Opinie o CE Lingua w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CE Lingua. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w CE Lingua o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CE Lingua w Kraków

Julia

@Monia a ile tych grup lekcyjnych się dostaje? Ile to godzinowo wychodzi na tydzień? Pozdrawiam.

@Julia

Czasem potrzebują kogoś na 30 minut zajęć w jednej grupie i obiecują że będzie więcej, tymczasem ilość grup się nie zwiększa

Monia

Polecam współpracę na stanowisku lektora języka angielskiego. Prowadzę obecnie kilka grupek i praca jest naprawdę przyjemna. Pracuje tu od października

Polecam wszystkim pracę u nich serio . Nawet w sytuacjach problemowych można się z nimi dogadać . Panie z biura są przemiłe. Wypłata zawsze na czas.

Ale mało mnie to interesuje czy Cie to przekonuje czy nie. Mnie nie przekonują Twoje żenujące komentarze .....

Pracuję dla nich od września, jak narazie jestem bardzo zadowolona. Na plus: lokalizacja placówek, materiały, dogodny grafik, kontakt z pracodawcą Minusy: czasem ciężko ustalić odrobienie zajęć które przepadły, w okresach około świątecznych mniejsza ilość zajęć Ogólnie polecam

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nauczyciel

Jako nauczycielowi dla którego jest to praca dodatkowa zależało mi na tym żeby grafik był dopasowany do mojej dyspozycyjności i w Lingua właśnie to oferują. Dostałam listę placówek wybrałam te które najbardziej mi pasują.Do tej pory nie mam z nimi żadnych problemów.

Kamila

Super pracodawca! Polecam

Lektor1

Super opcja pracy w firmie jako dodatkowe źródło dochodów :) Polecam, jeśli chcecie zdobyć doświadczenie i dorobić sobie do swoich zajęć.

Ola

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Wypłata na czas i atrakcyjne szkolenia

Kamil

Z czego dokładnie firma CE Lingua nie wywiązała się w Twoim przypadku? Napisałeś o jakiejś umowie, dlatego chciałbym wiedzieć, czego konkretnie dotyczyła cała sprawa.

plastyk123

Witam, czy jest tu ktoś kto miał okazję prowadzić zajęcia plastyczne lub fotograficzne w podstawówce/przedszkolu? Jak ocenisz pracę i warunki? Rozważam podpisanie umowy, nie będę dysponować dużą ilością czasu, może raz dwa razy w tygodniu. Zastanawiam się czy warto podejmować współpracę Jetem po rozmowach telefonicznych i jednej rozmowie w biurze na które umówiłam się z panią rekruterką, gdy pojawiłam się na miejscu przyjął mnie jej kolega i praktycznie nie potrafił mi udzielić szczegółowych odpowiedzi bo "z koleżanką może pani to ustalić, ona będzie się tym zajmować". Odczucia mam mieszane co do przyszłej współpracy...

TenTaki
@plastyk123

nie warto marnować swojego czasu na jakiekolwiek rozmowy, spotkania i ustalenia z tą firmą. Jest to tylko i wyłącznie wyrafinowane wprowadzanie cię w błąd. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być ok, ale... pierwsze problemu pojawiają się, gdy ... zaczniesz zadawać pytania, które regulują zdrowe zasady współpracy. (usunięte przez administratora), nie zadawać pytań i nie jest mile widziane, gdy potrafisz myśleć. W umowie, którą chciano podpisać ze mną już na pierwszym spotkaniu (WOW!!) była wzmianka o ... zakazie współpracy z innymi podmiotami w zakresie uczonego przedmiotu:))))(usunięte przez administratora) Reasumując zwykła - firma, która nie rozumie, iż czasy bezwzględnego wyzysku na rynku edukacji już dawno minęły.

@plastyk123

Dzień dobry, jeśli ma Pani wolne tylko dwa-trzy dni w tygodniu warto przemyśleć, bo może Pani sobie wybrać tylko jedna lub dwie placówki i dorobić sobie do innej pracy, ja tak robię właśnie.

