Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Misiunia140

Czy jeżeli jestem zatrudniona z brzescia i przyjechałam na szkolenie do Pruszkowa to moge wrócić do brzecia na resztę szkolenia

Rakieta
@Misiunia140

Witam , Mam propozycje na taki wyjazd. Czemu ma służyć taki wyjazd i co się z nim wiąże. Czy po szkoleniu w Pruszkowie są większe pieniądze.

Olafsen

W nowym Roku wielka cisza a mialy byc nowe aneksy do umow dla kazdego pracownika KA. bylo spotkanie w grudniu i obietnice i na tym sie skonczylo. Moje gratulacje dla zarzadu rubcie tak dalej nie zauwazajcie naszych staran ,pracy determinacji bo po co a wszystko i tak z czasem odbije sie czkawka w stosunku do was pozdr

Pikolo
@Olafsen

O stycznia wzrosła najniższa krajowa więc podwyżka i aneksy będą z lutowa wyplata

@Pikolo

Niektóre osoby dostały aneksy w grudniu.W zależności od stanowisk podzielili ludzi na lepszych i gorszych

Nikos
@Piotr

Wiadomo cos już na temat podwyżek?

Suchy
@Nikos

w kwietniu 6% stawki czyli przyjdzie nowy w maju i tak bedzie mial wiecej chyba ze nowy dyrcio to zablokuje bo przecierz kot dostal awans tu jak nie masz ukladow jak pani D.Ł. np ktorej specjalnie gready podnosza przed podwyzka bo kolezanka pewnej pani jest

Nikos

Czy wiadomo już cos na temat aneksów?

Dostałem się do pracy przez agencję FlexHR, czekają mnie tylko badania lekarskie. Czy może ktoś potwierdzić albo opisać jak rzeczywiście wygląda sytuacja, czy niema problemów z wypłatami do 10tego każdego miesiąca, czy to praca spokojna czy każdy się na ciebie gapi i musisz prosić o przerwę na wc, jakie są normy pracy? bardziej ludzkie czy trzeba biegać, z góry dzięki

Znajoma
@:)

Wypłaty na czas, a jak z atmosferą to zależy na jaki dział i lidera trafisz u mnie jest (usunięte przez administratora)

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

XxX

KA Pikutkowo Zmiana C (sinus) Uważajcie na OWSIKA! Donosi wszystko do kierowników. Z tym wrednym babskiem nie idzie wytrzymać :@ Nie została liderem więc teraz będzie się mścić na każdym kto jej wejdzie w droge. Nie pozdrawiam tego babska

@XxX

Kto jest OWSIKIEM? Jakieś imię?

XxX

Owsik to osoba która wchodzi głęboko w (usunięte przez administratora) Naprawdę nie jest ciężko się domyślić :)

Emilia
@XxX

Sami powinniście mieć świadomość tego, że Wasze wpisy są tu niewłaściwe. Na obecnym forum skupiamy się bowiem na nieco innych rzeczach, ale oczywiście związanych z firmą Kongsberg Automotive. Zauważyłam ostatnio, iż prowadzą tam bardzo rozbudowane procesy rekrutacyjne. Czy mógłbyś w związku z tym powiedzieć nam coś na temat przebiegu rekrutacji w tym przedsiębiorstwie? Na jakie kwestie należy zwrócić szczególną uwagę podczas przygotowywania się do rozmowy kwalifikacyjnej?

@Emilia

zadna rozmowa kwalifikacyjna ci zbytnio nie jest potrzebna,biora wszystkich jak idzie ,nawet z posredniaka

Damian
@pracownik konsberga

Mam przez to rozumieć, że składając swoje CV do pracy w firmie Kongsberg Automotive jesteśmy automatycznie zatrudnieni? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to wiesz może dlaczego pracodawca nie ma żadnych wymagań co do zatrudnionych osób? Jest to związane z brakiem chętnych na wolne stanowiska, czy może jest tak duże zapotrzebowanie na nowych pracowników, że właśnie dlatego pracodawca zmniejszył swoje wymagania do minimum?

