Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Bloody

Własnie dzis wyszedlem jakby nic z tej chorej firmy w pruszkowie :) Wczoraj rozmawialem z liderka o tym zeby wyjsc 2h wczesniej z pracy bo kupilem mieszkanie i przyjezdza sporo rzeczy. :) Mowila, ze ok nie ma problemu itp. Dzis wchodze rano a ona do mnie, ze dlaczego samowolnie opuscilem swoje stanowisko pracy? Na dodatek wspomniala cos o podjetych krokach przez zastepce kierownika :) Ide dzis do lekarza po L4 bo chodze od tygodnia z zapaleniem zatok zeby tylko nie bylo problemu ze chorobowe czy cos. Polecam omijac szerokim lukiem :) Oddzial w Pikutkowie za włocławkiem. Przyjezdzaja tez liderzy z pruszkowa. Jedna jedyna z nich okazala sie tylko w porzadku :) A i co do norm. Chodzi sobie taki smieszny pajac i podkreca tylko cel na maszynach :) Nie biora pod uwage czegos takiego jak zmiana rolki czy czekanie na to az mate przyniesie Ci skoczek. Jezeli samodzielnie chcesz sobie wziac material leci (usunięte przez administratora) od Liderek z pruszkowa ;) Porazka jednym slowiem. A NORMY I TAK OCZEKUJA :)

Informator

Lektura dla wszystkich pracujących na umowie Konsberg, którym też nie zgadzają się wypłaty. Pracodawca naruszający zasady wypłaty wynagrodzenia naraża się na odpowiedzialność odszkodowawczą. Przepisy przewidują także inne sankcje w takiej sytuacji. Także tego nie wystarczy że w następnym miesiącu zapłaci należne nam pieniądze ba to niezgodne nadal z prawem chyba każdy wie co to są odsetki i jeszcze kwestia Ponadto w myśl art. 282 § 1 pkt 1 k.p. bezpodstawne obniżenie wysokości świadczenia jest wykroczeniem przeciwko prawom pracownika.

ola la
@Informator

a co się nie zgadza? wiekszości się zgadza

kraina

Gall prawde pisal i nikt wiecej ponim lecz jemu bylo Latwo bo on byl anonim

Co wchodzi w socjal Kongsberg Automotive?

Bolo

Łazienki,toalety,niby stołówka,palarnia na zewnątrz i chyba szafka pracownicza.Chyba,że pytanie dotyczy pakietu socjalnego do umowy o pracę z pracodawcą?Jeżeli tak,to pakiet socjalny wygląda tak:prawdopodobnie możesz coś kupić za 300zł w roku, zebrać paragony i pisać podanie o zwrot do kadr.Paragony tylko z instytucji kulturalnych i sportowych tj. kino,basen,siłownia....

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
kraina

Jesli ukrainki pouciekaly z k.a Pruszkow to musi tam byc niezly sajgon

kraina

Gdzie sie podzialy ukrainki zatrudnione Ka Pruszkow

@kraina

Uciekli. Mieli dosyć. Nie dziwię się im.

Bąk

Poza tym, że zgadzam się z opinią, zastanawiam się nad tym, co to jest "wyscik"?

Reksio

Czemu niewygodne opinie są od razu usuwane ? Po co te opinie skoro pracownik komentuje sytuacje zainstniałą na terenie zakładu .Nie rozumiem .Może była nie wygodna .

Adrian

Już chyba rok czasu szukają osób na produkcje, na 5 nowych pracowników 10ciu odchodzi. Taka to super firma, tam nie można przyjść do pracy i w spokoju pracować, tam trzeba biegać i trzymać palec w ***** u szefostwa. Szukają pajaców bez własnego zdania którzy zrobią norme 300% i jeszcze podziękują

Rob

Chyba KA zatrudnia kogoś, kto w trybie natychmiastowym usuwa niewygodne wpisy, bo co chwilę coś znika....

człowiek123

a jaka jest stawa za soboty i niedziele?

