Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

3.9 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo
Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.
W dzisiejszej aktualności chcielibyśmy zamieścić informacje, które mamy nadzieje będą dla Państwa przydatne.

Chcielibyśmy jasno zakomunikować, że Forum Media Polska ma się bardzo dobrze, myśląc przez cały czas o dalszym rozwoju i stabilności pracy dla wszystkich pracowników, którzy codziennie z pełnym profesjonalizmem wykonują swoje obowiązki i dokładają wszelkich starań do dalszego rozwoju Firmy, jak i satysfakcji z wykonywanej pracy.


Pragniemy również poinformować, iż zarówno my, jak i zespół administratorów Gowork.PL, na bieżąco obserwujemy Państwa wkład w Nasz profil zarówno ten pozytywny, jaki i negatywny. Musimy jednak powiedzieć stanowczo, że nie będziemy obojętni wobec potocznego hejtu, obrażania i wypowiadania się w sposób wypaczający wizerunek Pracowników oraz Naszej Firmy. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl. Jednocześnie, pragniemy poinformować, iż wpisy niezgodne z regulaminem naruszające dobra osobiste Forum Media Polska Sp. z o.o., naruszające dobra osobiste pracowników, jak i opinie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, stanowiące hejt, mogą wypełniać znamiona przestępstwa zniesławienia, o którym mowa w art. 212 Kodeksu karnego i jako takie będą zgłaszane do organów w celu dochodzenia na drodze prawnej sprawiedliwości oraz zadośćuczynienia. Jest nam niezmiernie przykro, iż musimy uczestniczyć w takim poziomie wypowiedzi i reagować w ten sposób, jednakże nie będziemy obojętnie przyglądać się opiniom, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. 

Chcielibyśmy, aby było to miejsce wymiany merytorycznych opinii, pozbawionych wulgaryzmów, hejtu i naruszania godności osobistej zarówno Pracowników jak i Pracodawców.
Nie wyklucza to jednak konstruktywnej krytyki, którą mają Państwo prawo wyrazić i na którą jesteśmy otwarci.

Jak zawsze z wielka chęcią odpowiemy na Państwa pytania pod adresem e-mail: pracafmp@forum-media.pl.

Forum Media Polska 
k.
Były pracownik

Pracowałam w firmie Forum Media Polska 7 lat, kilka mc temu wyprowadziłam się niestety w ogóle z Poznania. Wypłata zawsze była w Forum na czas, zarabiałam naprawdę bardzo dobrze i na kwestię finansową nigdy nic złego nie mogłam powiedzieć. Pracowałam w dziale call cener, wypłaty były bardzo dobre, prowizje od sprzedaży każdego produktu, żaden ogarnięty doradca nie narzekał. Na święta zawsze dodatkowe pieniądze i imprezy świąteczne były w fajnych miejscach. Praca polega tam na sprzedaży różnych produktów i szkoleń, , jak ktoś ma gadane to bez problemu sobie poradzi, ale musi od początku się nastawić na wynik , atmosfera w biurze bardzo fajna, dla mnie to też było ważne. Praca jest na planach sprzedażowych, ja zwykle realizowałam, choć czasem były dość ambitne.

3
Do realistki
Pracownik
@Realistka

Były pracownik opisał sytuację i swoje odczucia pracy w 2021 roku , od tego czasu wiele się zmieniło ,właściwie wszystko! Więc nie podbijałabym tego komentarza bo to były stare czasy , na które faktycznie nie można było narzekać. Ale teraz , to lepiej firmę omijać daleki łukiem... Nie Polecam ani firmy ani produktów !

1
Piszę, bo chcę
Pracownik
 Pytanie

Postanowiłam napisać opinię o firmie, bo akurat ja jestem zadowolona. Nie wiem, może to zależy od działu albo po prostu od nastawienia, ale mi naprawdę podoba się w Forum. Wiadomo bywają kryzysy, są sytuacje, które mnie denerwują, ale nigdzie nie jest idealne. Ja w tej firmie zostałam wielokrotnie doceniona i bardzo dużo się nauczyłam. Może też po pracy w kilku nienajlepszych firmach po prostu potrafię docenić normalnego pracodawcę i normalne warunki. Może niektórzy mają jakieś duże wymagania albo po prostu się wypalili? dla mnie naprawdę jest spoko. I ta opinia nie jest kupiona... ;)

3

Pracodawca

@Yo

Cześć! Dziękujemy za przesłaną opinię. Bardzo nam przykro, że nie byłeś zadowolony z pracy w Forum Media Polska. Wierzymy jednak, że posiadasz również pozytywne wspomnienia związane z pracą u nas. Mamy również nadzieję, że udało Ci się odnaleźć pracę, w której czujesz się spełniony. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów!

