XTM International Limited

Poznań

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o XTM International Limited

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XTM International Limited

Daniel

XTM International Limited ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli komuś wszystko nie podoba się to najlepiej zmienić firmę!!

Ja

Firma słaba nawet na początek. Zatrudnienie wyłącznie na B2B lub UoD. Wynagrodzenie bardzo słabe, dalekie od rynkowych standardów. Biuro na końcu świata, daleko od komunikacji miejskiej. Niekompetentni managerowie, awansowani za staż a nie za kompetencje. Nic dziwnego, nikt normaly nie zostaje tam dłużej niż rok. Cała firma jest wybitnie słaba jeśli chodzi o rynkowe standardy, nie oferują żadnych szczególnych benefitów, każdą przerwę na obiad trzeba odrabiać !! Jesteście żartem jeśli chodzi o rynek IT w Poznaniu Nie polecam, omijać szerokim łukiem

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Cezary

Czy podpowiecie mi gdzie szukać ewentualnych ofert pracy??

Agnieszka

Dobrze, że atmosfera odpowiada pracownikom @konopista, to bardzo ważne w pracy, gdzie spędzamy, przecież większość czasu. A jak z innymi warunkami pracy, typu umowa czy szkolenia? Na pewno dla osób poszukujących pracy takie informacje są również ważne.

lucky

Fajnie tutaj! Są piłkarzyki i kawa i super ludzie! Tak to można pracować.

Konopista

Pracuje tutaj już 2 lata i jedno co mogę powiedzieć, to to, że zarządzanie nią tej bezbłędne! Menagerowie pomocni, atmosfera super, zadania do wykonania zawsze dobrze dobrane. Jedno co najważniejsze, coś z czym nie spotkałem się wcześniej - oni DBAJĄ o pracownika! Rozwijają go, wspierają, warto im zaufać. No i stabilizacja pracy to coś co jest bardzo wyczuwalne. W wielu firmach pracowałem i nie rozumiem jak mogłem być zadowolony z tego co tam miałem, a co mam tuatj - nieporównywalne! Polecanko!

Wendrowniczek

W Xtm bardzo sobie ceni doświadczonych pracowników. Im dłużej jesteś w firmie tym masz lepiej. A tak poza tym to normalnie - benefity jak wszedzie. Jedno ważne - to jest jeden projekt ciągle rozwijany z perspektywa stabilnej pracy na lata.

Agnieszka

Jesteś zatrudniony w XTM International Limited? Co możesz powiedzieć więcej o ogólnych warunkach pracy w tym miejscu? Czy pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery? W jaki sposób pracodawca motywuje do pracy? Czekamy na Wasze oceny.

moijsza

wiesz ale jak starasz się op wzięcia udziału w aktualnych rekrutacjach na takie stanowiska jak np. Senior Java Developer to wymagania przerosną młodych ludzi moim zdaniem

Zostaw opinię o XTM International Limited - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XTM International Limited