Lektor

W firmie pracuje już drugi rok i mogę polecić współpracę :) Najbardziej wygodne są dowolne godziny zajęć, dla mnie na początku pracy to było idealne bo prowadziłem też swoje korepetycje i super można było wszyskro dograć. Teraz jak i w poprzednim roku zajęć we wrześniu było mniej niż w innych miesiącach ale ustalamy harmonogramy i widzę, że fajnie się uda kolejny rok pracować Pozdrawiam!!!

x

Pracowałam w tej firmie w ubiegłym roku szkolnym od marca, więc może nie jest to jakiś długi okres czasu.... natomiast te kilka miesięcy pracy były w porządku. Wybrałam sobie miejsca, do których odpowiadał mi dojazd, bardzo fajne przedszkola wyposażone w sprzęt - choć to chyba akurat nie jest zależne od firmy tylko od danej placówki ( z tego co mi proponowano oni w lingua też mają swoje pomoce oraz instrumenty itd, więc jak najbardziej na plus). Właściwie nie można się do niczego przyczepić, gdyby nie wyjazd na stałe pewnie kontynuowałabym współpracę.

@x

Zainteresowała mnie Twoja odpowiedź, jednak nie znalazłam w niej informacji na temat wynagrodzenia. Czy było ono dla Ciebie satysfakcjonujące? Ciekawi mnie też, czy wchodziły również w nie jakieś dodatkowe bonusy od CE Lingua.

Cezary

Niestety bardzo często brakuje chęci do pracy i stąd takie narzekanie!!

@Cezary

Bardzo ciekawa odpowiedz, ale bardzo dziwne, ze w innej firmie mnie doceniono. Gdyby nie było chęci do pracy w innej pracy przecież tez by mnie potraktowano tak samo, bo jak się nie ma chęci to nigdy się ich nie będzie mieć :)

alicjam8

Przyjelam sie na poltoramiesieczny staz na pracownika biurowego, poniewaz w ogloszeniu bylo wyraznie napisane: staz z gwarancja zatrudnienia. Na rozmowie rekrutacyjnej rowniez Pani poinformowala mnie, ze spokojnie bedzie mozliwosc zatrudnienia. Niestety po podpisaniu umowy o praktyke absolwencka dowiedzialam sie, ze zatrudnienie bedzie po remoncie(ktory bedzie trwal do wrzesnia), ale tylko dla najlepszych stazystow. Atmosfera mila, wszyscy sympatyczni- wlacznie z dyrektorka, niestety takie jawne wprowadzenie w blad jest dla mnie nie do przyjecia. Na poczatku jestesmy zapraszani na 2-3 godziny probne i bezplatne. Bardzo duza rotacja stazystow- w ciagu mojego pierwszego dnia byla jeszcze 3 albo 4 osob na dzien probny.

@alicjam8

Jak dla mnie jest to zrozumiałe przecież żadna firma nie zatrudni osoby,która się nie sprawdzi tak robi każda firma tylko w tym wypadku otwarcie to powiedzieli, a inne firmy o tym nie nie mówią. Szczerość chyba nie popłaca.

freedom
@.

która się nie sprawdzi? w tej firmie pracowało już multum stażystów. Dopiero co zaczęłam pracę a już umawiałam osoby na rozmowy w sprawie pracy na MOIM stanowisku. Tu nie chodzi o dobrego pracownika ale o kasę. Lepiej zatrudnić stażystów za kilka stówek i ich wyzyskiwać niż pracownika na pełen etat i normalną umowę. Zwykłe cwaniactwo, nic więcej

@freedom

Skoro piszesz, że zaczęłaś prace w CE Lingua to, czy mogłabyś opisać warunki, jakie tam panują z perspektywy pracownika firmy? Czy mimo wielu projektów stażowych miejsca do pracy na pełen etat też się znajdą? Jak wygląda ten aspekt? Zachęcam do zabierania głosu.

Xxx

Jakiś czas temu pracowałam na stanowisku pracownika biurowego jednak musiałam zrezygnować z powodu przeprowadzki. Prace wspominam bardzo dobrze, koledzy z pracy bardzo pomocni zawsze można było liczyc na pomoc. Zdobyłam fajne doświadczenie. Wiadomo że wszedzie są plusy i minusy ja swoją przygodę z firmą wspominam dobrze

majkel
@Xxx

koledzy? szkoda że w firmie pracuje tylko 1 facet a reszta to kobiety. niewiarygodna opinia

@majkel

W jakim okresie pracowałeś?

@majkel

Bardzo możliwe, że dodana przez użytkownika @Xxx opinia jest rzetelna gdyż została opublikowana pod koniec 2017 roku. Do tego czasu mogło coś ulec zmianie. Majkel, a jak Ty opiszesz obecną sytuację związaną z pracą w CE Lingua?

X
@Aneta

Jaka rzetelna? chyba nierzetelna....

Magda
@majkel

1 facet? ja naliczyłam przynajmniej 3 !