Pracownik
Pracownik

Pracuję w Forum ponad 5 lat w szeroko rozumianym obszarze administracyjnym. Zaczynałam na innym stanowisku, w innym dziale, jednak po 2 latach udało mi się zmienić dział na taki, w którym od zawsze chciałam pracować. Dostałam szansę, mimo braku doświadczenia. Zostałam doceniona, kilka razy awansowałam i aktualnie zarządzam małym zespołem. I takich przykładów w firmie jest sporo. Uważam, że Forum Media Polska to świetne miejsce do rozwoju, wystarczy dobrze pracować, angażować się, a na pewno zostanie się docenionym. W Forum nigdy nie szukają kierowników czy dyrektorów z zewnątrz, tylko zawsze awansują kogoś z zespołu, co uważam, że jest super. W firmie panuje fajna atmosfera, czuć wsparcie przełożonych i naprawdę jest mnóstwo okazji do rozwoju i wykazania się. Na pewno trochę słabszą stroną firmy są zarobki, ale z drugiej strony coś za coś. Spokojna praca na umowę o pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16, brak nadgodzin, brak problemu z urlopem czy jakimś wcześniejszym wyjściem oraz sporo benefitów pozapłacowych. Ja osobiście polecam :)

4
Paulina
Były pracownik

Pracowałam w Forum przez prawie 8 lat. Zaczynałam od stanowiska juniorskiego, a odchodząc zarządzałam dużym zespołem i odpowiadałam za kluczowe projekty. Mogę zagwarantować, że firma daje duże możliwości rozwoju osobom, które są kreatywne i zaradne. Już po pierwszych dwóch latach pracy objęłam stanowisko kierownicza i zaczęłam zarządzać małym zespołem, co świadczy o tym, że Dyrekcja daje realne szanse, aby się rozwinąć i szybko awansować. W czasie mojej kariery w Forum kilkukrotnie uczestniczyłam w zagranicznych szkoleniach dla product managerów, brałam udział w szkoleniach menedżerskich i coachingowych. Zawsze czułam, że przełożeni mnie doceniają i chcą we mnie inwestować. Dla najzdolniejszych firma oferuje również karierę międzynarodową w ramach spółek należących do holdingu. Forum nie jest typową korporacją, to raczej firma, która stawia na zwinność i innowacyjność. Jest więc doskonałym miejscem pracy dla osób ambitnych, kreatywnych, lubiących ciągłe zmiany i myślących w kategoriach biznesowych. W Forum twoja kariera jest w twoich rękach - można się wykazać, szybko awansować, zmieniać stanowiska w ramach różnych działów, realizować się na różnych polach. Wiem jednak, na podstawie mojego doświadczenia managerskiego, że nie każdy odnajduje się dobrze w takim dynamicznym i kreatywnym środowisku, stąd też pewnie bierze się część negatywnych opinii. Zachęcam do aplikowania wszystkie osoby, które chcą czerpać z pracy satysfakcję i realizować projekty, z których mogą być dumni.

3

Pracodawca

@Paulina

Dziękujemy bardzo za te słowa! Powodzenia na dalszej drodze zawodowej

Kamil
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Macie państwo wystawione ogłoszenie na trenera sprzedaży, jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku? Czy wcześniej ktoś był na tym stanowisku czy to jest nowa rola w firmie?

pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Kamil

Szkoda Twojego czasu i nerwów, jeśli rozważasz pracę w tej firmie. Stanowisko nie jest nowe, pracowało na nim kilka osób. Od momentu zwolnienia w 2022 roku ówczesnego kierownika CC jest spora rotacja na w tele na stanowiskach typu manager zespołu czy wspomniany trener sprzedaży. Wymagania osób zarządzających Forum są niewspółmierne do proponowanego wynagrodzenia.

Pracownik 2 Nowy wpis
Pracownik
@pracownik

No jak się nie szanowało starych , dobrych pracowników to niestety rotacja teraz jest. Wymagania zawsze były duże, managerowie i trenerzy na maksa wykorzystywani do wszystkiego a jeszcze niezadowolenie bylo. Po roku 2022 nie ma tam osoby która by dobrze zarządzała, a trener czy manager jest od wszystkiego. Ludzie wykończeni planami i sytuacjami w tle. Nie da się w tej firmie już zarobić jak kiedyś. Ludzie bez motywacji jak i chęci do działania i zmian.

Kamil Nowy wpis
Kandydat
@pracownik

Dziękuję za informację, słabą perspektywa, szukam dalej

pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pracownik 2

Paradoksalnie spora część narzekających w dalszym ciągu tkwi w tej firmie. Trudno wskazać czy wynika to z braku wiary we własne umiejętności, zasiedzenie czy innych powodów, znanych tym osobom. Wielu z tego grona to osoby posiadające bardzo dobre umiejętności i przy odrobinie chęci bez problemu znalazłoby lepszą, pod każdym względem, pracę - mając na uwadze finanse, szacunek ze strony przełożonych czy ogólny spokój w pracy. Przecież same podstawy doradców w CC są tak żenujące, porównując to co można otrzymać w innych firmach, które normalnie podchodzą do pracowników ("normalnie" to słowo klucz).

