Opinie o Solcom Bayard Clar System w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solcom Bayard Clar System. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Solcom Bayard Clar System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solcom Bayard Clar System w Poznań

PPS

Przykro mi, śa również mechanizmy zabiarania srodków pracownikom a właściwie pomniejszania przez zamówienia srodków czystości, maszyn itp.itd...... w ilościach hurtowych na obiekty specjalnie dobierane bez wiedzy koordynatora i parcowników danego kontraktu. Są to duże srodki finansowe a losy "lewych" zamówień nie są mi znane. Dzieje się tak w rejonie W - firmy które współpracują to Flesz i Merida oraz różni dostwacy środków trwałych - oczywiście całość POD PATRONATEM DYREKTORA REGIONU I ZAPRZYJAŹNIONEJ GRUPY - bo pod każdym zamówieniem ktoś się podpisuje, następnie zatwiedza a na koniec odbiera towary które znikają : (((( JAK TO MOŻNA NAZWAĆ ???

marsob

Ja tez zgłaszałem kierowniczce z Cz-wy problemy w pracy to dostałem wypowiedzenie

pps

Faktycznie tak jest- przytoczę trochę faktów: np.[usunięte przez moderatora] zatrudniają członków swoich rodzin np.swoje żony z grupą które nigdy nie świadczą pracy-za te osoby pracują "jelenie' przepraszam za to słowo- czyli zwykli ludzie. Grafiki i listy pracy są podrabiane za aprobatą beszczelnego dyrekrota regionu tak sie robi w regionie W. Dlatego nie ma pieniedzy na premie bo premie są konsumowane przez sitwę [usunięte przez moderatora] ; - ( możliwe że we wszytkich regionalnych biurach tak się robi ??? Nikt tego nie kontroluje ???[usunięte przez moderatora]

wini30

Nic dodać, nic ująć...

Pracownik Gospodarczy

nic nowego sprawdzili jaki mam stopień zadnego szkolenia z Bhp tylko pare papierów do podpisania i załatwienie lekarza o nic nie pytali sprawe załatwili szybko i do pracy..

Prosze mi powiedzieć czy wolno ostatniego dnia dac umowę o prace i powiedzieć ze umowa właśnie wygasła nie zostałam powiadomiona o zatrudnieniu ani ustnie ani pisemnie miałam umowe na 3 miesiące tzn, pażdzernk listopad grudzień 2014 w styczniu pracowałam ale nie wiedziałam do kiedy tak jak wyzej wymieniłam dostałam 30.01.2015 umowe do podpisania i zostałam pinformowana przez pania koordynator ze to koniec nie dajac mi szansy znalezienia sobie pracy a to było jedyne moje utrzymanie..

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Max

Gustaw - 2009-08-25 09:31:13 Firma ta zajmuje sie tylko zbijaniem forsy na zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, natomiast nie ma nic wsólnego z pojeciem pracy chronionej. Tu niepełnosprawnego wycisną jak cytryne za najnizszą krajową(1276 zł brutto) a jak sie nie podoba to żegnaj Genia ....Dziwie sie że PEFRON dotuje takie firmy i nikt tych firm nie kontroluje. Radze dwa razy się zastanowić przed podjeciem pracy w tym jakby " zakładzie pracy chronionej"Solcom Bayard Clar System...Tak najlepiej by była grupa by dotacje brać z PFRON zwykła podstawa 1600 brutto i nic pozatym bo zbiednieją żadnych dopłat za dojazd czy leki wyzysk ludzi niepełnosprawnych tylko żerują na takich. itp. robić za dwuch targać ciężary a przy zatrudnianiu gadają praca lekka. Niemasz grupy to już [usunięte przez moderatora] jakieś nędzne pieniądze na zlecenie umowe. Teraz robie w ochronie i moja żona też kiepsko ale nic nierobie fizycznie.

