Opinie o Solcom Bayard Clar System w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solcom Bayard Clar System. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Solcom Bayard Clar System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solcom Bayard Clar System w Poznań

gosc

Podajcie namiary na związki zawodowe,warto chyba kilka rzeczy im zasygnalizowac bo w Sądzie to ja ich powołam na świadków jak pilnują interesów pracownika

co ta ma być

Ludzie uciekajcie z tej firmy zapraszam was do ZUSU.To sie dopiero dowiecie a jak będziecie się starać o zasiłek dla bezrobotnych to wtedy zobaczycie jakie to składki za was płacili i od jakich sum,jeśli nie dostałeś aneksu do umowy przez 2 lata.Zgłaszaj to do PiPu puki masz jeszcze czas a nie daj boże jak będziesz na zasiłku chorobowym powyżej 30 dni to ci obliczą z ostatniego aneksu wypłatę w moim wypadku 1600zł brutto a mamy 2015 najnisza krajowa 1750zł brutto brak aneksów do umowy nisze składki do Zus.

psełdo ochrona

Burda81 anexy dostaliśmy ale na kwotę 1700zł brutto trochę podziałał ten wpis na forum ale co z tego jak zostałeś obsmarowany na zebraniu że jak tak mogłeś że wasz kolega opisał firmę na internecie i wiele pierdół jak zwykle nikt się nie odezwał nie potwierdził tego faktu że tak jest dzięki chociaż tyle. Dzięki pozdrowionka . Przynajmiej ci co chodzą na nocki nie będą ciulani

nikt wazny

Zaczne karierę w tym zakładzie z życia wiem ze nie ma w tym kraju firmy która by nie wykorzystywala ludzi za najniższa krajowa chcieli państwo wolności to po co teraz wpisy o wykorzystywaniu ?

@nikt wazny

Walnij się w lep zobaczysz jak trafisz na obiekt gdzie niema nawet wc i wody bieżącej to wtedy napiszesz na forum bo ono po to jest żeby pisać.

Pracownik Gospodarczy

nic nowego sprawdzili jaki mam stopień zadnego szkolenia z Bhp tylko pare papierów do podpisania i załatwienie lekarza o nic nie pytali sprawe załatwili szybko i do pracy..

Prosze mi powiedzieć czy wolno ostatniego dnia dac umowę o prace i powiedzieć ze umowa właśnie wygasła nie zostałam powiadomiona o zatrudnieniu ani ustnie ani pisemnie miałam umowe na 3 miesiące tzn, pażdzernk listopad grudzień 2014 w styczniu pracowałam ale nie wiedziałam do kiedy tak jak wyzej wymieniłam dostałam 30.01.2015 umowe do podpisania i zostałam pinformowana przez pania koordynator ze to koniec nie dajac mi szansy znalezienia sobie pracy a to było jedyne moje utrzymanie..

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
xxx

Co powiecie na temat firmy Lanua i dlaczego nalegają na ośmiogodzinny czas pracy? Wiem że dają umowy tzw. tymczasowe na której jestem stratny na urlopie. co o tym sądzicie?

Burda81

Szkoda gadać na temat tej firmy dodatek nocny wchodzi w zarobek a gdzie aneksy do umów jest 2015 najniszą krajowa 1750zł bruto a ja dalej mam 1600zł i tłumaczenie dodatek nocny wchodzi w zarobek a nie bede miał nocek do dostane premie dd.To sie nie opłaca chodzić na nocki. Dofinansowania za dojazdy i zakup lekarstw fikcja dajesz 150zł fakturę a oni ci dadzą 50zł czysty zysk 100zł do przodu i pisanie Ograniczone możliwoś Funduszu.Krętactwo wyzysk pracownika i tyle nic ani długopisów,kartek,czajników wody mineralnej która przysługuje każdemu pracownikowi jeśli temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28 o C. Braki w łączności typu CB. Brak gazów pieprzowych do samo obrony na obiektach.Braki w umundurowaniu lub dostaniesz ciuch przechodzone.Paranoja i tyle zakład pracy chronionej chyba poronionej.Najważniejsze grupa i dofinansowanie z Pefronu a pracownik czyste zło jak się czegoś domaga

@Burda81

Z ciekawości na jakim obiekcie pani pracowała/pracuje?