JK
Inne

Jestem bardzo zła na firmę Forum Media i się sparzyłam. Szczerze nie polecam Są bardzo przepisowi. Człowiek nie mógł uczestniczyć w konferencji z przyczyn losowych a musi płacić całą kwotę za konferencję w której nie uczestniczyłam bo za późno napisałam rezygnację z udziału w konferencji.

QA
Inne

Czy przy Facebook Ads ktoś może pracował? od jakiegoś czasu jest wystawiona oferta i ciekawi mnie ocena ewentualnych warunków pracy. nie widzę by wymagano od kandydata komercyjnego doświadczenia więc na jakiej zasadzie dokonuje się wyboru tego odpowiedniego? Czy jest jakieś zadanie podczas samej rozmowy?

kałmanavardze
Były pracownik
@QA

Nie bez powodu ktoś jest nieustannie poszukiwany! Najniższa możliwa stawka i zbyt dużo obowiązków na jednego pracownika - żadnego szkolenia i repetywna praca. Nieosiągalne plany, więc o premii możesz pomarzyć. Nadaje się na pierwszą pracę w socialach i to nie na długo.

Straszne miejsce
Były pracownik
 Pytanie

Chcesz wiedzieć ile zarabia się w FMP? Odejmij 20% od rynkowej stawki i dołóż obowiązków za 3 osoby. Nic innego ta firma dobrze nie robi, jak oszczędzanie na pracownikach... Tylko po to, żeby pod koniec miesiąca robić wielkie zebrania pt. "Jak uratować wykon, kiedy jest już za późno?" i wtedy nagle znajdują się budżety na przepalenie kasy bez żadnej konsultacji z pracownikami odpowiedzialnymi za budżet. Ciekawe, czy do sprzątania kuchni zaczęli dokładać opróżnianie koszów na (usunięte przez administratora) czy odkurzanie... Zaraz obok codziennych obowiązków :D

Byly juz pracownik
Były pracownik
@Straszne miejsce

Nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach to czego oczekiwać... W tele też był (usunięte przez administratora) a teraz podobno jest jeszcze gorzej ... Ratowanie planów, które są zawyżane żeby ludzi wydoić i żeby ludzie nie osiągali planów wtedy prowizje mniejsze. Biznesowe podejście firmy do ludzi...

ML
Inne
@Byly juz pracownik

A to jakie stanowiska są konkretnie obsadzone przez te nieodpowiednie osoby? Chodzi o to, że są to osoby z brakiem kompetencji na dane stanowisko? Ktoś w opiniach wspominał o szkoleniach stanowiskowych. Te szkolenia nie pomagają w nabyciu brakującej wiedzy?

WR
Inne

Witam, czy o pracy jako Junior Product Manager mógłby ktoś także napisać parę słów? Widzę, że jest ktoś potrzebny od szkoleń medycznych. Proszę wstępnie o opinie dotyczącą pracy. interesuje mnie przede wszystkim ścieżka rozwoju, po jakim czasie udaje się osiągnąć awans i na jakich warunkach?

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy jest możliwość pracy zdalnej ?? Jeżeli ktoś nie mieszka w Poznaniu a byłby zainteresowany ofertą pracy. Czy po szkoleniu, które u Państwa się odbywają można pracować zdalnie?

Pracodawca

 Pytanie
@Zainteresowany

Cześć, jakie stanowisko Cię interesuje?

Lucy
Inne
@Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Nie wiem o jakie poprzednikowi chodziło ale spośród tych trzech bieżących ofert z takiego portalu widać, że i tak każda ma opcje na hybrydę? Czy Event Marketing Manager mógłby w ten sposób podjąć się współpracy? byłoby to skuteczne?

Pracodawca

@Lucy

Dzień Dobry, na większości stanowisk jest możliwość pracy hybrydowej, oczywiście po wcześniejszym przeszkoleniu pracownika na danym stanowisku. Jeżeli chodzi o pracę wyłącznie w formie zdalnej, musielibyśmy poznać dokładne stanowisko, aby móc się odnieść. Pozdrawiamy

Jola
Pracownik
@Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Praca hybrydowa czyli taka gdy masz chore dziecko albo samemu się jest chorym wtedy oczekują pracy zdalnej od ciebie ! I bardzo chętnie na nią wysyłają. Każda inna jest mało dobrze odbierana.

