Opinie o Wizz Air w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wizz Air. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wizz Air o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wizz Air w Warszawa

Stanowczo odradzam, mało placa

Maciej

Hej! Czy tak średnio na miesiąc ile dni są wyznaczone jako standy, a ile dni wyznaczone jaki wolne od pracy, a ile że „masz lot na 100%”?, Z góry dziękuję!

Kasi

Hej , Czy orientuje się ktoś czy rekrutacja zaplanowana na dzień 13.02 w Katowicach to Open Day czy trzeba mieć zaproszenie? Wcześniej przy innych miastach widniała informacja, że to open day , ale teraz niestety tego już nie ma. Wie ktoś może coś na ten temat? Czy można iść bez zaproszenia?

Madzix1992

Hej, czy na Dzień Otwarty może przyjść każdy? Czy najpierw należy aplikować poprzez stronę i czekać na zaproszenie?

NoName
@Madzix1992

Każdy. Nie trzeba aplikować.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Wizz Air po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Data Analytics Manager. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Elen

Rekrutacja składa się z pięciu etapów: 1. Prezentacja siebie - jakieś dwie minuty, ale nie stoją z zegarkiem. Potem wyczytują osoby, które przeszły dalej. Na tym etapie odpada połowa. 2. Scenki 3. Praca w grupie w stylu: jesteś na bezludnej wyspie i musisz przeprowadzić operację przeszczepu nerki. Kto powinien oddać nerkę? 4. Prezentacja zarobków, warunków pracy, bla bla bla. 5. Rozmowa jeden na jeden. Co ważne- cała rekrutacja (łącznie nawet z wyczytywaniem osób, które przeszły) odbywa sie WYŁĄCZNIE po angielsku. Ja dotrwałam do końca.

@Elen

Ciekawe, na rekrutacji wymaga się języka Angielsko w stopniu komunikatywnym i cała rekrutacja jest po angielsku?

Olla
@Elen

Ja tez przeszłam przez 5 etapów i czekam na odpowiedz. Długo czekałeś na odpowiedz i czy była pozytywna?

anetak1

Witam czy ktoś wybiera się na rekrutację do krk 15.02.2020 ? lub 25?

@anetak1

Wybieram się 11.02 sprobować :)

Zawiedziona sposobem rekrutacj

Witam. Brałam udział w rekrutacji w 2019 roku 3 razy, styczeń KRK (ok 60 osób) , maj KTW (5 osób) , sierpień KTW (ok 40 osób). Powiedziałam sobie do 3 razy sztuka. Za każdym razem składałam aplikację poprzez stronę Wizz i za każdym razem otrzymałam zaproszenie od Wizz. Dodam że na ich stronie aplikacyjnej widnieje zapis iż kontaktują się jedynie z wybranymi kandydatami. Za 1 razem przeszłam wszystkie etapy rekrutacji tzn z ok 60 osób zostało nas 7. Mimo to za ok tydzień otrzymałam maila że jednak mi dziękują. Byłam zaskoczona i zawiedziona. Postanowiłam się nie poddawać. Za 2gim i 3cim razem odpadłam od razu co było dziwne bo przecież sami mnie zapraszali (kontakt tylko z wybranymi kandydatami). Poza tym takich osób spotykałam więcej. Zaproszone bo "niby" wybrane a tu odpadają od razu? Chyba system rekrutacji szwankuje. Albo nie ma pomiędzy nimi porozumienia tzn dział rekrutacji swoje a skład komisji w dniu rekrutacji swoje. Albo chodzi o statystyki tzn. tak naprawdę zapraszają wszystkich (a nie tylko wybranych) żeby mieć jak najwyższą frekwencję. Osobiście odbieram to jako brak szacunku dla kandydata. No bo po co kogoś zapraszać i od razu go odwalać na 1 etapie. W moim przypadku za 1wszym razem przeszłam pozytywnie wszystkie etapy więc wiedzieli dokładnie że dobrze mi poszło. Mimo to za 2gim i 3cim razem zaprosili i od razu odrzucili. Przecież ludzie muszą np wziąć dzień urlopu żeby móc wziąć udział w rekrutacji. Dodam że jestem stewardessą z 13 letnim doświadczeniem zarówno na lotach rejsowych jak i charterowych. Biegły angielski i niemiecki. Prezencja chyba dobra (kiedyś byłam miss w dużym mieście) więc chyba nie jest źle. Na każdej z rekrutacji dopracowany business look. Ale mam wskazówkę dla osób które chcą spróbować. Zazwyczaj przechodziły dalej osoby bardzo młodziutkie, powiedziałabym że ubrane tak że z business lookiem nie miało to nic wspólnego (wręcz sandały co poniektórzy, włosy w nieładnie itp.... tzw tragos). Osoby z doświadczeniem i takie które już wiedzą czego w życiu chcą to raczej marne szanse. Wiem że to dziwne bo to powinien być atut. Nie w tej firmie niestety. Droga linio lotnicza WIZZAIR. Życzę usprawnienia procesu rekrutacyjnego!!! Aktualnie "Open Days" to jakaś "samowolka". Drodzy kandydaci, ZAWSZE warto próbować i przekonać się samemu. Pozdrawiam. Zawiedziona