NN
@Damian

Zatrudniani przez pośrednika - Flex lub Addeco, przechodzą kilka łatwych testów na zręczność i spostrzegawczość. Kandydaci, którzy uzyskali dobre wyniki, idą dalej. W samym Kongsbergu odbywa się rozmowa z kandydatami w grupkach po ok 5 - 6 osób. Pracodawca zadaje dość banalne pytania o wcześniejsze doświadczenia i powody aplikacji. Zatrudniają praktycznie każdego, bo mają duże zapotrzebowanie. Na hali produkcyjnej powstają nowe maszyny, których nie ma kto obsługiwać. Z tego, co wiem, chętnych nie brakuje, ale wielu ludzi zwalnia się, bądź pracodawca nie przedłuża im umowy.

Kobong

Praca w KONGSBERG PIKUTKOWO Witam jestem z Włocławka chciałbym zacząć pracę w tej firmie. Mam 2 pytania. Jakie są możliwości transportu oś. Południe Na jaki dział i do kogo starać się trafić. Dziękuje za odpowiedz.

NN
@Kobong

Z Południa, z ul. Kaliskiej jeździ autobus 7, pod samą firmę. Godziny kursów dostosowane do godzin pracy. Niestety autobus nie jest za free, w teorii należy skasować bilet. W praktyce ludzie różnie się do tego odnoszą. ;) Nie wiem, kogo Ci polecić. Różni leaderzy mają pod opieką różnych pracowników. Nie będę ani rekomendować, ani odradzać kogokolwiek. Pozdrawiam.

@NN

A Ty gdzie jesteś słyszałam że na latach sinus jest ok

Nikt
@Kobong

S2C proponuje omijać szerokim łukiem, w szczególności LU.

@Zainteresowana

Na jakich latach sinus jest ok?

Na matach sinus

@Kobong

U Beaty na zmianie jest ok pracuje się miło można o wszystko pytać zawsze dostanie się pomoc dla chcącego nic trudnego a pracować trzeba wszędzie

@Zainteresowana

Gdzie pracujesz, na wiązkach?

Nie , na sinusach

Teoria

Atmosfera wcześniej nie była idealna, ale po tym, jak kierownictwo objęła pewna pani o dość specyficznym imieniu, zrobiło się nie do wytrzymania. Strach do niej podejść i o cokolwiek zapytać, żeby nie usłyszeć wykrzyczanych opryskliwym tonem pretensji. Pani jest arogancka, zarozumiała, nie szanuje pracowników, stresuje ludzi, wywiera presję, skutecznie obrzydza ludziom życie. Można się starać, pracować szybko i sprawnie, przychodzić w soboty na 12 godzin - od kierowniczki usłyszy się jedynie opryskliwe i złośliwe komentarze i pretensje - bo linia stoi i nie trzepiemy kolejnych porsche, bo podchodzimy by poinformować o problemach, bo mamy pytanie, bo za wolno pracujemy... Nota bene - linie stoją a organizacja leży. Brak mat, brak wiązek, brak etykiet, zepsute skanery, zgrzewarki, windy, pracownice w panice latają po innych liniach i szukają zajęcia, żeby znowu nie dostać srogiego opierdzielu za to, że w ogóle przyszły do roboty. Coraz więcej osób, które do tej pory były zadowolone z pracy i nie narzekały, zaczyna głośno mówić o planach odejścia z firmy - zwykle po tym jak zostały po raz któryś z kolei poniżone i potraktowane z góry przez panią, która jest przecież mądrzejszą, lepszą i bardziej wartościową osobą, niż ordynarny roboczy plebs... Odechciewa się człowiekowi wszystkiego, choćby ne wiem ile miał wcześniej entuzjazmu i chęci. Jeśli firma chciałaby motywować ludzi i podnosić ich efektywność - nie tędy droga.

Waldemar
@Teoria

Nie wiesz co się robi światło gaśnie. Pani znika. W pracy nie siedzi 24/7. Dorwać na mieście na parkingu upolować I po problemie. Są odpowiedni ludzie. Czy to Pruszków czy Włocławek że zaraz posprzataja taki bałagan.

@Teoria

Myślę że to babsko w domu nie lubią ,nie szanują ,mają ją za nic ,więc żeby się dowartościować to całą swoją flustracje przenosi do pracy i wyżywa się na pracownikach ,ona jest nie do wytrzymania ,ludzie się boją o cokolwiek zapytać ,ba ta kobieta nie wie co to jest dobre słowo,robisz dobrze jest zle,robisz dużo też jest niezadowolona ,ciągle ma muchy w nosie ,psuje atmosfere ,masz racje.

