Opinie o CE Lingua w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CE Lingua. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w CE Lingua o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CE Lingua w Kraków

Ja pracowałam na tym stanowisku jako stażysta,owszem jeśli ktoś chce się nauczyć i zdobyć doświadczeń dla siebie to tak. ale na stałą prace raczej nie ma co liczyć, bo rotacja była. nie wiem jak teraz.

ola

moja koleżanka też tam pracuje 2 lata i sobie chwali, dużo maja pomocy edukacyjnych i szkoleń

renatka676
@ola

Mam takie same odczucia co do pracy w tej firmie. Zarobki są ok i wypłata zawsze w terminie.

Piotr44

Żaden z moich znajomych, którzy pracowali w Lingua nigdy nie narzekał.

Kasia23

Byłam na stażu w CE Lingua, dużo się nauczyłam i zarobki jak na staż przyzwoite.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Krzysiek10

Byłem w Krakowie na rozmowie rekrutacyjnej nie czekałem długo, bardzo miło się rozmawiało, teraz czekam na odpowiedź.

Gosć

Chodzi o Kraków czy Rzeszów?

renattta

Pracowałam w tej firmie i nie spotkałam się tu z telemarketingiem a do sprzątania przychodzi odpowiednia osoba czyli"Pani sprzątająca"

karina-karina

Firma CeLingua dodaje wiele ogłoszeń ponieważ działają na terenie całej polski i potrzebują wielu lektorów i nauczycieli do prowadzenia zajęć.Byłam na stażu w tej firmie i można się tam wiele nauczyć i zdobyć doświadczenie.

Grzegorz29

Pracuje w CE Lingua już trochę czasu, wszystko gra. Dobre zarobki bogata oferta bezpłatnych szkoleń.

aneta34
@Grzegorz29

zgadzam się bardzo profesjonalna firma, wszystko w najlepszym porządku, pracownicy , zarobki

renia30

Super atmosfera w pracy, gdyby nie to że mój chłopak wyjechał za granicę nie kończyłabym współpracy.

Pracuję w CE Lingua od niedawna i nie mam żadnych zastrzeżeń. Niezłe pieniądze i super atmosfera.

Agnieszka

Ja byłam na rozmowie na stażyste pracownika biurowego. Ucieszyłam się, że umówiono mnie na konkretną godzinę (musiałam się zwalniać z pracy, którą chciałam zmienić)ale radość nie trwała długo czekałam ponad godzinę! I zaproponowano mi przyjście na dzień próbny, (usunięte przez administratora)

lolaB
@Agnieszka

Również byłam na rozmowie na pracownika biurowego i byłam przyjęta o umówionej godzinie a po rozmowie odzwaniaja tylko do tych osób które ich zainteresują i nie spotkałam się z darmowym dniem próbnym

bb

Początkowo o staż jeśli chodzi o ich pracowników potem o prace. Problem jest taki że na stałę jest 4 pracowników a reszta to staż. stażyści po okresie próby są wymieniani. za śmieszne pieniądze (usunięte przez administratora)

renata
@bb

a mozna prosic wiecej informacji???

jk.

A co z ubezpieczeniem? Wy też go nie macie i sami musicie wykupować OC na dzieci? Bo ja tak...

justyska1988

dpoiero maja sie odezwac. pytali o oczekiwana stawke, jak bym wprowadzila slowka owoców itp. do 15 mają dac znac. Okaze sie.

justyska1988

mogłabym prosić wiecej nformacji o takim wekslu??wybieram sie jutro na rozmowe do CE Lingua i chcialabym co kolwiek wiedziec. moj email [usunięte przez moderatora]

mirka

ludzie co wy piszecie... byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i żądano ode mnie podpisania weksla in blanco jako zabezpieczenia że po zakończeniu pracy w ce lingua nie będę przez trzy lata pracować jako instruktorka językowa. Pani z którą miałam rozmowę na pytania o sens podpisania weksla coś kręciła i wmawiała że to takie zabezpieczenie i nie zamierzają tego wykorzystywać... ale przecież weksel in blanco mogą potem wypełnić i żądać każdej sumy! Moja rada omijajcie tę firmę z daleka a jeżeli już się tam wybieracie zwróćcie uwagę co podpisujecie.

andzelaaa
@mirka

Witam, współpracuję z firmą CeLingua i nigdy nie miałam problemu. Zawsze mam wypłacone pieniądze na czas jeżeli dobrze wykonałam swoją pracę. Jeżeli masz jakiś problem lub uwagi to zawsze się można z nimi dogadać, są bardzo otwarci i wyrozumiali.

amelia

Współpracują z firmą od tego roku i jak na razie wszystko układa się pomyślnie.

Bardzo przyjemna praca, dobrze płatna (raczej ważne). Jasne warunki współpracy. Na prawdę w porządku.

Jacek

Szkoła jest w porządku. Pracuję tam już ponad 4 lata, jako lektor j. niemieckiego. Jak na razie bez zastrzeżen.

Zostaw merytoryczną opinię o CE Lingua - Kraków

• Jak się pracuje w CE Lingua?

Zobacz opinie na temat firmy CE Lingua tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CE Lingua?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 21 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CE Lingua?

Kandydaci do pracy w CE Lingua napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CE Lingua