chcęzostaćstewardessą

Kochani, niedługo znowu rozpoczynają się rekrutacje Czy ktoś może krok po kroku napisać, jak to wygląda? Są te dni otwarte, wchodzę sobie do hotelu i szukam miejsca rekrutacji i tyle? Potem słyszałam, że omawiane są ogólne zasady, następnie każdy wchodzi pojedynczo, kilka minut trzeba mowić o sobie, potem scenki i rozmowa tak? Czy wszystko jest po angielsku? Kiedyś się dużo uczyłam angielskiego, pisałam maturę rozszerzoną, ale od 2 lat nie siedzę za bardzo w języku, nie rozmawiam na co dzień i boję się, że zapytają mnie o coś a ja tego nie zrozumiem czy ten poziom angielskiego jest bardzo wysoki? Czy wystarczy się po prostu dogadać? Czy jak rekrutacja jest w Bydgoszczy, to przyjmują do pracy na lotnisku w Bydgoszczy, czy trzeba dojeżdżać do Gdańska?

Kasi

Hej , Czy był ktoś na rekrutacji w Katowicach w Październiku ? Jak wyglądał jej przebieg?

Aneta
@Kasi

@Kasi Rozumiem, że złożyłaś CV do Wizz Air. Czekasz na termin spotkania? Daj znać, jakie miałaś pytania. Będę wdzięczna.

Alex

Hejka, ja byłam na open recruitment day 11.07.19r. w Katowicach. Było nas myślę, że około 25 osób z czego ostatecznie dostały się 3, w tym ja. O ile na wyniki nie musiałam długo czekać, o tyle na szkolenie czekam nadal, ponieważ dostałam info, że bazy, które wybrałam czyli Katowice i Kraków mają w tej chwili zapełnione miejsca na szkoleniach. Może ktoś też ma takie doświadczenia i wie ile mniej więcej trzeba czekać na szkolenie?

adf
@Alex

Na obecną chwilę mają pewnie wystarczającą liczbę osób na bazach i dlatego nie wysyłają na szkolenie. Ja czekam od czerwca. Pewnie dopiero przed sezonem zaczną znów brać na szkolenia

Edward
@adf

Jak wyglądał dzień otwarty? Dużo chętnych? Jeżeli już będziesz po szkoleniu daj znać na forum i napisz więcej szczegółów.Taki wpis na pewno będzie bardzo pomocny.

kandydat

bylem jakis czas temu na rekrutacji w katowicach. podziele sie z wami moimi spostrzeżeniami :) z racji tego że jestem z podhala, a nie KRK nie bylo rekrutacji pojechalem do KTW. Wyjazd 5:30 zeby na 9 w piątek dojechać. Panie spóźniły się 20 min :) i zaczeły od kawki... dosłownie... przyszły spóźnione dwie panie i z kawą weszły do sali i powiedziały że jeszcze chwileczka. 9:40 zaproszono nas na wielką sale wykladowa i panie opowiedziały jak bedzie wyglądał ten dzien. Gdy zaczelismy wychodzić aczeły dochodzic nowe osoby, którym wizz przez pomyłkę podał godzine 10 jako rozpoczecie. Panie poprosiły te 5 osoby i jeszcze raz im to mowily... Potem 15 min przerwy :D po 11:20 zaczelismy wchodzic pojedyczno, zostawiac CV i w 60s opowiedziec o sobie po angielsku... BYŁO NAS 52 OSOBY i jedna kanapa na korytarzu... ja wszedłem ostatni przed 14... a wstałem po 4 rano :) bylem tak umęczony ze nawet nie wiem co mowilem hahaha Potem znowu przerwa... po 20 min wyszla jedna pani i przeczytała 9 nazwisk które przechodzą dalej... w śród nich był chlopak który przyszedł w białych dżinsach oraz jeden goguś biznesmenik przemądrzały... odpadła piękna dziewczyna która mowila biegle po angielsku i niemiecku i pracuje w ryanair... Szczerze nikt nie wie jaki jest system losowania kto przechodzi a kto nie :) po wyczytaniu nazwisk pani oznajmiła ze ida na obiad i kolejna czesc o 15 :D dobrze ze nie przeszedłem w sumie bo chyba bym na stojąco usnął Rekrutacja jest troszke smieszna... jest to low cost a panie zabawiają sie jak w Emirates... Atmosfera miła ale łatwiej chyba sie dostać do Googla niż do nich. Latam bardzo dużo i czesto spotykam koszmarnie głupiutkie stewardessy które sie tylko usmiechają i jakos przeszły te etapy. no sam nie wiem :)