kia

Ja również pracowałem w tej firmie razem z tobą i nie zgadzam się z tym co piszesz i oczerniasz niesłusznie ludzi .O alkoholu i narkotykach nie bylo mowy bo była to praca pod nadzorem klienta plus nadzór BHP.Wypłata była na czas, RMUA dostawaliśmy co miesiąc ,premie również były co prawda tylko dla tych ze stopniem umiarkowanym ,zwrot za leki też był, za przejazd również ale dla tych którzy w orzeczeniu mieli stosowny wpis .W sezonie letnim przywożono nam wodę ,zimą dostawaliśmy posiłki regeneracyjne w postaci konserw lub słoików.Ty byłeś osobą która w pracy pojawiała się bardzo rzadko ciągle przebywałeś na zwolnieniach lekarskich podczas których dorabiałeś sobie u innych pracodawców.Byłeś osobą której nie chcieli na żadnym wydziale ,nie potrafiłeś współpracować z ludzmi nie powinieneś wypisywać bzdur,ja odszedłem bo znalazłem pracę w ochronie bo tak to pewnie do tej pory bym tam pracował.Po co piszesz o czymś co nie miało miejsca ,poczytaj co ludzie przechodzą na innych kontraktach jakie tam mają problemy jeśli chodzi o ten kontrakt w Płocku nie było wcale żle ...

ela80083
@kia

Ja pracuje w Solcom i otrzymuje wypłatę na czas,za leki okulary kule i dojazd do i z pracy otrzymuje 100% zwrotu.Również za sanatorium zwrócili mi.Brak socjalu na dzieci to fakt ale to można wynegocjować.

bol
@ela80083

Masz prawo otrzymać, ZPCHR dostają ta zwany fundusz rehabilitacyjny i muszą wspierać każdą osobę niepełnosprawną do 180zł możesz otrzymać zwrot z pefronu, to jest jak fundusz pracowniczy coś podobnego, jeżeli ZPCHR nie wywiąże się z oddania ZA LEKI MOŻNA TO zgłosić do PEFRON zaskarżyć ze złożyło się fakturę nr.. na zwrot,ZPCHR maja kasę z peronu jeżeli nie wydaja je na osoby z orzeczeniami mogą zapłacić kare i muszą to robić co roku bo dostają kasę

spr

marsob - 2013-04-05 12:07:09 Ludzie, nie narzekajcie na Solcom, to rzetelna firma. Wysłałem fakturę za pobyt dzieci na feriach i dostałem zwrot według regulaminu, za leki też otrzymuję zwrotyTo dlaczego na dole nikt o tym nie wie że jest jakiś socjal w clarze ??? TO CO PISZESZ TO BZDURA - jeżeli chodzi o fundusz socjalny i dyrektor regionu odmawia dofinansowań, a za leki jest coraz mniej !!! KIM TY JESTEŚ - MOŻE PREZESEM ???

byla pracowniczka
@spr

U nas w wojewodctwie czlowieka traktuja jak zlo konieczne ukrucili nam z 1243 na 840 i 3/4 etatu beznadziejna firma fartuch dostalam po 1,5 roku i buty szkolenie bhp po 2 latach za leki owszem zwracaja ale nie cale kwoty nie polecam kazalali zalatwiac ps || to bedzie caly etat to chore w innych firmach tak nie ma

kos

Firma pozbywa się leni i nierobów ,którzy dopominają się o premie a nic nie robią ,wyleciałeś bo pracownicy twojego terenu mieli cię dość.O jakim alkoholu i narkotykach mówisz nie ośmieszaj się ,tu pracuje się cały czas pod nadzorem ,w grupie ludzi ,jeśli tak się tu dzieje to czemu cały czas jest ten sam skład jeśli chodzi o załogę.Nie rób z siebie głupka to twój kolejny zakład pracy z którego wyleciałeś ,w obecnym też już wisisz na włosku ,bo zamiast pracować to wracasz ze zwolnienia i za kilka dni bierzesz kolejne.Jest jakaś firma sprzątająca w Płocku w której jeszcze nie pracowałeś????Do sprzątania nie potrzebne jest wyższe wykształcenie ,więc nie czepiaj się ludzi .Firma wypłaca pieniądze na czas, wszystkie osoby z orzeczeniem dostają premie,(z tego co słyszałem ty miałeś 400 zł miesięcznie i ciągle było ci mało ) jeśli chodzi o zwrot za leki to oczywiście jest ale wczytaj się w regulamin to będziesz wiedział na jakich zasadach .Po prostu się ośmieszasz drogi [usunięte przez moderatora]......Nie bronię firmy bo pewnie są miejsca gdzie jest żle ale w Płocku nie ma co narzekać ciszę się że pracuję i chciałbym pracować jak najdłużej.....

sly

żeby podjąc pracę u p[usunięte przez moderatora] musisz przejść przez ochronę kilka razy,jest się pod ciągłym nadzorem bhp więc to co wypisujesz nie mieści się w głowie ,narkotyki ,alkohol?????ciesz się że tyle czasu cię tu trzymali człowieku bo nie nadawałeś się do żadnej pracy spałeś na stojąco i nie potrafiłeś wykonać podstawowych prac.A pozostali ludzie którzy tu pracowali nadal pracują .Więc nie ośmieszaj się pisząc takie bzdury.Firma wypłaca pieniądze na czas, praca jest ciężka ale my cieszymy się że pracujemy .....

kontr - aktor

ewa25 - 2013-03-15 09:23:41 czy w kontraktor sa zwroty za leki i mozna sie starac o zapomoge tak samo solcom bayard .bo twierdza ze nie sa zakladem chronionym i niemaja funduszu socjalnegoFirma Kontraktor może refundowac leki i przyznawac zapomogi, zależy to tylko od woli i decyzji prezesa - dyrektora - koordynatora. KONTRAKTOR SP. Z O.O. 60-542 POZNAŃ JANICKIEGO 20 B jest to AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ (i tu są minusy mniej urlopu lub jego brak, wypowiedzenie 1 tygodniowe, umowy można przedłużac wielokrotnie nawet co kilka dni - sytuacja takiego pracownika jest fatalna ) KILKA faktów - informacji o otrzymywanych pieniądach z PFRON 2. Dla pracodawców z otwartego rynku pracy ( w tym wypadku KONTRAKTOR ) kwoty dofinansowania stanowią : a) 70 proc. kwot przysługujących zakładom pracy chronionej, b) 90 proc. kwot przysługujących zakładowi pracy chronionej, w przypadku, gdy dotyczyć ono będzie osób niepełnosprawnych, u których orzeczono chorobę psychiczną, upośledzenie umysłowe, całościowe zaburzenia rozwojowe lub epilepsję oraz pracowników niewidomych. Pracodawcy z otwartego rynku pracy : a) za niepełnosprawnych ze schorzeniami specjalnymi: - 2.970 zł - znaczny stopień niepełnosprawności, - 1.890 zł – umiarkowany stopień niepełnosprawności, - 1.080 zł – lekki stopień niepełnosprawności, b) bez schorzeń specjalnych: - 1.890 zł - znaczny stopień niepełnosprawności, - 1.050 zł – umiarkowany stopień niepełnosprawności, - 420 zł – lekki stopień niepełnosprawności, Pracodawcy prowadzący zakład pracy chronionej: a) za niepełnosprawnych ze schorzeniami specjalnymi: - 3.300 zł - znaczny stopień niepełnosprawności, - 2.100 zł – umiarkowany stopień niepełnosprawności, - 1.200 zł – lekki stopień niepełnosprawności, b) bez schorzeń specjalnych: - 2.700 zł - znaczny stopień niepełnosprawności, - 1.500 zł – umiarkowany stopień niepełnosprawności, - 600 zł – lekki stopień niepełnosprawności. ŻRÓDŁO http://www.kadry.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/kwoty-dofinansowania-dla-zpchr-oraz-dla-otwartego-rynku-pracy-w-2013-r

ewa25

marsob

Owszem, firma nie jest zła. Pensja zawsze w terminie,zwrot kosztów za leki tylko premia z miesiąca na miesiąc coraz mniejsza.

maverick

Co do wypłacania pensji nie ma co narzekać. Pensja jest terminowo na koncie i taka jaka ma być. Co do pracowników no to już inna sprawa ponieważ trafia się na różnych i z tego powodu musiałem zrezygnować z pracy. Firma nie zainteresowała się zgłoszonym problemem i o to mam do nich żal ponieważ jak jeden pracownik grozi pobiciem drugiemu za to że ma swoje zdanie na jakieś tematy powinno się szefostwo tym zainteresować. Niestety woleli bez problemu przyjąć wypowiedzenie.

UZ

fa - 2012-11-19 09:58:52 a czy ta firmadaje upominki na swieta????)chyba dla swoich : ((((( NIE LICZ NATO !!!!!!!!!!!!

bezz

Jest jeszcze - KONTRAKTOR kolejna firma tego samego właściciela

ABC

O CLAR SYSTEM •Clar System SA została założona w 1999 roku w Poznaniu i jest obecnie wiodącym dostawcą usług porządkowo-czystościowych oraz ochrony osób i mienia w Polsce •W 2011 roku przychody firmy wyniosły 18 mln EURO, co oznacza 24% wzrost rok do roku •Firma zatrudnia 4.000 osób •Clar System obsługuje firmy i zakłady produkcyjne, placówki służby zdrowia, jednostki budżetowe oraz obiekty konferencyjne, sportowe i rozrywkowe •Firma współpracuje w ramach umów stałych z blisko 500 klientami żródło V http://www.pentainvestments.com/pl/press-releases-pl/2012/penta-przejmuje-clar-system

umiarkowana

Są jeszcze inne firmy min. Asystent. Hospital, Lanua Inwestment, Sułkowski Hotel, VITALIA Hotel & Resort, Eureka do niektórych mamy jeszcze dodatki typu SA,SJ,SK,Sp z o.o. w takich odmianach występuje Clar System

susanee

Firma ta jest corka firmy Clar System,teraz powstała nowa wnuczka tej firmy ,a wszystko chodzi o to żeby jak najwięcej wydoić nasze państwo.Nawet nie nazywa się zakladem pracy chronionej poniewaz firma ta nie chroni pracowników niepełnosprawnych.Firma ta potrzebuje tylko brać za nich kasę i nic poza tym.W tej firmie nie wolno niepełnosprawnemu chorować bo mu sie nie przedłuża umowy.W tej firmie traktuje się niepełnosprawnych jak upośledzonych umysłowo ,ktorzy mają bezwzględnie wykonywać polecenia przełożonych,Często kierownicy tych osób są osobami zupełnie nieprzystosowanymi do pracy z osobami niepełnosprawnymi.Powiem krótko niektórym sie w (usunięte przez administratora) ach poprzewracało.

Jacuś

Pracowałem pewien okres w tej śmiesznej firmie w Płocku, pani [usunięte przez moderatora] obsadzała stanowiska swoją rodziną. Pracował jej [usunięte przez moderatora], który jeśli się nie spoźnił do pracy to spał pod wpływem narkotyków. Zatrudniona jest także[usunięte przez moderatora] nic nie robią i są nietykalni. Najlepsi są pracownicy gospodarczy, którzy na terenie zakładu Orlen, pracują pod wpływem alkocholu (za zgodą pani [usunięte przez moderatora]) i mają utłuczone podstawówki. Wypłaty często nie były na czas, brak romua. Zabierano premie, firma pozbywa się pracowników walczących o swoje prawa, brak zwrotów za leki, za przejazd, brak środków czystość typu mydła, pasty. W sezonie zimowym brak posiłków regeneracyjnych. Szok, szok mapet show.

Zostaw merytoryczną opinię o Solcom Bayard Clar System - Poznań

• Jak się pracuje w Solcom Bayard Clar System?

Zobacz opinie na temat firmy Solcom Bayard Clar System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solcom Bayard Clar System?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solcom Bayard Clar System?

Kandydaci do pracy w Solcom Bayard Clar System napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solcom Bayard Clar System