Czytam opinie o firmie i zastanawiam się skąd niektóre osoby musiały się "urwać" albo mowa o różnych firmach...? Przed wakacjami byłam zatrudniona właśnie w ce lingua i szczerze mówiąc z wieloma komentarzami nie mogę się zgodzić. Jakie ukrywanie nazwy firmy? Nie raz byłam świadkiem umawiania spotkań, nawet sama czasem je umawiałam i nazwa ZAWSZE była podawana. Ciekawe jak inaczej ludzie mieliby trafić w odpowiednie miejsce? Budynek jest świeżo po remoncie, a urządzenia może nie są najnowszymi modelami prosto ze sklepu ale na pewno nie sa stare. Firma zatrudnia wiele osób w tym stażystów, pracowników biurowych, nauczycieli i ani razu przez 3 miejsce pracy nie słyszałam żeby ktoś miał problemy z brakiem wypłaty. Uważam że lepiej przyjsc i przekonać się samemu jak to wygląda, jeśli praca się nie spodoba przecież nic na siłę. Tak bylo w moim przypadku, nie przedlużylam umowy bo uznałam że to jednak nie jest praca dla mnie ale cieszę się że odeszłam zostawiając po sobie dobre wrażenie.

@.

Mam podobnie, ja też czytałem opinie i ciężko mi było uwierzyć, że dotyczą one tej firmy. W 100 % się zgadzam, że lepiej przyjść samemu i się przekonać, zwłaszcza, że oni zatrudniają na różne stanowiska i zakres zadań też się zmienia w ciągu roku. Ja akurat zajmowałem się dużym projektem i wiedza, którą zdobyłem przydała mi się przy staraniach o obecną pracę ;) Pozdrawiam

INA

witam, pracowałam w firmie miesiąc, szczerze nie polecam się tam zatrudniać, na rozmowie wszystko pięknie, jakie to są wysokie zarobi u nich, dogodne godziny pracy, itp, itd. Zaczęłam prace, na początku wszystko dobrze, miałam stanowisko biurowo-terenowe czyli raz byłam w biurze a raz w terenie. To była umowa o dzieło 1,5 mies trwała. Podczas rozmowy już na podpisaniu umowy pytałam Panią która mnie przyjmowała o tzw "zaliczke" w treści umowy, nie była ona tam wyjaśniona, ponieważ z umowy wynikało, że wypłata dopiero byłaby po 2 miesiącach pracy, zapytałam czy ta zaliczka odnosi się do wypłaty i czy można ją podzielić na pół ponieważ potrzebuje środków do życia (rozmowa rekrutacyjna była w lipcu, a do pracy chcieli dopiero we wrześniu). Otrzymałam odpowiedz, że ależ oczywiście, jasne że tak można, to zrozumiałe, po czym kiedy się o to upomniałam otrzymałam informacje, że nie ma takiej możliwości, musiała mnie Pani źle zrozumieć to chodziło o coś innego. To był pierwszy minus tej pracy, wprowadzają pracowników w błąd, bardzo mi się to nie spodobało. Drugi minus to chaos w biurze, każdy musi robić wszystko, najlepiej by było jakbym na raz robiła wszystkie czynności bo inaczej "to nie wyrabiam normy" ponieważ szukanie kadry i wręcz proszenie przez telefon ludzi żeby pracowali za grosze na zajęciach które mają 15-30 min, jest trochę żenujące, a jeśli się kogoś nie znalazło cały dzień i jeszcze nie była nabita liczba wrzuconych ogłoszeń to krzywo patrzyli. Kolejny minus to to, że pracowałam na mega starym sprzęcie, rozwalający się stołek, zniszczone stare telefony i malutki stolik przy którym musiałam siedzieć z ewentualnym stażystą który przychodził co drugi dzień ktoś inny (darmowa siła robocza?). Byłam pracownikiem który starał się dawać z siebie to 100% podczas pracy więc i w trasie byłam dłużej i więcej placówek odwiedzałam niż to było wymagane, zaś moja koleżanka która pracowała w tym samym czasie, miała ograniczenie czasowe ze względu na dziecko i w pewnym momencie zaczęto ją straszyć karami ponieważ nie wyrabiała "NORMY" odwiedzania placówek w ciągu pracy, co było bzdurą. Kolejny minus i kolejne kłamstwa ze strony firmy i umowy. Jeśli odwiedzało się placówkę i podpisało się z nią umowe na jakieś zajęcia to od każdej umowy podpisanej należała się pewna kwota. Po czym jak odeszłam z wielu powodów i upomniałam się o te umowy to okazało się, że nagle ponad 3/4 moich podpisanych umów jest nie do wypłacenia ponieważ Pani (kierowniczka) nie znalazła kadry do tych przedszkoli. Co jest śmieszne bo człowiek stara się i znajduje dla nich klientów, a firma ma to gdzieś i obcina pracownikowi wypłate z lenistwa :) Nie polecam firmy jeśli nie chcecie się pakować w (usunięte przez administratora) Kolejna sprawa,(usunięte przez administratora) terminowo pieniędzy za prace, przekonałam się o tym, więc opinie wyżej są niewiarygodne dla mnie. Pozdrawiam użytkowników forum i radze uważać na ich ogłoszenia, często nie podają firmy w ogłoszeniu żeby nie było wiadomo, że to oni.