Pracodawca

@Jola

Jola, odpowiadając na Twoje pytanie dostrzegamy sygnały, które powinniśmy wyjasnić. Formy pracy zdalnej w naszej firmie są następujące: - Całkowita, czyli forma pracy w której to pracownik w pełnym wymiarze pracuje zdalnie, - Częściowa (Hybrydowa), czyli forma pracy kiedy pracownik częściowo pracuje z domu, a częściowo stacjonarnie, - Okazjonalna, czyli przyznane 24 dni w roku, w której to pracownik sam składa wniosek, tak samo jak wniosek urlopowy. Ostateczna decyzja należy do bezpośredniego przełożonego, - Na polecenie pracodawcy, czyli forma pracy zdalnej w stanach epidemii lub zagrożenia epidemicznego lub kiedy to pracodawca nie może zapewnić odpowiednich warunków, np. BHP. Infromacje, które przekazujesz są dla nas niepokojące, dlatego też prosimy o szerszy kontekst sprawy. Przekaż swoje spostrzeżenia lub opis sytuacji na pracafmp@forum-media.pl. Pozwoli nam to wyjaśnić sytuacje, które nie powinny mieć miejsca. Pozdrawiamy

Daniel84
Inne
 Pytanie

Witam. Takie pytanko. Czy w firmie Forum coś się zmieniło może? Dziś miałem telefon od konsultanta w sprawie szkolenia które mnie zainteresowało. Oczywiście przystałem na obietnice ale potem jak poczytałem opinie to się za głowę złapałem i za bardzo nie wiem co mam robić z tym tematem dalej

Sylwia
Pracownik
 Pytanie
@Daniel84

Cóż to za szkolenie tak bardzo cię zainteresowało w tej firmie ? Co się miało zmienić te same osoby na stołkach. Więc nawet jak są nowe osoby na stanowiskach kierowniczych to i tak dobierani i kierowani przez tych którzy są na niewłaściwych miejscach w tej firmie. Więc decyzja do ciebie należy. Cenisz swój spokój to daj sobie spokój.

Pracodawca

 Pytanie
@Daniel84

Cześć Daniel84, czy możesz nam podać numer Twojego zamówienia? Zaczyna się ono od WF-XXXXXX. Proszę podaj nam w wiadomości mailowej na adres zgloszenie@forum-media.pl, wtedy będziemy mogli już w wiadomościach prywatnych wyjaśnić Twoje wątpliwości. Pozdrawiamy

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Gość
Inne

Z ciekawości tu w sumie zaglądam i kwestia tego awansu, a raczej odpowiedź mnie zaciekawiła. Podałeś dwa warianty, mnie zainteresował ten pierwszy. Jakie wybitne uzdolnienie masz w tym momencie na myśli? Jakie cechy liczą się w tym przypadku i w zasadzie na kogo można awansować, bo tego także jeszcze nie wiem?

Były pracownik
Były pracownik

Chciała bym napisać cokolwiek dobrego o tym pracodawcy - ale niestety się nie da . Bardzo długo zbierałam się, żeby dodać opinie. Zmieniałam ją w głowie i formułowałam milion razy, żeby w końcu napisać co mi na sercu leżało. A więc : Płaca może i na czas, ale zawsze z problemami, albo źle rozliczona premia, albo źle policzone nadgodziny. Żeby wyrobić target trzeba na prawdę mocno się napracować, bo w firmie są równi i równiejsi - jeśli manager cię nie lubi, lub nie jest mu po drodze twoja osoba bardzo dosadnie da ci to odczuć. Jedni dostają lepsze akcje , inni dostają sam „śmietnik” na którym nie da się nic zarobić. Comiesięczne strasznie, że będą zwalniać osoby które nie mają realizowanego celu. Zmieniający się dyrektorzy. Nagle zwolnienia - nawet managerów . Pracownicy szepczący po korytarzach lub na spacerach, jak źle się dzieje . Nawet szkoleniowiec mówiący wprost, że nie chce przedłużać z nimi umowy, bo to jest jeden wielki przekręt - dużo wymogów, mało płacy. Oszukiwanie klientów na „odgrzewane” szkolenia, z ewentualnie zmienioną nazwą i naliczanie dodatkowych opłat . Brak terminowych wysyłek ich własnych produktów . Wieczne problemy z współzawodnictwem - nie jesteście drużyną tylko pionkami i wszyscy by sobie z gardła wydarli klientów najlepiej. Jeśli ktoś chce się zakotwiczyć na 3 miesiące i mieć w nosie co mówią, a zarabiać te 3k to niech spróbuje, ale jeśli ktoś szuka firmy na lata - to definitywnie nie polecam . Abstrahując już od (usunięte przez administratora) i którym się wielokrotnie mówiło po kątach i złym traktowaniu pracowników

