Opinie o Bea Beleza w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bea Beleza. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bea Beleza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bea Beleza w Poznań

Czy urlop w Bea Beleza jest płatny 100%?

Mistrzu... Jeśli pytasz o takie rzeczy to najpierw się dokształć ok? Co to w ogóle za pytanie? Czy jest płatny 100%? Nie! Jest płatny 73% :D Każdy urlop jest płatmy 100%!!!

A jak wygląda sytuacja teraz? Warto tam składać CV?

@Kandydat

Odradzam …. Szkoda czasu. Brak możliwości rozwoju, brak wspolpracujacych klientow, brak mozliwosci wykonania planu przez braki towarowe, wiekszosc klientów uwaza ze firma lata świetności ma za soba.

Dżolo
@Kandydat

Dokładnie tak. Lata świetności ma za soba... Złe zarządzanie przyniosło swoje zniwo i teraz sa bardziej w defensywie niz ofensywie... Egzystuja... Płace pracowników to nadal śmiech na sali no ale ludzie tam nadal pracują więc chyba im to odpowiada ;) Brak mozliwości rozwoju... Szkoda, bo pare lat temu było naprawde wielkie bum i zyski a teraz egzystowanie... Było bum ale pracownicy zadnej premii nie dostawali (ANI ZŁOTÓWKI)... Niech to da Ci do myslenia ;) Zawsze możesz iśc i się przekonać

Jak wygląda ścieżka kariery w Bea Beleza? Czy trudno jest zdobyć awans?

Nie ma ustalonej ścieżki kariery. Możliwość awansu uzależniona jest od działu w jakim pracujesz i aktualnej sytuacji firmy.

Ktoś

Witam, a jak jest w centrali firmy ? Jakie mają plany na rozwój, marketing ? Są w ogóle przewidywane jakieś większe budżety aby rozruszać biznes ?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Dam pracę w firmie Bea Beleza? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jak tam jest na magazynie?

Bea
@Adam

Witam, na magazynie jest prawdopodobnie tak samo jak w większości wysyłkowych magazynów - jest przyjmowanie dostaw, rozkładanie dostaw w lokalizacje, szykowanie i pakowanie paczek i palet do wysyłki. Są dni ciężkie i w miarę lekkie.

On
@Adam

Jak jest na magazynie? Hmmm... Jak w każdej wysyłkowej firmie jak to ujął ktoś w komentarzu powyżej... Ale oprócz pracy liczy się atmosfera a ta jest conajmniej kiepska. A jak wszyscy wiemy to jest też ważne. Do tego 2 osoby z rodziny na magazynie które potrafią obrażać wulgaryzmami pracowników.(usunięte przez administratora)

On

Mam subskrypcję opinii o firmie także jestem na bieżąco. Na wszystkie pytania odnośnie magazynu odpowiem z przyjemnością. Oczywiście Ty lub Wy przedstawicie swoją wersję a ja swoją także czekam oj czekaaaaaaam na kolejny wpis. Śmieszne jest to obrzucanie się błotem ale jak widzę Wasze wpisy i to ściemnianie to aż mi się noz w kieszeni otwiera dlatego reaguje i uczulam innych

Bea
@On

To odpowiadaj;) Adamowi jakoś nie raczyłeś, dopóki ktoś od nas nie napisał. Więc jakoś tak wybiórczo odpowiadasz. A do tego nie sprzedajesz żadnych newsów, tylko jakieś stare odgrzewane kotlety. Zasadą gowork jest przyjmowanie wszystkich opinii, głównie niepochlebnych - w czym brylujesz:). Dodatkowo - nie znam żadnej firmy, na którą by jakiś niespełniony pracownik nie robił negatywnych wpisów, więc nie jesteś tutaj wyjątkiem. Baw się dobrze:) tylko pamiętaj - RODO jest.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Bea Beleza?

???? NIE. CZĘŚĆ DOSTAJESZ W KUPONACH ZNIŻKOWYCH DO KFC I BONACH DO AUCHAN-A

Agnieszka

Chciałam kupić coś od Bea Beleza. Zależy mi na szybkiej dostawie. Ile czasu idą przesyłki, wiecie?

BEA BELEZA
@Agnieszka

Agnieszka, Czas dostawy uzależniony jest od formy wysyłki: Inpost Paczkomaty: 1-2 dni robocze Kurier GLS: 1-2 dni robocze Poczta Polska: 2-3 dni robocze Po więcej informacji zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.beabeleza.pl

@Agnieszka

Najpierw się upewnij że zamawiasz towar w dobrej dacie ważności... P. S. NIE KUPUJ NIC Z OUTLETU

@MAGIK

Cześć Magik. Na jakiej podstawie wystawiasz negatywną opinię o moim pracodawcy? Jesteś na magazynie? Pracujesz tutaj? Nie sądzę, bo inaczej byś wiedział, że świadczysz nieprawdę. a jak mówi kodeks karny:" Kodeks karny nakłada kary zarówno za pomówienia (art. 212), jak i za zniewagi (art. 216). Są one takie same – kara grzywny lub kara ograniczenia wolności. Ponadto, jeśli obrażanie firmy, pracodawcy odbywa się za pomocą środków masowego przekazu, np. przez internet, w telewizji – to kara jest poszerzona o możliwość rocznego pozbawienia wolności". Bardzo proszę, aby wypowiedzi na temat powyższego pracodawcy były rzetelne. W innym przypadku będę zmuszony na drodze prawnej dbać o dobre imię mojego pracodawcy.

@Johny Bravo

Pracowałem długo i wiem jak działa firma

@MAGIK

Skoro pracowałeś, to znaczy że już nie pracujesz, czyli nie wiesz jak obecnie działa firma. To oznacza, że Twoje wypowiedzi są tylko Twoimi domysłami. Pozdrawiam.

@Johny Bravo

Osoby czytające opinie na tym portalu na temat pracodawcy powinni znać prawdę. Napisaliscie, że nie pracuje i że nie wiem jak działa obecnie firma co było PRZYZNANIEM SIĘ DO WINY, ŻE TAK ROBILIŚCIE... Brawo! Sprzedawaliście produkty czasem nawet 3lata po terminie i to jest fakt. Zmazywaliscie daty ważności, to też jest fakt bo pracownicy byli tego świadkami. Nie będę się z Wami przekrzykiwal kto ma rację bo jest ona tylko jedna. Prawda jest taka, że źle traktujecie swoich pracownikow. Żadnej motywacji do pracy, żadnego socjalu, premii więc jak ludzie mogą się o Was dobrze wypowiadać? No jak? Pensje na poziomie egzystencji... To nie jest dobre. Dobre jest traktowanie pracowników jak ludzi a nie jak mięso i zapewnianie im "godnego życia" choć trochę. Nic się tam nie zmieniło w Waszej firmie bo ludzie od Was odchodzą co wcześniej nie miało miejsca...

@MAGIK

Magik, zgadzam się z Tobą, że osoby wchodzące na ten portal chcą znać prawdę. Ale... jaka jest ta prawda? Zacznę od początku Twojego posta i zaznaczę, że wypowiadam się w imieniu obszaru logistyki, nie działu handlowego czy innych. 1) Nie napisaliście tylko napisałeś - nie mam osobowości mnogiej, rozdwojenia jaźni czy inne takie. 2) Przyznanie się do winy - jakiej winy? Mam się czuć oskarżonym? Jeśli tak to o co? Bo nie widzę żadnego oskarżenia.Pracuję tu już kilka miesięcy, z bliska widzę jak jest prowadzona sprzedaż, jakie artykuły trafiają do klientów, i od czasu mojego zatrudnienia do dzisiaj nie dostałem żadnej reklamacji na towar po dacie. Na uszkodzony się zdarza - w końcu to w większości wysyłki kurierskie, ale na termin ważności - nie. 3) Piszesz, że były sprzedawane produkty po terminie, zmazywane daty - szumnie piszesz - zmazywaliście - kto zmazywał? Dlaczego mając tak rozwinięte i ogólnodostępne służby jak sanepid, PIP czy inne instytucje nie zgłosiłeś tego, tylko piszesz o tym na tej stronie? - brakło Ci odwagi? Piszesz, że widziałeś, że pracownicy widzieli. czyli to oznacza, że oskarżasz swoich współpracowników i siebie o współudział, skoro nikt nie zareagował. Tutaj możesz napisać wszystko, czytający nie są w stanie tego zweryfikować. Można za to zweryfikować, czy w danej firmie była interwencja powyższych służb i dlaczego. 4) Piszesz, że pracownicy są źle traktowani - jak wyżej - jeżeli tak jest, zgłoś to do PIP. Moi pracownicy nie zgłaszają mi, że są źle traktowani. Wbrew temu co piszesz w ciągu ostatniego pół roku nie odszedł żaden pracownik magazynu. Przy obecnym zapotrzebowaniu na pracowników magazynu Twoja teoria się nie sprawdza - nikt nie jest przywiązany na siłę, każdy może zmienić pracę w każdej chwili. Skoro tego nie robią, to znaczy że chyba nie jest im aż tak źle jak piszesz. 5) Na temat socjalu, premii, motywacji nie będę z Tobą rozmawiał - to są sprawy wewnętrzne firmy i pracowników co kto dostaje. Każdy jest chroniony przez RODO, więc dane zostają wewnątrz. Ale... chyba źle nie mają skoro wypowiada się na ten temat osoba niezwiązana z firmą, a nie obecni pracownicy. 6) Pensje na poziomie egzystencji.... co to jest poziom egzystencji? Jaka to miara? Cytuję: "Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku (magazynier) wynosi 3 110 PLN brutto. Co drugi magazynier otrzymuje pensję od 2 670 PLN do 3 610 PLN brutto. 25% najgorzej wynagradzanych magazynierów zarabia poniżej 2 670 PLN brutto. Na zarobki powyżej 3 610 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych magazynierów." - to jest dana z lutego 2019. Portal pracuj,pl podaje że średnia zarobków na stanowisku magazyniera to 3700 zł brutto. Możesz, ale nie musisz, mi wierzyć - nie odbiegam z pensjami pracowników od żadnej z tych średnich. 7) Jeżeli chodzi o złe, dobre, jakiekolwiek wypowiedzi o "Nas" - poza Tobą nikt się na tej stronie od dawna nie wypowiada. Więc jak to jest? Są te wypowiedzi czy ich nie ma? 8) Od zapewnienia sobie godnego życia jest osoba, która to życie przeżywa, nie pracodawca. Natomiast ja ze swojej strony mogę śmiało napisać, że moi pracownicy nie wyglądają na osoby, które cierpią z powodu tego, że akurat w Bea Beleza pracują, a nie gdzie indziej. I pamiętaj - jak pisałem wyżej - nikt nikogo nie zmusza, nie wiąże. Każdy ma własny rozum. Mamy XXI wiek, wolny rynek, wybór pracodawców jest olbrzymi. 9) Ostatnia rzecz - piszesz, że odchodzą od nas ludzie, co wcześniej nie miało miejsca. Skąd masz takie dane? Dane zresztą nieprawdziwe? Skąd wiesz kto, kiedy od nas odszedł? Ale, nawet nie patrząc na to, że nie masz racji - ludzie mają prawo zmienić pracę. A pracodawca ma prawo wymienić pracownika, który nie spełnia jego oczekiwań. Miłego wieczoru życzę Tobie, i zapraszam Cie do złożenia swego CV do Bea Beleza, bo widzę, że nie możesz żyć bez tej firmy.

Kiler
@Johny Bravo

moim zdaniem w firmie źle się dzieje jeśli na komentarze niepochlebne odpowiada się i wspomina o kodeksie karnym.

Ojej
@Johny Bravo

pracownik odszedł w połowie czerwca mamy listopad wiec minęło 4 i pół miesiąca. Rozstaliście się z nim w przyjaznych relacjach?

@Kiler

Kiler, niepochlebny komentarz a oczernianie to są dwa różne tematy. Na niepochlebny komentarz merytoryczna wypowiedź wystarczy, na oczernianie odpowiedzią jest kodeks karny. A to, że odpowiadam na posty w żaden sposób nie świadczy o tym, czy w Bea Beleza jest dobrze czy źle.

@Johny Bravo

Uhuhuuuu... Johny się zagotować. TERAZ UWAŻAJ. Pracujesz tam kilka miesięcy tak jak pisałeś wyżej. Czyli jeszcze nic o firmie nie wiesz. Uwierz mi na słowo. Rzucasz paragrafami więc jesteś osobą na wyżej postawionym stanowisku. Czyżby ten nowy MANAGER zamiast dyrektora logistyki i dyrektora dyrektorów? W takim razie witaj Johny!!! Pisałeś że pracodawca ma prawo zmienić pracownika jeśli nie spełnia oczekiwań. FAKT. Z tym, że zostali zwalniania lub sami odeszli pracownicy ktorzy byli tam po kilka lat więc nagle zaczęli Wam nie pasować. Piszesz też żenię mam danych odnośnie zwolnień lub odejść? TAK SIĘ SKŁADA ŻE MAM WSZYSTKIE TE DANE i uwierz mi nie chcesz żebym je przytaczał bo się za głowę chwycisz. Jesteś nowy więc musisz poobserwowac co się dzieje... Ale wiesz... Tak jak detektyw. No i na koniec 3600zl brutto wg statystyk... Super. BRUTTO!!! STATYSTYKI STATYSTYKAMI A ŻYCIE ŻYCIEM więc liczbami nie rzucaj. Ten kto odszedł lub go zwolnili ie ma teraz lepiej i to jest fakt. I psychicznie i finansowo. Moim/naszym celem nie jest zrownanie Was z ziemią pisząc te komentarze tylko to żeby parę rzeczy się zmieniło na lepsze a będzie super ekstra. Yyyyy... Sorki... Nie będzie. Także Johny trzymaj się i obserwuj. No chyba, że z jakimś szefem piszemy? No to by było coś...

Jak długo trwa proces awansu w Bea Beleza?

Who is Who

Jakiego awansu...??? ????

Pracownik Magazynu

Tomek, sam się zwolniłeś i jeszcze bzdury wypisujesz. Skąd możesz wiedzieć co robią osoby siedzące w biurze 7 kilometrów od miejsca w którym Ty pracowałeś? Skąd możesz wiedzieć, że Informatyk gra w gry, a może wiesz to bo sam z nim grałeś? Skod możesz wiedzieć, że dyrektor siedzi na Skype, no chyba że cały czas gada z Tobą? I najlepsze, masz pretensje do szefostwa, ojca szefostwa i jego brata, a sam jesteś ich kuzynem i pracę dostałeś po znajomości, byłeś traktowany wyjątkowo, bo bez wiedzy i wykształcenia była dana Ci szansa sprawdzenia się, a Ty jej nie wykorzystałeś. Teraz żal za swoje niepowodzenia wylewasz tu chcąc zaszkodzić swojej rodzinie ich firmie, a przede wszystkim ludziom którzy pracują w tej firmie. Szkoda, że nie wyrażałeś tu swojej opinie kiedy pracowałeś tu blisko 7 lat i dostawałeś awanse stanowiskowe i finansowe, i za co, za oglądanie meczy w czasie pracy, za zabawy swoim Iphononikiem ???

@Pracownik Magazynu

"(usunięte przez administratora) Chory w trakcie inwentury dostawał maile od prezesów jakim to jest strasznym kierownikiem, bo jak można na inwenturę nie przyjść, wyśmiewali jego choroby, wysyłali maile w stylu "niech pracownicy nie wpisują się na listę obecności czy za wszystko musimy płacić, chyba widza ile jest pracy". (usunięte przez administratora). Awanse finansowe? Piszesz chyba o tej magicznej premii uznaniowej, którą z 15 osób mogło dostać w miesiącu 5 i to tylko przez pół roku, bo potem została wycofana. Dlaczego? "Bo nie ma jak zweryfikować pracy magazynierów"(usunięte przez administratora).

Poszukujacy pracy

Ja chcialbym sie dowiedziec o co chodzi z premia swiateczna..? Moge prosic o wiecej szczegolow?

szukajdalej
@Poszukujacy pracy

"Poszukujacy pracy" i pierwsze o co pytasz to premia świąteczna?? Żal

Brawo Wy
@Pracownik Magazynu

Posłuchaj koleżanko/kolego tu sie nie rozchodzi o teraźniejszość tylko o przeszłość która była tak niedawno na Wiśniowej.(usunięte przez administratora) Wykonywał swoje obowiązki baaaardzo sumiennie i to są nie tylko moje spostrzeżenia... Prawda jest taka, że pozbyliście się wartościowego pracownika próbując go zdegradować... Brawo Wy!!!!! Był dla Was "niewygodny" i tyle... Pamiętajcie karma wraca...

człowiek

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie póki nie wywalą tego notorycznego kłamczucha przez którego wszyscy odeszliśmy i który nie szanuje nikogo prócz siebie.

Julita

Firma ma bardzo dobre opinie w internecie. Zastanawiam się które forum jest obiektywne?

@Julita

Dobre opinie? Gdzie to wyczytałaś? ???? Chcesz sie przekonać to się zatrudnij i potem podzielisz się tym co Cie tam spotkało... A z doświadczenia wiem, że nie będziesz zadowolona ????‍♂️

myślący
@Julita

Co innego opinie klientów o sklepie, a co innego opinie pracowników o pracodawcy...

Widzący
@Julita

Niestety to forum nie jest obiektywne, a niepochlebne opinie pisze cały czas jedna osoba, która ma w tym jakiś dziwny cel i bardzo pilnie obserwuje wszelkie wpisy o tej firmie i na pewno bardzo szybko przeprowadzi atak na mój wpis zaprzeczając wszystkiemu i wypisując kolejne niedorzeczne historie o firmie.

@Widzący

Negatywne opinie o firmie sa pisane przez conajmniej 4-5 osób z czego jedna to ja. Panie WIDZĄCY dlaczego Pan kłamie pisząc, że są to niedorzeczne historie? Twierdzi Pan, że my kłamiemy ? Hmm? Nie wydaje mi się... Jeśli jest 1 czy 2 słabe opinie o firmie to nie ma. sie czym przejmować ale skoro pisze tak kilka osób to chyba jest coś na rzeczy... Proszę mi uwierzyć znam tą firme baaaardzo dobrze. Długo tam pracowałem i znam tyle historii, że mógłbym dobrą książkę napisać rzecz jasna z przykładami. Nurtuje mnie pytanie dlaczego żaden z szefów nie odpisał na jakąkolwiek opinie o firmie? Prawda boli... Wiem o tym. Szanujcie ludzi a o i będą Was szanować. Prosta logika. To wystarczy żeby przestała się lać na Was GÓWNOBURZA. No chyba, że duma i status społeczny Wam na to nie pozwala to już co innego... Pozdrawiam wszystkich pracowników "NISKIEGO SZCZEBLA" bo to oni robią robotę !!!!!

Widzący
@Baron

4-5 osób, no to rzeczywiście cała firma, jak odejmiemy 3 właścicieli to wychodzi że jednak tylko jedna osoba pisze te opinie...

@Widzący

5 osob niepracujacych... ktore sie zwolnily... nie pracownicy ktorzy nadal walcza

Co zarobione,to wypłacone

Doroczne premie...Jeszcze nie wypłacone a już tu w główkach roztrwonione.Na głupstwa,na bzdurki.Na dyrdymałki,na zachcianki.A to nie premiami,ale oszczędnością i pracą,ludzie się bogacą. Prosecco dla każdego,zamiast premii.

qtasy!!!

Ludzie!!! Uciekajcie z tej firmy... W innych firmach takie rzeczy jak w BB się nie dzieją. Obecnie nie ma problemu z zatrudnieniem, wykorzystajcie każdą chwilę na szukanie innej pracy. Dar.W. niech sam się weźmie do roboty i niech chociaż raz się spoci, bo jeszcze dotąd tego nie zrobił.

prawdazwycięży

potwierdzone fakty część druga 1 "każdy pracownik jest równy" - kłamstwo numer jeden wynagrodzenia magazynierów nie były równe, jeden miał więcej drugi miał mniej trzeci natomiast miał najmniejszą krajową (usunięte przez administratora) 2 premia świąteczna to premia na którą pracownicy pracowali cały rok - dostali tylko Ci co poszli na wigilię 3 magazynierzy dostali karę, która polegała na zabraniu wolnego w majówkę za to, że podczas przeprowadzki magazynu nie chcieli zostać na nadgodzinach w obawie, że nie dostaną za nie należnych pieniędzy (przecież nie musimy za wszystko płacić - słowa prezesa) kolejne informacje wkrótce

?
@prawdazwycięży

1.masz dowod? 2. a czy to jest obowiazek pracodawcy? 3. Masz dowod?

XyZ
@prawdazwycięży

2. Dużo wcześniej była oficjalna informacja że premii w 2017 nie będzie. To o czym piszesz było prezentem świątecznym, który wszystkich pozytywnie zaskoczył i nie miało to związku z pracą przez cały rok bo za to jest pensja. Prezenty świąteczne otrzymały osoby które pojawiły się na wigili. Nie miej pretensji, że coś cię omija jeśli nie uczestniczysz w zaplanowanych spotkaniach. Te spotkania zawsze ktoś musi zorganizować i opłacić. Pomyślałeś?

@XyZ

A Ty pomyślałeś, że magazyn dlatego odmówił uczestniczenia w waszej wigili, żeby firmie nie nabijać kosztów? Napiszę to dużymi literami: MAGAZYN NIE CHCIAŁ NARAŻAĆ FIRMY NA NIEPOTRZEBNE KOSZTY I DLATEGO NIE DEKLAROWAŁ SWOJEGO UDZIAŁU. Proste, a wy daliście premie tym co i tak co miesiąc mają więcej. Wszyscy pracownicy magazynu od roku wiedzą ile bierze R. Efektów jego pracy za (usunięte przez administratora) rocznie nie widać. (usunięte przez administratora) się wylewa... Ludzie mają dość.

@?

1. a co, zabronisz ludziom rozmawiać po pracy? 2. nie, to nie jest obowiązek, w ogóle dziwne, że trzeba ludziom płacić. 3. Tak, są dowody, odwołane wyjazdy i rezerwacje.

@XyZ

Co do premii świątecznych to dziwnym zbiegiem okoliczności magazynierzy, którzy nie poszli na wigilie w 2015r. dostali premie o 200zl mniejsza niż Ci którzy poszli. I byli to ludzie, którym się należała pełna premia, a nie poszli, bo mieszkali za Poznaniem i nie pasowały im dojazdy. Także od tego czasu wiadomo, ze obecność wigilii jest prwmiowana bardziej niz całoroczna praca.

?
@XyZ

1.? 2.? No to w czym problem? Dali prezent, moze nie mogli dac wiecej..? 3.?

prawda w oczy...

I znowu pudło, jaki Paweł ?

@XyZ

Jakoś osoba która podczas wigilii przebywała na urlopie zagranicą w czasie kiedy nikt nie mógł brać urlopów dostała premie . Czy ktoś zastanawiał się czemu tak naprawde pracowników magazynu nie było na wigilii ? Wigilii w środku tygodnia ? No oczywiście, że nie . Inni nie mieli z kim dzieci zostawić - "do ukarania , premii nie damy " , jeszcze inni nie mieli jak dojechać - " do ukarania , premii nie damy " Firma ktora szczyci się pozytywną atmosferą a nie wie jak motywować pracowników . Bez premii przez rok , bez nadgodzin , tylko obietnice, ktore nie są spełniane . Zaplanowane zadania ? Mowa o jednym rocznie spotkaniu wigilijnym ? No wypadało by choć raz spotkać sie z pracownikami . Wiem , że zarabiając tyle kasy można zapomnieć , że kiedyś było się takim szaraczkiem , ale ile inwestujesz w pracowników tyle od nich dostajesz . Myśle , że powinniśmy zakończyć tą dyskusję na portalu gowork bo do niczego ona nie prowadzi i nic nie zmieni. Po odpowiedziach kontrujących można wywnioskować o poczuciu bezkarności (usunięte przez administratora) Żeby degradować kuzyna opierając się na donosach wujka , tego jeszcze w żadnym kinie nie grali . Prosze skończmy te komentarze i najwyższy czas na zmiany na lepsze.

George
@?

Po pierwsze: Pracownicy wykonujacy taka sama prace na tym samym stanowisku powinni byc wynagradzani jednakowo. Poczytaj troche a potem sie. wypowiadaj... Po drugie: Dowody nie są potrzebne bo każdy pracownik o tym wie. To wystarczy... Po trzecie: Obowiazkiem pracodawcy jest szanowanie pracownika a w tej firmie zdecydowanie tego brakuje...

George

Rozumiem, że sonie jaja teraz robisz...? Premia to nie prezent... to fakt... Ale czy Twoja głowa ogarnia jedną podstawowa sprawe? Napisze drukowanymi zebys zrozumiala... JESLI DAJESZ PREZENT PRACOWNIKOM TO DAJESZ WSZYSTKIM ALBO NIKOMU !!! Ludzie poszli do konkurencji bo po pierwsze lepiej płaci i po drugie ich tam szanują i doceniają a czy pracownicy sa u Was szanowani? No nie wydaje mi sie... DLATEGO ODCHODZA !!! To tez powinno byc dla Ciebie zrozumiałe... Plytsze niz woda pod brodzikiem? W ktorym miejscu jest ta woda? Napewno w brodziku ale czy pod hmmm... Moze u Ciebie tak jest hahs!!! Jaka struktura firmy? Krętactwa i matactwa plus notoryczne kłamstwa i tyle w temacie firmy... Dlaczego żaden z szefów się nie wypowie? Nie zniżą się do takiego poziomu dyskusji? Zrobieni miękkim!!!

Robert

Rekrutacja: 1 etap miło, 2 etap też miło. „Odezwiemy się” i cisza. Słabe to. Brak poszanowania czasu ze strony Bea i żal moich 2 dnie urlopu na tą „przyejemność”

dziewucha
@Robert

Robert, widocznie nie spodobałeś się jaśnie państwu, daj sobie spokój z tą firmą, zero zasad czy też etyki w biznesie. Miałam z nimi kiedyś do czynienia, odradzam każdemu.

Prawda i oczy .....
@Robert

Jesteś jednym z wielu(usunięte przez administratora) Zapraszają na rozmowy , pytają o to jakie masz pomysły bo swoich nie mają i się nie odzywają .

gość

Były pracownik to także taki, który miał dość poniżania i znalazł pracę, w której czuje się dobrze i jest uczciwie traktowany zatrudniony na uczciwych warunkach, a nie wiecznie niespełnionych obietnicach. Ludzie, nauczcie się czytać między wierszami prześledźcie opinie o Bea Beleza - 99% opinii to te, które im kadzą, słodzą (pisane przez pracowników typu "lizus"), a te usunięte to były opinie niepochlebne, oddające prawdziwy charakter firmy.

gość

Zatrudnij się to po jakimś czasie pogadamy, i tyle w temacie. I pozdrów Rafcia co 20tysi netto chowa co miesiąc do kapcia.

byłypracownik

tu były pracownik magazynu przedstawiam rzetelne fakty z jego życia: - jeżeli nic się nie zmieniło (w co wątpię) kupując towar outlet licz się że farby których się spodziewasz przyjdą po terminie ważności. nie wierzysz? zamów i się przekonaj. konkurencja nie śpi, mam nadzieję że to wykorzysta i poinformuję UOKiK (usunięte przez administratora) wielu z was pomyśli sobie "dlaczego nic nie da się z tym zrobić, gdzieś może zgłosić?" Otóż już wyjaśniam: P(usunięte przez administratora)"U góry" jest to powszechnie akceptowane, donoszenie wręcz pożądane Jest jeszcze parę drobnych spraw, te za mojej kadencji przeszkadzały mi najbardziej

O

@P swoją opinię warto uzasadnić, bo my tutaj chcemy się dowiedzieć czegoś o firmie, twoja opinia to zwykły hejt :-/

p

jedna wielka TRAGEDIA!!!

Agata

@Aga Czyli w firmie zaszły w ostatnim czasie jakieś zmiany. Możesz o nich coś więcej powiedzieć? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV do Bea Beleza?

Mariella

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji o firmie? Złożyłam swoje cv i obecnie czekam na telefon w sprawie rozmowy. Jak się w firmie pracuje, jest miło czy bardzo służbowo? Wprawdzie pytałam o Bea Beleze i sporo dobrego się dowiedziałam ale może coś jeszcze?

Zostaw merytoryczną opinię o Bea Beleza - Poznań

• Jak się pracuje w Bea Beleza?

Zobacz opinie na temat firmy Bea Beleza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bea Beleza?

Bea Beleza
1.4/5 Na podstawie 170 ocen.
  • Wiśniowa 22
    62-052 Poznań