Xyz
@człowiek123

Za sobotę 100% stawki. Sobota i niedziela raczej żadko. Jak już to 100% stawki plus bonus 250zl.

@Xyz

Przepraszam co to jest za słowo żadko?

Andzia
@Bolo

Rzadko przez samo ż

@Andzia

Rozumiem,analfabetyzm wtórny. Takich tam potrzebują do roboty,bo pracą tego nazwać nie można. Pozdrawiam.

?
@Andzia

Serio?

Rob
@człowiek123

Tam będzie, jak jest. Na szczęście centrala w Norwegii juz wie i raczej zrobi porządek. Tak naprawdę do uzdrowienia firmy trzeba zwolnić zajedwie 3 osoby....

Becia

Ten zakład to tragedia

@Becia

Gorzej,niż tragicznie.

* Nela*

Sinusy to tylko zmiana B . Liderzy spoko i atmosfera super . Widomo , że w takim klimacie aż chce się pracować .Pozdrawiam .

Mała

Hej mógł by mi ktoś napisać jaka pensjia na początek dla nowej osoby?

@Mała

Za niska.

Bronisław
@Bąk

Rozumiem, że możesz tak uważać, jednak mimo wszystko, czy mógłbyś podać wysokość pensji dla nowo zatrudnionej osoby? Chciałbym zweryfikować, jak ona wygląda.

@Bronisław

W normie, czyli średnio 160 godzin, do ręki 1710zł. Stawka to 13,70 brutto. Chcesz zarobić więcej, jeśli Ci dadzą, bo mogą Cię zwolnić nie bez przyczyny , zarobisz 2000 netto, warunek przez 4 tygodnie non-stop w pracy.Pozdrawiam.

@Bronisław

1700 zł netto z groszami. 13,70 zł brutto za godzinę. To jest pensja na dorobienie do renty albo emerytury.

Lucas

Siemka powiedzcie mi jak wyglądają nadgodziny w sobote. Pracując Np od 6-18 płacone jest 100% za kazda godzinę czy dopiero od 8 godziny. Z gory dzieki

LM
@Lucas

Soboty są płatne 100%/każda godzina.pozdrawiam

Ewelina
@LM

Soboty są płatne 100% ale tylko za 8h, reszta to 50%

dno

Jeden wielki mobbing.Nie polecam tego zakładu.Reszta szczegółów w sądzie pracy.

@dno

Piszesz o zakładzie w Pikutkowie? Jeśli tak, to zgadzam się w 100%. Szkoda słów na ten zakład. Wymagania mają ogromne, ale zarobki to kpina. Jakbyś potrzebował/a świadka, to mogę pomóc. Pozdrawiam.

Arkadiusz

Witam. Jak wygląda sprawa z badaniami lekarskimi?

X
@Arkadiusz

Badania lekarskie to formalność. Od 3 lat leczę się na nadciśnienie, podczas badań o dziwo wyniki miałem idealne co jest po prostu niemożliwe. Jeden wielki układ, przejdziesz rozmowę z agencją i masz załatwioną prace.

@Arkadiusz

Badania to jedna wielka ściema, wchodzisz do lekarza i wychodzisz z dokumentem.

Daga

Ktoś pracę tam w ogóle traktuje poważnie? Wypłaty są na poziomie kieszonkowego dla przedszkolaków. To tylko taka praca tymczasowa na przeczekanie.

Bolo

Nie można tego zakładu traktować poważnie.Praca lekka,to jedyny plus cała reszta tj.organizacja,płaca,zatrudnienie(agencje)nawet nie wiadomo ile tych agencji,ludzie tam pracujący zastraszeni,boją się własnego cienia.Zakład dla tych co nie mają jakichkolwiek aspiracji życiowych(płaca,umowa).Siedź cicho,wyrabiaj normy o nic nie pytaj,pracuj jako pionek.Życzę powodzenia dla nowych.

K.

1900,00.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive