logo Piotr i Paweł

Piotr i Paweł

Opinie o Piotr i Paweł

olek 2010-08-12 21:09:41
hej mam pytanie dostałem propozycje pracy jako szef alkoholi i chciałbym wiedzieć ile taki szef zarabia bo nie wiem ile im krzyknąć dzięki
xxx 2012-05-15 15:11:02
super ze ci sie dobrze pracuje!!! bo dla mnie istna masakra,dziwczyny dzwigaja kartony,rozładowuja palety na swoj dział!!!!jedyne co jest pozytywne to koledzy i kolezanki:) płaca tez nie polecam
piotr 2012-06-12 19:53:10
No tak dźwigają, ale cóż z tego teraz są takie czasy, to chyba Panie chicały równouprawnienie, to co chłopaki mają dźwigać a dziewczyny nie?? Bo? Z resztą to sprawa indywidualna- zawsze jest wybór- nie muszą tam pracować a skoro pracują to chyba jakoś się godzą na taką mękę, pozatym dla chłopaka to też niezły wysiłek - niektóre dziewczyny ćwiczą na siłowniach w tym podnoszą cięzary i są zadowolone z takich prac ale ogolnie rpaca ciezka
gosc 2015-04-18 13:54:41
W PiP w Warszawie na Białołęce codziennie chcą, żeby pracować ponad normę i nikt nie chce oddawać nadgodzin. Codziennie po 4-6 palet towaru, jak się ktoś nie wyrabia z wyłożeniem wszystkiego, nawet po godzinach, to zostanie się zwolnionym. Przy przyjęciu do pracy co innego mówią, a co innego wychodzi w tzw. "praniu".
gość2 2015-06-27 20:15:11
Zapisuj sobie wszystkie nadgodziny prywatnie w kalendarzyku, bo przecież podpisujesz listę i zapisujesz od której do której pracujesz. Lista obecności i godziny przepracowane są dokumentem, który obowiązkowo trzeba przechowywać 3 lata.
Tyle właśnie masz czasu aby upomnieć się o zaległe nadgodziny + 13% za każdy dzień zwłoki. Istnieje również Inspekcja Pracy.
mitu 2015-12-04 18:17:00
Niestety nagminne łamania przepisów związanych z prawem pracy to w PIP norma. Dziwię się ze jeszcze pracownicy nie założyli związków zawodowych. Nie polecam bardzo niereformowalna pragmatyczna firma.
jh 2016-05-14 23:17:48
@dino bardzo mi sie w tej ofercie co wymieniłeś, że jest możliwośc awansów wewnętrznych - to oznacza rozwój dla pracownika. Ale wydaje mi sie, że jest to nie tylko kwestia tego konkretnego stanowiska, tylko generalnie tego marketu. Zgadzacie sie ze mną?
nikt 2016-11-24 12:05:55
Praca Warszawa-koszyki odradzam. Kierownik sklepu niezrównoważony psychicznie. Nie szanuje swoich pracowników, obraża, ciągle krzyczy, nie wywiązuje sie ze swoich obowiązków po czym winą za to obarcza innych. Osoby zatrudnione na zlecenie ma za nic, zwalniając z dnia na dzień. Atmosfera pracy jest tragiczna. Bardzo dużo od nas wymagają nie dając nic w zamian. Gdyby nie kierownicy zmiany to ten sklep momentalnie by sie rozsypał a ludzie odeszli.
Hala koszyki 2016-11-24 22:33:21
Zgadza się to co bylo napisane wyżej. Nikomu nie polecam tego sklepu, kierownik sklepu jest niepoważny, wszystko i wszystkich olewa jak ktoś ma sprawe do niego rzadko kiedy sie zdarza ze nie oleje czlowieka. I faktycznie to kierownicy zmiany trzymają jedynie ten sklep w kupie... Aczkolwiek też czasami przeginaja ale z nimi nie jest tak źle.. Mam nadzieje ze sytuacja sie ustabilizuje i przy okazji wymienia nam kierownika sklepu który naprawdę zacznie coś robić
Zostaw swoją opinię o Piotr i Paweł - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr i Paweł