IWONA
@Teoria

Ta kobieta terroryzuje zakład ,powinni ją zgłosic o mobingg,niech ktos w konicu z góry to zauważy ,bo ludziom przez tą kobiete odechciewa sie pracowac,od wielu osób słyszałam ze beda sie zwalniac,niech tylko otworza zakłady obok to przekonacie sie ile ludzi uwas zostanie ,do pani G... niech pani zauwazy ze pracuje z ludzimi,a nie z bydłem .

Członka jej trza.

To ja
@Up

No raczej nie pomoże bo ona woli kobiety

Emilia

Kongsberg Automotive to firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej. W ostatnim czasie prowadziła rekrutację na stanowisko Manufacturing Engineer. Kandydatom oferowała: możliwość doskonalenia swoich umiejętności, udział w ciekawych projektach, wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy. Czy ktoś z Was brał ostatnio udział w rekrutacji na to stanowisko? Niedawno zakończyła się rekrutacja i jestem ciekawa, czy otrzymaliście już odpowiedzi na swoje aplikacje oraz zaproszenie na rozmowę o pracę? Zachęcam Was do poruszenia tej kwestii na forum, ponieważ może ona ciekawić nie tylko mnie.

Betol

Uwaga na lidereczke Elke plotkare z air cell. Wszyskim się interesuje tylko nie praca. Wchodzi z buciorami w czyjeś życie. Stara baba a kultury i wstydu za grosz. Smutne życie musi mieć jak się czyimś życiem interesuje

Nik
@Betol

Na arcekach jest kilka pracownicy które wchodzą z buciorami w czyjeś życie ktoś kiedyś powiedział"jakie one muszą mieć smutne swoje życie"????

Opinie

Co sądzicie o liderce JD?

A ty co sądzisz?

Hj
@Nowy

A Ty?

@Opinie

wszyscy tu narzekaja,a praca wcale nie jest zła,czysta lekka .liderzy pomocni,tylko atmosfera jest nie wporzadku,ale to ludzie sami sobie tak stwarzaja.

AD
@pracownik konsberga

Gdzie są pomocni ci liderzy?Na jaki dział się przenieść?

Kolega
@pracownik konsberga

To chyba nie widziałaś co liderka z wiązek P... robi swoim pracownikom wprowadza strach donosy (usunięte przez administratora) laska bez klasy i kultury. Godnie razem z nią idzie liderka M.... Są siebie warte

viola
@pracownik konsberga

kochana to zapraszam cię serdecznie na wiązki do liderki p..... to zobaczysz jaka jest fajna praca ,jeszcze tak zawistnej ,zniechencajacej do pracy ludzi to osoby nie widziałam ,rodzice jej chyba nie wpoili co to jest szacunek do drugiego człowieka.

@Nowy

Konfi

Jule
@Opinie

Fałszywa i arogancka.Sodowa jej uderzyła.

Molo

Dlaczego pracownicy z Ukrainy dostali Juz podwyżkę a pracownicy Polacy jeszcze nie?

@Molo

Bo nie szanują nas Polaków...

w du..e wszystko ma
@pracownik konsberga

bo my siebie nie szanujemy,nie ma jedności /polak taki jest jak ma lepiej troszkę od innego to już zaniemówi /jakbyśmy połączyli siły to i warunki pracy i płacy wywalczymy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@w du..e wszystko ma

Masz racje,ale do walki jest mało ludzi bo sie boja,jedynie po katach i na zewnatrz umia gadac .

w du...e wszystko ma
@pracownik konsberga

Nie wiem czy wiecie że przy tylu zatrudnionych pracownikach może im ktoś pod nosem założyć związki ZAWODOWE.Tylko jest kilka ważnych spraw do załatwienia .1 zgłosić i zalegalizować w sądzie[bez wiedzy zakładu]2.po decyzji sądu informuje się zakład.3.i chyba najgorszy- każdy chętny dobrowolnie co miesiąc wpłaca składkę na związek i jest wtedy jego członkiem.Nie ukrywam że czym więcej chętnych to większa siła i możliwości związków zawodowych.może kiedyś to nastąpi/i wtedy każdy się dowie czy kolega obok jest z tobą.

Lucyna

Najbardziej (usunięte przez administratora)Zaklad w okolicy ..

Agnes

Czy ktoś dojeżdża do Kongsberg w Pikutkowie przez Kruszynek koło Włocławka?

Up

Na święta mają dać po 1000zł.premi.

komu maja dac?

