XTM International Limited

Poznań

XTM International Limited
4 7

Opinie o XTM International Limited

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Moniqa

Biuro poza centrum, to fakt, ale atmoferta to wynagradza! Młody zespół, częste integracje- XTM to jedna wielka rodzina! Warunki zatrudnienia bardzo korzystne, umowa B2B na fajnych warunkach np. płatny urlop Chcę zostać w XTM jak najdłużej.. :)

Dino

Pracuje w XTM od niedawna i uważam, że to pracodawca godny polecenia. Sama rekrutacja przeprowadzona bardzo profesojnalnie, szybka odpowiedź, zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach. Praca w młodym zespole, od samego początku zauważalne bardzo przyjacielskie relacje. Odległość biura od centrum nie przeszkadza, dobry dojazd.

Riki

o firmie mozna powiedzieć jedno: miejsce dla ambitnych - jak jesteś ambitny to odnajdziesz tutaj wszystko co potrzebujesz

KRZYŚX

XTM International to dobry pracodawca, widac, że dba o swoich pracowników. Fakt, że zatrudnienie na B2B, ale na bardzo fajnych warunkach - m.in płatny urlop. Młody, zgrany zespoł. Firma dynamicznie się rozwija i daje możliwości rozwoju swoim pracownikom. Polecam!

Pozytywnie

Hej, jestm zdziwiona opiniami, że nie warto tutaj pracować. Może faktycznie zatrudnienie tylko na B2B ale ma to swoje plusy (tym bardziej że w XTM masz płatne urlopy, co rzadko się zdarza), dodatkowo regularne podwyżki i możliwość elastycznego czasu pracy. Można w każdej kwesti się dogadać, czy szybciej wyjść z pracy, czy pracować zdalnie czy też mieć wolne. Pracując tutaj już ponad 2 lata nie zauważyłam, żeby ktoś dostal awans za staż pracy... Widać, że ktoś chciał się wyżyć bo raczej odminują pozytywne opinie.

Cezary

Czy podpowiecie mi gdzie szukać ewentualnych ofert pracy??

olaboga
@Cezary 02.12.2017 19:43

najlepiej na ich stronie, wszystko podają na bieżąco - https://xtm.cloud/career/

Agnieszka

@Stan Twoja opinia jest bardzo cenna dla przyszłych kandydatów do firmy XTM International Limited. Czy możesz napisać coś więcej o szkoleniach w firmie? Na jakiej zasadzie uczestniczą w nich pracownicy? Czy obowiązuje limit szkoleń? Na jakie stanowiska firma XTM obecnie poszukuje nowych pracowników? Czy absolwenci też mają szansę na zatrudnienie?

Stan

Pracuje w firmie ponad 3 lata. Wyrma super. Benefity multis, opieka med. Swieze owoce, nauka angielskiego. Ludzie super. Zgrana ekipa ktora na integracjach daje rade. Lokalizacja to plus i minus. Plus bo nie zakorkowana i z dala od zgielku miejskiego. Minus slaba komunikacja. Firma bardzo docenia pracowników

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w XTM International Limited? Napisz o tym!

Daniel

XTM International Limited ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli komuś wszystko nie podoba się to najlepiej zmienić firmę!!

Ja

Firma słaba nawet na początek. Zatrudnienie wyłącznie na B2B lub UoD. Wynagrodzenie bardzo słabe, dalekie od rynkowych standardów. Biuro na końcu świata, daleko od komunikacji miejskiej. Niekompetentni managerowie, awansowani za staż a nie za kompetencje. Nic dziwnego, nikt normaly nie zostaje tam dłużej niż rok. Cała firma jest wybitnie słaba jeśli chodzi o rynkowe standardy, nie oferują żadnych szczególnych benefitów, każdą przerwę na obiad trzeba odrabiać !! Jesteście żartem jeśli chodzi o rynek IT w Poznaniu Nie polecam, omijać szerokim łukiem

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Agnieszka

Dobrze, że atmosfera odpowiada pracownikom @konopista, to bardzo ważne w pracy, gdzie spędzamy, przecież większość czasu. A jak z innymi warunkami pracy, typu umowa czy szkolenia? Na pewno dla osób poszukujących pracy takie informacje są również ważne.

lucky

Fajnie tutaj! Są piłkarzyki i kawa i super ludzie! Tak to można pracować.

Konopista

Pracuje tutaj już 2 lata i jedno co mogę powiedzieć, to to, że zarządzanie nią tej bezbłędne! Menagerowie pomocni, atmosfera super, zadania do wykonania zawsze dobrze dobrane. Jedno co najważniejsze, coś z czym nie spotkałem się wcześniej - oni DBAJĄ o pracownika! Rozwijają go, wspierają, warto im zaufać. No i stabilizacja pracy to coś co jest bardzo wyczuwalne. W wielu firmach pracowałem i nie rozumiem jak mogłem być zadowolony z tego co tam miałem, a co mam tuatj - nieporównywalne! Polecanko!

Wendrowniczek

W Xtm bardzo sobie ceni doświadczonych pracowników. Im dłużej jesteś w firmie tym masz lepiej. A tak poza tym to normalnie - benefity jak wszedzie. Jedno ważne - to jest jeden projekt ciągle rozwijany z perspektywa stabilnej pracy na lata.

Agnieszka

Jesteś zatrudniony w XTM International Limited? Co możesz powiedzieć więcej o ogólnych warunkach pracy w tym miejscu? Czy pracownicy mają otwartą ścieżkę kariery? W jaki sposób pracodawca motywuje do pracy? Czekamy na Wasze oceny.

moijsza

wiesz ale jak starasz się op wzięcia udziału w aktualnych rekrutacjach na takie stanowiska jak np. Senior Java Developer to wymagania przerosną młodych ludzi moim zdaniem

Zostaw opinię o XTM International Limited - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie XTM International Limited