WizzFan

nie polecam, jedyne co jest prawdziwe w tym ogłoszeniu to: przyjazna atmosfera pracy, bo ludzie są serio fajni, ale kasa mała, wyblakła powiedziałbym ścieżka kariery, wyrzucają ludzi z dnia na dzień bez ostrzeżenia nawet z wysokich stanowisk więc stabilne zatrudnienie na uwowę zlecenie to chyba jakiś żart:) za karty sportowe sam sobie musisz dopłacić z pensji, za prestiżowe szkolenia zapłacą Ci dopiero po trzech miesiącach przepracowanych (jeżeli oczywiście Cie wcześniej nie wyrzucą) atrakcyjny system motywacyjny polega na tym że jest kompletnie nie jasny i zmienia się cały czas na gorszę ( mówie tu o Back Office) a o zwrotach kosztów za dojazd ZAPOMNIJ. aha no teraz widzę że ogłoszeniodawca tylko to zobaczy, ale ok wstawię ten post też na gowork bo widzę że szukacie ludzi:), wybije im to z głowy~!

Czy ktoś wybiera się na szkolenie do Gdańska 14.01.2019 r. - 28.02.2019 r?

alicja
@Gdańsk

witam ja wybieram się 2.02

Grzyb
@Gdańsk

Cześć! Ja zdecydowałam się na szkolenie w Sofii 1.04 - 15.05.2019. Wiem, że z Gdańska mają wysłać 3 osoby, czy ktoś może również leci?:)

@Grzyb

Tak, leci (usunięte przez administratora):)(usunięte przez administratora)z tego co wiem tylko on z Gda :)

adi
@Ewa

A to miejsce szkolenia samemu się wybiera ?

Dowiem się coś o atmosferze w firmie i czy aktualnie rekrutują?

Tomasz
@Tomek

Tak, rekrutują. Na stronie wizzair są udostępnione dni oraz miejsca. Czy spotkam się z kimś 30 kwietnia w krk? ????

Julja
@Tomasz

Ja się wybieram właśnie 30 kwietnia na rekrutacje :D

Hmm

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat rekrutacji w Krakowie? Faktycznie dają tam bazę czy odsyłają do innej?

kaja
@Hmm

jak startujesz do bazy w Krk , to do takiej Cie przydzielaja. W aplikacji która wypelniasz juz na miejscu mozesz zaznaczyc również inne interesujące Cię bazy. ogolnie polecam , swietni ludzie, fajna atmosfera, bardzo miłe panie rekruterki . Super doświadczenie :))

P4weu

Czy ktos posiada kontakt do osoby z zarządu WizzAir'a, może być to adres mailowy.

Futurecabincrew

Cześć wszystkim :) Czy ktoś wybiera się na rekrutacje wizzair 17 stycznia ? A może ktoś już był i mógłby się podzielić przeżyciami ? Jak wygląda rekrutacja ? Czy wiele osób odrzucają?

Maja

@wera...wizz, twoja opinia jest bardzo krótka i ogólna. Może chciałabyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać dlaczego według Ciebie Wizz Air to dobra firma? Jakie aspekty najbardziej doceniasz w tej firmie i z których jesteś szczególnie zadowolona?

wera...wizz

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: dobra firma

Maja

@123, zapewne masz na myśli assessment day do Wizz Air? Czy możesz napisać coś więcej na ten temat. W jaki sposób udało Ci się otrzymać zaproszenie na rozmowę? Czy do tych linii można się dostać nie posiadając doświadczenia jako członek personelu pokładowego, czy wręcz przeciwnie, doświadczenie jest mile widziane? W internecie można przeczytać różne opinie na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Wizz Air - Warszawa

• Jak się pracuje w Wizz Air?

Zobacz opinie na temat firmy Wizz Air tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wizz Air?

Wizz Air