Opinie o Piotr i Paweł w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piotr i Paweł. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Piotr i Paweł o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł w Warszawa

Ciekawy Nowy wpis

Czy to prawda ze do końca miesiąca maja zamknąć magazyn Moje sugestie dla Piotr i Paweł: Czy to prawda ze zamykają magazyn do końca miesiąca

Gregor Nowy wpis

Jak sobie firma radzi ? Trochę niepewna sytuacja i więcej nerwowości , prawda?

Robert Nowy wpis

Jak się komuś nie chce pracować to każdy powód jest dobry do narzekania? Firma spoko tylko pracujcie ludzie a będziecie zadowoleni

Edyta Nowy wpis

Teraz poszukują kierownika zmiany może ktoś ma odpowiednie doświadczenie i chce aplikować? @Hala koszyki kierownik musi mieć odpowiednie cechy, nie może być dla wszystkich miły i musi być konkretny. Co masz na myśli dokładnie mówiąc, że olewa?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Piotr i Paweł? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Hala koszyki

Zgadza się to co bylo napisane wyżej. Nikomu nie polecam tego sklepu, kierownik sklepu jest niepoważny, wszystko i wszystkich olewa jak ktoś ma sprawe do niego rzadko kiedy sie zdarza ze nie oleje czlowieka. I faktycznie to kierownicy zmiany trzymają jedynie ten sklep w kupie... Aczkolwiek też czasami przeginaja ale z nimi nie jest tak źle.. Mam nadzieje ze sytuacja sie ustabilizuje i przy okazji wymienia nam kierownika sklepu który naprawdę zacznie coś robić

nikt

Praca Warszawa-koszyki odradzam. Kierownik sklepu niezrównoważony psychicznie. Nie szanuje swoich pracowników, obraża, ciągle krzyczy, nie wywiązuje sie ze swoich obowiązków po czym winą za to obarcza innych. Osoby zatrudnione na zlecenie ma za nic, zwalniając z dnia na dzień. Atmosfera pracy jest tragiczna. Bardzo dużo od nas wymagają nie dając nic w zamian. Gdyby nie kierownicy zmiany to ten sklep momentalnie by sie rozsypał a ludzie odeszli.

Kasik@mała
@nikt

Pewnie chodzi wam o kieroqnika Daniela (Brylanta) :) Mi tam dobrze się z nim pracowało na Pileckiego,trzeba umieć z nim rozmawiać,a że wymaga to chyba normalne. Nigdy mnie nie olał kiedy czegoś potrzebowałam,była sytuacja że bardzo źle się czułam w pracy,sam wygonił mnie na herbatę. Jeśli wykonałam swoją pracę dobrze zawsze potrafił podziękować i pichwalić,jak coś poszło nie tak opieprzył. Fakt jest strasznie niezorganizowany :) Ja ogólnie polecam

jh

@dino bardzo mi sie w tej ofercie co wymieniłeś, że jest możliwośc awansów wewnętrznych - to oznacza rozwój dla pracownika. Ale wydaje mi sie, że jest to nie tylko kwestia tego konkretnego stanowiska, tylko generalnie tego marketu. Zgadzacie sie ze mną?

mitu

Niestety nagminne łamania przepisów związanych z prawem pracy to w PIP norma. Dziwię się ze jeszcze pracownicy nie założyli związków zawodowych. Nie polecam bardzo niereformowalna pragmatyczna firma.

gosc

W PiP w Warszawie na Białołęce codziennie chcą, żeby pracować ponad normę i nikt nie chce oddawać nadgodzin. Codziennie po 4-6 palet towaru, jak się ktoś nie wyrabia z wyłożeniem wszystkiego, nawet po godzinach, to zostanie się zwolnionym. Przy przyjęciu do pracy co innego mówią, a co innego wychodzi w tzw. "praniu".

gość2
@gosc

Zapisuj sobie wszystkie nadgodziny prywatnie w kalendarzyku, bo przecież podpisujesz listę i zapisujesz od której do której pracujesz. Lista obecności i godziny przepracowane są dokumentem, który obowiązkowo trzeba przechowywać 3 lata. Tyle właśnie masz czasu aby upomnieć się o zaległe nadgodziny + 13% za każdy dzień zwłoki. Istnieje również Inspekcja Pracy.

piotr

No tak dźwigają, ale cóż z tego teraz są takie czasy, to chyba Panie chicały równouprawnienie, to co chłopaki mają dźwigać a dziewczyny nie?? Bo? Z resztą to sprawa indywidualna- zawsze jest wybór- nie muszą tam pracować a skoro pracują to chyba jakoś się godzą na taką mękę, pozatym dla chłopaka to też niezły wysiłek - niektóre dziewczyny ćwiczą na siłowniach w tym podnoszą cięzary i są zadowolone z takich prac ale ogolnie rpaca ciezka

xxx

super ze ci sie dobrze pracuje!!! bo dla mnie istna masakra,dziwczyny dzwigaja kartony,rozładowuja palety na swoj dział!!!!jedyne co jest pozytywne to koledzy i kolezanki:) płaca tez nie polecam

olek

hej mam pytanie dostałem propozycje pracy jako szef alkoholi i chciałbym wiedzieć ile taki szef zarabia bo nie wiem ile im krzyknąć dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł - Warszawa

Piotr i Paweł