Opinie o CE Lingua w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CE Lingua. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w CE Lingua o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CE Lingua w Kraków

Maciek-ok

Ja mam u nich umowe o dzielo, pracuje jako nauczyciel angielskiego i wszystko naprawdę spoko.

Asia_P
@Maciek-ok

Ja miałam umowę zlecenie. Proponowali też o pracę, ale kończę studia i tak jest mi wygodniej. Także w ogóle idą na rękę.

MISI

ODRADZAM, ODRADZAM, ODRADZAM -(usunięte przez administratora)

Ciekawski
@MISI

A co takiego zrobili ? można poznać szczegóły ?

Ewenila1991

Witam, jeżeli ktoś zastanawia się nad praca w CeLingua to mogę wam polecić ponieważ pracowałam tam przez jakiś czas.W firmie panuje miła atmosfera , pracownicy są bardzo pomocni i oferują zawsze dużo godzin do realizowania.

Paulina91

Pracowałam w tej firmie jako stażystka i jestem zadowolona, można się wiele nauczyć i zdobyć doświadczenie. Współpracownicy bardzo pomocni.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kaja-kaja

Pracuję w tej firmie już drugi rok. Wypłata zawsze w terminie, panie z celingua bardzo miłe i zawsze idzie się z nimi dogadać. Wiele godzin do realizowania, dobra stawka za godzinę pracy.Firma zapewnia wiele materiałów na zajęcia. Polecam

SSabina91

Witam, firma zaangażowana, terminowa nigdy nie miałam problemu z wypłatą. Mam wiele godzin do realizowania w Przedszkolach, zwracają koszty dojazdów do placówki. Naprawdę polecam

Paweł 1199

Polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia nad współpracą z firmą CeLingua, można zdobyć ciekawe doświadczenie w pracy i dobrze zarobić. Bardzo polecam!!!

AnitaW

Witam, bardzo polecam pracę w CeLingua! Pracuję jako lektor języka niemieckiego i jestem bardzo zadowolona.

Kamila

Ja odbyłam u nich staż i jestem bardzo zadowolona dużo się nauczyłam, a jeżeli ktoś liczy na to ,że będzie na stażu tylko siedział i plotkował z koleżanką to nie ma u nich czego szukać.

aleksandraM90
@Kamila

Potwierdzam,ja również jestem bardzo zadowolona.

Kamila

Polecam staż w Ce Lingua. Można sie naprawdę wiele nauczyć . Oczywiście jeżeli ktoś liczy na to ze nie bedzie robił nic tylko plotkował no to nie ma czego u nich szukać .

Lektor

Ja pracuje w tej firmie od 2 lat i nigdy nie miałam z nimi problemów.

Sabinkaaa88

Pracowałam w firmie CeLingua jako stażysta i nie zgadzam się z opinią.

krzysiek132

Polecam prace w tej firmie! dobre zarobki i do tego mili pracownicy i super atmosfera w pracy

Iwona

Nie polecam wspolpracy z ta firma.

roksana
@Iwona

pracuję w tej firmie jako logopeda i nie mogę złego słowa powiedzieć, współpraca układa się bardzo dobrze i jeżeli będzie taka możliwość na pewno przedłużę z nimi umowę

mała89

ja także pracowałam w tej firmie i nigdy nie miałam problemu z wypłata jeżeli dobrze wykonałam swoje obowiązki. Polecam!

anna23

Pracuje w tej firmie już jakiś czas i nigdy nie miałam problemu z wypłata zarobionych przeze mnie pieniędzy, wypłata zawsze w terminie

zuzannaEm

Byłam w tej firmie na stanowisku stażysty pracownika biurowego i nie zgadzam się z opinią. Dyrekcja jest uprzejma i nie wtrąca się do pracy stażystów ponieważ zajmuje się własnymi rzeczami ,natomiast są panie opiekunki stażów od których można się dużo nauczyć, dowiedzieć i są bardzo pomocne w każdej sprawie.

ka-karolina

Witam, nie zgadzam się z opinią wyżej uważam ze praca w tej firmie jest ok, atmosfera miła, pracownicy bardzo pomocni i wyrozumiali, firma bardzo profesjonalna!

TomekF

Pracowałem jako stażysta w tej firmie i nie zgadzam się z opinią wyżej. Pani Kinga to bardzo dobry kierownik i do tego bardzo pomocna, z każdym problemem można do niej zadzwonić. Praca ogólnie bardzo fajna, przyjemna atmosfera.

nicknick

nie zgadzam się z opinią wyżej, na stażu w tej firmie można zdobyć bardzo przydatne doświadczenie. Pani opiekun stażu jest bardzo pomocna i wyrozumiała.

pat33

nie polecam pracy w tej firmie. Mimo obietnic niczego nie uczą. Stażyści, telemarketerzy nie mają własnych stanowisk pracy.

lidia87
@pat33

Pracowałam w tej firmie jako stażysta i oczywiście była telefoniczna obsługa klienta ale nie telemarketing. Zajmowałam się też wieloma innymi rzeczami i uważam że się można wiele nauczyć i zdobyć doświadczenie które pozniej można wykorzystać w dalszej pracy.

marinao
@pat33

Moja siostra pracowała w tej firmie jako stażysta i miała swoje stanowisko pracy i laptopa, telefon. Bardzo sobie chwaliła pracę na tym stanowisku

Może mi ktos powiedziec jak wygląda tam wraca jako przedstawiciel handlowy ? Był ktos z was na tym "stanowisku" ?

Janek

1800 do 2500zł brutto jeżeli sobie poradzisz, najlepiej zadzwoń bezpośrednio do pracodawcy a nie pytaj na forum o podpowiedź.

Staż jako pracownik biurowy- nie polecam (usunięte przez administratora) stażyści są ciągle wymieniani i pracują za śmieszne pieniądze. (usunięte przez administratora) Jako stażysta zajmujecie się obdzwanianiem e-korepetycji i dodawaniu ogłoszeń więc wiele z niego nie wyniesiecie.

balbina
@123

Witam, w firmie CeLingua chętnie zatrudniają po stażu chyba, że stażysta sam chce zrezygnować. Praca w miłej atmosferze i można liczyć na pomoc. Jeżeli ktoś się zastanawia to warto.

Zostaw merytoryczną opinię o CE Lingua - Kraków

• Jak się pracuje w CE Lingua?

Zobacz opinie na temat firmy CE Lingua tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CE Lingua?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 21 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CE Lingua?

Kandydaci do pracy w CE Lingua napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CE Lingua