Pracodawca

 Pytanie
@Były pracownik

Drogi Pracowniku, Dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami i doświadczeniami związanymi z pracą w naszej firmie. Jesteśmy zasmuceni, słysząc o Twoich trudnościach i rozczarowaniach. Naszym priorytetem jest zapewnienie uczciwego i wspierającego środowiska pracy dla wszystkich naszych pracowników, i wyraźnie mamy tu pole do poprawy. Kwestia wynagrodzeń pracowników jest dla nas sprawą nadrzędną i do tej pory nie mieliśmy żadnych sygnałów w sprawie opóźnień czy nieprawidłowości wynagrodzeń. Czy zgłosiłeś/aś swoją niezgodność w naliczaniu premii do swojego przełożonego? Twoje uwagi do wskazanych aspektów są dla nas niepokojące i z pewnością się im przyjrzymy. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że zmiany kadrowe - o których mowa, miały miejsce w przeszłości, dlatego też nie wiemy jak odnieść się do Twojego komentarza obecnie. Pełne wyjaśnienie zamieściliśmy już w poprzednich wiadomościach. Stanowczo zaprzeczamy jakimkolwiek oskarżeniom o (usunięte przez administratora) Jesteśmy zobowiązani do utrzymania zdrowego środowiska pracy i podejmiemy wszelkie niezbędne działania, aby to zapewnić. Od ponad roku funkcjonuje skrzynka mailowa pracafmp@forum-media.pl, na którą każdy pracownik doświadczający tego typu zachowań powinien skierować swoją wiadomość. Do każdej tego typu sprawy podchodzimy z należytą uwagą i starannością. Pozdrawiamy,

WJ
Inne

Jeden Pan nawiązywał jeszcze niedawno do problemach w obsłudze technicznej ze swoim programem, nie udało mi się odszukać aktualnej oferty do działu IT, a chciałem przy tym przyjrzeć się bieżącym warunkom odnośnie wynagrodzenia. czy ktoś je zna by moc omówić? Są premie od obsługi czy to raczej praca na stałej podstawie?

Witold Jakubowski
Inne

Od kilku tygodni czekam na naprawę aktualizacji programu emisje 5.7. Program po zainstalowaniu komunikat błędu bazy danych. Pomimo wielokrotnych monitów nadal nie mam z firmą żadnego pozytywnego kontaktu. Informacja, że informatycy szukają sposobu naprawy mnie nie zadawał. Jestem niezadowolony, a jestem Waszym wieloletnim klientem.

Były pracownik.
Były pracownik

Korporacja jak malowana. (usunięte przez administratora) Na stanowisku menadżerskim zarobki średnie, a wymagania niesamowite i oczekiwane od dyrekcji, że po trzech miesiącach pracy osiągnie się jakieś niebywałe sukcesy. Odradzam, chyba że ktoś chce mieć zszargane nerwy.

ooo
Kandydat
@Były pracownik.

Pytanie tylko o jakich sukcesach tu w zasadzie mowa? Podasz te wspomniane wymagania tak dla jasności? Fajnie byłoby moc tez poznać stawkę, żeby samemu ocenić te adekwatność. Jakich szkoleń po drodze na tych wyższych stanowiskach można się spodziewać?

Prawda
Były pracownik
 Pytanie
@Były pracownik.

Oni nie potrafią docenić pracy po 7 latach bycia Managerem ich zwolnienia kończą się w sądzie więc czego oczekiwać od tej firmy ? Potrzebują ludzi którzy będą im przytakiwać i robić co oni chcą. Zero pomysłu na to jak rozwiązać kłopoty które wokół nich się mnożą a których udają że nie widzą ! A jak ktoś ma inne zdanie i odmienne pomysły to się szuka na niego haki żeby go zwolnić. Pozdrawiam i dokładnie jestem tego samego zdania jak najdalej od tej firemki...

Prawda
Były pracownik
@ooo

Szkoleń ! Ha ha dobre sobie. Tam niczego się nie nauczysz i nie ma żadnych szkoleń. Jako Manager zarabiasz 4200. Wymagania codziennie nowe.

Pracodawca

@Prawda

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Chcemy zapewnić, że doceniamy pracę wszystkich naszych pracowników. W związku z zarzutami o niesprawiedliwe zwolnienia, informujemy, że wszystkie zwolnienia w naszej firmie są dokonywane zgodnie z obowiązującym prawem. W przypadku, gdy pracownik uważa, że jego zwolnienie było niesprawiedliwe, może skorzystać z ochrony prawnej i wnieść pozew do sądu pracy. Chcemy również podkreślić, że w naszej firmie cenimy różnorodność poglądów i otwartość na nowe pomysły. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze możemy spełnić wszystkie oczekiwania naszych pracowników, ale zawsze staramy się znaleźć kompromisowe rozwiązania.

Pracodawca

@Były pracownik.

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią o naszej firmie. W przypadku opinii, którą Pan/Pani zamieścił(a), chcielibyśmy wyjaśnić, że wymagania na stanowiskach menedżerskich są faktycznie wysokie. Wynika to z tego, że od menedżerów oczekuje się podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za wyniki pracy zespołu. Zdajemy sobie sprawę, że może to być stresujące, dlatego zapewniamy menedżerom odpowiednie wsparcie i szkolenia. W ciągu trzech miesięcy pracy od menedżera nie tylko w naszej firmie oczekuje się, że będzie w stanie wdrożyć się w nową rolę i zacznie osiągać pierwsze efekty. Jesteśmy przekonani, że nasza firma oferuje atrakcyjne warunki pracy dla osób, które są gotowe na wyzwania i chcą się rozwijać zawodowo.