Bobas

Dobry dowcip od poniedziałku

Hahahaha dobre

Ups

Odjąć wszystkie zera????

@Bobas

To nie dowcip tylko prawda jak masz bardzo niskie zarobki(chyba wpisywales je sam) to dostaniesz a jak najwyzsze to chyba jasne jak co rok że najwięcej nie dostaniesz Ten kto ma bardzo niskie to dostanie 1000 zł !!!

Masakra

No to skoro tak to jaka to premia? Premia to dodatek ewentualnie nagroda dla pracownika niezależnie od tego ile zarabia a już na pewno do premii nie są wliczane dochody członków rodziny. To o czym piszesz to zwykły zasiłek żadna premia. Mylisz pojęcia.

T

Jeśli nawet, to jakiekolwiek pieniądze dostają tylko pracownicy zatrudnieni przez Kongsberg. Ci, którzy nadal robią przez agencję, nie dostają nic, choćby pracowali nawet lepiej i więcej od tamtych.

@Masakra

Premia świąteczna z funduszu socjalnego jest przyznawana zgodnie z regulaminem zatwierdzonym przez związki zawodowe.

@T

Tak jest i nic na to nie poradzimy dopóki jestes pracownikiem agencji nie dostaniesz nic tak było jest i będzie,chyba ze agencja od siebie da w co nie wierzę

Ki

Ci co na kongsbergu a ci co na agencjach nie dostają nic

Ki
@Up

Ale dla tych cwanych co dostali umowy na kongsberg i nic nie robią a i co zasuwaja na agencji nie dostaną nic

ela
@Ki

a robia taka sama robote a nawet i lepiej

Bobas

Na kongsberg tak a nie na agencje a ludzie na agencji lepiej pracują niz ci niektórzy na kongsnergu

Lopez
@Up

Tak 1000 zł chyba jakaś kpina.Pracownicy Kongsberga na święta maxa dostali 500-550zł z socjalnego. Na taki duży zakład to j.j nie urwało nikomu.Nie liczył bym na żadną tzw. PREMIE 1000ZŁ.Włodarze firmy sobie to pewnie przydzielą Premie i nie takie małe!!!!!!!!! A z nas pracowników wyssają resztę krwi.Rozgłaszają na lewo i prawo o dużych podwyżkach po nowym roku.Obiecanki jak zwykle,trzeba pracownikom coś obiecać żeby (usunięte przez administratora) za te grosze , i najlepiej dorabiali w wolne soboty i niedziele.Powoli robi się syf.Mam nadzieje że się mylę,i stanie się cud.

Młoda
@Masakra

Mylne pojęcie. Tysiak był dla osób najlepszych z dużym stażem którzy naprawdę wydają z siebie wszystko w pracy , to taka nagroda roczna.

Pracownik Brzescia
@Młoda

Tylko ciekawe kto dostał to 1000 zł nagrody ?????

@Młoda

No ale pomiędzy pojęciem nagroda roczna a premia na święta jest chyba różnica. Nagroda roczna to nagroda roczna i chyba jasnym jest ze nie każdemu będzie się ona należała, a premia świąteczna to moim zdaniem co innego i w normalnych zakładach wszyscy pracownicy taką premię otrzymują Jeśli ktoś myli tu pojęcia to chyba nie ja Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Nowy Rok
@Lopez

Podwyżki wymuszone ,najniższa krajowa poszła do góry. Np. pracownik kongsberga operator LM z 17 zł na 18,40 zł dali czadu. dodam że pracuje ok roku [agencja+ kongsberg] Jak ma ktoś inne info proszę o podzielenie się z innymi . Musimy trzymać się razem ,walczmy o swoje ,zakład tylko obiecuje,tak było w Pruszkowie,obiecali i ludzi wydymali.Wymyślają normy itp. za te groszę.niech spadają.Jak ktoś myśli że 17-18,40 za op. LM to dużo to jest w błędzie-ile na głowie a odpowiedzialność bardzo duża.-W nowy rok ślę Ci życzenia zdrowia, szczęścia, powodzenia, miłości na każdym kroku, niech dodaje sił w tym roku.

