Bea Beleza

Poznań

Opinie o Bea Beleza

O

@P swoją opinię warto uzasadnić, bo my tutaj chcemy się dowiedzieć czegoś o firmie, twoja opinia to zwykły hejt :-/

p

jedna wielka TRAGEDIA!!!

Agata

@Aga Czyli w firmie zaszły w ostatnim czasie jakieś zmiany. Możesz o nich coś więcej powiedzieć? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do Bea Beleza?

Mariella

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji o firmie? Złożyłam swoje cv i obecnie czekam na telefon w sprawie rozmowy. Jak się w firmie pracuje, jest miło czy bardzo służbowo? Wprawdzie pytałam o Bea Beleze i sporo dobrego się dowiedziałam ale może coś jeszcze?

Danka

Jaka jest przyczyna, że nie piszecie nic co dzieje sie w firmie?

Aga
@Danka 21.06.2017 09:23
Jaka jest przyczyna, że nie piszecie nic co dzieje sie w firmie?

Bo wszyscy się boją nowego dyrektora :)))

Agata

Kamil, masz rację, zawsze warto, jak nie teraz to może odezwą się przy innej rekrutacji. :) A możesz coś powiedzieć na temat atmosfery w firmie?

Agata

Czy stanowisko Przedstawiciela Handlowego zostało już obsadzone? Czy warto wysłać jeszcze swoje CV?

Kamil
@Agata 28.02.2017 13:28

Nie pytaj, wysyłaj cv! Nic nie tracisz przecież.

daro

Szukają go cale cztery dni @Kris więc raczej całego rynku to nie przerobili..ale nie martw się na umowę o pracę, socjal ktoś niedługo się skusi bez obaw

Kris

Informatyk - ciągle jest ogłoszenie o prace. Czy nie ma tam nikogo kto spełnia ich oczekiwania tzn człowike orkiestra za grosze czy też przerobili już cały rynek i nikt nie chce tam isc?

Buahahaha

Firma sprzedająca ekskluzywne kosmetyki nie powinna sprzedawac marki której maska do włosów o pojemności 1000ml kosztuje 8zł na allegro a w zakupie ok 3-4zł ;) Takie coś się sprzedaje w rossmanach i w osiedlowych drogeriach... O to tu chodzi.

part

khgd, robią rekrutację przez firmę zewnętrzną Adore, ogłoszenie wisi już ze 3 miesiące i ciągle pojawia się nowe.

part

a ogłoszenie o stanowisku PH jak wisiało tak wisi, ciągle rekrutują przez tę zewnętrzną firmę, powodzenia

afektiw

Czy to prawda, że ogłoszenie na junior brand managera, pojawia się ciągle i ciągle w sieci? Jest tu może ktoś kto objął to stanowisko w firmie Bea Beleza? Możecie przekazać więcej informacji na ten temat? Będę zobowiązany.

part

2 razy zostałem zaproszony na rozmowę, w odstępach roku, wypytywanie o metody sprzedazy nowego produktu,o ciekawe pomysly,o swój sposób na trudnych klientów- wg mnie naciągacze, którzy szukają jeleni chętnych podzielić sie swoją wiedzą i doświadczeniem, bo ogłoszenie wisi od kilku miesięcy i ciągle od nowa rekrutują przez zewnętrzną firmę, rozmowy kwalif nagrywane na skypie... wnioski jednoznaczne. Po rozmowie podziekowania za fachowość i wiedzę, ale niestety nie zmieścił sie pan w naszym targecie...

atari

Poszukują ciągle przedstawicieli, mają wielkie wymagania, na rozmowie są nieprzystępni, wyniośli, jeden notuje drugi magluje a potem zmiana,że ma się ochotę uciekać, wrażenia z rozmowy mam takie , że uważają się za pracodawcę roku i najlepiej upaść do stóp by łaskawie Cię przyjęli do kolejnego etapu. Moim zdaniem szanująca się firma a oni za taką się uważają, powinna wyjść na przeciw i przeprowadzić rekrutację w miejscowości, w której szukają pracownika a nie wymagać by do nich dojechać na własny koszt i jeszcze poświęcić na to cały dzień. To źle o nich świadczy.

adam

idź na rozmowe albo zadzwoń to sie dowiesz, kierownik niekoniecznie musi jezdzic wozkiem widlowym jak na moje oko

ninka

nie wiem kogo teraz szukają, ostatnio było kilka ofert na przedstawicieli i kogoś do it, zapisz sobie powiadomienie o ich ofertach na pracuj

ninka

ciągle mają jakieś oferty, więc chyba nie szukasz dobrze...na pracuj.pl co chwila jest ogłoszenie

Up adek

ja tam lubię kalosa i fajnie, że mają też ofertę dla "zwykłych" ludzi

Buahahaha
@steven 04.02.2016 20:47
ja tam lubię kalosa i fajnie, że mają też ofertę dla "zwykłych" ludzi

Jeśli firma zajmuje się profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi to zdecydowanie kallos nie jest taką marką...

MASAKRA

Ludzie idźcie na rekrutacje a nie pierdoły wypisujecie ile to ile tamto? a ile jeszcze chcecie lecieć w kulki? ile jeszcze rzeczy wam przeszkadza? Tylko frajerzy wypisują pierdoły na forach zamiast wziąć się do roboty!

gość

Auta są nowe z gps-em. Reszta zależy od stanowiska i dogadania

riki

jaka jest podstawa netto? auta? gps? jak wygląda kwestia premii?godziny pracy?

gość

Firma dla ludzi, którzy chcą pracować. Atrakcyjne wynagrodzenie i fajna atmosfera. Duża szansa na rozwój.

Do Agnieszki

Agnieszka, a kto ma pisać opinię? Piszą je tylko pracownicy, i te pozytywne i te negatywne. Nie znam firmy handlowej która nie naciska na sprzedaż. W Twoim rozumowaniu Ty masz dostawać wypłatę, a firma nie ma się wtrącać w to co robisz? Pogratulować podejście. To przed Tobą powinno się ostrzegać ale pracodawców!

Agnieszka

Nie polecam przekonaj się sam. Nie podpisuj umowy od razu najpierw idz do swojego prawnika, bo oni mają swojego.Ostrzegam!codzienne telefony ile sprzedales i dlaczego tak mało!Wszystkie pozytywne opinie na tej stronie to pisane przez nich. Jak szukasz pracy to poszukaj gdzie indziej.Ciagle szukają w Warszawie Krakowie i Katowicach....Pamietaj czytaj umowy zanim podpiszesz to tylko dobra rada.

Dominika

@Dominika 07.11.2014 11:07
A jak z pakietami socjalnymi i premiami motywacyjnymi? W firmie gdzie pracuję chcą zlikwidować bonusy od nowego roku :-/...

Zawsze na święta, również szefostwo daje "bonusiki pieniężne" w imieniny i urodziny ale trzeba przynieść "łapówkę" w formie słodkiego:) Największe bonusy są za wyniki i zaangażowanie.

Hard worker

Firma dla ludzi z ambicjami. Świetne zarobki, możliwość rozwoju, sympatyczna kadra. Czego chcieć więcej?!

Czekolada

Bardzo fajna firma, nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak przyjazną atmosferą w pracy. Ludzie są życzliwi, pomocni i wzajemnie motywują się do działania. Jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia to wszystko na plus począwszy od samego miejsca pracy po wynagrodzenie. Dodatkowo, firma oferuje liczne szkolenia, wyjazdy i możliwość wzięcia udziału w wielu ciekawych projektach. Jak najbardziej polecam!

Pracownik BB

Słodziaki są dalej Słodziakami dla osób które pracują, a nie tylko przychodzą do pracy. Jako pracownik uważam Firmę Bea Beleza za świetnego pracodawcę, młody zespół, atrakcyjne wynagrodzenie, ogromne możliwości rozwoju, również na rynkach zagranicznych i świetna atmosfera.

do-Optymista

Optymiasta - a rozwiniesz myśl? Co było nie tak? A co na plus?

Optymista

Tragedia. Na początku Słodziaki, a potem żenująco niski poziom zachowania Kadry.

były
@Optymista 17.10.2014 14:31

prawda

Zostaw opinię o Bea Beleza - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bea Beleza