Opinie o 1 Tele Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie 1 Tele Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 1 Tele Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 1 Tele Sp. z o.o. w Wrocław

janek Nowy wpis

firma w dalszym ciągu wystawia nowe oferty pracy @anita. Aktualnie poszukują programistów NET i PHP. Oferują umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie. Co do wymagań nie sa zbyt wygórowane, wystarczy mieć 2 lata doświadczenia i kierunkowe wykształcenia

pani sahara Nowy wpis

widzę że komentarze o firmie 1 tele pojawiają się tutaj rzadko jak deszcz na saharze co nie budzi raczej niczego u mnie poza niepokojem. a mianowiecie znalazłam w internecie ich jakieś oferty pracy, ale nie ma przy nich dat i nie wiem czy to jest nadal aktualne. ale czy firma wogóle działa i gdzie mogę to oficjalnie sprawdzić?

B Nowy wpis

ale ja jestem pracownikiem - bylym bo firma jest w upadlosci likwidacyjnej - niestety. Sa znane wszystkim adresy mailowe do firmy wiec moze tam kieruj swoje zapytania a nie odswiezajac forum firmy ktora nawet jesli Ci nie wyplacila wynagrodzenia to juz raczej nie wyplaci ze wzgledu na sytuacje ...

A Nowy wpis

Nie pytałam zarządu czy kierowników tylko innych telemarketerów. W umowie jest napisane, że do końca miesiąca mają czas, Jak pieniądze się nie pojawią, to zgłaszam sprawę do Inspekcji Pracy!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w 1 Tele Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
B

oczywiscie ze tak - wszystkim , zawsze wyplacali kase na czas , tak samo jak adecco randstad i work .

A

Czy firma 1 Tele zapłaciła wam za Wrzesień i Październik ?

malablondyneczka

biuro w wałbrzy (usunięte przez administratora) juz nie istnieje czy w innych miejscowościach też zostały zamknięte?? pozdrawiam

1tele

monia - 2012-09-14 13:44:58 ile trwa takie szkolenie? w sensie ile godzin ? bo ja tam mam isc w poniedziałek na 10 i chciałabym wiedzieć.. pozatym nikt nie mowil ze dni probne sa bezplatne..tylko dni szkoleniowe sa bezplatne ( przy pewnych zalozeniach ) - powinna Pani dostac taka informacje z adecco , a szkolenia trwaja okolo 4-5 h

monia

ona

Pracowalam w tej firmie i powiem ze wasza wypowiedz nie zmienia tego że dobrze byloby gdyby to sie zmieniło w tej firmie :))). Pozdrawiam was wszystkich :)

ogonek

Dzięki wszystkim za fajną atmosferę w pracy :) Będę miło wspominać ten czas w którym tutaj pracowałam. Jeżeli ktoś szuka pracy gdzie przy odrobinie zaangażowania chce dorobić, poznać nowych, ciekawych ludzi to polecam :) A wszystkich malkontentów i spiskowców zapraszam na jakieś inne forum, gdzie będą mogli podzielić się swoimi problemami:)

mmmmmm

... - 2012-08-08 17:33:12 Romanie , może podzielisz się z nami swoją opinią na temat liderów którzy odeszli ? Dlaczego Twoim zdaniem to oni byli najlepsi?no właśnie wyobraź sobie,że musiałam ja ją o tym poinformować; ) przynajmniej Pani z firmy randstand jest w porządku żal. 1 dzień bez umowy i nara..

...

anka

Ktoś kto pisze takie rzeczy chyba nie może pogodzić się z faktem że najzwyczajniej nie dał sobie rady lub się nie nadawał i go wyrzucili. A czy firma ma funkcjonować na rynku czy nie zależy to od tych co wywaleni zostali...załosne

mmmm

Uważam ,że firma ma duże braki w wiedzy. Przede wszystkim osoby tzn postawione wyżej nie znają podstawowych informacji,powiem szczerze że nawet nie poczułam do żadnej osoby z nich szacunku, ich zachowanie jak z liceum a nie poważnej rozwijającej się firmy. To fakt ,że pracownikom pozwala się na długie przerwy i atmosfera jest w porządku,ale to co jest najgorsze - Pan Szanowny Daniel (rzekomo szkoleniowiec) wprowadza w błąd ludzi mówiąc o okresie ochronnym. Po 4 dniach zostałam zwolniona z racji tej jak powiedziała to Pani [usunięte przez administratora]\" nie podoba nam się\" no nawet nie umiała się elokwentnie wypowiedzieć. Oczekują od nas że w 1 dzień na słuchawkach pozyskamy chyba 10 umów i będziemy idealni w tym co robimy.. ponadto Pani [usunięte przez administratora] nie wiedziała,że aby zostało mi zapłacone za moje godziny pracy muszę podpisać umowę.. manager jak ich mało ;) Nie życzę tej firmie źle,ale jeśli chcą być traktowani poważnie i z szacunkiem powinni najpierw sami zadbać o to aby zapewnić rzetelne informacje, bo większość ludzi boi się że wyleci gdy zdarzy mu się nie podpisać żadnej umowy..

jol

macie komntakt z firma wiec sie z nimi kontaktujcie a nie wypisujcie na forum zali - informacje sa przekazywane na biezaco !

były telemarketer

A to dziwne,że nie wypłacają kasy ja dostawałem zawsze na czas.Nie było żadnej ściemy.Nawet nie trzeba było się przypominać jak to jest w.

brakuje klimy ... duszno troche ... widac ze nowa firma i sie dopiero rozwija - wiec poczekamy :) jak ktos napisal wyzej - atmosfera super , kasa OK i dobry dojazd ... podoba nam sie ! pozdro dla ekipy i team leaderow

zadowolony

polecam , atmosfera (usunięte przez administratora) ista , az chce sie pracowac

marcin

atrakcyjna kasa - w porownaniu do konkurencji , mila atmosfera , polecam prace wiadomo ze zawsze sie znajda forumowe narzekacze siema !!!

Zostaw merytoryczną opinię o 1 Tele Sp. z o.o. - Wrocław

1 Tele Sp. z o.o.