Czad
@Nowy Rok

Chyba czegoś nie rozumiesz. Twoja podwyżka nie jest wymuszona bo miałeś dużo więcej aniżeli najniższa krajowa. Teraz wynosi 14,70 a było 13,70. Jeśli twoja podwyżka nie jest wysoka to co powiesz na podwyżkę z 14,50 na 15,60? Wcześniej stawka była wyższa o 80 groszy brutto od najniższej krajowej 13,70-14,50 , a teraz o 90 groszy brutto 14,70-15,60. Zakład dał podwyżkę 10 groszy brutto. Tu dopiero jest czad.

w d..ie wszystko mam
@Czad

co by nie robił to nas kantują/a gdzie obietnice i propaganda Liderów i kierownictwa że po nowym roku duże podwyżki,zależne od posiadanych umiejętności i zajmowanego stanowiska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w kilku rzeczach zgadzam się z/ Nowym Rokiem/ JEB.Ć FRAJERÓW Z kierownictwa.

@w d..ie wszystko mam

podwyszke to dostanie gora a ty ochlapy hehe

w d..ie wszystko mam
@Anna

niedługo to nawet ochłapów nie dostaniemy/zgodzę się z innymi że praca nie jest ciężka ,bardziej stresująca ,można ją nawet polubić,tylko jest jeden bardzo duży problem/wynagrodzenie /umowa agencyjna!!!.Są może osoby którym nie zależy na pracy, ale na tyle osób zatrudnionych to nie duży procent.Firma ma jakieś dziwne podejście do tych spraw,teraz namawiają ludzi do pracy na 12 godz..dziwne podejście.Czekajmy jeszcze troszkę może ktoś zauważy ten problem..........

@w d..ie wszystko mam

Atak miało byc pieknie w tym zakladzie,teraz te 12...człowiek nie bedzie mial zycia prywatnego ,a i pieniadze psie .

pracownik1
@Masakra

To nie premia tylko socjal

Lok
@Nowy Rok

To pokaż mi firmę w okolicy, która płaci taką stawkę za godzinę, dla osoby z rocznym stażem pracy!!!

nowy rok
@Lok

nie każdy ma rok stażu,ciekawe dlaczego przenieśli firmę z Pruszkowa.ulgi podatkowe i tania siła robocza.wykorzystują to na ma maksa,a władze i instytucje na to pozwalają/PIP,itp.

Dominika

Na wiązka nadal nic się nie zmieniło jest jeszcze gorzej niż było. Pracownik (usunięte przez administratora)wyzywa młodszych od smarkaczy sam nic nie robiąc itd.. Liderka i zastępcy siedzą cicho bo to ich (usunięte przez administratora) to ma prawo.. (usunięte przez administratora)

Krzychu

Waldemar z prasy lubi siurasy

Waldemar
@Krzychu

Krzychu Lider ma z tyłu Świder. Świder Jarka i Marka. Lubi chłopców.

szukający pracy

Czy ktoś posiada wiedze jaka jest praca na magazynie:zarobki,zasady,wymagania,ilość godzin,czy nadgodziny są dobrowolne czy tak naprawdę lekki przymus ,z góry dziękuje za odpowiedź.Słyszałem że potrzebują na magazyn lub operator maszyn[obsługa jakieś maszyny od produkcji mat ], zastanawiam się które wybrać???

PPS
@szukający pracy

Jak byś trafił na operatora LM to praca nie jest zła tylko zarobki marne 13,70 na agencje a później 14,50 na Kongsbergu, nie wiem po jakim czasie ale później na LM mają 17,00 zł.Na magazynie nie wiem jak jest ale prawdopodobnie przez agencje 18,00 zł a później 20.00 do 23,00 zł ale to jest niesprawdzona informacja.

Niktos
@PPS

Na magazynie 18 tylko cały czas bez premii podobno

OLAF SKURWENSEN

Firma jest norweska tylko z nazwy. Właścicielami są głównie fundusze finansowe. Ostatnio szefem firmy został Pan Arab Finansita. Liczy się tylko zysk, to znaczy żeby jak najwięcej zarobić i ponieść jak najniższe koszty.

