Opinie o Solcom Bayard Clar System w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solcom Bayard Clar System. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Solcom Bayard Clar System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solcom Bayard Clar System w Poznań

ada

zgadzam się z Moniką3 ja pracowałam w tej firmie od połowy maja 2012 roku,dostałam umowę na 2 lata po 6 miesiącach dostałam wypowiedzenie z pracy bez podania żadnej konkretnej przyczyny a świadectwo pracy dostałam dopiero jak się upomniałam,tak się ludzi nie traktuje nawet jak mają 2 albo 3 grupę bo my też jesteśmy ludżmi a nie tylko przedmiotami na których kierownictwo się tylko dorabia

aga

co ty człowieku za głupoty gadasz jak nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz jeżeli jedna osoba jest taka jak ty to opisałeś/aś "7" to nie znaczy że wszscy tacy są pracowałam tam i mam inne zdanie na temat ludzi z Clara i nie uważam żeby to byli jakieś siudemy WEŹ SIĘ CZŁOWIEKU ZASTANÓW CO PISZESZ PÓŹNIEJ WYMYŚLAJ JAKIEŚ GŁUPOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! że jesteś zatrudniony/a przez autoliv to nie znaczy że nie mogą cie wywalić na zbity pysk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OPANUJ SIĘ

fa

a czy ta firmadaje upominki na swieta????)

karolina080596@gmail.com

mama pracuje w tej firmie sprząta poczty główną i inną , to co dostaje to marne grosiki pracuje z[usunięte przez moderatora]wiecznie kabluje na wszystkich pracowników a sama przychodzi na 2 max 3 godziny do pracy nie to jeszcze nie wszystko nadużywa nagminnie alkoholu . nie płacą mamie za dodatkowe sprzątanie dyżur tylko tej wiedzmie niech inspekcja raz od czasu do czasu przyjedzie na przegląd co tu się dzieje w ś-nicy . chlew a nie firma .

Pracownik Gospodarczy

nic nowego sprawdzili jaki mam stopień zadnego szkolenia z Bhp tylko pare papierów do podpisania i załatwienie lekarza o nic nie pytali sprawe załatwili szybko i do pracy..

Prosze mi powiedzieć czy wolno ostatniego dnia dac umowę o prace i powiedzieć ze umowa właśnie wygasła nie zostałam powiadomiona o zatrudnieniu ani ustnie ani pisemnie miałam umowe na 3 miesiące tzn, pażdzernk listopad grudzień 2014 w styczniu pracowałam ale nie wiedziałam do kiedy tak jak wyzej wymieniłam dostałam 30.01.2015 umowe do podpisania i zostałam pinformowana przez pania koordynator ze to koniec nie dajac mi szansy znalezienia sobie pracy a to było jedyne moje utrzymanie..

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
xorgh

Co się Pani nie podoba na Elektorobudowie w Tychach?

nika

Zgadzam się praca tej firmie i tragedia znoszenia upokarzania i obrażania i innych ludzi i pracowników przez [usunięte przez moderatora] użerania się i ludzie muszą brać tabletki na uspokojenie albo się zwalniać przez [usunięte przez moderatora] która czuje się bez karna wyzywa ludzi od chorych psychicznie, nie normalnych i wariatów,czubków ,która plotkuje na własnych pracowników śle [usunięte przez moderatora] , i [usunięte przez moderatora]w pracy ta pani nie zna się niczym nie pojęcia tej pracy [usunięte przez moderatora] ,zwalczenie pracowników i prowokuje do kłótni

agnieszka

Monika3 - 2012-08-18 07:37:01 Witam,piszesz że jesteś zadowolona-ny z pracy w tej firmie. Ja też byłam puki z nie nacka dostałam rozwiązanie umowy o pracę chociaż miałam do czerwca 2013 podpisaną umowę a wczoraj było wielkie rozczarowanie bez podania przyczyny chociaż kierownictwo było ze mnie zadowolone z tego obiektu i co ty na to?,a może jesteś w śród nich pracownikiem że piszesz takie bzduryNapiszę krótko.BANDA [usunięte przez moderatora]Szczegulnie największym[usunięte przez moderatora] jest koordynatorka na ELEKTROBUDOWIE w tychach.

Monika3

niunia

[usunięte przez moderatora][usunięte przez moderatora]sie same chwala ze na szoleniach jest jedno wielki chlanie i seksik

robal

Rekrutacja była porządku pracuje od kwietnia nowej firmie pracuje wielu znajomych i kolegów poznałam kilka fajnych osób kilka osób jest do bani brygadzistka jedna jest porządku druga nie jest fajna kierownik jest ok i pracownicy którzy pracują dłużej są zadowoleni mieć te 1000zł a nie mieć piszą ci co narzekają ludzie na grupami mają pracę to we wszystkich firmach jak jest się dzieje wszędzie każdej firmie jest bałagan.

anymus

Przecież ten brudas ustala i ustawia grafik swoim kolegą huczny całej firmie i ktoś jest zamieszany ustawianie grafiku Najwyższą władzę zrobi się w konia ,puszcza maliny, z reszta pracowników się odcina nie ma ochoty z tym brudasem pracować wiele osób mogło ją nią skończyć pracownicy chodzą czyści i umyci maja czyste ubrania brudasowi trzeba kupić wodę , mydło,ręcznik , smród ,odór czuć na baniakach i całym autolivie i nawet szatni wszyscy uciekają zachowanie ma wiele jej zachowanie wiele wspólnego Zobacz poprzedni temat :: nie chlubny clar system Zrozumiemy bieda zmusza ale zrobi tego pracy jest pomoc społeczna i firma wiadomo nasze pensje są niskie ale zrobić siarę i sadzę całej firmie i władzy najwyższej opinie kolegą z pracy psuje się opinie koledzy odcinają od tego wiedzą to zły wizerunek dla firmy zrobić przez brudasa obciach i żenadę i puszczać ściemę najwyższą władzę ściemę i zrobić kolegów siarę i zrobić nabić sobie punktów i u najwyższej władzy kierować i manipulować jeszcze mniejszą władzą i nabijać sobie punkty cudzym kosztem kolegów ktoś tu zapomniał kto tu jest pracownikiem.

anymus

[usunięte przez moderatora] baniaków tylko zapomniała że jest zwykłym pracownikiem nikt boi się jej postawić kogo się zatrudnia tej firmy

anymus

AUTOLIV-Skończył się tak zwany \"prestirz\" pracy w naszej firmie! Pamiętacie kiedyś to drobniutkie bardzo szczelne i skrupulatne sito rekrutacji! TERAZ ZATRUDNIA SIE LUDZI PO SZKOŁACH SPECJALNYCH(7)NIEPEŁNO SPRAWNYCH UMYSŁOWO I ZAJETO SIE TAKŻE RESOCJALIZACJĄ KREMINALISTÓW! Postawiono na Jakość Przede wszystkim-POWODZENIA!!!!

Marysia
@anymus

Zgadzam się z opinią , oszuści ,wyzyskiwacze, nie ma pakietu socjalnego a jak masz z Pefronu za leki ,dają ci tylko pare złotych a teszte borą sobie...Pracowałam 3 lata koszmar ,najlepiej żebym samą wodą myła....i to ma być zakład pracy chronionej ? Inspekcja Pracy się kłania.

anymus

Temat postu: [usunięte przez moderatora] baniaków Odpowiedz z cytatem wiadomo kogo chodzi nikt nie lubi nawet pracownicy Autolivu zrobi wstyd kolegą i plotkuje i donosi na kolegów za długo pracuje 8 lat jak za długo

aga

Ja pracuję w solcomie od kwietnia i póki co jestem zadowolona.Wypłata jest,szef za często nie przyjeżdża i jest ok.Na obiekcie jest nas trzech i żyjemy jak w rodzinie.Mam III grupę i tak zwaną chorobę specjalną dzięki której mnie zatrudnili.Ale mnie nie obchodzi to że maja zwrot.Dla mnie najważniejsze jest to,że mam pracę i z czego utrzymać dzieci.Pozdrawiam wszystkich optymistów i pesymistów:)

Paula Płock

Witam czy jest ktoś pracujący w Płocku zgadzam sie z tym że są donosiciele pracujący albo udający że pracuja trzeba robić za 2 a nawet 3 osoby bo sa cały czas braki w ludziach za 1500 zł brutto premia jest ale dla [usunięte przez moderatora] która donosi masakra że PEFRON na to pozwala

zbyszek

Dlatego aby wiecej nie byli wykorzystywani do niecnych celów pracownicy -często chorzy Aby kapitalizm był sprawiedliwy dla pracowników Powstał: Od 24 Lutego 2012 roku działa w Konsorcjum Clarsystem Organizacja MiędzyzakładowaNSZZ ,,Solidarność" Adres mailowy rudnik.solidarnosc@opoczta.pl solidarnosc.myslenice@onet.com.pl nszz.solidarnosc@vip.onet.pl tel kontaktowy; 530758181 Wszelkie nieprawidłowości występujace w tych firmach prosimy zgłaszać -postaramy się załatwiać te trudne sprawy pracownicze; oczekujemy na zapisywanie się do naszego załozonego związku Zawodowego ,,Solidarność" Delkaracje prześle po uzgodnieniiu adresu

Pracownik LG

Firma kogucik! Tak moge okreslic ta firme dzialajaca na terenie Wroclawskiej strefy ekonomicznej,calkowity wyzysk pracownika i robienie pieniedzy na ludzkiej biedzie oraz glupocie.Marne zarobki dla ludzi z uprawnieniami i 2 grupa nepelnosprawnosci,na poczatku rekrutacji obiecywane sa dobre zarobki a jak przychodzi do wyplaty to otrzymuje sie marne grosze.Faworyzowani sa ludzie ktorzy naprawde nic nie robia albo udaja ze robia,ale za to swietnie donasza na innych pracownikow.A pan [usunięte przez moderatora] i pani [usunięte przez moderatora] przechodza samych siebie w robieniu z ludzi idiotow i odbijaniu przyslowiowej pileczki,zarowno pod wzgledem organizcji pracy jak tez zarobkow.Z podjecia pracy w tej firmie napewno nie bedziecie zadowoleni,poprostu banda [usunięte przez moderatora]i dorobkiewiczow!!!

madzik

najważniejsze,że mamy pracę i czy to ważne że pracodawca "zarabia" i dostaje dotacje ?,a dlaczego zaraz naszym kosztem przecież to też człowiek.nikt nam lekkiego życia nie obiecywał więc nie zwalajmy wszystkiego na pracę,bo gdyby jej nie było jakie było by nasze życie? pozdrawiam :-)

danka

Co to jest zwiazek zawodowy? Związek zawodowy to organizacja pracowników, którzy postanowili zorganizować się w celu reprezentowania swoich interesów wobec pracodawcy. Pracownicy organizują się w Związek po to, aby uzyskać: •lepsze wynagrodzenie •płace za nadgodziny •premie •odpowiednie warunki pracy •sprawiedliwą ocenę pracowników •dobrą atmosferę pracy Mówiąc krótko pracownicy tworzą związek zawodowy po to aby skutecznie reprezentować swoje interesy.Polskie prawodawstwo (ustawa o związkach zawodowych) mówi, że reprezentatywną organizacją pracowników do rozmów z pracodawcą jest związek zawodowy. Tak więc jeśli pracownicy chcą skutecznie rozmawiać z pracodawcą powinni zorganizować się w związek zawodowy. W Polsce prawa pracownicze regulowane są przez zapisy Kodeksu Pracy. Jednakże istnieje możliwość wynegocjowania kodeksu pracy, który będzie zadawalał pracowników w twojej firmie. Takim zbiorem przepisów prawa pracy wynegocjowanym na poziomie firmy jest Układ Zbiorowy Pracy.Upoważnione do zawierania układów zbiorowych pracy z pracodawcą są tylko działające na terenie zakładu pracy związki zawodowe. Czyli jeśli w firmie nie działa związek zawodowy nie ma możliwości zawierania układu. Tracą na tym pracownicy, których praw broni się tylko w oparciu o wyznaczający minimum Kodeks Pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Solcom Bayard Clar System - Poznań

• Jak się pracuje w Solcom Bayard Clar System?

Zobacz opinie na temat firmy Solcom Bayard Clar System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solcom Bayard Clar System?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solcom Bayard Clar System?

Kandydaci do pracy w Solcom Bayard Clar System napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solcom Bayard Clar System