@INA

To bardzo dobrze, że napisałaś tak rozbudowaną, popartą wieloma argumentami opinię. Piszesz na końcu jednak, że nie zgadzasz się z opiniami osób, które w przeciwieństwie do Ciebie wypowiedziały się pozytywnie na temat pracy w CE Lingua. Rzeczywiście, przejrzałam poniższe opinie i wyglądają one bardzo korzystnie. Skąd więc taka różnica zdań? Może firma nie jest taka zła jak piszesz a jedynie warunki jakie tam panują nie są wystarczająco dobre dla Ciebie?

Mała Mi
@INA

Mam wrażenie, ze miałyśmy ze sobą kontakt i pracowałyśmy mniej-więcej w tym samym czasie :) wszystko mi jakoś pasuje :)

xyz

Pracuję tu od września, prowadzę zajęcia dodatkowe z dziećmi. Narazie nie mam zastrzeżeń, zobaczymy jak dalej :)

Aneta

@lektorkaaaa, dziekuję a Twoją rozbudowaną opinię o pracy w CE Lingua. Fakt, że duży problem może stanowić brak poinformowania odnośnie odwołanych zajęć. Może można temu jakoś zaradzić skoro poza tą sytuacją praca w tej firmie ma same plusy? @Jasiek, piszesz, że firma jest dobra, czy zechciałbyś rozwinąć się w tym temacie? Dlaczego tak sądzisz, podasz przykłady, proszę.

lektorkaaaa

witam, bylam lektorem w CEL i jesli chodzi o wspolprace z biurem, naprawde cudowni pracownicy mozna zadzwonic zapytac w razie watpliwosci o wszystko. Zajec indywidualnych jest dosc duzo, jest z czego wybierac, zawsze jest telefon jak pojawi sie jakas dodatkowa lekcja lub zastepstwo. Materialy dydaktyczne (zwlaszcza te przedszkolne) niestety nie pokrywaja sie z rzeczywistoscia - mam tu na mysli (nierealne)scenariusze lekcji, robotki reczne na ktore nie ma czasu w 15 min czy pol godz zajec, caly material trzeba praktycznie opracowac samemu. Praca z malymi dziecmi weryfikuje niestety "sztywne" plany ktore mozna włozyc miedzy bajki, wiec wiele mi te materialy nie pomogly. O ile wspolprace z CEL oceniam w miare na plus, to uwazajcie na niektore przedszkola. Przychodze na zajecia a tam nagle angielski odwolany (bez wczesniejszych ustalen) wielokrotnie - a to jaselka, dzien dziecka, wycieczka, wyjscie na spacer, spotkanie z klaunem, magikiem, strazakiem, pszczelarzem,policjantem i Bog wie kim jeszcze ! Zero kontaktu od Pan prowadzacych, choc do niektorych placowek musialam dojezdzac. Zajecia odwolane a nie zaplacone bo sie nie odbyly. NIe dosc ze trudno ustalic ramy czasowe zajec(bo obiad, rytmika, tańce i inne cuda) to jak zajecia sa odwolane, to nikt nawet nie zadzwoni i po ludzku nie powie ze zajec nie ma, mimo moich wielu prosb. Przyszli lektorzy uwazajcie i zawsze dogadujcie sie z pracwonikami placowek bo oszczedzicie na tym wiele czasu i nerwow. pozdrawiam:)

Zostaw merytoryczną opinię o CE Lingua - Kraków

• Jak się pracuje w CE Lingua?

Zobacz opinie na temat firmy CE Lingua tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CE Lingua?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 21 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CE Lingua?

Kandydaci do pracy w CE Lingua napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CE Lingua