Edek z krainy kredek

Witam, Ogólnie to zaznaczę że forum poświęcone jest Kongsberg w Pruszkowie, opinie padają na temat Kongsberga w Pikutkowie LOL. Kolejną sprawa to taka że każdy tu taki wyszczekany, a w pracy jak mysz pod miotłą nic nie odezwie się. Skoro tak ludzi nie szanują i taka jest atmosfera to po co to ukrywać są od tego HR, ale nie po co lepiej w domku siedzieć na pupie, płakać że ciulowo płacą i pupę innym obrabiać tutaj, a w pracy "TO NIE JA, JA NIC NIE WIEM" żyjemy w wolnym kraju nikt nikogo do niczego nie zmusza a nawet nie ma prawa ogarnijcie się. Kongsberg jak wiadomo to zagraniczna firma, natomiast tutaj tworzą ją Polacy i to jest problem. Tym co tak srają na własnym podwórku życzę powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

wp
@Edek z krainy kredek

Ale sie naprodukowałeś,przypuszczam że niezle komuś w (usunięte przez administratora) tam wchodzisz i się niezle ustawiłeś,bo mądry człowiek to wie jak jest,i na logike ,ludzie tam siedza i milcza bo z wiosek sa i w pobliskosci niema tak pracy,zygryzają zęby i pracują bo maja dzieci i rodziny,idą świeta i kazdy grosz sie liczy ,dla rodziny zniosą złe traktowanie ,ponizanie itd...wiec się tu nie mądruj .Polak polakowi gotuje taki los,bo dostaną się na liderów ludzie co im słoma z butów wychodzi i cwaniakują ,pokazują że są kimś a zwykły pracownik jest nikim ,szkoda wiecej pisac ,też ci zycze powodzenia i byś udał się do okulisty i laryngologa ,bo nic nie widzisz i nic nie słyszysz hehehe

Edek z krainy kredek
@wp

No włąśnie mądre słowa "Polak polakowi gotuje taki los,bo dostaną się na liderów ludzie co im słoma z butów wychodzi i cwaniakują.." jeszcze nikt nikogo nie zwolnił za to że nie pozwolił sobie na poniżanie. Masz rację liderzy są wybierani w zły sposób ale to nie ich wina lecz tych co wybierają ale nie o tym mowa, mowa o tym by ludzie zrozumieli że nie są świniami w zagrodzie prawa swoje mają i wierz mi że to działa, Ci na górze nie znają waszej opinii osobiście a plotek nie będą słuchać. A po drugie to nikomu nie muszę włazić nigdzie, raczej to mi probują włązić, brzydzę się nimi tak jak tymi co mądrzy są w ukryciu i obrażają innych tak jak to robisz TY.

lopez
@wp

Jak myślisz że jesteś taki bystry ,to startuj na LIDERA!!! Ogłoszenie jeszcze wisi w gablocie,zobaczymy czy tobie wystaje słoma z butów.Będziesz najlepszym LIDEREM-ha ha

wp
@lopez

i odezwał sie lider hehe no napewno bym nie gnebil ludzi tylko ich wspierał ,ale wtedy bym nie zagrzał tam długo miejsca bo za uczynny jestem.

patron_kongsbergu
@Edek z krainy kredek

"Liderzy są wybierani w zły sposób" to prawda ale to nie jedyny problem w tym zagadnieniu chętnych bo objąć to stanowisko brak! propozycje dla pracowników były i są wśród osób które pracują dłużej stażem na Kongsbergu lub mają pewne doświadczenie i pogląd na etap produkcji zaczynając od produkcji na maszynie kończąc na Containment ale po co ? bierze się osobę wybrana przez kierownika ( bo jej się wydaje ze taka będzie dla niej wygodna) i jak ta osoba ma zarządzać ludźmi na zmianie ? jeśli nie zna procesu produkcji do tego nie rozumie relacji miedzy ludźmi problemow wewnętrznych itp niestety kończy się tą złą współpracą ,organizacją pracy i opinią wystawioną na koniec może czas szukać problemu troszkę wyżej niż kolejny raz podwyższać cele !

Nie

Jak ktoś jest wmiare kumaty i mądry to uciekł z tej firmy, nowo powstała firma norweska chwali się socjalem itp ale oferują naprawdę mało. Czasy w których było ciężko o pracę i przychodziło się kiedy szef chciał ile godzin za jaką stawkę się skończyły. :)

mm
@Nie

Poczekaj jak powtaną nowe zakłady obok,w konsbergu bedą sie prosic o pracownika i szanowac go .

Nie
@mm

Myślisz że to coś zmieni i nagle w tych nowych zakładach będzie lepiej? Tak samo mówiono o kongsbergu jak powstawał że włocławski firmy nie będą miały pracowników zbankrutuja itp. Ten rejon jest 15 lat za reszta polski nawet do 100 km od nas są lepsze warunki pracy np w Płocku Toruniu już nie wspominając Poznań czy Bydgoszcz Wrocław.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive