Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Opinie o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Janek

Magazyny i kursy bardzo mi pomogły w poszerzeniu swojej wiedzy mogę czystym sercem je polecić na pewno każdy znajdzie coś dla siebie

Ola

Teksty które znajdują się w magazynach napisane są przez specjalistów wiec dla mnie to ogromny plus

Z odstąpieniem od prenumerat nie ma żadnego problemu

Igi

Praca bardzo przyjemna, bez żadnych problemów

Wojtek

kursy dvd warte polecenia duzo praktycznej wiedzy

Jadwiga

Polecam!

Grzegorz

Korzystam za magazynów od dłuższego czasu bardzo pomogły mi rozwinąć mój biznes

Łęcki

0Polecam dobre magazyny z każdej branży :)

Sienkiewicz

Prenumeraty godne polecenia dla osób które cenią sobie rozwój i najnowsze informacje

Daniel O

wyspałem się z prenumeraty po zmianie branży i wszystko przebiegło bezproblemowo.

Malwina Czech

Pracuje jako logopeda i z wielką przyjemnością korzystam z "Teczka pracy logopedy" znalazłam w niej wiele ciekawych pomysłów na prowadzenie zajęć zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Uważam ze pozycja warta polecenia

Iwona

Magazyny bardzo fajne sama miałam ostatnio problem aby oderwać się od czytania.

Okońska

Jeżeli szukacie pracy w podobnej branży mogę polecić Forum bez problemu. Praca w super miłym zespole do tego bardzo doświadczonym, dużo możliwości rozwoju zawodowego jak i osobistego, co do wynagrodzenia zawsze jest na czas i całkiem przyzwoite

Ofelia

Super magazyny polecam

Olaf

Prenumeraty pomagają bardzo w samorozwoju jestem bardzo zadowolony z ich zawartości a co do odstąpienia od nich też przebiega to bezproblemowo

Damian

Magazynow jak i kursow ogrom uwazam ze kazdy znajdzie cos dla siebie

Natalia

Mogę polecić prace dla wydawnictwa bez żadnych wyrzutów sumienia. Praca w takim zespole to czysta przyjemność do tego dobre pieniądze i sporo możliwości rozwoju

Klaudia

Kurs DvD "Anatomia palpacyjna" bardzo dobry aby przypomnieć sobie wiedzę po dłuższym czasie. Jestem bardzo zadowolona z jakości materiałów i wiedzy która się tam znalazła

Patryk

Serdecznie polecam prenumerate "charaktery"

Bogusława

Każdy znajdzie coś dla siebie super magazyny i kursy jestem pod wrażeniem

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 70 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o