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Prawda

4200? niestety w tej firmie są działy gdzie zarabia się jeszcze mniej jako manager. nie wspominając już o podrzędnych stanowiskach, często to najniższa krajowa. Szkoleń brak

Kaśka
Inne
@Były pracownik

Jeśli już tak piszesz to możesz wprost wskazać te działy tak dla jasności? Teraz na sprzedażowy kogoś szukają z tym, że w opisie faktycznie wskazana jest podstawa uzupełniana premiami. Pytanie tylko czy istnieje możliwość, żeby jej nie dostać niezależne od wysokości?

XB
Inne

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży powierzchni reklamowych w czasopiśmie. Firma wymaga gotowości do reprezentowania firmy podczas konferencji i wydarzeń branżowych. Oznacza to, że pracownik musi występować przed publicznością i wygłaszać jakieś przemowy? Czy brać tylko czynny udział w wydarzeniach? Bo powiem szczerze, że nie mam doświadczenia w takich przemówieniach i nie wiem, czy bym sobie poradziła :P Dodatkowo podano różne formy pracy - stacjonarnie, hybrydowo i zdalnie. Można samemu zadecydować, jak się będzie pracowało czy to zależy od pracodawcy? :)

Pracodawca

@XB

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Chcielibyśmy wyjaśnić, że gotowość do reprezentowania firmy na konferencjach i wydarzeniach publicznych nie oznacza, że nasi specjaliści będą występować publicznie. Głównym celem na takich wydarzeniach jest działanie jako wsparcie dla naszych wystawców oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych. Nie jest to związane z publicznymi wystąpieniami czy prezentacjami, ale raczej z budowaniem relacji i wspieraniem naszych partnerów biznesowych. Odnosząc się do Pani drugiego pytania; mamy elastyczne podejście do trybu pracy Handlowca i dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb i ustaleń z pracownikami. Oferujemy możliwość pracy zdalnej, hybrydowej i stacjonarnej, natomiast tryb pracy na tym konkretnym stanowisku, zależy od specyfiki pracy, umowy zawartej z pracownikiem oraz poziomu wdrożenia.

FE
Kandydat
@Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Te ostatnią kwestię dałoby radę wyjaśnić? Tak jak podano w tej ofercie są dwa typu umowy B2B oraz UoP. jakie tryby są dopasowane do tych wspomnianych umów? I co wtedy ze sprzętem? Na B2B będzie do niego taki sam dostęp jak na UoP?

Pracownik
Pracownik

Pracuję w lubelskim oddziale od samego jego powstania i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to naprawdę niesamowite miejsce do pracy. Atmosfera, jaka panuje pomiędzy nami, pracownikami, jest absolutnie fantastyczna. To nie tylko miejsce, gdzie przychodzę pracować, ale również wspólnota, w której czuję się doceniany i wspierany przez cały zespół. Co najważniejsze, management oddziału zawsze stawia pracowników na pierwszym miejscu. Otrzymuję pełne wsparcie od swoich przełożonych i mam pewność, że mogę liczyć na ich pomoc w każdej sytuacji. To naprawdę daje mi poczucie bezpieczeństwa i motywacji do codziennej pracy. Wspaniałą rzeczą jest również fakt, że atmosfera wzajemnego szacunku i zaufania jest obecna na każdej płaszczyźnie. Zarówno między współpracownikami, jak i między zespołem a kierownictwem, zawsze można znaleźć porozumienie. Nawet jeśli pojawi się jakiś konflikt, zawsze istnieje otwarta i konstruktywna droga do rozwiązania problemu. Cieszę się również, że firma zawsze jest elastyczna, jeśli chodzi o dni wolne i urlopy. Można się porozumieć w sprawach związanych z planowaniem czasu wolnego, co dla mnie ma ogromne znaczenie. Nie mogę nie wspomnieć o aspekcie finansowym. Angażując się w pracę w tym oddziale, naprawdę można zarobić godziwe pieniądze. Doceniam to, że nasza praca jest w pełni uznawana i wynagradzana adekwatnie. Podsumowując, jestem niezmiernie zadowolony z mojej pracy w lubelskim oddziale. Wspaniała atmosfera, wsparcie od managementu, możliwość znalezienia porozumienia na każdym kroku oraz godziwe zarobki sprawiają, że chętnie tu pracuję i patrzę na przyszłość z optymizmem. Szczerze polecam!

2
Pracownik
Pracownik

Obiecują podwyżkę i lepsze warunki po okresie próbnym - kończy się presją "podpisujesz bez zmian albo kończymy współpracę". Obiecują podwyżkę raz w roku - bez walki o niej nie ma o czym marzyć, a i tak kończy się na groszach. Zamiast tego dostajesz ofertę "nie do odrzucenia" - zmiana stanowiska, bez zmiany płacy. Firma z wymaganiami zachodnimi, a płacą wschodnią. Nie polecam, każdy tutaj szuka alternatywy - tylko dyrektorzy i szefowie działów skrupulatnie trzymają się swoich źródełek.

