boją się odezwać co każą to robią nawet jak nie muszą pytanie tylko dlaczego firma nie ponosi żadnych konsekwencji?

urzednik
@Szary 2

bo potrzeba ludzi i zglosic grupowo do panstwowej inspekcji pracy ,za swiateczny dzien powinni bynajmniej zaplacic podwojnie

Dzik
@Szary

To ile w końcu zarabia się na rękę bez nocek i nadgodzin?

RUMBA

Co tam odwala ta była liderka z airceli a teraz kierowniczka zmianowa słyszałam ze tak wchodzi głęboko w rów ze aż dyra szczypie strasznie podobno gwiazdorzy o co tam chodzi mówcie ludziska

@RUMBA

ona swoją rodzinę sprzeda żeby się wyżej wspiąć jet fałszywa że szkoda gadać????????????

Złodzieje

12 listopada mamy dzień wolny raz na 100 lat (usunięte przez administratora) ! A oni nam go kradną ... na siłę ludzie muszą przyjść do pracy zeby odrobić (usunięte przez administratora) wigilię a tak naprawdę to nie wiemy czy dożyjemy końca miesiąca , albo moze zakład padnie ???? ... druga sprawa te ich normy do premi śmiech na sali mówią ze jest 17tyś a w piatek jak wyrobi sie 17/18 tys to podwyższą do 24 tyś zeby tylko nie zapłacić ludzia(50/100zl) dosyć ze (usunięte przez administratora) płacą to jeszcze w (usunięte przez administratora) walą ... a liderzy powinni walczyć o to żeby góra przestala wymyślić jakieś chore pomysły na które ludzie sie nie godza. Pamietajcie to my co zarabiamy najmniejsze pieniądze tworzymy ten zakład ,nie liderzy ,nie kierownicy i dyrektorzy tylko My !! dziękuję pozdro

RUMBA

A CO TAM WYSZŁO W TYM AKWARIUM KŁÓCILI SIĘ Z TYM GAMONIEM O 12 LISTOPADA I CO IM POWIEDZIAŁ SŁYSZAŁAM ZE MAJĄ WSZYSCY NIE PRZYJŚĆ

Uwaga na akwarystki bo liżą i zaganiają do liderów !!!!!.....

Ludzie nie dajcie sobie ciemnoty wcisnąć.To nie jest żaden zasczyt w tej firmie pracować.To jest wyzysk ,a nie praca.Za granicą woj.kuj-pom,w mazowieckim 15 zł netto dostaje pracownik niewykwalikowany.Nie dajcie sobie wmówić,że praca na 3 zmiany to normalna sprawa.

człowiek

Mała płacą

Mlody12

Praca mało ambitna,nic trudnego do nauczenia .Normy co chwila podwyższane .Zarobki niskie.Pensje okrojone przez agencje.Trenerka Anka niczego nie naucza tylko biega z maślanymi oczami za inżynierem .Nie polecam

Smerf

Najlepsza liderka w Brześciu to S.G z mat szytych. Inteligętna, ambitna skora do pomocy a do tego fajna laska.

Bill
@Smerf

chyba rubli. (usunięte przez administratora) tu zarobisz i tyle sami konfidenci na około czas się pakować tylko gdzie??

pracownica K
@Smerf

Raczej podła baba strasznie chamska i ordynarna . Lata jak wściekła ze swoim przydupasem i tylko k...wa, k..wa.

@pracownica K

zgadzam sie.

Helloween
@pracownica K

Pracowałam z tą liderką krótko, wydawała się super osobą wydawała się. Bardzo niesprawiedliwie traktuje ludzi , poniża. Prawdą jest że wykrzykuje (usunięte przez administratora) byłam tylko dwa miesiące i chyba o całe dwa miesiące z tą osobą za długo . Na miejscu tych ludzi tam pracujących zgłosiłbym mobbing.

Xxxxxxxxx
@Helloween

Wkurza mnie takie pisanie właśnie za krótko pracowałaś skoro tak piszesz, tyko nygusowi takim jak Ty nie odpowiada ta praca. Ja pracuje od poczatku z nią i napewno nie powem złego słowa , jest najlesza w swoim fachu.

POCISNIJ ,DAWAJ BO KTOS PISZE PRAWDE HEHE PRZYSUPAS

@Xxxxxxxxx

najwidoczniej dobrze sie podlizujesz ,i jestes dobrze traktowana hihi

Ona
@Smerf

,,Inteligętny ''to jesteś ty,ale z taką ortografią to daleko nie zajedziesz.

Halloween
@Xxxxxxxxx

Pracowalam tyle na ile mialam ochotę, a teraz w przeciwieństwie do ciebie , skoczku dalej się kształcę. Ty co robisz oprócz wchodzenia po palcu w ....swojej liderce? A jeszcze niedawno biedactwo żalilo się jak to wszystko za nią robisz i obgadywałas . A nygusem to ty jestes i pamietaj ze ja pamietam co gadałas

Magda
@Halloween

Poprzednie komentarze nie pisałam ja. Więc odpuść sobie zbędne gadki. Skoro jesteś taka mądra to może napisz do mnie co Cię boli a nie lansujesz się na forum. ????

Zażenowany !!!
@Halloween

Pamiętaj !!! Nie myl wykształcenia z wychowaniem !!!

popieram.

Zażenowany !!!
@Ona

przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli !!!

Brak motywcacji

Praca nie jest zła ale ludzie się za dużo stresują lider jest bardzo nieprzyjemny pogania innych i bardzo zle się odzywa do swoich ludzi zamiast podejść podbudować i być miłym jest coraz gorzej nie wiem skąd te odzywki ale pan Krzysiek powinien się zmienić albo powinni zmienić lidera

Zmotywowany Pracownik
@Brak motywcacji

(usunięte przez administratora) Przecież to Świetny Człowiek i zawsze pomoże. Bez zastrzeżeń sprawdza się na stanowisku Lidera Grupy. ;) Szacun, (usunięte przez administratora)

@Zmotywowany Pracownik

Chyba (usunięte przez administratora)sam sobie pozytyw wystawił buahahaha! Dno! Zacznijmy w końcu o nim pisać,niech się pracownicy którzy z nim byli w Pruszkowie wypowiedzią na jego temat i co tam wyprawiał żenada! Wielki Pan (usunięte przez administratora).. teraz w kapciach po Firmie chodzi???? Zero organizacji,ludzie na jego zmianie dowiadują się od innych co im przysługuje i jakie mają przywileje. Żal mi ich,że taka osoba jak (usunięte przez administratora)nimi kieruje. (usunięte przez administratora) prostak,gbur i za grosz inteligencji. Jeszcze popiszemy (usunięte przez administratora)

Zuza
@Brak motywcacji

Żeby się zmienić trzeba bardzo tego chcieć! Wiemy dokładnie,że zachowanie wynosi się z domu,Krzychu wyniósł je z ,,OBORY,,zakłamany! Kłamie wszystkich dookoła,Co innego mówi i robi. Pracowałam z tym człowiekiem i nie żałuję,że odeszłam. Okłamuje kierownika i święci oczkami. Nie zna się na swojej pracy.

Zła Monia
@Brak motywcacji

Ooo...? Co tu się dzieje..? W końcu ktoś coś piszą o liderach ,tylko co tak późno? Jak Platforma Obywatelska chce dymisji (usunięte przez administratora) Na krzesło nie zasługuje,a co tu gadać o fotelu hehe. Zero szacunku do ludzi,brak organizacji.Ta osoba nie powinna być liderem,a ta która to wybrała jest taka sama.

@Zuza

Chodził dzisiaj jak poparzony ???? Wszystkich podejrzewa. Śmiech.

@Zła Monia

Chodził dzisiaj jak poparzony ???? Wszystkich podejrzewa BRAWO!

@Zuza

Takie opinię o Krzysztofie potrafi wystawić osoba która po prostu nie wie, że przychodzi do pracy gdzie trzeba pracować tylko księżniczka, której uwagi nie mozna zwrócić, poniewaz myślała, że przyjdzie do pracy i będzie siedzieć pieniądze brać i pachnieć. Pisząc takie głupoty o Krzyśku mogą pisać nygusy i księżniczki, które nic nie robią tylko narzekają. Pozdrawiam ????

Rik
@Anna

Jacy to ludzie by nie byli to trzeba umieć z ludźmi pracować,odnosić się z szacunkiem i umieć ludźmi kierować. Ten człowiek nie posiada żadnych w/w cech. Taka osoba nie powinna być na takim stanowisku. Pracowałem z nim i znam tego człowieka. Fałszywa osoba,uśmiecha się a zaraz po tym wybije Ci nóż w plecy. Wybierać może sam siebie,za późno...taki Typ człowieka.

Spy
@Anna

Są osoby które powiedzmy nic nie robią bo się do pracy nie nadają,ale są i takie które pracują więc nie mierzmy wszystkich jednakową miarą.

@Zmotywowany Pracownik

Co Ty człowieku piszesz? To Ty mu liżesz,!!! Już nie napiszę co byś spodsiebie zjadł.

@Rudy

Obrazują za plecami,a tyłki liżą. Poraszka!

anna

dokładnie,masz racje.

@Anna

Chyba z nim trzymasz koleżanko. Razem w Pruszkowie....Księżniczką to Ty jesteś. Działo się tam,działo hehe By był normalny to by ludzie o nim źle nie pisali.

Gruby benek
@Spy

Ogólnie praca jest spoko.Fakt,zarobki mogłyby być większe ale...może coś się zmieni pożyjemy zobaczymy. My chopy musimy tyrać! Kristo...Ale w końcu Ci jadą. Jestem za!

@Zmotywowany Pracownik

AKURAT TEGO LIDERA ZNAM...I JUŻ GO NIE CHCE ZNAĆ.SŁOWA NIE POTRAFI DOTRZYMAĆ,PSUŁ ATMOSFERĘ I ZAGANIAŁ ZA MOICH CZASÓW.

...
@ADA

????????????????????????

@On

Tak,masz rację,tylko z nielicznymi można porozmawiać. Taki typ człowieka.

@Zmotywowany Pracownik

Dobranoc Krzysio hehe śpij słodko. Żal mi Ciebie. Taki miły facet a taki ojojoj.

@Dociekliwy.

Je..ć ten konsberg (usunięte przez administratora) i sprzedawczyki nie

@Brak motywcacji

tak czytam te wasze wypowiedzi to śmiac mi się chce ,no ale każdy ma prawo do swojej opini,jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) pracuję dla niego i nie mam zastrzeżeń do niego,jak maszyny jakieś się zdupią to pomaga naprawic,chyba,że jest grubsza sprawa to woła mechaników.Nawet jak ludzie na line up robią i mają zepsute wzorniki albo zle ustawione to też przyjdzie powiedziec co trzeba skorygowac ,a i czasem sam to zrobi,jeśli chodzi o normy to są ustalane przez biuro i jego obowiązkiem jako lidera jest poganianie tych co się opierdalają,a jak komuś się nie chce szybciej pracowac tak żeby te normy wyrabiac to raczej niech taka osoba ma pretensje do siebie ,a nie głupio imionami wypisuje na forum.Patrząc na inne liderki wydaje mi się ,że gorsze są ,jak maszyny się zepsują to nie próbują tego naprawiac ponieważ się nie znają ,tylko wołają mechaników ,którzy pierw robotę musza skończyc gdzie indziej,a w tym czasie linie lutowania stoją i nic nie robią.moim zdaniem (usunięte przez administratora) jest odpowiednią osobą na tym stanowisku jeśli chodzi o LM,Line Up i Punch.

@anonymous

Każdy ma prawo do swojej opinii, a forum tego nie zabrania.Temat ktoś zarzucił i tak leci.Niech zacznie ludzi traktować jak na lidera przystało. Na innych zmianach można się dogadać,wiadomo każdy ma różne nastroje ale trochę kultury nie zaszkodzi.Jak Cię widzą tak Cię piszą. U nas na zmianie codziennie są podawane informację na bieżąco i każdy wie co ma robić i wszyscy są dokładnie poinformowani. Jak byłem tam nikt nie wiedział co ma robić,nic nie przekazywał,chodził i pawiana palił,obserwował i ZAGANIAŁ. On wszystko wie najlepiej,a resztę traktował jak powietrze,guzik to to obchodziło. Temat poszedł akurat na niego,jest mu pewnie przykro ale za chamskie podejście do ludzi i do braku organizacji należy mu się. Równie dobrze możemy opisać inna liderkę bądź lidera,ale szacunek się należy. Ciekawe kiedy komu przyjdzie i wystosuje Mobbing...dla przypomnienia dla tego Pana i innych Liderów,definicja MOBBINGU: Mówiąc w skrócie, mobbing to dręczenie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. ,,Mobbing może przyjmować niezliczone formy, ograniczone tylko wyobraźnią mobbera. Mobbing w pracy może polegać na poniżaniu podwładnego, ośmieszaniu go, publicznym podważaniu jego kompetencji, gdy jest to niezgodne ze stanem faktycznym, doprowadzanie do ostracyzmu i wyizolowania z zespołu współpracowników, Życzę powodzenia!!!

qq

Marnujesz się w tej firmie.