Burda81
@pracownik

W ochronie w Zabrzu jest tylko jeden obiekt

@Burda81

Burda81 widzisz jak podziałało niby anex do umów maja być a ty już na wylocie bo jesteś niewygodny na tym obiekcie.Dzięki jak dostane anex do umowy napisze.

co to ma być
@psełdo ochrona

Burda81 widze że walczyłeś lub walczysz z tymi oszustami i co z tego że mają 1700zł brutto i tak wałek i tak niech idą do Zusu to zobaczą a co dopiero jak będziecie na zasiłku chorobowym przez 30 dni to sobie policzyć możecie.Tylko PIP zgłaszajcie ludziska

Kotulek

Ta firma to jakaś masakra (usunięte przez administratora) oszuści nie polecam :(

elka

pracowalam w tej firmie w 2014 roku. to sa kretacze i (usunięte przez administratora) Poznan bo o nim tu mowa dostaje z PEFRONu kase na pracownika za wczasy ,leki ,paliwo a pracownikowi dają tylko z tego pare groszy.

Zibol

pracowałem w tej firmie i mimo , że zwolniłem się w grudniu 2013 , to teraz dostałem rozliczenie za styczeń 2014 na kwotę której nigdy nie zarobiłem . najprawdopodobniej sprawa skończy się w sądzie bo to jest jawne złodziejstwo

ASIA

Zalecam nar-pierw złożenia podania w sprostowanie PIT-u z udokumentowanymi faktycznym dochodem i wysłanie do firmy kopie pitu otrzymanego od firmy i wyciągami z wynagrodzenia, może być wydruk z banku i odesłanie do firmy a oni mają 14 dni na wyjaśnienie, jeśli to nie pomoże to weś wszystkie dokumenty i złóż szybko do urzędu skarbowego a oni zrobią wszystko aby wyjaśnić i obciążą winnego który nie poświadczył prawdy!

ira56@onet.pl

Byłam zatrudniona w firmie Soclom Bayard Sp.z.o.o.Poznań Jestem osoba niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym zostałam oszukana w perfidny sposób naj wpierw miałam umowe na 3 miesiace a teraz dostałam na styczeń ale to nie istotne najwazniejsze jest to ze wręczono mi ja z dniem 30stycznia i powiedziano mi ze umowa wygasła to banda oszustów a koordynatorka to cwaniara kto taka osobe zatrudnia szkoda sów uważajcie na ta firme ostrzegam a jeszcze jedno pensje zanizyli mi a dodali dodatkowo pracę to zwykły mobbing straciłam kupe zdrowia co sie teraz dzieje jak mozna tak traktowac osoby chore musiałam wykonywac prace za dwie osoby to zgroza maja dotacje z pefronu a nic z tego nie mamy kto sie tym zajmie..

Adaś

A przyjrzeliście się dokładnie swojemu wynagrodzeniu?! Wiecie że nie opłacają pełnych składek, sam kiedyś zwróciłem na to uwagę i zapytałem w firmie dlaczego tak jest a oni mówią że opłacają, idę do zus-u a oni mówią że pracodawca mnie w błąd wprowadza i okłamuje! Ja po nowym roku spadam z tej złodziejskiej firmy bo kręcą i okłamują a najgorsi są tz. kierownicy którzy nie chcą w ogóle dyskutować i mówią że nie pasi to dowidzenia i na koniec dodaje że za ubranie sobie potrąci bo roku nie pracowałem a po mnie nikomu już nie da. Krętacze i (usunięte przez administratora) obiecywali dofinansowania i zwroty za leki itp. kłamstwo za nic nie zwracają, mówią że trzeba rok przepracować i w tedy złożyć podanie o dofinansowania a łaskawie może rozpatrzą pozytywnie, takiego porąbanego pracodawcy jeszcze nie widziałem naprawdę. Dobrze że tylko trzy miesiąc u nich pracuje i to za długo, ale po nowym roku to zmienię i nie będę się prosił o swoje pieniądze i żył pod presją że urwie mi stawkę bug wie za co!

mpk

oszukują nawet z urlopami wiec kto tam pracuje nich pilnuje tego jak oka w glowie ja w tej firmie pracowałam ponad rok i to nie wiem jak tak długo wytrzymalam

kasia
@mpk

bardzo nierzetelni wyzyskiwacze..uciekajcie darmowi niewolnicy- za nas biora przeciez kupe kasy z PFRON..pracujemy wiec za darmoszke...

