Opinie o Solcom Bayard Clar System w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solcom Bayard Clar System. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Solcom Bayard Clar System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solcom Bayard Clar System w Poznań

Oszukana Płock

BRAK SŁÓW I CZASU ABY WYDAĆ OPINIE O TEJ FORMIE DOBRZE ŻE UCIĘLI IM DOTACJE Z PEFRONU

pokrzywdzony
@Oszukana Płock

ja ruwniez pracuje w solcom bayard firma jawnie okrada pracownikow nie- wyplacajac wynagrodzenia za godziny nadliczbowe nakaz pracy w godzinach nadliczbowych pomimo braku zgody lekarza zakladowego,w firmie panuje zaklamanie wyzysk i zlodziejstwo.Mysla ze jak osoba niepelnosprawna i brak pracy na rynku to mozna nabijac ludzi w butelke

Oszukana Płock

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ZMIENIAJĄ NAZWY SPÓŁEK PRACOWNIKOM NIE DAJĄ UMOWY NA DŁUŻEJ TYLKO PRZEDŁUŻAJĄ CO 6 MIESIĘCY I PRZERZUCAJĄ DO INNYCH SPÓŁEK TO JEST NIC JESZCZE PODPISUJĄ UMOWY ZA PRACOWNIKÓW Z OBNIŻONĄ STAWKĄ WYNAGRODZENIA I CZASU PRACY ZMARNOWANE 2 LATA PRACOWNIKÓW MAJA ZA NIC POZDRAWIAM PANIĄ JOLANTĘ ,S. Z PŁOCKA OBIEKT LEVIS MASAKRA

andy

Ludzie omijajcie tą firmę z daleka,(usunięte przez administratora)jak tak dalej będzie to ze Śląska zniknie i bardzo dobrze.

Pracownik Gospodarczy

nic nowego sprawdzili jaki mam stopień zadnego szkolenia z Bhp tylko pare papierów do podpisania i załatwienie lekarza o nic nie pytali sprawe załatwili szybko i do pracy..

Prosze mi powiedzieć czy wolno ostatniego dnia dac umowę o prace i powiedzieć ze umowa właśnie wygasła nie zostałam powiadomiona o zatrudnieniu ani ustnie ani pisemnie miałam umowe na 3 miesiące tzn, pażdzernk listopad grudzień 2014 w styczniu pracowałam ale nie wiedziałam do kiedy tak jak wyzej wymieniłam dostałam 30.01.2015 umowe do podpisania i zostałam pinformowana przez pania koordynator ze to koniec nie dajac mi szansy znalezienia sobie pracy a to było jedyne moje utrzymanie..

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
byla pracowniczka

U nas w wojewodctwie czlowieka traktuja jak zlo konieczne ukrucili nam z 1243 na 840 i 3/4 etatu beznadziejna firma fartuch dostalam po 1,5 roku i buty szkolenie bhp po 2 latach za leki owszem zwracaja ale nie cale kwoty nie polecam kazalali zalatwiac ps || to bedzie caly etat to chore w innych firmach tak nie ma a i paski dostawalismy raz na 4 miesiace kordynator przyjezdzal raz na miesiac i nic go nievinteresowalo obi tylko w swoje kieszene pchaja

ifo-dla umiarkowanym stopniem

UWAGA ROZPOCZĄŁ SIĘ PROJEKT Z UE dofinasowanie z uni, zarobki niskie, osoba z umiarkowanym stopniem, jak i lekkim nie może być przyjeta na projekt musi mieć umowę oprawcę na okres próbny Pójdź do Dyrektora PEFRON on sprawdzi czy Clar system, solcom.. korzystała z pieniędzy pefron sprawdzą twoja umowę i dyrektor pefronu zobaczy czy firma ZPCHR morze korzystać na takiej umowie z dofinansowania, jeżeli prawnie z przepisami PEFRONU nie będzie miało to zgodności z kodeksem pracy firmę czeka kontrola dane osobowe będą ukryte- niepełnosprawni możecie pytać czy zgodnie z przepisami PEFRON pracodawca korzysta z PEFRON i macie umowę na czas określony wszystko jest do sprawdzenia. Ja byłam i firma ma kłopot....

zwolniony

Od miesiąca próbowano mnie zwolnić, przeniesiono mnie na inny obiekt gdzie koordynator próbował dać wypowiedzenie za to że lekarz do mnie podszedł i rozmawiał o nieposprzątanym pokoju KOLEZANKI, następnie przeniesiono mnie na TURON ogromny budynek, na bocznych schodach dźwiga się wiadra by je sprzątnąć, nie ważne czy mam schorzenie szczególne, ważne bym zrobiła wszystko dobrze, chciałam poznać rejon więc w pierwszym dniu przyszłam na 14 i to był powód drugiego zwolnienia, brygadzista który mógł wiele rzeczy zrobić za dnia i na to zwróciłam uwagę tez ponieważ rejony na jedna osobę który ja dostałam spokojnie był 900m2,nie dało się spokojnie zrobić, wszystkiego, mam ogromny zal ze przełożeni nie mieli podstaw by mnie zwalniać,osoba z orzeczeniem pracująca 2 lata w firmie niechodząca na zwolnienia, pomagająca koordynatorom w końcu tez trafia do zwolnienia-rozpoczął się projekt unijny może tańsze kobiety są lepsze od tych które pracują za najniższą krajową z grupą, szokuje mnie sposób w jaki się traktuje dobrych pracowników w tej firmie wielu z was możne tez napisać jak zwolniono ich po latach ,byłam świadkiem wielu takich zdarzeń... ZPCHR nie traktuje pracowników z orzeczeniami dobrze tych którzy zasługują na to.DZIŚ SZEFOSTWO WE WROCŁAWIU POKAZAŁO TO

J

może pracowałam w innym miejscu /Wielkopolska/ i mam dobre zdanie o firmie . jako niepełnosprawna dostaje się zwrot za leki ,wypłata na czas, latem napoje. Też nie rozumiem tych negatywnych opinii! Widocznie wszystko zależy pod jakiego koordynatora się trafiło.

Derka28

Ja też pracuję w tej firmie i nie moge na nich narzekać wypłata na czas, praca lekka, dużo wolnego mam czas na rodzinę i podstawa to NORMALNA umowa długoterminowa i ubezpieczenie a ten 'Ktoś' kto pisze o jakichś narkotykach alkocholu to brednie u mnie w pracy jak bym była pod wpływem wylatuję natychmiast z wilczym biletem. Pozdrawiam

ann ..

Powiem tylko tyle że za żadne leki zwrotów nie dostawałam, zamiast pracować po 8 godz tak jak miałam w umowie to robiłam po 12 czasem po 16h na dobe. mój koordynator nie zostawiał nam żadnych sprzętów do pracy i jak czegoś nie zrobiliśmy to było darcie mordy! a jak zaszłam w ciąże to mieli wielkie problemy ...

andzia

To jest najgorsza firma pośrednicząca w której pracowałam,firma wzyskiwaczy,którzy nabijają sobie portwele na ludzkiej chorobie, zatrudniają ludzi w AUTOLIV Oława i zwalniają kiedy chcą i za co chcą bez dania konkretnej przyczyny

?

kia - 2013-04-07 16:33:54 Ja również pracowałem w tej firmie razem z tobą i nie zgadzam się z tym co piszesz i oczerniasz niesłusznie ludzi .O alkoholu i narkotykach nie bylo mowy bo była to praca pod nadzorem klienta plus nadzór BHP.Wypłata była na czas, RMUA dostawaliśmy co miesiąc ,premie również były co prawda tylko dla tych ze stopniem umiarkowanym ,zwrot za leki też był, za przejazd również ale dla tych którzy w orzeczeniu mieli stosowny wpis .W sezonie letnim przywożono nam wodę ,zimą dostawaliśmy posiłki regeneracyjne w postaci konserw lub słoików.Ty byłeś osobą która w pracy pojawiała się bardzo rzadko ciągle przebywałeś na zwolnieniach lekarskich podczas których dorabiałeś sobie u innych pracodawców.Byłeś osobą której nie chcieli na żadnym wydziale ,nie potrafiłeś współpracować z ludzmi nie powinieneś wypisywać bzdur,ja odszedłem bo znalazłem pracę w ochronie bo tak to pewnie do tej pory bym tam pracował.Po co piszesz o czymś co nie miało miejsca ,poczytaj co ludzie przechodzą na innych kontraktach jakie tam mają problemy jeśli chodzi o ten kontrakt w Płocku nie było wcale żle ...co za bzdury piszesz , nie ma obowiazku wystawiania Rmua , na koniec przy Picie masz zbiorówke

?

Zeby utrzymać się w tej pracy, trzeba mieć koordynatora wujka, albo dobrego znajomego lub wypasiony portfel, wille za miastem itd.Mnie zwolniono, bo pracowałam za dwóch,nie chorowałam,byłam nienagannie ubrana-zawsze w mundurku,ale co ... brak znajomości, kieszeń pusta, chatka skromniutka i w najbliższej rodzinie bardzo chory człowiek. Nie życzę nikomu tego złego co mi nie miłe, a[usunięte przez moderatora] Także rodacy, nie wysilajcie się w tej pracy, nie wyręczajcie kolegów, nie pomagajcie innym, bo wszystkie zasługi sobie przepiszą, a podobni do mnie i tak na bruk poleca

mela

Anonim - 2013-07-26 11:15:06 Co z laptopem/telefonem itp?fajne i trafne ; )

miki

Paula Płock - 2012-06-05 09:42:51 Witam czy jest ktoś pracujący w Płocku zgadzam sie z tym że są donosiciele pracujący albo udający że pracuja trzeba robić za 2 a nawet 3 osoby bo sa cały czas braki w ludziach za 1500 zł brutto premia jest ale dla KLIKI która donosi masakra że PEFRON na to pozwalapremia jest dla tych co brygadzistkę częstują papierosami bo przesiedzi na palarni i nigdy nie ma papierosów bo nie zdązyła kupic

dzidzia

Anonim - 2013-04-25 10:23:23 kos - 2013-04-05 11:16:58 Firma pozbywa się leni i nierobów ,którzy dopominają się o premie a nic nie robią ,wyleciałeś bo pracownicy twojego terenu mieli cię dość.O jakim alkoholu i narkotykach mówisz nie ośmieszaj się ,tu pracuje się cały czas pod nadzorem ,w grupie ludzi ,jeśli tak się tu dzieje to czemu cały czas jest ten sam skład jeśli chodzi o załogę.Nie rób z siebie głupka to twój kolejny zakład pracy z którego wyleciałeś ,w obecnym też już wisisz na włosku ,bo zamiast pracować to wracasz ze zwolnienia i za kilka dni bierzesz kolejne.Jest jakaś firma sprzątająca w Płocku w której jeszcze nie pracowałeś????Do sprzątania nie potrzebne jest wyższe wykształcenie ,więc nie czepiaj się ludzi .Firma wypłaca pieniądze na czas, wszystkie osoby z orzeczeniem dostają premie,(z tego co słyszałem ty miałeś 400 zł miesięcznie i ciągle było ci mało ) jeśli chodzi o zwrot za leki to oczywiście jest ale wczytaj się w regulamin to będziesz wiedział na jakich zasadach .Po prostu się ośmieszasz drogi [usunięte przez moderatora]......Nie bronię firmy bo pewnie są miejsca gdzie jest żle ale w Płocku nie ma co narzekać ciszę się że pracuję i chciałbym pracować jak najdłużej.....O tak napewno ten sam skład, jeden z pracowników znęcał się nad chorymi, cierpiącymi pracownikami z grupami , pani Wioletta na to pozwalała, odeszli z firmy, a ta osoba nadal pracuje. I nie wypisuj głupot bo zajmnie się tym prokuratura. Dobrze wiemy po której stronie jest racja.Tam pracują od początku zdrowe osoby ,więc o jakim znęcaniu piszesz , a jeśli taka sytuacja miała miejsce to trzeba było to od razu zgłosic do odpowiednich organów ,ale łatwiej jest usiąśc i popisac niż od razu sprawę załatwic .Tu każdy może napisac co go boli w granicach przyzwoitości i nie strasz ludzi prokuraturą bo nie jesteśmy dziecmi i wiemy co wolno a czego nie powinno się pisac.Sprawa kilku wpisów jest zgłoszona czekamy jaki będzie obrót sprawy .

dzidzia

[usunięte przez moderatora]jakieś nie do końca prawdziwe informacje masz bo tam od początku pracują osoby zdrowe na umowę zlecenie .

kos - 2013-04-05 11:16:58 Firma pozbywa się leni i nierobów ,którzy dopominają się o premie a nic nie robią ,wyleciałeś bo pracownicy twojego terenu mieli cię dość.O jakim alkoholu i narkotykach mówisz nie ośmieszaj się ,tu pracuje się cały czas pod nadzorem ,w grupie ludzi ,jeśli tak się tu dzieje to czemu cały czas jest ten sam skład jeśli chodzi o załogę.Nie rób z siebie głupka to twój kolejny zakład pracy z którego wyleciałeś ,w obecnym też już wisisz na włosku ,bo zamiast pracować to wracasz ze zwolnienia i za kilka dni bierzesz kolejne.Jest jakaś firma sprzątająca w Płocku w której jeszcze nie pracowałeś????Do sprzątania nie potrzebne jest wyższe wykształcenie ,więc nie czepiaj się ludzi .Firma wypłaca pieniądze na czas, wszystkie osoby z orzeczeniem dostają premie,(z tego co słyszałem ty miałeś 400 zł miesięcznie i ciągle było ci mało ) jeśli chodzi o zwrot za leki to oczywiście jest ale wczytaj się w regulamin to będziesz wiedział na jakich zasadach .Po prostu się ośmieszasz drogi [usunięte przez moderatora]......Nie bronię firmy bo pewnie są miejsca gdzie jest żle ale w Płocku nie ma co narzekać ciszę się że pracuję i chciałbym pracować jak najdłużej.....O tak napewno ten sam skład, jeden z pracowników znęcał się nad chorymi, cierpiącymi pracownikami z grupami , pani [usunięte przez moderatora] na to pozwalała, odeszli z firmy, a ta osoba nadal pracuje. I nie wypisuj głupot bo zajmnie się tym prokuratura. Dobrze wiemy po której stronie jest racja.

sly - 2013-04-05 09:33:43 żeby podjąc pracę u p.[usunięte przez moderatora] musisz przejść przez ochronę kilka razy,jest się pod ciągłym nadzorem bhp więc to co wypisujesz nie mieści się w głowie ,narkotyki ,alkohol?????ciesz się że tyle czasu cię tu trzymali człowieku bo nie nadawałeś się do żadnej pracy spałeś na stojąco i nie potrafiłeś wykonać podstawowych prac.A pozostali ludzie którzy tu pracowali nadal pracują .Więc nie ośmieszaj się pisząc takie bzdury.Firma wypłaca pieniądze na czas, praca jest ciężka ale my cieszymy się że pracujemy .....Chłopaki chodzą sztywno

Jacuś

Max - 2013-04-09 17:47:38 Gustaw - 2009-08-25 09:31:13 Firma ta zajmuje sie tylko zbijaniem forsy na zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, natomiast nie ma nic wsólnego z pojeciem pracy chronionej. Tu niepełnosprawnego wycisną jak cytryne za najnizszą krajową(1276 zł brutto) a jak sie nie podoba to żegnaj Genia ....Dziwie sie że PEFRON dotuje takie firmy i nikt tych firm nie kontroluje. Radze dwa razy się zastanowić przed podjeciem pracy w tym jakby " zakładzie pracy chronionej"Solcom Bayard Clar System...Tak najlepiej by była grupa by dotacje brać z PFRON zwykła podstawa 1600 brutto i nic pozatym bo zbiednieją żadnych dopłat za dojazd czy leki wyzysk ludzi niepełnosprawnych tylko żerują na takich. itp. robić za dwuch targać ciężary a przy zatrudnianiu gadają praca lekka. Niemasz grupy to ju (usunięte przez administratora) jakieś nędzne pieniądze na zlecenie umowe. Teraz robie w ochronie i moja żona też kiepsko ale nic nierobie fizycznie.No nie wcale, koledzy aż się przewracali i cuchneli alkocholem na 2 metry, a co do pana [usunięte przez moderatora] to ciekawa jestem jaka będzie jego reakcja.

Zostaw merytoryczną opinię o Solcom Bayard Clar System - Poznań

• Jak się pracuje w Solcom Bayard Clar System?

Zobacz opinie na temat firmy Solcom Bayard Clar System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solcom Bayard Clar System?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solcom Bayard Clar System?

Kandydaci do pracy w Solcom Bayard Clar System napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solcom Bayard Clar System