Kolega
@Zmotywowany Pracownik

Pan (usunięte przez administratora)niech nie pisze pozytywów na siebie gdy jest w pracy, bo w pracy się pracuje a nie zajmuje netem

@Kolega

Filmy też są fajne ???????????????? Ludzie to widzą.

@Anna

Takich jak Ty jest wiele. Cała szatnia od rana pachnie Twoimi nogami :-)

Ony
@qq

A rękę mi podajesz.Następnym razem podam Ci.......

P
@Brak motywcacji

Kozaki w necie, a zwykłe (usunięte przez administratora) w świecie. Typowe! Żal (usunięte przez administratora) ściska, zazdrość i zawiść, iż Krzysiek Lider, a Was już nie ma. Praca w ,,Kongsberg Automotive" w porównaniu do innych pseudozakładów jest Spoko i aż dziw, iż tak wielu było/jest źle. To czego wy, (usunięte przez administratora) chcecie, jak w KA się nie podoba, social w kraju zły, 500+ to za mało,

Prawda Obroni Się Sama
@Brak motywcacji

Kozaki w necie, a zwykłe (usunięte przez administratora)w świecie!!! Typowe dla gnid! Żal (usunięte przez administratora) ściska, zazdrość i zawiść, iż (usunięte przez administratora) a Was już nie ma... Praca w ,,Kongsberg Automotive" w porównaniu do innych pseudozakładów jest Bardzo Spoko ;-) i aż dziw bierze, iż tak wielu próbującym robić (usunięte przez administratora) na temat (usunięte przez administratora) było/jest tu tak tragicznie, masakrycznie, źle. Może czas wziąć się do roboty!!! A nie(usunięte przez administratora) w klawiaturę, bo jest się trzynachą i nieudacznikiem, gdzie na pewno już wasza własna mama ma myśli... samobójcze, nie chcąc słuchać tego waszego (usunięte przez administratora) kotka za pomocą młotka, a znów Matka Ziemia nie chce pochłonąć takich (usunięte przez administratora), bo każdy dobrze wie... ze(usunięte przez administratora) jedwabiu nie zrobisz. To czego wy, (usunięte przez administratora) chcecie, jak w KA się nie podoba, social w PL niezachodni , 500+ to dalej łożd...?? Znów komuny i panowania ruskich... Niewdzięczne pasożyty!!! Nie da się tego czytać.. pfff... czas nadszedł napisać. Od (usunięte przez administratora) i innych Liderów wara!! A jak się nie podoba coś, to się przychodzi i mówi w oczy, a nie wypisuje tu brednie i sieje zamęt, gdzie go nie było, nie ma i nie będzie! :-) Pisze ktoś o przywilejach... prostackie i żenujące!! Choć na jeden taki pomysł mam... jak skazanemu na śmierć przysługuje prawo do ostatnich słów, to wam wszystkim - hejterom bez ambicji! - taki, że... podajecie numer trapera, z którego chętnie chcecie by Wam teraz za te bzdury (usunięte przez administratora) na czajnik! :-D Pozdro, J*bane Gównozjady!!! Hehe P.S. I obym znów nie musiał interweniować.. , bo wtedy po IP namierzę już każdego "lorda", co za nim stoi horda. I przestanie być kolorowa tęcza i dzień dziecka co tydzień. A teraz, dziękuję za uwagę i proszę wszystkich uprzejmie o (usunięte przez administratora) Ciszy dla hejterów, którym przysługuje "prawo" do podtarcia rozżalonych (usunięte przez administratora)

@anonymous

Jesteś pusty i stanąłeś w miejscu jak on.

@Prawda Obroni Się Sama

To się rozpisałaś cio to!!! Konsberg widać Tobie życie uratował bo nadal byś garował!!! Straszyć to sobie możesz u siebie w piwnicy. Każdy ma prawo do swojego zdania.Twoje już czytają i widać co sobą reprezentujesz.Właśnie takich pracowników jak Ty m.in.( czytaj między innymi, bo możesz nie wiedzieć co to za skrót)takich pracowników jak Ty trzeba się pozbywać bo kultura z Ciebie kipi. Kulaj dropsa.

krzyś
@P

hahahaha

ip
@Prawda Obroni Się Sama

IP to ty możesz sobie namierzyć w swoich majtkach.Pajacu.

@Zmotywowany Pracownik

Konfidencie!!! Jesteś taki sam jak on!

@Zmotywowany Pracownik

Konfidencie!!! Jesteś taki sam jak on!