Tomek Mazowsze

Jeśli interesuje cię praca w solcom za najniższą średnią krajową to proszę bardzo, przyjmą cię z otwartymi rękoma a jak posiadasz jeszcze grupę inwalidzką to dostaniesz umowę na czas nieokreślony i przydział na obiekt gdzie będziesz zamiatał, odśnieżał i kosił trawę a spróbuj się upomnieć o jakieś pieniądze dodatkowe to dostaniesz ale więcej pracy aby ci się nie chciało myśleć o pieniądzach! Przyjmowałem się tam jako kierownik, gdzie skończyłem maturę i pracowałam w podobnej firmie na stanowisku kierowniczym a oni chcieli abym pracował u nich za 1200zł przez 7dni w tygodniu. Praszka ta firma niema pojęcia o rynku w branży utrzymania czystości a osoby z grupą nie mają co tam szukać bo dorobią się tylko garba a dotacji nie dostaną!

zawiedziona

fisma solcom z poznania zatrudnia pracownikow niepelnosprawnych ktorzy pracuja po 14 godzin i po 20 dni bez odpoczynku za godziny nadliczbowe placi pi 5 zl na godzine i uwaza ze to jest wpozadku nikt tego nie sprawdza pracownik jest zadowolony ze ma prace a pracodawca ze ma jeleni ktozy pracuja za darmo i nabijaja im kase uwazaja ze osoby niepelnosprawne sa uposledzone umyslowo i mozna ich wyzyskiwac

gal anonim

Totalne bzdury! Zero jakiegokolwiek pakietu socjalnego. Zero zwrotów za recepty i za przejazd. Traktowanie ludzi jak śmieci!

Blue

Firma może jest w porządku,ale kierownicy danej firmy,którzy dla niej pracują w innych miastach,sa nie w porzadku.To od nich wszystko zależy.Czy dostaniesz zwrot taki czy inny,czy masz pracę stosowną do swoich schorzeń.W naszym miescie robimy za robotów.Brakuje czasu na wszystko,nawet rezygnujemy z przerwy.Kierowniczka to łapówkara,przyjmuje do pracy swoich znajomych i rodzine.Jak jesteś nie z tej grupy,robisz ponad siły i za nich rownież.Tylko siedzą i piją kawki,jeżdżą gdzieś w trakcie pracy,np.na targ,wracają po kilku godzinach.A ktoś za nich musi pracować.Nie otrzymujemy środkow czystości do mycia.Jest albo za mało,albo do niczego.Myjemy wc wodą.To karygodne.Firma nie interesuje się poszczególnymi placówkami,nie nadzorują kierowników.A pracownicy są zastraszeni zwolnieniem z pracy.O cokolwiek pracownik pyta,żali się-jest jedna odpowiedź-nie podoba się to się zwolnij.Jeżeli pojdziesz na zwolnienie lub do szpitala,już masz nie przedlużoną umowę.Firma Solcom Bayard jest OK,pamiętajcie.To w miastach są nieodpowiedni ludzie na swoich stanowiskach.Dbają tylko o siebie,o swoj stolek i ludzi,ktorzy im schlebiaja.Firma Solcom powinna bardziej kontrolować swoje kierownictwo-brygadzistów.

xyz
@Blue

Zgadzam się z Twoją opinią. Pracuje w Kościanie, obecnie w Solcom Bayard, kierowniczka sekcji i brygadzistka to osoby które nie traktują ludzi sprawiedliwie. Ewidentnie widać, jak trzeba stać się osobą uprzywilejowaną dla nich, aby zasłużyć na ich poważanie: co z tym się wiąże? Masz święta i po świętach urlop skumulowany z dniami wolnymi co roku. Na dyżury podwójne nie przychodzisz i nie ponosisz żadnych konsekwencji czyli nie odrabiasz godzin ani nie masz pokrytych ich urlopem. Praca zmianowa: przeważnie chodzisz na rano, sobota i niedziela wg ustawy masz jedną w miesiącu. Taka osoba uprzywilejowana ma tak ułożony grafik, że przychodzi tylko w jedną sobotę i jedną niedzielę. Oczywiście donosicielstwo, które jest nagminne. Praca 8 godzinna bywa że jest rozkładana na 7 godzin, po to żebyś chodził/a częściej do pracy a osoba uprzywilejowana zaległość godzin do odrobienia ma wpisane 9h a pracuje tak naprawdę 7. Każde chorobowe jest odnotowywane, jakiekolwiek masz uwagi odpowiedź masz jedną: " możesz poszukać odpowiedniej pracy tylko dla siebie ". Proszę o pomoc, co mogę w tej sytuacji zrobić?

xyz
@Blue

Ira
@xyz

w tej firmie panuje kolesiostwo a najlepszymi koleżankami są właśnie te osoby, które donoszą. Koordynatorzy (nie mówię o wszystkich) absolutnie nie wykazują zainteresowania pracą. Wg mnie absolutnie nie nadają się do tej pracy. Świadczy to tylko o tym jak beznadziejna to jest firma. Wszystkim chętnym do podjęcia tam pracy mogę tylko powiedzieć: omijajcie wielkim łukiem bo niejedyna to firma w Poznaniu.

Maciek
@Ira

Nie można negatywnie oceniać całej firmy tylko dlatego że u ciebie w Poznaniu panuje kolesiostwo a część osób jak piszesz się nie nadaje do tego czym mają się zajmować.Tak często niestety bywa. Może to tylko twoja opinia a oni są jednak odpowiedni i doświadczeni? Kolesiostwo w pracy oczywiście jest nie do przyjęcia bo to zawsze szkodzi innym pracownikom którzy doskonale wykonują swoją pracę.Może jakoś uda się wam to zmienić i pozbyć kolesiostwa bo to przecież nie firma prywatna i to zawsze też szkodzi ekonomii spółki. Tu chodzi o ludzi a firma jest dobra.Oby to się zmieniło bo praca to nie prywata. Udanego dnia

Kierownik rejonu.

Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury! Dają sobie nagrody i wyróżnienia między sobą. Prawdziwa firma która otrzyma jakieś wyróżnienie lub nagrodę to media o tym mówią wszę i wobec, jest telewizja, prasa! A tu wielka kpina i mydlenie oczu nieświadomym ludziom. Byłem kiedyś na takim tz. wręczaniu nagród i wszyscy się znają i sami siebie wynagradzają! Clar dostał nagrodę ale clar musiał też inną firmą wybierać i wręczać nagrodę za inne usługi, taka jest prawda. Nie mydl ludziom oczu.

Ja też pracowalam 2010-2011 bardzo miło wspominam tą firmę. Czyżby się tak porobiło jak Antema z Jeleniej Góry , Zajfert z Częstochowy to są dopiero wyzyskiwacze.

Osa
@Ewa

Zmieniło się i to drastycznie. Ludzi mają gdzieś. Ja pracowałem w okresie 2009-2013 to ostatnie trzy lata były tragiczne, brak słów i zgadzam się z powyższymi wypowiedziami aby omijać tą firmę wielkim łukiem.

Anoniiim

Clar system! BANDA OSZUSTÓW, WYZYSKIWACZY I ZŁODZIEJI !!!

dada

Ja dalej czekam na kaske

EWA

A jak dadzą umowę to składek nie odprowadzają. Jak zostałam zwolniona przez brygadzistę na obiekcie coca-cola to poszłam do urzędu pracy się zarejestrować i okazało się że bez prawa do zasiłku bo składek pełnych nie było. Oszukańcy,patałachy i złodzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Solcom Bayard Clar System - Poznań

• Jak się pracuje w Solcom Bayard Clar System?

Zobacz opinie na temat firmy Solcom Bayard Clar System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solcom Bayard Clar System?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solcom Bayard Clar System?

Kandydaci do pracy w Solcom Bayard Clar System napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solcom Bayard Clar System