Pracownica
Były pracownik

Pracowałam tam sporo czasu, jakiś czas temu. Szczera opinia -> 1. Wszystko zależy od działu, ja pracowałam w fajnym, gdzie zespół był super i się wszyscy dogadywali. 2. Dużo zależy od kierownika, są lepsi i gorsi, teraz się tam pewnie pozmieniało też. Słaby kierownik potrafi sprawić, że chcesz rzucić pracę, a dobry kierownik sprawi, że ci się serio chce pracować i czujesz się spoko. A że firma jest duża, to jest sporo różnych kierowników i różnie można trafić. 3. Wypłata bardzo słaba na tamten moment, rynek już się zmienił i specjalista dostanie więcej hajsu (o kilka tysięcy) w innej firmie. Może teraz jest lepiej. Za to na UoP kasa zawsze na czas. 4. Jeśli masz fajnego kierownika/dyrektora to pozwoli ci się rozwijać i realizować pomysły, jak masz ... to będzie ci uprzykrzać życie i stresować cały dział (w dziale redakcji tak jest). Ogólnie wrażenia spoko, jakby była lepsza kasa to bym pewnie tam została. pzdr

Ja
Inne

Generalnie myślę,że w FORUM zarabia się bardzo słabe pieniądze.Jakis czas temu składałam tam aplikacje i dostałam pracę,ale zaproponowali mi bardzo niską stawkę na stanowisko managerskie. Obecnie sama prowadzę rekrutacje i pojawiają się cv osób z forum,które pracują na stanowiskach typu manager i ich oczekiwania finansowe są bardzo niskie więc odpowiedź nasuwa się sama

Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień Dobry, Praca w wydawnictwie odbywa się w godzinach 8;00 - 16;00. Pozdrawiamy

pracownikforum
Były pracownik

Niestety negatywne opinie trafiają w punkt: wielokrotny "recykling" kursów, brak zainteresowania treścią merytoryczną, a klient jest na ostatnim miejscu - byleby go jak najbardziej wydoić. Jeśli chcesz harować jak (usunięte przez administratora) za minimalną krajową i być otoczony osobami, które chętnie będą zrzucać na Ciebie swoje obowiązki i traktować Cię jak (usunięte przez administratora)- ta praca jest dla Ciebie! Szkoda nerwów, a współpraca z księgowością to kompletna tragedia - notoryczne spóźnienie się z wypłatami, jak i ciągle występujące błędy które trzeba zgłaszać i poprawiać.

Pracodawca

@pracownikforum

Drogi użytkowniku, Przykro nam, że Twoje doświadczenia z Forum Media Polska nie były zgodne z naszymi celami dotyczącymi jakości naszych usług. Chcielibyśmy odnieść się do Twoich obaw i przedstawić naszą perspektywę. W Forum Media Polska, priorytetem jest dla nas dostarczanie solidnych, wartościowych produktów i usług. Rozumiemy, że kluczowe jest ciągłe ulepszanie i innowacje, dlatego stale pracujemy nad poprawą naszych kursów i zasobów. Twoje uwagi dotyczące "recyklingu" kursów są dla nas ważnym sygnałem, który na pewno weźmiemy pod uwagę w naszych przyszłych działaniach. Co do zarzutu braku zainteresowania treścią merytoryczną - to jest coś, co zdecydowanie odrzucamy. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy są pasjonatami swojej dziedziny i którzy nieustannie dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji. Wierzymy, że jest to kluczowe dla dostarczania usług na najwyższym poziomie. W kwestii zarzutów dotyczących warunków pracy, chcielibyśmy podkreślić, że Forum Media Polska jest firmą, która stawia na rozwój swoich pracowników. Mamy programy szkoleniowe, które mają na celu ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, a także staramy się tworzyć kulturę szacunku i odpowiedzialności. Jeżeli doświadczyłeś sytuacji, które są niezgodne z tymi wartościami, prosimy o bezpośredni kontakt, abyśmy mogli zająć się tymi kwestiami. Co do współpracy z księgowością i kwestii wypłat, chcielibyśmy Cię zapewnić, że traktujemy te sprawy z najwyższą powagą. Dbamy o terminowość wypłat i staramy się, aby wszystkie procesy przebiegały bez żadnych błędów. Jeśli doświadczyłeś problemów w tym zakresie, prosimy o kontakt, abyśmy mogli je rozwiązać. Cenimy sobie wszystkie opinie i chcemy z nich czerpać nauki. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami i zapewniamy, że będziemy pracować nad poprawą naszych usług i warunków pracy. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli pokazać Ci, że Forum Media Polska to miejsce, które dba o jakość we wszystkim, co robi. Z poważaniem, Zespół Forum Media Polska

Krzysztof
Inne
 Pytanie
@Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

"Cenimy sobie wszystkie opinie i chcemy z nich czerpać nauki. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami i zapewniamy, że będziemy pracować nad poprawą naszych usług i warunków pracy. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli pokazać Ci, że Forum Media Polska to miejsce, które dba o jakość we wszystkim, co robi." Coś wam kiepsko idzie, skoro od miesięcy (jak nie dłużej?) piszecie o wartościach, a byli pracownicy i klienci ciągle narzekają. Przejrzałem sobie opinie z ostatnich miesięcy i nie ma w nich nic pozytywnego. Dobrze wiedzieć, CV wyślę gdzie indziej :)

klient
Inne

Bardzo nie polecam tej firmy, bardzo trudny kontakt, ludzie niekompetentni. opiszę może swoją sytuacje... Wracając samochodem dzwoni do mnie pan z propozycją kursu on line, który nawet mnie zaciekawił, powiedział o nieograniczonym dostępie jako że bardzo wiele rzeczy od nich zakupiła oraz wspomniał że aby potwierdzić transakcje muszę odebrać smsa z potwierdzeniem naszej rozmowy i potwierdzenia transakcji, poinformowałam go że teraz jadę samochodem że zrobię to później. Wyleciało mi to z głowy, wiec transakcji nie potwierdziłam. Za miesiąc dostaje upomnienie że nie zapłaciłam za kurs! Skandal przecież transakcja nie doszła do skutku. No dobrze, jestem zapracowanym lekarzem, opłaciłam to bo nie miałam czasu na takie sprawy, aby ścigać tego Pana który ze mną rozmawiał i tak postąpił. Co gorsza... Próbuje zalogować się na kurs a tutaj - brak dostępu. Czyli kurs opłacony, a kursu nie ma. Wielu kolegów lekarz narzeka na FORUM MEDIA i nic już od nich więcej nie zamówię, innym też odradzam.

Klient
Inne
@klient

U mnie była podobna sytuacja, socjotechnika a potem straszenie windykacją, no cóż firma sama pracuje na brak klientów i opinie w środowisku. Serdecznie nie polecam!

Ewa
Inne
@klient

Dokładnie znalazłam się w podobnej sytuacji i pomimo konkretnych screenów dotyczących zakończenia współpracy ow 2022 roku. Przedłużono mi dostęp on- line bo nie zgłosiłam rezygnacji dwa tygodnie przed czasem w 2023 roku. Niestety firma bazuje na zapracowanych ludziach nie pamiętających o owych terminach i kasuje za dostęp do internetu produktów które wcześniej otrzymałam w formie przedłużenia dostępu. Za to przedłużenie tylko 700 zł. W głowie się nie mieści jak ta firma traktuje swoich wieloletnich klientów. Szkoda że tak późno przeczytałam opinie i sama dałam się wciągnąć w tak nieuczciwą ofertę.

Pracodawca

@Ewa

Dzień dobry, prosimy o wiadomość na adres mailowy zgloszenie@forum-media.pl. Przeanalizujemy Pani sprawę. Pozdrawiamy

Pioter
Były pracownik
@Ewa

Nie tylko klientów ta firma tak traktuje ,swoich wieloletnich pracowników również... Zamiast doceniać, szkolić,angażować w różne projekty i dawać szansę rozwoju, to zwalnia pracownika z dnia na dzień lub jak tylko pojawi się w pracy po l4 czy opiece.Tragiczne rządy, złe decyzje ,brak szacunku do człowieka tylko kasa, kasa i kasa...

kumata osoba
Były pracownik
@Pioter

Pioter, mogłeś nie kręcić z przedłużaniem opieki / L4 :). Tym bardziej, że byłeś na tyle bezczelny chwaląc się w swoim zespole kiedy warto iść na opiekę / L4, i kiedy z niego powrócić, aby pracodawca tego nie podważył. Forum ma swoje za uszami (i to sporo, ale to temat na inną dyskusję), ale Twoje żale są co najmniej żenujące chłopaku :)

Pioter
Były pracownik
@kumata osoba

No chyba jednak jesteś mało kumatą osobę skoro myślisz,że pisałem o sobie. Gdybyś kumał/kumała to wiedziałbyś że pisałem o ludziach którzy byli na opiece i zostali zwolnieni albo wrócili z L4 i dostali wypowiedzenie . A pracowali długo. A jeśli chcesz podważyć moje zwolnienie to powodzenia życzę. Jaka firma takie i kumate osoby.

Kumata osoba
Inne
@Pioter

Heh. Doskonale wiadomo kto poleciał w CC z tego powodu ????. Zresztą twój były już zespół miał pecha do osób (nie mówię o wszystkich, bo spora część pracuje / pracowała sumiennie), które lubiły nadużywać L4 czy opieki. A ty byłeś na tyle bezczelny, chwaląc się u nas kiedy warto iść na zwolnienie ????. Tyle w temacie, bo tylko się pogrążasz.

3

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

    Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 69 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

    Kandydaci do pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o
Przejdź do nowych opinii