@ip

Sam jest gównojadem,poliglota jeb..ny! Uraziła go prawda o gościu...jest taki sam.Nie będę się rozpisywał na ich temat bo ,,jak Cię widzą,tak Cię piszą!!!,, I nasza...wasza...opinia mówi sama za siebie. Niech dyrektor się trochę nasłucha i poczyta jak pracują jego ludzie,jakie mają podejście Liderzy do swoich,,podwładnych,, i jak ich traktują. Jak mnie to wkurw... to imiennie na was napiszę do dyrekcji podając przykłady waszej,, nienegannej ,, pracy i błędów jakie popełniacie. Już dawno powinny te osoby ponieść konsekwencje. Tetaz się wybielić próbują i pokazują uprzejmość.Żygać mi się chce,zero honoru z waszej strony lewackie mordy!!!

@ip

Sam jest (usunięte przez administratora),poliglota (usunięte przez administratora)! Uraziła go prawda o gościu...jest taki sam.Nie będę się rozpisywał na ich temat bo ,,jak Cię widzą,tak Cię piszą!!!,, I nasza...wasza...opinia mówi sama za siebie. Niech dyrektor się trochę nasłucha i poczyta jak pracują jego ludzie,jakie mają podejście Liderzy do swoich,,podwładnych,, i jak ich traktują. Jak mnie to wkurw... to imiennie na was napiszę do dyrekcji podając przykłady waszej,, nienegannej ,, pracy i błędów jakie popełniacie. Już dawno powinny te osoby ponieść konsekwencje. Tetaz się wybielić próbują i pokazują uprzejmość.Żygać mi się chce,zero honoru z waszej strony lewackie mordy!!!

@On

Tacy mądrzy wszyscy sa tu na forum a prosto w oczy nikt nic nie powie! Nie pasuje Wam cos to mówcie otwarcie a nie wpisujcie glupoty na innych! Zajmijcie sie praca w koncu! Krzysiek i Patrycja to super ludzie, pomogą we wszystkim, odpowiednie osoby na to stanowisko. Jezeli wiecie jaki powinienen byc lider zgloscie swoja kandydature i ogarnijcie wszystko sami cwaniaki!

Jola
@Gość

po to zostali liderami by to wszystko ogarnąć ,a przytym być normalnym dla ludzi ,no ja niemam rowniez dobrego zdania i moge to glosno powiedziec i w twarz .

@Brak motywcacji

Bardzo trafne spostrzeżenie...zmienić Lidera! Dziś się uśmiecha bo musi haha Jutro zapomni,że ma się uśmiechać i (usunięte przez administratora) powróci!!!

@Zuza

Chyba wiem o kim mowisz. Tez pracowalem. Zgadzam sie wiesniak jak h.....

@Prawda Obroni Się Sama

Tu Lord. Bardzo pozdrawiam, a również bardzo proszę hackera o znalezienie mojego Internet ProtocolU, bo zaczynam sie bać. Ja p..... takie głupoty to możesz wciskać na linii. Naprawde, prosze Cie, bo wstyd chłopaków(dziewczyn też) co trochę się znają na necie takich pierdół słuchać.

Byla pracownica

Robiłam tam praca nie jest ciężka zarobki niskie

@Byla pracownica

Dokładnie może praca lekka, ale psi pieniądz.

Igor

Jak sądzicie czy są szanse na podwyżki w firmie? Brakuje ludzi to może coś ??

Krzysiek
@Igor

Nie brakuje, cały czas zwalniają (muszą uzyskać wynik finansowy żeby zagarnąć więcej mln dla siebie) więc o podwyżkach zapomnij

Krzysiek

Byłem tam inżynierem przez ponad 3 lata, teraz już wiem , że to był błąd. Generalnie nie polecam zaczynać pracy w tym zakładzie, poziom zarządzania managerow poniżej zera, kompletny brak kompetencji, widać , ze firma z roku na rok radzi sobie coraz to gorzej. Niestety od czasu kiedy dyrektorem został Francuz wprowadził swoje chore pomysły, które polegają wyłącznie na cienciu kosztów wszystkiego co było dla pracownika. Żenuaa Panie Dyrektorze (ze tak powiem po francusku). Moje sugestie dla Kongsberg Automotive: Nazwa automotive, nic więcej nie ma z tym wspólnego. Myśle, ze to brak odpowiedniego managmentu. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie zwalniać ludzi, którzy jako ostatni mieli wiedze na temat procesu + nie zatrudniać liderów i managerów którzy nie potrafia sie wysłowić, jedynie wzruszenie ramionami i czekanie do dziesiątego

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive