Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Opinie o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Redzia

Pracowałam i moge polecić duzo możliwości

Sayu

Zero problemow z odstąpieniem od prenumeraty. A same magazyny warte polecenia

Robert

Magazyny bardzo przyjemne w czytaniu i ogrom specjalistycznej wiedzy

Mikołaj

Polecam kursy dobrze wykonane

Aneta

Praca przyjemna i dobrze płatna

Ben

Z odstąpieniem od prenumeraty nie bylo żadnego problemu. Polecam

Gracja

Pracowałam dla wielu podobnych wydawnictw, jednak to sprawiło ze z miłą chęcią przychodzę do pracy nie tylko dla ludzi czy atmosfery ale też dla samej pracy. Wydawnictwo oferuje sporo możliwości rozwoju czy doskonalenia samego siebie z czystym serduchem mogę polecić na bank się nie zawiedziecie

Kania

Magazyny staranie wykonane w kwestii ich zawartości, bardzo ciekawie napisane sam wracam do nich ponownie aby je jeszcze raz przeczytać

Łucja H

Przyjemna atmosfera to wielki plus pracy tutaj

Waldemar

Całkiem przyjemne do czytania i w dobrej cenie

Mariola

Każdy znajdzie coś dla siebie... Sama korzystałam przez długi czas z prenumerat i mogę polecić, artykuły bardzo ciekawe, pisane przez specjalistów do tego przystępnym językiem dla każdego .

TT

Super sprawa z prenumeratami, magazyny dobre czasami nawet nie można się nie można od nich oderwać!

Fajna firma i można całkiem dobrze zarobić

Nowacka

Magazyny bardzo ładne wiec mogą stanowić nawet i dekoracje a co do ich treści nie mam nic do zarzucenia, są bardzo ciekawie napisane i wciągające

Igor

Otwierając swój sklep internetowy i zmagając się z brakiem większej ilości klientów postanowiłem za poleceniem znajomego spróbować prenumeraty " Online marketing" co prawda początki i tak były trudne ale magazyny pozwoliły mi zdobyć trochę wiedzy i rozwinąć swój sklep internetowy

Hubert

całkiem dobre ceny nie ma co narzekać

Olaf

Prenumerata "charaktery" dobra dla każdego pedagoga

Popi

Przyjemna praca spokojnie mogę polecić

Pomidorek

Polecam magazyny super treści dla każdego

Aleksandra Tobolska

Pracuje już dla wydawnictwa 4 lata i z czystym sumieniem mogę polecić pracę tutaj każdej zainteresowanej osobie. Praca jest naprawdę przyjemna pozwalająca zdobyć doświadczenie, co do atmosfery jest przesympatyczna :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 70 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o